Ayrılmak İsteyen 9 Erkek Davranışı

Ayrılmak İsteyen 9 Erkek Davranışı
13.08.201511:46

İlişkinizde son zamanlarda ters giden bir şeyler var ama bir türlü anlam veremiyorsunuz. Bu durum erkeğin aklında başka birisi ya da artık bu ilişkide sıkılmış olması olabilir. Bir erkeğin ilişkiyi bitirmek istediğini bu davranışlarıyla anlayabilirsiniz;

Haber güncelleme tarihi 22.06.2021 10:05

Erkekler artık ilişkiyi bitirmek istiyor ya da bu ilişkiden hoşnut değilse belli başlı davranışlarla kendini belli ediyor. Sakın bu davranışları belli başlı nedenlere bürünerek kendinizi avutmaya çalışmayın. Tamam erkekler bir kadın kadar ilgili davranmaz ama hiç de ilgi göstermeden de davranmaz. Eğer ilişkiniz son zamanlarda bu boyuta geldiyse anlayınız ki bu erkek artık sizden ayrılmak istiyor. İşte erkekler ayrılmak istediği zaman sergiledikleri tipik davranışlar;

ayrılan sevgili


1. Telefonla Aramaları Azalır

Eskisi gibi sık sık aramaz. Ancak gün içinde bir kez arar ya da aramaz. Bu konuşma da öyle uzun sürmez, kısa konuşup kapatır. Bunun nedenini anlamaya çalışmayın, bu sizinle konuşmak istemediğinin göstergesidir. Ancak önceden işi olmayan bir erkek sonradan iş hayatına atılması dolayısıyla telefon aramalarında azalma olması bu açıdan düşünülmemelidir.

telefonla-aramalari-azalir.jpg


2. İlgisi Yok Olur

Eskisi gibi ilgi göstermez. Sürekli sizden uzaklaşır ve başka uğraşlarla zamanını harcar. Size sevgi sözcüklerine dair hiçbir şey söylemez.

ilgisi-azalir.jpg


3. Her şeyden Şikayet Eder

Hatalarınızı sürekli yüzünüze vurur, artık sizi incitmemek için çaba göstermez. Oysaki eskiden sizi kırmamak için elinden geleni yapıyordu.

ayrılmak isteyen erkek


4. Sizinle Tartışmak Bile İstemez

Eskiden karşılıklı olarak tartışırdınız ve birbirinizi anlamaya çalışırdınız. Oysa şimdi durum böyle değildir. Sizinle tartışmak yerine kapıyı vurup, çekip gider.

sizinle-tartismak-bile-istemez.jpg


5. Sarılmaz, Dokunmaz

Artık sizinle fiziksel temasları da azalır. Yolda yürürken ellerinizi tutmaz, size sarılmaz ve artık fiziksel olarak da sizden uzaklaşmıştır.

sarilmak-istemezler.jpg


6. Tahammülü Azalmıştır

Artık her şeye bir kulp bulmaya ve patlamaya hazır bir bomba haline gelmiştir. Söylediğiniz en küçük şeyde bile kavga etmeye hazırdır.

tahammulu-azalmistir-002.jpg


7. Değişiklikleri Fark Etmez

Erkeklerin çoğu kadınların yaptığı ufak tefek değişiklikleri fark etmez. Ancak bu durum çok farklıdır. Sizinle göz teması kurmaz ve sizdeki olan büyük değişimleri bile fark etmeyecektir.

erkek-ask-iliski-aldatma.jpg


8. İnternet Oyunlarına Gömülür

Artık siz onun için bir şey ifade etmiyorsunuz. Tabi bunun demesi çok acı ama anlamalısınız. Artık sizin yerine internet oyunlarına sarılıyordur. Eskiden bu alışkanlığı yoktu diye şaşırabilirsiniz. Ama sizden kaçmak için her türlü oyunu oynayabilir.

internet-oyunlarina-gomulur.jpg


9. Bahaneler Bulmaya Çalışır

Sürekli bir bahane bulur ve sizinle buluşmamak için elinden geleni yapar. Biraz olsun anlamak istiyorsanız yaptığı bu davranışları sizden ayrılmak için yaptığını düşünmelisiniz.

Evet, bir erkek bu saydıklarımızın 5 tanesini size karşı gerçekleştiriyorsa ilişkinizin süresi dolmuştur demek. Onun için ilk adımı ondan beklemeyin, o zaten söyleyeceğini söylemiştir. Şimdi sıra sizde o söylemeden siz bu ilişkiye açıklama getirin ve bitirin. Bu sizin için acı olabilir ama bu şekilde de yaşanılmaz ki.

aldatan-erkek-nasil-davranir-7.jpg

Önerilen İçerik: Kadınların Aşk Hayatında Yaptıkları 10 Hata

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1064
572
522
1602
282
683
1431
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 24
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.