Rüyada Piliç Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada piliç görmek neye alamet eder? Rüyada piliç aldığını görmek neye yorulur? gibi rüyaların tabirleri...
Rüyada Piliç Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Piliç Görmek

Rüyada piliç görmek, rüya sahibinin işlerinde karşısına daima engeller çıkacağına, şansına ve kısmetine nazar değeceğine işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında piliç görmesi, kişinin zor günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Piliç Görmek


Rüyada Piliç Yediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında piliç yediğini görmesi, kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına alamet eder. Kişinin rüyasında piliç yediğini görmesi, rüya sahibinin hayırlı ve doğru yatırım yapacağına rivayet eder.


Rüyada Piliç Aldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında piliç aldığını görmesi, kişinin hayırlı bir kimse ile tanışacağına yorulur. Kişinin rüyasında piliç aldığını görmesi, rüya sahibinin sevinç duyacağı haberler alacağına tabir edilir.


Rüyada Beyaz Piliç Görmek

Kişinin rüyasında beyaz piliç görmesi, rüya sahibinin aile hayatının düzene gireceğine ve güzel günler göreceğine tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında beyaz piliç görmesi, kişinin zahmetsizce elde edeceği mala işaret eder.


Rüyada Piliç Görmek

Rüyada piliç görmek, rüya sahibinin iş ve sosyal hayatında daima başarılı olacağı demektir. Rüya sahibinin rüyasında piliç görmesi, kişinin maddi anlamda bol kazanç sağlayacağı anlamına da gelmektedir.


Rüyada Çiğ Piliç Görmek

Rüyada çiğ piliç görmek, rüya sahibinin hanesinde bereketin eksik olmayacağına ve maddi anlamda büyük kazanç elde edeceğine alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında çiğ piliç görmesi, kişinin bir topluma başkanlık yapacağına delalet eder.


Rüyada Piliç Beslediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında piliç beslediğini görmesi, kişinin aile yaşamının güzel ve düzenli olacağına, mutlu günler geçireceğine yorumlanır. Kişinin rüyasında piliç beslediğini görmesi, rüya sahibinin bolluk ve bereket içinde geçireceği anlamına gelir.


Rüyada Piliç Yakaladığını Görmek

Kişinin rüyasında piliç yakaladığını görmesi, rüya sahibinin iş hayatında daima başarılı olacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında piliç yakaladığını görmesi, kişinin zor durumlarının yoluna gireceğine delalet eder.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.