Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2024

Turkcell bedava internet paketleri tıpkı diğer operatörlerdeki gibi bulunmaktadır. Peki Turkcell bedava internet nasıl yapılır?
Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2024

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell bedava internet paketleri içerisinde yer alan kampanyalar aşağıda sırasıyla belirtilmiştir. Yer alan kampanyalar 2024 yılında Turkcell bedava internet paketlerini kapsamaktadır.

Turkcell tıpkı diğer operatörler gibi kullanıcılarına birçok bedava internet paketi sunmaktadır. Turkcell bedava interneti hem internet paketleriyle hem de uygulamaları yoluyla sunmaktadır. Bizde sizler için Turkcell bedava internet paketlerini ve uygulamalarını bu içeriğimizde derledik.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri ve Uygulamaları;

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2024

1. Turkcell Hesabım Uygulaması Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell bedava internet kazanmanın en basit ve ücretsiz yolu Turkcell Hesabım uygulaması içerisinde yer alan ve her hafta Turkcell müşterilerine hediye internet dağıtan Turkcell Salla Kazan yöntemidir. Sizlerde Turkcell Salla Kazan uygulaması sayesinde her hafta bedava internet kazanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Salla Kazan Nasıl Yapılır (Detaylı Anlatım)


2. Turkcell “Yaani Arama Motoru” Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell’in oldukça yeni olan ve Android ile iOS işletim sistemine sahip telefonlarda kullanımı olan Yaani Arama Motoru uygulamasını indiren her kullanıcı Turkcell Bedava İnternet kazanma fırsatı yakalamaktadır. Aynı zamanda en az 10 gün kullanıp 20 arama gerçekleştirenler fazladan 1 GB hediye internet kazanabilirler


3. Turkcell Goller Cepte Taraftar Uygulamaları

Turkcell Bedava İnternet

Goller cepte uygulamasını yükleyen Turkcell müşterilerine 500 MB internet paketi verilecektir. Google Play ve App Store üzerinden mobil cihazınıza uygulamayı yükleyebilisiniz. Aşağıda yer alan uygulamaları Appstore ve Google Playstore’den indirebilirsiniz.

  • Beşiktaşlılar! GollerCepte 1903 uygulaması
  • Fenerbahçeliler! GollerCepte 1907 uygulaması
  • Galatasaraylılar! GollerCepte 1905 uygulaması
  • Trabzonsporlular! GollerCepte 1967 uygulaması

4. Turkcell GNÇ Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet kazandıran uygulamalar arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi de Turkcell GNÇ uygulamasıdır. Eğer sizler de Turkcell hediye internet kazanmak isterseniz GNÇ uygulamasını indirip “ÇATLAT” bölümüne giriş yapıp ücretsiz internet sahibi olabilirsiniz. Turkcell Bedava İnterneti haftada iki kez alabilirsiniz.


5. Turkcell BİP Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell BİP Uygulaması üzerinden farklı yollar sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. BİP uygulaması üzerinden mesajlaşan konuşan ve arkadaşını Turkcell BİP Uygulamasına davet eden müşteriler, 1 GB bedava internet kazanabilirler.

Ayın zamanda Turkcell BİP Uygulaması üzerinden “Sürpriz Nokta” kampanyasına giriş yaparak da bedava hediye internet kazanabilirsiniz.


6. Turkcell Toplantıdayım Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava internet kazanma yöntemleri arasında yer alan diğer bir uygulama ise Turkcell Toplantıdayım uygulamasıdır. Haftalık 5 TL olan bu uygulama sayesinde her hafta 1 GB internet kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.


7. Turkcell BİP Uygulaması #SenYapDiye Kanalında Görev Yap İnternet Kazan

Turkcell Bedava İnternet

Hemen BiP’ten #senyapdiye kanalını takip etmeye başla, kampanyanın her haftasında uygulamalarımızdan birinde eğlenerek yerine getireceğin bir kombo görev ve bu görevin sonunda gönlünce kullanacağın GB’lar seni bekliyor.


8.Turkcell UpCall Bedava internet

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell UpCall bedava internet kazanabilmek UpCall uygulamasını telefonunuza indirin. İndirdikten sonra ilk kullanımdan itibaren sadece bir kez olmak üzere 1 GB bedava internet yüklenecektir.


9. Turkcell Biz Ekip Kur Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell kullanıcılarına ekip kuran kullanıcılarına bedava internet vermektedir. Bedava internetii kazanmak için en az 2 kişi en fazla da 5 kişilik bir ekip oluşturmanız yeterlidir. Bu sayede oluşturduğunuz ekip arasında ücretsiz konuşma ve her ay 1 GB olmak üzere internet kazanabilirsiniz. Ekibinize kimleri dahil edebileceğinizi kendiniz seçebilirsiniz.

Hediye internet kazanmak için Turkcell Dijital Operatör uygulamasını indirmeniz ve giriş yaparak ekip oluşturmanız gerekmektedir.


10. Şansa Tıkla Reklam Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell kullanıcılarına özel şansa tıkla reklam kampanyası ile bedava internet dağıtmaktadır. Turkcell kullanıcıları sosyal medyada “Şansa Tıkla” reklamlarını görüp tıklarsa bedava 1 GB veya 2 GB internet kazanabilir. Haftada 1 defa “Şansa Tıkla” reklamları ile internet kazanabilirsiniz.


11. Turkcell Bizce Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet

 Turkcell, kadınlara yönelik olarak kullanıma sunduğu Bizce uygulaması üzerinden bedava internet sunmaktadır. Uygulama kadınların aradığı tüm konularda bilgiler içerirken aynı zamanda kullanıcılarına bedava internet kazandırmaktadır. Bedava internet için kullanıcılar uygulamaya her gün giriş yaparak kupon biriktirmelidir.

  • 15 Kupon – Günlük 2 GB
  • 30 Kupon – 3 Günlük 3 GB
  • 45 Kupon – Günlük 5 GB
  • 60 Kupon – Haftalık 2 GB

Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2024

1. Turkcell Enflasyonla Mücadele 2 Kat Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell’in bedava internet kampanyaları arasında yer alan 2024 Turkcell bedava internet enflasyonla mücadele kampanyası, 4,5 G abonelerine tarifelerini 2’ye katlayan imkan sunuyor.Bu kampanyadan faydalanabilmek için; BİP uygulamasından sonra “Enflasyonla Mücadele” kanalına üye olunması gerekmektedir. Bu kampanya sayesinde 4.5G’li abonelerin tarifeleri yıl sonuna kadar 2’ye katlanacaktır.


2. Turkcell PayCell 3 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell bedava internet paketleri arasında yer alan Paycell 3 GB bedava interneti paketi ile tüm Turkcell aboneleri 1 GB hediye internet kazanma fırsatı yakalıyor. Bu işlemi 2024 yılı içerisinde 3 defa yaptığınız takdir de 3 GB bedava Turkcell internet kazanabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanmak için; Turkcell Paycell Kartınıza 100 TL’lik yüklemede 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. (Toplamda 3 kez yapılabilir)


3. Hat Taşıyana 5 GB Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla hattını Turkcell’e taşıyan kişilere 5 GB bedava internet vermektedir. Kampanyaya katılmak için hattınızı Turkcell’e taşıdıktan sonra HOSGELDİN5GB yazıp 2222’te mesaj göndermeniz yeterlidir.


4. Yeni Hat Tanışma Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell, kullanıcılarını artırmak amacıyla yeni hat tanışma hediyesi vermektedir. Firma yeni hat ile Turkcell kullanmaya başlayan abonelerine 5 GB internet vermektedir. Eğer siz de Turkcell hattınızı yeni aldıysanız bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bunun için HAT HEDİYESİ 5GB yazıp 2024’e mesaj göndermeniz yeterlidir.


5. Turkcell GNÇ Çatlat Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell GNÇ uygulaması içerisinden “ÇATLAT” bölümüne giriş yapan kullanıcılar, bu bölümde yer alan kampanyaya katılarak hediye internet kazanma fırsatını yakalıyor.

Yenilenen GNÇ uygulamasını indirerek sen de bolluk dünyasına katıl. Haftada 2 kez hediye yumurtanı çatlat, anında hediyeleri kazan!


6. Turkcell Sürpriz Nokta Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell bünyesinde yer alan BİP uygulaması sayesinde siz de bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell bedava internet kazanmak için telefonunuzda BİP uygulamasının yüklü olması gerekmektedir.

BİP uygulaması üzerinden “Sürpriz Nokta” kampanyasını takip edip, size belirtilen lokasyonlara gidip hediye kazanabilirsiniz.


7. Yeniden Yükleme Yapana Yeni Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell hattına en az 7 ay boyunca faturalı ya da faturasız yükleme yapmayan müşteriler, 7 ay sonunda yaptıkları ilk yükleme karşılığında yeni bedava internet kazanma fırsatı yakalıyor. Üstelik bir ay geçerli Turkcell bedava internet kampanyası tam tamına 3 GB.


8. Turkcell 4.5G Salla Kazan Bedava İnternet Paketi

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell mobil hat kullanıcılarına bütün işlemlerini sağlayabilmeleri için "Turkcell Hesabım" uygulamasını oluşturdu. Bu uygulama sayesinde kalan bütün kullanımlarınızı takip edebilir, gelen ya da gelecek olan faturalarınızın detaylarına bakabilir ve TL yükleme ile paket satın alma işlemlerini büyük bit kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell’in kullanıcıları için oluşturduğu Turkcell Hesabım uygulamasını kullananların "Turkcell bedava internet paketlerinden" faydalanma olanağı bulunuyor. Turkcell hesabım uygulaması içerisinde yer alan salla kazan kampanyasından faydalanmak için Turkcell Hesabım uygulamasından Salla Kazan’a giriş yapıp telefonunuzu sallamanız gerekiyor. Bu sayede Turkcell bedava internet kampanyalarından 10 GB kadar internet kazanabilirsiniz.

Turkcell bedava internet paketleri arasında yer alan bu kampanyadan sadece cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazırkart, aktif, ses aboneleri yararlanabilir. Aynı zamanda hediye alma hakkı her Pazartesi saat 09.00’da yenilenir ve Pazar 23.50’ye kadar geçerli olur.


9. Turkcell GNC 1 GB Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell’in bedava internet kullanımı sağladığı kampanyalardan bir tanesi de 26 yaş altı kullanıcıları için oluşturduğu Turkcell GNÇ Bedava 1 GB İnternet kampanyasıdır. Turkcell hediye internet kampanyası neticesinde 1 aylık süreyle 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell GNÇ 1 GB ücretsiz internet kazanmak için telefonunuza "BİP" uygulamasını indirin ve uygulamanın sol menüsünde yer alan "Keşfet" bölümüne tıklayın. Buradan da Turkcell GNÇ kanalına giriş yapın. Bu bölümde son olarak GNC1GB yazın ve 1 ay geçerli 1 GB bedava internet kazanın.


10. Turkcell Yaani Uygulaması Bedava İnternet Paketi Uygulaması

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell bedava internet paketi kazanma yollarından bir tanesi de Turkcell Yaani Uygulamasını telefona indirmek. Turkcell hediye internet kazanıp, kazanılan hediye internetleri sınırsız şekilde kullanabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanmak için yapmanız gereken tek şey; akıllı telefonunuza Yaani uygulamasını indirmek ve 1 ay içerisinde en az 10 gün Yaani uygulamasını kullanıp 20 'den fazla arama yapılması gerekmektedir. Bu sayede 1 GB internet paketini kazanabilir ve 1 ay içerisinde toplamda 2 GB internet kazanabilirsiniz.


11. 4.5G’liye Hediye BİP 1GB Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet

BİP uygulaması kullanan Turkcell müşterileri internet paketlerinden harcamadan 4,5G hızında sesli ve görüntülü arama yapabilirler.

Bu kampanyadan yararlanan müşterilerin Hazır kart Üçlü Paketler Kampanyası dahilinde sunulan Uçuran 2GB, Uçuran 2GB Plus, Uçuran 3GB, Uçuran 3GB Plus, Uçuran 4GB, Uçuran 4GB Plus paketlerini alan müşterilerimiz veya Mini 1GB Paketi , Super Yıldız Paketi, Yıldız 1GB, Yıldız 3GB,Yıldız 3GB Paketi, Yıldız 4GB Paketi, Yıldız 5GB Paketi, Yıldız 6GB, BOL 1GB, BOL 2GB, Bol 3GB Paketi, Yeni Yıldız 1GB Paketi kampanyalarının birinden yaralanması da gerekmektedir.

Kampanya içerisinde ilgili paketlerde yer alan mobil hat abonelerinin BİP uygulaması üzerinden gerçekleştirdikleri sesli ve görüntülü aramalar 1GB’lık hediye Turkcell bedava internet paketinden düşecektir. Aynı zamanda yine Turkcell müşterilerinin BİP uygulaması üzerinden yapacakları mesajlaşma ve video ile görüntü paylaşımları yine internet kullanımından değil, hediye internet paketinden düşecektir.


12. BİP Messenger 5 Arkadaşını Getir 1 GB Kazan

Turkcell Bedava İnternet

BİP uygulaması kullanan Turkcell müşterileri, BİP Messenger üzerinden çevresindekileri SMS yoluyla haberdar ediyor. Davet edilen 5 kişi BİP Messenger uygulamasını kullanmaya başladığında ise 1 aylık 1GB bedava internet kazanıyor.


13. Turkcell Otomatik Fatura Öde 2 GB Bedava İnternet Kazan

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava internet kampanyaları arasında yer alan "otomatik ödeme 2 GB hediye internet kampanyasından" faydalanmak çok basit.

Bu kampanyaya uygun Turkcell bedava internetten faydalanmak isteyen müşterilerin sadece otomatik ödeme talimatı ile ilk fatura ödemesinin bu talimattan yapılması yeterli olacaktır. Kampanyadan faydalanmak için ek bir işleme ihtiyaç yoktur. Kampanyadan otomatik olarak faydalanılacaktır.


14. Turkcell Platinum Doğum Günü Hediyesi Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell bedava internet paketleri her geçen gün kendisini yeniliyor ve yeni bedava internet kampanyalarını Turkcell müşterilerine sunmaktadır. Turkcell Platinum kullanan müşterilerin doğum gününde Turkcell bedava internet imkanı sunmaktadır. Doğum günü olan Turkcell Platinum kullanıcıları 24 saat geçerli 1 GB bedava interneti otomatik olarak hesaplarında bulabilirler.


15. Turkcell Çağrı Merkezi Görüşmesinde 2 Dakikadan Fazla Bekleyene Hediye İnternet

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell kullanıcıları, Turkcell müşteri hizmetleri / çağrı merkezleri üzerinden yaptıkları görüşmelerde eğer 2 dk'dan fazla bir bekleme yaşarlarsa hediye internet kazanma şansını yakalıyor. Turkcell, müşterilerini çağrı merkezi görüşmeleri üzerinden çok fazla bekletme gerçekleşmesi durumunda (2 dakika) bedava internet kazandırıyor. 


NOT: Burada dikkat edilmesi gereken önemli husus ise; bu paketlerden bazılarını daha önce kullanmış olabilirsiniz. Bu nedenden ötürü eski kullanılmış paketlerin tekrardan aktif olarak kullanılmasına izin verilmeyebilir.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
30 Yorum