Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2020 - Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2020 - Bedava İnternet Veren Uygulamalar
29.08.201717:39

Turkcell bedava internet yöntemleri sayesinde ücretsiz internet ve gb'lar kazanabilirsiniz. 2020 Turkcell bedava internet nasıl yapılır? hakkında tüm bilgiler içeriğimizde. Salla kazan ve Turkcell bedava internet yöntemleri ve kampanya tarifeleri.

Haber güncelleme tarihi 09.12.2019 17:35

2020 TURKCELL BEDAVA İNTERNET PAKETLERİ VE UYGULAMALARI

"Turkcell bedava internet paketleri"içerisinde yer alan kampanyalar aşağıda sırasıyla belirtilmiştir. Yer alan kampanyalar "2020 Turkcell bedava internet paketlerini" kapsamaktadır. Yeni "Turkcell hediye internet kampanyası" başladığında aşağıdaki listeden takip edebilirsiniz. 

Bu paylaşımın Turkcell kullanıcıları için faydalı olmasını diliyoruz.... Yazımızın ilk bölümünde Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar konusunu sizlere kısaca aktaracağız. Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamaları aynı zamanda aşağıda yer alan bölümünde de görebilirsiniz. İşte, sizler için özenle hazırladığımız bedava internet kazandıran Turkcell uygulamaları;

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Turkcell hediye internet kazanmak isteyen kullanıcılar, hangi uygulamalardan bedava internet kazandığını merak ediyor. Bizler de sizlere bu yazımızda “Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamaları" hazırladık. İşte, ücretsiz, para vermeden sadece uygulama üzerinden internet kazanabileceğiniz Turkcell hediye internet uygulamaları;

1. Turkcell Hesabım Uygulaması Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell bedava internet kazanmanın en basit ve ücretsiz yolu Turkcell Hesabım uygulaması içerisinde yer alan ve her hafta Turkcell müşterilerine hediye internet dağıtan Turkcell Salla Kazan yöntemidir. Sizlerde Turkcell Salla Kazan uygulaması sayesinde her hafta bedava internet kazanabilirsiniz.


2. Turkcell “Yaani Arama Motoru” Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell’in oldukça yeni olan ve Android ile İOs işletim sistemine sahip telefonlarda kullanımı olan Yaani Arama Motoru uygulamasını indiren her kullanıcı Turkcell Bedava İnternet kazanma fırsatı yakalamaktadır. Aynı zamanda en az 10 gün kullanıp 20 arama gerçekleştirenler fazladan 1 GB hediye internet kazanabilirler


3. Turkcell Goller Cepte Taraftar Uygulamaları

Goller cepte uygulamasını yükleyen Turkcell müşterilerine 500 MB internet paketi verilecektir. Google Play ve App Store üzerinden mobil cihazınıza uygulamayı yükleyebilisiniz. Aşağıda yer alan uygulamaları Appstore ve Google Playstore’den indirebilirsiniz.

  • Beşiktaşlılar! GollerCepte 1903 uygulaması
  • Fenerbahçeliler! GollerCepte 1907 uygulaması
  • Galatasaraylılar! GollerCepte 1905 uygulaması
  • Trabzonsporlular! GollerCepte 1967 uygulaması

4. Turkcell GNÇ Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet kazandıran uygulamalar arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi de Turkcell GNÇ uygulamasıdır. Eğer sizler de Turkcell hediye internet kazanmak isterseniz GNÇ uygulamasını indirip “ÇATLAT” bölümüne giriş yapıp ücretsiz internet sahibi olabilirsiniz. Turkcell Bedava İnterneti haftada iki kez alabilirsiniz.


5. Turkcell BİP Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell BİP Uygulaması üzerinden farklı yollar sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. BİP uygulaması üzerinden mesajlaşan konuşan ve arkadaşını Turkcell BİP Uygulamasına davet eden müşteriler, 1 GB bedava internet kazanabilirler.

Ayın zamanda Turkcell BİP Uygulaması üzerinden “Sürpriz Nokta” kampanyasına giriş yaparak da bedava hediye internet kazanabilirsiniz.


6. Turkcell Toplantıdayım Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell Bedava internet kazanma yöntemleri arasında yer alan diğer bir uygulama ise Turkcell Toplantıdayım uygulamasıdır. Haftalık 5 TL olan bu uygulama sayesinde her hafta 1 GB internet kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.


7.Turkcell BİP Uygulaması #SenYapDiye Kanalında Görev Yap İnternet Kazan

Hemen BiP’ten #senyapdiye kanalını takip etmeye başla, kampanyanın her haftasında uygulamalarımızdan birinde eğlenerek yerine getireceğin bir kombo görev ve bu görevin sonunda gönlünce kullanacağın GB’lar seni bekliyor.


8.Turkcell UpCall Bedava internet

Turkcell UpCall bedava internet kazanabilmek UpCall uygulamasını telefonunuza indirin. İndirdikten sonra ilk kullanımdan itibaren sadece bir kez olmak üzere 1 GB bedava internet yüklenecektir.


 

Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2020

İşte, sizler için özenle hazırladığımız en güncel 2020 Turkcell bedava internet paketleri;

Turkcell Enflasyonla Mücadele 2 Kat Bedava İnternet Kampanyası 2020

Turkcell’in bedava internet kampanyaları arasında yer alan 2020 Turkcell bedava internet enflasyonla mücadele kampanyası, 4,5 G abonelerine tarifelerini 2’ye katlayan imkan sunuyor.

Bu kampanyadan faydalanabilmek için; BİP uygulamasından sonra “Enflasyonla Mücadele” kanalına üye olunması gerekmektedir. Bu kampanya sayesinde 4.5G’li abonelerin tarifeleri yıl sonuna kadar 2’ye katlanacaktır.

turkcell bedava internet


Turkcell PayCell 3 GB Bedava İnternet Kampanyası 2020

2020 Turkcell bedava internet paketleri arasında yer alan Paycell 3G bedava interneti paketi ile tüm Turkcell aboneleri 1 GB hediye internet kazanma fırsatı yakalıyor. Bu işlemi 2020 yılı içerisinde 3 defa yaptığınız takdir de 3 GB bedava Turkcell internet kazanabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanmak için; Turkcell Paycell Kartınıza 100 TL’lik yüklemede 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. ( Toplamda 3 kez yapılabilir.)

turkcell bedava internet


Turkcell GNÇ Çatlat Bedava İnternet Kampanyası 2020

Turkcell GNÇ uygulaması içerisinden “ÇATLAT” bölümüne giriş yapan kullanıcılar, bu bölümde yer alan kampanyaya katılarak hediye internet kazanma fırsatını yakalıyor.

Yenilenen GNÇ uygulamasını indirerek sen de bolluk dünyasına katıl. Haftada 2 kez hediye yumurtanı çatlat, anında hediyeleri kazan!

turkcell bedava internet uygulamaları 2018


Turkcell Sürpriz Nokta Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell bünyesinde yer alan BİP uygulaması sayesinde siz de bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell bedava internet kazanmak için telefonunuzda BİP uygulamasının yüklü olması gerekmektedir.

turkcell bedava internet uygulamaları bip süpriz nokta

BİP uygulaması üzerinden “Sürpriz Nokta” kampanyasını takip edip, size belirtilen lokasyonlara gidip hediye kazanabilirsiniz.


Yeniden Yükleme Yapana Yeni Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell hattına en az 7 ay boyunca faturalı ya da faturasız yükleme yapmayan müşteriler, 7 ay sonunda yaptıkları ilk yükleme karşılığında yeni bedava internet kazanma fırsatı yakalıyor. Üstelik bir ay geçerli Turkcell bedava internet kampanyası tam tamına 3 GB.

turkcell-bedava-internet-paketi-003.jpg


TURKCELL 4,5G SALLA KAZAN BEDAVA İNTERNET PAKETİ 2020

Turkcell mobil hat kullanıcılarına bütün işlemlerini sağlayabilmeleri için "Turkcell Hesabım" uygulamasını oluşturdu. Bu uygulama sayesinde kalan bütün kullanımlarınızı takip edebilir, gelen ya da gelecek olan faturalarınızın detaylarına bakabilir ve TL yükleme ile paket satın alma işlemlerini büyük bit kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

"Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır?" sayfasına tıklayarak, Salla Kazan uygulamasında internet kazanma yöntemi hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

turkcell salla kazan bedava internet

Turkcell’in kullanıcıları için oluşturduğu Turkcell Hesabım uygulamasını kullananların "Turkcell bedava internet paketlerinden" faydalanma olanağı bulunuyor. Turkcell hesabım uygulaması içerisinde yer alan salla kazan kampanyasından faydalanmak için Turkcell Hesabım uygulamasından Salla Kazan’a giriş yapıp telefonunuzu sallamanız gerekiyor. Bu sayede Turkcell bedava internet kampanyalarından 10 GB kadar internet kazanabilirsiniz.

Turkcell bedava internet paketleri arasında yer alan bu kampanyadan sadece cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazırkart, aktif, ses aboneleri yararlanabilir. Aynı zamanda hediye alma hakkı her Pazartesi saat 09.00’da yenilenir ve Pazar 23.50’ye kadar geçerli olur.


TURKCELL GNÇ 1 GB BEDAVA İNTERNET 2020

turkcell bip uygulaması gnç 1GB hediye

Turkcell’in bedava internet kullanımı sağladığı kampanyalardan bir tanesi de 26 yaş altı kullanıcıları için oluşturduğu "Turkcell GNÇ Bedava 1 GB İnternet" kampanyasıdır. "Turkcell hediye internet kampanyası" neticesinde 1 aylık süreyle 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell GNÇ 1 GB ücretsiz internet kazanmak için telefonunuza "BİP" uygulamasını indirin ve uygulamanın sol menüsünde yer alan "Keşfet" bölümüne tıklayın. Buradan da Turkcell GNÇ kanalına giriş yapın. Bu bölümde son olarak GNC1GB yazın ve 1 ay geçerli 1 GB bedava internet kazanın.


TURKCELL "YAANİ UYGULAMASI" BEDAVA İNTERNET PAKETİ UYGULAMASI 2020

turkcell bedava internet yaani uygulaması kampanyası

Turkcell bedava internet paketi kazanma yollarından bir tanesi de “Turkcell Yaani Uygulamasını” telefona indirmek. Turkcell hediye internet kazanıp, kazanılan hediye internetleri sınırsız şekilde kullanabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanmak için yapmanız gereken tek şey; akıllı telefonunuza "Yaani" uygulamasını indirmek ve 1 ay içerisinde en az 10 gün Yaani uygulamasını kullanıp 20 'den fazla arama yapılması gerekmektedir. Bu sayede 1 GB internet paketini kazanabilir ve 1 ay içerisinde toplamda 2 GB internet kazanabilirsiniz.


4,5G’LİYE HEDİYE BİP 1GB KAMPANYASI

BİP uygulaması kullanan Turkcell müşterileri internet paketlerinden harcamadan 4,5G hızında sesli ve görüntülü arama yapabilirler.

turkcell bedava internet bip uygulaması

Bu kampanyadan yararlanan müşterilerin Hazır kart Üçlü Paketler Kampanyası dahilinde sunulan Uçuran 2GB, Uçuran 2GB Plus, Uçuran 3GB, Uçuran 3GB Plus, Uçuran 4GB, Uçuran 4GB Plus paketlerini alan müşterilerimiz veya Mini 1GB Paketi , Super Yıldız Paketi, Yıldız 1GB, Yıldız 3GB,Yıldız 3GB Paketi, Yıldız 4GB Paketi, Yıldız 5GB Paketi, Yıldız 6GB, BOL 1GB, BOL 2GB, Bol 3GB Paketi, Yeni Yıldız 1GB Paketi kampanyalarının birinden yaralanması da gerekmektedir.

Kampanya içerisinde ilgili paketlerde yer alan mobil hat abonelerinin BİP uygulaması üzerinden gerçekleştirdikleri sesli ve görüntülü aramalar 1GB’lık hediye Turkcell bedava internet paketinden düşecektir. Aynı zamanda yine Turkcell müşterilerinin BİP uygulaması üzerinden yapacakları mesajlaşma ve video ile görüntü paylaşımları yine internet kullanımından değil, hediye internet paketinden düşecektir.


BİP MESSENGER 5 ARKADAŞINI GETİR 1 GB KAZAN

turkcell bedava internet bip uygulaması

BİP uygulaması kullanan Turkcell müşterileri, BİP Messenger üzerinden çevresindekileri SMS yoluyla haberdar ediyor. Davet edilen 5 kişi BİP Messenger uygulamasını kullanmaya başladığında ise 1 aylık 1GB bedava internet kazanıyor.


TURKCELL OTOMATİK FATURA ÖDE 2GB BEDAVA İNTERNET KAZAN 2020

Turkcell Bedava internet kampanyaları arasında yer alan "otomatik ödeme 2 GB hediye internet kampanyasından" faydalanmak çok basit.

turkcell otomatik ödeme talimatı bedava internet

Bu kampanyaya uygun Turkcell bedava internetten faydalanmak isteyen müşterilerin sadece otomatik ödeme talimatı ile ilk fatura ödemesinin bu talimattan yapılması yeterli olacaktır. Kampanyadan faydalanmak için ek bir işleme ihtiyaç yoktur. Kampanyadan otomatik olarak faydalanılacaktır.


TURKCELL PLATİNUM DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ BEDAVA İNTERNET 2020

turkcell bedava internet paketleri turkcell platinum doğum günü

Turkcell bedava internet paketleri her geçen gün kendisini yeniliyor ve yeni bedava internet kampanyalarını Turkcell müşterilerine sunmaktadır. Turkcell Platinum kullanan müşterilerin doğum gününde Turkcell bedava internet imkanı sunmaktadır. Doğum günü olan Turkcell Platinum kullanıcıları 24 saat geçerli 1 GB bedava interneti otomatik olarak hesaplarında bulabilirler.


TURKCELL ÇAĞRI MERKEZİ GÖRÜŞMESİNDE 2 DAKİKADAN FAZLA BEKLEYENE HEDİYE İNTERNET

turkcell bedava internet paketleri 2018

Turkcell kullanıcıları, Turkcell müşteri hizmetleri / çağrı merkezleri üzerinden yaptıkları görüşmelerde eğer 2 dk'dan fazla bir bekleme yaşarlarsa hediye internet kazanma şansını yakalıyor. Turkcell, müşterilerini çağrı merkezi görüşmeleri üzerinden çok fazla bekletme gerçekleşmesi durumunda ( 2 dakika ) bedava internet kazandırıyor. 


TURKCELL BEDAVA İNTERNET HAKKINDA BİLGİ

"Turkcell bedava internet paketleri" konusundan bugüne kadar haberi olmayan mobil internet kullanıcıları çok şey kaçırıyor. Sizler için hazırladığımız bu yazımızda “Turkcell bedava intenet paketleri”, “Turkcell bedava internet paketi nasıl yapılır?” gibi vb. sorulara cevap bulabilirsiniz.

Tüm operatörlerin güncel bedava internet kampanyaları kolayca bilgi sahibi olmak için arama motorunuza “ Bedava İnternet Neoldu” yazabilirsiniz.

turkcell bedava internet neoldu

Türkiye’de birçok mobil hat kullanıcısının en büyük sıkıntılarından bir tanesi internet paketinin bir türlü gerekli ihtiyacı karşılayamaması. Mobil internet konusunda sıkıntı yaşayan birçok kullanıcı ay sonuna doğru ya internet erişimini kapatıyor ya da kendisini ileri derecede kısıtlamaya gidiyor.

İnternet paketi bitmesine rağmen internet kullanımını kısıtlamak istemeyen kullanıcılar ise ya yüksek fiyatlı tarife aşım bedellerini ödemek zorunda kalıyor ya da ek ücret vererek yeni bir paket almak zorunda kalıyor.

turkcell bedava interneti paketi

Bizler de, sizlerin bu sıkıntılarını göz önünde bulundurduk ve sizler için çok faydalı olabileceğini düşündüğümüz "Turkcell bedava internet paketleri 2020" konulu bir araştırmaya imza attık. Bu içerik sayesinde "Turkcell hediye internet paketlerini", "Turkcell bedava internet paketlerini" ve "Turkell bedava internet kampanyalarına" ulaşabilirsiniz...


NOT: Burada dikkat edilmesi gereken önemli husus ise; bu paketlerden bazılarını daha önce kullanmış olabilirsiniz. Bu nedenden ötürü eski kullanılmış paketlerin tekrardan aktif olarak kullanılmasına izin verilmeyebilir.

NOT: Turkcell Bedava İnternet 2222 kısa mesaj yolu üzerinden öğrenilmektedir. Siz de, kazandığınız bedava Turkcell internetleri 2222 kısa mesaj yoluyla ücretsiz öğrenebilirsiniz ve bedava internet kalan kullanımlarınızı aşmadan haberdar olabilirsiniz. Turkcell bedava internet 2222'ye kısa mesaj atılarak öğrenilerken 2222'ye atılacak mesajlardan da herhangi bir ücret talep edilmemektedir. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1748
1675
166
529
102
136
654
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 20
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.