kurumama
 • DOLAR5,30250.34
 • EURO5,99890.75
 • ALTIN228,0130.01
 • BIST101.729-0.96

Rüyada Yumurta Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yumurta Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yumurta görmek, rüyada yumurta toplamak, rüyada yumurta yemek, rüyada yumurta kırmak, rüyada haşlanmış yumurta, rüyada yumurta pişirmek, rüyada yumurta almak, rüyada kırık yumurta, rüyada yumurta sarısı rüya tabirleri ve anlamları.

Haber güncelleme tarihi 12.07.2018 14:16

Rüyada Yumurta Görmek Ne Anlama Gelir ve Rüya Tabiri

Rüyada yumurta görmek, para, mutluluk ve evlilik manalarına gelir. Rüyasında yumurta gören kimse bekar ise evlenir, evli ise eşiyle mutlu geçinir ve mal mülk sahibi olur. Bu rüyayı gören kimse beklemediği bir yerden büyük bir para bulur. Gelen para onu zenginliğe götürecek ilk adımdır.

Rüyada yumurta görmenin manası kimi rüya yorumcularına göre çocuk demektir. Evli kimselerin çocuğu olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyasında yumurta yediğini gören kimsenin çocuğu dürüst ve çalışkan olacaktır diye yorumlanır. Diğer bir yoruma göreyse yumurta aile içinde yaşanacak gerginliğin habercisidir.

Rüya tabirlerinde rüyada yumurta görmenin manası ayrıca şu şekillerde geçmektedir:

rüyada yumurta görmek ne anlama gelir


Rüyada Bozuk Yumurta Görmek

Rüyada bozuk yumurta görmek, hayırsız ve kendini beğenmiş bir evlat anlamına gelmektedir. Söz dinlemeyen, hak yiyen, kötü bir evlada sahip olacağı anlamına gelir. Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada bozuk yumurta gören kimsenin evladından sıkıntılar çekeceğine yorumlanır.

Rüyada bozuk yumurta görmek, kötü bir nesle alamet eder. Birçok rüya sözlüğü yazarı yaptığı yorumlar neticesinde kötü insan yorumlaması yapmaktadır. Rüyada bozuk yumurta görmenin yorumu, rüya sahibinin malının zekatını vermediği ve bu yüzden de evinde bereketsizlik yaşayacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Yumurta Görmek

Rüya sahibi evli ise çocuğa, bekar ise evliliğe işaret eder.

Rüyada Bozuk Yumurta Kolisi Görmek

Rüya sahibinin büyük şansızlıklar yaşayacağı ve başının belaya gireceği anlamına gelir.

Rüyada Bozuk Yumurta Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin yanlış ortama girmesi ya da yanlış arkadaşlıklar kurması sonucu bazı sıkıntılar yaşadığını gösterir.

rüyada yumurta görmek ne anlama gelir


Rüyada Yumurta Sarısı Görmek

Rüyada yumurta sarısı görmek, genelde sarı çocuğa ve sarı altın anlamına gelmektedir.

Eğer yumurta sarısı gören kişi evli ise güneş gibi parlak bir evlat sahibi olacaktır ve ileriki yıllarda büyük paralar kazanacaktır.

Eğer rüyada yumurtanın sarısını öğren kişi bekar ise hayırlı bir evliliğe adım atacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Yumurta Akı (Beyaz) Görmek

Rüyada yumurta akı görmek, rüya sahibinin parasının ileriki günlerde tükeneceğine delalet eder.


Rüyada Yumurta Düşürmek

Rüyada yumurta düşürdüğünü gören kimse, rüya sözlüğü yorumcularına göre kötüye yorumlanmaktadır. Eğer yumurtayı düşüren kişi bekar ise o kişinin kısmetinin kapandığı yorumlanırken, rüyada yumurta düşürdüğünü gören kimse evli ise aile geçiminin sıkıntılı geçeceğine delalet eder.


Rüyada Yumurta Almak

Rüyada herhangi bir yerden yumurta aldığını gören kişi, bu durum rüya sahibinin evinin bereketinin ve bolluğunun artacağına delalet eder.


Yumurta Pişirip Yemek

Rüyada taze bir yumurtayı kırıp yağda pişirdiğini ve yediğini görmek, izzet, ferahlık, sevinç, rızık, menfaat ve mala alâmettir. Turna kuşunun yumurtasını görmek, fakir ve miskin evlada işarettir.


Yumurtanın Kabuğunu Yemek

Yumurtanın kabuğunu yediğini gören kimse örtülü bir şeyin üstünü açar.


Rüyada Ahırda Yumurta Görmek

Ahırda yumurta görmek, başkaları tarafından iyi kabul göreceğine delâlet eder.


Rüyada Papağan Yumurtası Görmek

Rüyada papağan yumurtası görmek, takva sahibi bir hizmetçiye işarettir. Elinde taze pismiş yumurta görse, muvaffak elması için daima çeliştiği zor bir isin meydana çıkmasıyla mala nail olur.


Rüyada Yumurta Görmek

Rüya sahibinin rüyada yumurta görmesi rüya sözlüğü yorumcularına göre zenginlik anlamına gelmektedir. Rüya tabircileri tarafından iyiye yorulan rüyada yumurta görmek, kişinin gelecek hayatında hem maddi anlamda hem de manevi anlamda büyük kazanımlar elde edeceğine delalet edilir. Eğer rüyada yumurta gören kişi bekar ise evliliğe, evli ise çocuk sahibi olmaya işaret eder.


Rüyada Yumurta Yemek

Rüya tabircilerine göre rüya sahibinin rüyasında yumurta yemesi çocuk sahibi olmaya delalet eder. Eğer rüyada yumurta yediğini gören kişi hamile kadın ise bu rüyayı görürse erkek çocuğu olacağı rivayet edilir. Rüyada yumurta yemek aynı zamanda kötü ye delalet etmektedir. Rüya sözlüğü yorumcularına göre ise aile içinde çıkacak tartışmalara işarettir.

rüyada yumurta görmek ne anlama gelir


Rüyada Çok Fazla Yumurta Görmek

Rüya sahibinin rüya içerisinde sayılamayacak kadar çok fazla yumurta görmesi rüya sözlüğü yorumcularına göre zenginlik ve para anlamına gelmektedir. Eğer rüyada çok fazla yumurta görüldüyse kişinin ileri ki zamanda mutluluklar yaşayacağına delalet eder.


Rüyada Çiğ Yumurta Yemek

Rüya sahibinin rüyada çiğ yumurta yediğini görmesi hayra alamet değildir. Rüyada çiğ yumurta yenmesi kişinin kendisinin olmayan, haram olan bir şeyi kullandığını, harcadığını ya da yediğine işaret eder. Kişini rüyasında çiğ yumurta yemesi kişinin gelecekte sıkıntılar çekeceğine de işaret eder.


Rüyada Kucağına Aldığı Tavuğun Yumurtlaması

Kucağınıza aldığınız tavuk yumurtlarsa hayırlı bir evladı olacağına işarettir.


Rüyada Yumurta Soymak

Haşlanmış bir yumurta soyan kişi mal, mülk sahibi olur.


Rüyada Yumurta Kırmak

Rüyada yumurta kırdığını gören rüya sahibinin rüyası, tabircilere göre kötü işaret edilmektedir. Rüyada yumurta kıran kişinin çocukları varsa bu çocukların hastalanacağına hatta ve hatta hastalıklı bir çocuğun hayatını kaybedeceğine delalet eder.


Rüyada Yumurta Pişirmek

Rüya sahibinin rüyada yumurta pişirdiğini görmesi, rüya sözlüğü yorumcularına göre kişinin yaşantısının daha sade bir hale geleceğine ve daha küçük bir hayatın kendisini beklediğine yorumlanır. Kişinin hayatında bazı şeylerin değişeceğine delalet ederken, bu sayede rüya sahibinin ayakları üzerinde duracağına delalet eder.


Rüyada Tavada Yumurta Pişirmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada tavada yumurta pişirdiğini görmek kişinin ileride doğru kararlar alacağına ve bu kararlar sonucunda birçok kişiyi şaşırtacağına delalet eder. Rüyada tavada yumurta pişirmek, kişinin herkes tarafından kabul edilip, saygı duyulan biri haline geleceğine delalet eder.


Rüyada Yumurta Haşlamak

Rüya sahibinin rüyada yumurta haşladığını görmesi, kişinin düşmanlık beslediği kişilere karşı uzatacağı zeytin dalının delaletidir. Eğer rüyada yumurta haşladığını görürse bu durum rüya tabircilerine göre uzun zamandır sıkıntı yaşadığı kişilerle artık arasını düzeltmek isteyen kişi, kararlı adımlar atacağına delalet eder.


Rüyada Çatlak Yumurta Görmek

Rüyada çatlak yumurta görmek iyiye yorumlanır. Bolluk, bereket, zenginlik ve refah içinde bir hayat anlamına gelir. Rüya Çatlak yumurta görmek ise bu bolluk ve berekete ulaşmanızda kimi engellerin olduğunu ancak sonunda buna kavuşacağınızı ifade etmektedir.

 

NeOldu.com

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
4
3
2
1
1
1
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
  Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
İLGİLİ HABERLER
BENZER HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.