• DOLAR5,8690-0.17
 • EURO6,59170.05
 • ALTIN253,1740.08
 • BIST92.2501.61

Rüyada Tavuk Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Tavuk Görmek Ne Anlama Gelir?
18.02.201610:19

Rüyada tavuk görmek ne manaya gelir? Rüyasında tavuk gören kimse için rüya tabiri nasıl yapılır? Rüya tabirleri kitaplarında tavuk hakkında hangi ifadeler yer almaktadır? Cevaplar haberimizde...

Haber güncelleme tarihi 13.06.2019 17:42

Rüyada Tavuk Görmek

rüyada tavuk görmek

Rüyada tavuk görmek, geçici can sıkıntısına yorulur. Rüyasında tavuk gören kimse için işlerinin bir süre istediği gibi gitmeyeceği ve bazı sıkıntılar yaşayacağı rivayet edilir fakat bu sıkıntılar geçicidir. Gayreti elden bırakmadığı sürece mutlu son onu beklemektedir. Ufak tefek eksikler olsa da sonuç istediğine yakın olacağına delalet eder.

Rüya sözlüğü yazarlarının ve rüya tabiri kitaplarının yazdıklarına göre rüyada tavuk görmenin manası nasıl görüldüğüne göre yorumlanır. İşte en çok görülen şekilleriyle rüyada tavuk görmek şu anlamlara gelmektedir:


Rüyada Pişmiş Tavuk Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada pişmiş tavuk görmek, rüya sahibinin emeklerinin karşılığını alacağına, sabrettiği sürece daima istediğinin olacağı anlamına gelir. Rüyada pişmiş tavuk görmek, kişinin sağlıklı beslenmesi sonucu uzun bir ömre sahi olacağına, geri kalan hayatının mutluluk ve huzur içerisinde geçeceğine yorumlanır.


Rüyada Tavuk Eti Görmek

Rüya tabirlerine göre rüyada tavuk eti görmek, kazanılacak olan mal ve mülk manasına gelir. Rüya sahibinin rüyasında tavuk eti görmesi, çok çalışıp hakkıyla kazanacağı parada başkalarının da gözü olabileceğine, çok dikkat etmesi gerekeceğine yorumlanır.


Rüyada Gurk Tavuk Görmek

Rüya sahibinin rüyasında gurk tavuk görmesi kişinin aile hayatında bazı sorunlar ile karşı karşıya kalacağına delalet eder. Rüyada gurk tavuk görmek aynı zamanda çeşitli hastalıkların habercisidir. Rüya sahibinin sağlıklı beslenmesi gerekeceğine delalet eder.


Rüyada Kesilmiş Tavuk Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada kesilmiş tavuk görmek, rüya sahibinin sahip olduklarının değerini bilip hayatına öyle devam etmesi gerekeceğine delalet eder. Rüyada kesilmiş tavuk görmek, iş hayatında kazanılacak olan saygı değer makam demektir.


Rüyada Canlı Tavuk Görmek

Rüya sahibinin rüyasında canlı tavuk görmesi kişinin aşk hayatının bazı gelişmelere şahit olacağı anlamına gelir. Rüyada canlı tavuk görmek, aynı zamanda kişinin zor zamanında yanında olacak dostlarının değerini bilmesi gerekeceğine de rivayet eder.


Rüyada Tavuk Eti Yediğini Görmek

Rüyada tavuk eti yediğini görmek şifa bulmak manasına gelir. Hasta kimse rüyayı görürse iyileşir. Sağlıklı kimse için rüyada tavuk kesmek ve yemek hastalık demektir. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada tavuk eti yemek, kişinin uzun süreli ve yorucu iş hayatına sahip olacağına delalet eder.


Rüyada Kahverengi Tavuk Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kahverengi tavuk görmesi kişinin, uzun bir aradan sonra hayatında bazı gelişmelerin olacağına, bu gelişmelerin aile bireylerini de etkileyeceğine delalet eder. Aynı zamanda bazı rüya tabircilerine göre rüyada kahverengi tavuk görmek, rüya sahibinin iş hayatında emeğinin karşılığını alacağına, mutlu ve huzur dolu olacağı anlamına da gelmektedir.


Rüyada Tavuk Saldırması

Rüya sahibinin rüyasında tavuk saldırdığını görmesi kurulmuş bir ortaklığın dedikoducu ve ara bozucu bir kadın yüzünden bozulacağına yorumlanmaktadır. Aynı zamanda rüyada tavuk saldırması, kişinin iş hayatında veya günlük yaşantısında büyük bir haksızlığa uğrayacağına, bu nedenle de mutsuz ve huzursuz olacağına, bu haksızlığın üstesinden gelmek için elinden geleni yapacağı anlamına da gelmektedir.


Rüyada Hasta Tavuk Görmek

Rüya sözlüğü yorumcuları tarafından yapılan değerlendirmelere göre rüyada hasta tavuk görmek, kişinin çevresinde kindar ve kıskanç insanların bulunacağına, bu insanlardan uzak durması gerekeceğine delalet eder. Rüyada hasta tavuk görmek, düşman manasına da gelir. Çok çalışarak rüya sahibinin düşmanlarını alt edeceğine, adeta herkesi kendisine hayran bırakacağına rivayet etmektedir.


Rüyada Beyaz Tavuk Görmek

Rüyasında beyaz tavuk gören kişinin, daha önceden konuşmadığı ve küs olduğu biri ile yeniden arasının düzeleceğine, bu durumun iki taraf içinde hayırlı olacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyada beyaz tavuk görmek, rüya sahibinin kötü alışkanlıklarını bir kenara bırakıp sağlıklı beslenmesi gerekeceği anlamına da gelmektedir.


Rüyada Sarı Tavuk Görmek

Rüya tabirlerine göre rüyada sarı tavuk görmek, mal ve mülk manasına gelir. Rüya sahibinin sarı tavuk görmesi iş hayatında elde edeceği başarı anlamına da gelmektedir. Kimi rüya tabircisine göre ise rüyada sarı tavuk görmek, kişinin uzun soluklu iş hayatı yüzünden ailesine yeteri kadar zaman ayıramayacağına, bu nedenle de huzursuz olacağına, uzun bir tatile çıkması gerekeceğine delalet etmektedir.


Rüyada Horoz Tavuk Görmek

Rüya sahibinin rüyasında horoz tavuk görmesi kişinin uzun süreli aşk hayatına sahip olacağına, ailesinin bu ilişkiyi destekleyeceğine delalet eder. Rüyada horoz tavuk görmek, aynı zamanda kazanılacak olan başarı ve para manasına da gelir.


Rüyada Kırmızı Tavuk Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada kırmızı tavuk görmek, rüya sahibinin aşk hayatında yeni bir heyecana başlayacağına, eski stresli günleri geride bırakarak adeta hayatına yeni bir sayfa açacağına delalet eder. Rüyada kırmızı tavuk görmek, kişinin sabretmesi sonucu istediklerinin zaman içerisinde gerçekleşeceğine rivayet eder.


tavuk-003.jpg

Rüyada tavuk görmenin anlamı, geçici sıkıntı demektir. Bazı sıkıntıların ardından azimle devam edilirse sonuç istendiği şekilde olacaktır denir. Kimi yorumcuya göre tavuk zeki olmayan kadın demektir. Azıcık saf olan bu kadın kimi yorumcu tarafından hizmetçi anlamına gelmektedir.


Rüyada Beyaz Tavuk Görmek

Beyaz tavuk hayırlı kadın demektir. Bu kadın eşiniz de olabilir, tanıdığınız ve çok sevdiğiniz kimse de olabilir.


Rüyada Siyah Tavuk Görmek

Sevgili demektir. Bekar kimse için sevgilisini işaret eder. Evli kimse için karşısına çıkacak ve kafa karıştıracak bir kadından bahsedilir.


Rüyada Tavuk Yumurtası Görmek

Rüyada tavuğun yumurtladığını gören kimsenin çocuğu olur. Kimi yorumculara göre bu çocuk erkek olacaktır. Rüyada yumurta görmek hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


Rüyada Horoz Görmek

 Rüyada horoz görmek, bolluk ve zenginlik manalarına gelir.


Rüyada Civciv Görmek

Bir sürü civciv ve tavuk görmek bir grup insana emir vereceğiniz ya da bir topluluğu yöneteceğiniz manasına gelir.


Rüyada Kuluçkaya Yatan Tavuk Görmek

Rüyada tavuğun kuluçkaya yattığını görmek evli kişiler için çocuk sahibi olmak demektir.


Rüyada Tavuk Yumurtası Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tavuk yumurtası görmesinin anlamı, attığı adımların ardından büyük başarılar kazanacağına sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına delalet eder.


Rüyada Tavuk Kanı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tavuk kanı görmesi çok büyük sıkıntılara sokan bir durumdan kurtulmak için bazı adımlar atacağına ve ardından çok sevdiği bir kişi ile kendi işini kuracağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Tavuk Taşlığı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tavuk taşlığı görmesi engellerin aşılması konusunda yardım edecek bir kişinin varlığına yorulmaktadır. Çıkılacak olan yolda birçok kişinin yardım alacağına delalet etmektedir.


Rüyada Tavuk Ayağı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tavuk ayağı görmesi maddi olarak çok iyi bir duruma gelineceği, zenginliğin artacağına delalet etmektedir.

ruyada-tavuk.jpg


Rüyada Tavuk Çorbası Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tavuk çorbası görmesi rahatsızlık yüzünden sorunlu bir işin tıkır tıkır işleyeceğine yorumlanmaktadır.


Rüyada Tavuk Doğurduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tavuğun doğurduğunu görmesi beklemediği kadar garip bir olayla karşılaşacağı anlamına gelmektedir


Rüyada Tavuk Boku Temizlediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tavuk boku temizlediğini görmek yaşanan işsizliğin sona ereceğine delalet eder.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
50
20
13
19
59
7
16
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 7
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
  İLGİLİ HABERLER
  BENZER HABERLER
  Tüm Hakları Saklıdır © 2015 NeOldu.com
  Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
  kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.