Rüyada Yumurta Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yumurta Görmek Ne Anlama Gelir?
30.01.201611:25

Rüyada yumurta görmek, rüyada yumurta toplamak, rüyada yumurta yemek, rüyada yumurta kırmak, rüyada haşlanmış yumurta, rüyada yumurta pişirmek, rüyada yumurta almak, rüyada kırık yumurta, rüyada yumurta sarısı rüya tabirleri ve anlamları.

Haber güncelleme tarihi 13.09.2020 17:49

Rüyada Yumurta Görmek

Rüyada yumurta görmek

Rüyada yumurta görmek, para, mutluluk ve evlilik anlamına gelmektedir. Rüyada yumurta gören kimse bekar ise evlenir, evli ise eşiyle mutlu geçinir ve mal mülk sahibi olur.

Rüyada yumurta görmek, kimi rüya yorumcularına göre çocuk demektir. Evli kimselerin çocuğu olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyasında yumurta yediğini gören kimsenin çocuğu dürüst ve çalışkan olacaktır diye yorumlanır. Diğer bir yoruma göreyse yumurta aile içinde yaşanacak gerginliğin habercisidir. Bu rüyayı gören kimsenin eline beklemediği bir yerden büyük bir para gelecektir. Gelen para onu zenginliğe götürecek ilk adım olacaktır.

Rüya tabirlerinde rüyada yumurta görmenin anlamı ayrıca şu şekillerde geçmektedir:


Rüyada Haşlanmış Yumurta Görmek

Rüya sahibinin rüyasında haşlanmış yumurta görmesi kişinin sahip olduklarının değerini bilmesi gerekeceğine, uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşacağına delalet eder. Rüyada haşlanmış yumurta görmek, verilen emeklerin zaman içerisinde karşılığının alınacağına rivayet eder.


Rüyada Kırık Yumurta Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada kırık yumurta gören kişinin isteklerinin ve arzularının yakın zaman içerisinde olacağına, isyan etmek yerine Allah'a şükür etmesi gerekeceğine delalet eder. Rüyada kırık yumurta görmek, rüya sahibinin birini derinden üzeceğine, bu durumu çok sonradan fark edip mutsuz ve huzursuz olacağına yorulur.


Rüyada Beyaz Yumurta Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kırık yumurta görmesi kişinin elde edeceği başarıda ailesinin de emeğinin olacağına, ailesine büyük bir teşekkür borcunun olacağına delalet eder. Rüyada beyaz yumurta görmek, aynı zamanda parlak bir gelecek, saygı değer bir iş anlamlarını da taşır.


Rüyada Çok Sayıda Yumurta Görmek

Rüya tabircileri tarafından yapılan yorumlara ve değerlendirmelere göre rüyada çok sayıda yumurta görmek, rüya sahibinin karşısına çeşitli iş fırsatlarının çıkacağına, bu konuda karar vermeden önce aile büyüklerine danışması gerekeceğine delalet eder. Rüyada çok sayıda yumurta görmek aynı zamanda hane içerisinde var olacak huzur ve bereketin habercisidir.


Rüyada Yumurta Sarısı Görmek

Rüyada yumurta sarısı görmek, genelde sarı çocuğa ve sarı altın manasına gelmektedir. Eğer yumurta sarısı gören kişi evli ise güneş gibi parlak bir evlat sahibi olacaktır ve ileriki yıllarda büyük paralar kazanacaktır.


Rüyada Çiğ Yumurta Yemek

Rüya sahibinin rüyada çiğ yumurta yediğini görmesi hayra alamet değildir. Rüyada çiğ yumurta yenmesi kişinin kendisinin olmayan, haram olan bir şeyi kullandığını, harcadığını ya da yediğine işaret eder. Kişini rüyasında çiğ yumurta yemesi kişinin gelecekte sıkıntılar çekeceğine de rivayet eder.


Rüyada Pişmiş Yumurta Görmek

Rüya tabircilerine göre rüyada pişmiş yumurta görmek, kişinin ailesi ile arasının açılacağına, aile büyüklerinin araya girerek bu durumu düzelteceğine delalet eder. Rüyada pişmiş yumurta görmek, eğitim hayatında veya iş hayatında sıkıntıların üstesinden geleceğine rivayet eder.


Rüyada Bozuk Yumurta Görmek

Rüyada bozuk yumurta görmek, hayırsız ve kendini beğenmiş bir evlat anlamına gelmektedir. Söz dinlemeyen, hak yiyen, kötü bir evlada sahip olacağı anlamına gelir. Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada bozuk yumurta gören kimsenin evladından sıkıntılar çekeceğine yorumlanmaktadır. Rüyada bozuk yumurta görmek, kötü bir nesle alamet eder. Birçok rüya sözlüğü yazarı yaptığı yorumlar neticesinde kötü insan yorumlaması yapmaktadır. Rüyada bozuk yumurta görmenin yorumu, rüya sahibinin malının zekatını vermediği ve bu yüzden de evinde bereketsizlik yaşayacağı şeklinde ifade edilir.


Rüyada yumurta görmek

Rüyada yumurta görmek, kişinin rahat ve huzur dolu bir hayata sahip olacağına, evlilik hayatının mutluluk içerisinde geçeceği demektir. Aynı zamanda rüyada yumurta görmek, kişinin, vatana millete hayırlı evlatlar yetiştireceğine büyük sevap kazanacağı anlamına da gelmektedir.


Rüyada Yumurta Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yumurta görmesi, kişinin dikkat etmesi gerektiğine yorumlanır. Kişinin rüyasında yumurta görmesi, rüya sahibinin yakın zamanda dünya evine gireceğine delalet eder.


Rüyada Bozuk Yumurta Kolisi Görmek

Rüya sahibinin rüyasında bozuk yumurta kolisi görmesi, kişinin büyük şansızlıklar yaşayacağı ve başının belaya gireceği manasına gelir. Kişinin rüyasında bozuk yumurta kolisi görmesi, rüya sahibinin maddi kayıp yaşayacağı anlamına gelir.


Rüyada Yumurta Akı (Beyaz) Görmek

Rüyada yumurta akı görmek, rüya sahibinin parasının ileriki günlerde tükeneceğine delalet eder. Rüya sahibinin rüyasında yumurta akı görmesi, kişinin yakın zamanda yeni işlere gireceğine yorulur.


Rüyada Yumurta Düşürmek

Rüyada yumurta düşürdüğünü gören kimse, rüya sözlüğü yorumcularına göre kötüye yorumlanmaktadır. Eğer yumurtayı düşüren kişi bekar ise o kişinin kısmetinin kapandığı yorumlanırken, rüyada yumurta düşürdüğünü gören kimse evli ise aile geçiminin sıkıntılı geçeceğine rivayet etmektedir.


Rüyada Yumurta Toplamak

Rüya sahibinin rüyasında yumurta topladığını görmesi kişinin, iş hayatında önemli yerlere geleceğine yorumlanır. Rüyada yumurta toplamak, kişinin saygı değer bir makama sahip olacağına yorumlanmaktadır. Aynı zamanda bazı rüya tabircilerine göre rüyada yumurta toplamak, kişinin rahat ve huzur dolu bir ömür geçireceğine delalet eder.


Rüyada Yumurta Almak

Rüyada herhangi bir yerden yumurta aldığını gören kişi, bu durum rüya sahibinin evinin bereketinin ve bolluğunun artacağına rivayet eder.


Yumurta Pişirip Yemek

Rüyada taze bir yumurtayı kırıp yağda pişirdiğini ve yediğini görmek, izzet, ferahlık, sevinç, rızık, menfaat ve mala alâmettir. Turna kuşunun yumurtasını görmek, fakir ve miskin evlada işarettir.


Yumurtanın Kabuğunu Yemek

Yumurtanın kabuğunu yediğini gören kimse örtülü bir şeyin üstünü açar. Rüya sahibinin rüyasında yumurtanın kabuğunu yediğini görmesi, kişinin sırlarının ortaya çıkacağına delalet eder.


Rüyada Ahırda Yumurta Görmek

Rüyada ahırda yumurta görmek, başkaları tarafından iyi kabul göreceğine delalet eder. Rüya sahibinin rüyasında ahırda yumurta görmesi, kişinin çevresindeki insanlar tarafından sevilen ve sayılan biri olacağına tabir edilir.


Rüyada Papağan Yumurtası Görmek

Rüyada papağan yumurtası görmek, takva sahibi bir hizmetçiye işarettir. Elinde taze pismiş yumurta görse, muvaffak elması için daima çeliştiği zor bir isin meydana çıkmasıyla mala nail olur.


Rüyada Yumurta Görmek

Rüya sahibinin rüyada yumurta görmesi rüya sözlüğü yorumcularına göre zenginlik anlamına gelmektedir. Rüya tabircileri tarafından iyiye yorulan rüyada yumurta görmek, kişinin gelecek hayatında hem maddi anlamda hem de manevi anlamda büyük kazanımlar elde edeceğine delalet edilir. Eğer rüyada yumurta gören kişi bekar ise evliliğe, evli ise çocuk sahibi olmaya işaret eder.


Rüyada Yumurta Yemek

Rüya tabircilerine göre rüya sahibinin rüyasında yumurta yemesi çocuk sahibi olmaya delalet eder. Eğer rüyada yumurta yediğini gören kişi hamile kadın ise bu rüyayı görürse erkek çocuğu olacağı rivayet edilir. Rüyada yumurta yemek aynı zamanda kötü ye delalet etmektedir. Rüya sözlüğü yorumcularına göre ise aile içinde çıkacak tartışmalara işarettir.


Rüyada Çok Fazla Yumurta Görmek

Rüya sahibinin rüya içerisinde sayılamayacak kadar çok fazla yumurta görmesi rüya sözlüğü yorumcularına göre zenginlik ve para anlamına gelmektedir. Eğer rüyada çok fazla yumurta görüldüyse kişinin ileri ki zamanda mutluluklar yaşayacağına delalet eder.


Rüyada Kucağına Aldığı Tavuğun Yumurtlaması

Kucağınıza aldığınız tavuk yumurtlarsa hayırlı bir evladı olacağına işarettir. Kişinin rüyasında kucağına aldığı tavuğun yumurtladığını görmesi, rüya sahibinin maddi anlamda ferahlayacağı demektir.


Rüyada Haşlanmış Yumurta Soymak

Rüya sahibinin rüyasında haşlanmıl yumurtayı soyduğunu görmesi, kişinin yakın zamanda bol kazançlı işler yapacağına yorumlanır. Rüyada haşlanmış bir yumurta soyan kişi mal, mülk sahibi olur.


Rüyada Yumurta Kırmak

Rüyada yumurta kırdığını gören rüya sahibinin rüyası, tabircilere göre kötü işaret edilmektedir. Rüyada yumurta kıran kişinin çocukları varsa bu çocukların hastalanacağına hatta ve hatta hastalıklı bir çocuğun hayatını kaybedeceğine delalet eder.


Rüyada Yumurta Pişirmek

Rüya sahibinin rüyasında yumurta pişirdiğini görmesi, rüya sözlüğü yorumcularına göre kişinin yaşantısının daha sade bir hale geleceğine ve daha küçük bir hayatın kendisini beklediğine yorumlanır. Kişinin hayatında bazı şeylerin değişeceğine delalet ederken, bu sayede rüya sahibinin ayakları üzerinde duracağına delalet eder.


Rüyada Tavada Yumurta Pişirmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada tavada yumurta pişirdiğini görmek kişinin ileride doğru kararlar alacağına ve bu kararlar sonucunda birçok kişiyi şaşırtacağına delalet eder. Rüyada tavada yumurta pişirmek, kişinin herkes tarafından kabul edilip, saygı duyulan biri haline geleceğine delalet eder.


Rüyada Yumurta Haşlamak

Rüya sahibinin rüyasında yumurta haşladığını görmesi, kişinin düşmanlık beslediği kişilere karşı uzatacağı zeytin dalının delaletidir. Eğer rüyada yumurta haşladığını görürse bu durum rüya tabircilerine göre uzun zamandır sıkıntı yaşadığı kişilerle artık arasını düzeltmek isteyen kişi, kararlı adımlar atacağına delalet eder.


Rüyada Çatlak Yumurta Görmek

Rüyada çatlak yumurta görmek iyiye yorumlanır. Bolluk, bereket, zenginlik ve refah içinde bir hayat anlamına gelir. Rüya Çatlak yumurta görmek ise bu bolluk ve berekete ulaşmanızda kimi engellerin olduğunu ancak sonunda buna kavuşacağınızı ifade etmektedir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1859
1663
743
555
580
405
676
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 4
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.