Rüyada Keçi Görmek - Siyah veya Beyaz Keçi Görmek Ne Demek?

Rüyada keçi görmek, inatçı bir kişiye işaret eder. Yorumcuların ve alimlerin görüşlerine sizler için bu yazımızda yer verdik. İşte anlamlı yorumlar.
Rüyada Keçi Görmek - Siyah veya Beyaz Keçi Görmek Ne Demek?

Rüyada Keçi Görmek

Genellikle gerçekleşecek olan dileklere yorumlanmaktadır. Aynı zamanda rüya sahibinin keçi gibi inatçı ve huysuz bir dostuna işaret etmektedir. Sıkıntılı bir süreç içerisinden çıkarak rahat edeceğine, ailesiyle birlikte huzur dolu bir yaşam süreceğine delalet eder. Beklenmedik bir yerden mal veya mülk gelmesine yorumlanır. Murada ermeye rivayettir.

Rüyada Keçi Görmek

Rüyada Keçi Sürüsü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında keçi sürüsü görmesi, kişinin sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup, feraha, rahatlığa kavuşacağına işaret eder. Keçi sürüsü görmek aynı zamanda dinde sebata ve güzel ahlaka delalet eder. Rüya sahibi gönlünü ferah tutabilir. Hayatında elbette karşısına sorunlar çıkacaktır fakat güçlü ve sağlam duruşu sayesinden tüm bu sıkıntıların üstesinden gelecektir. Aile bireylerinden aldığı destek sayesinde daima ileri bakacağına, çalışkanlığıyla herkesin gözdesi olacağına rivayettir.

Rüyada Beyaz Keçi Görmek

Rüyada beyaz keçi görmek aynı zamanda rüya sahibinin geçmişte yaptığı bir hatadan dolayı vicdan azabı çekeceğine rivayet eder. Bu hata tüm aile bireylerini de derinden etkileyecektir. Rüya sahibi yeni insanlarla tanışacak ve enerji dolu olacaktır. Rüyada beyaz keçi görmek kişinin keyfini bozmaya çalışacak insanlara delalet eder. Bu tür kişileri hayatında derhal çıkarmalıdır. Aksi takdirde negatif enerji rüya sahibine geçecektir.

Rüyada Keçi Yavrusu Görmek

Rüya yorumcuları tarafından belirtilen görüşlere göre keçi yavrusu, bereket, huzur ve mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibi yakın zamanda küstüğü ve konuşmadığı bir insanla tekrardan karşılaşacağına, bu karşılaşmanın iki taraf içinde hayırlı olacağına delalet eder. Rüyada keçi yavrusu görmek, aynı zamanda hane içerisinde meydana gelecek olan bolluk ve bereketin habercisidir.

Rüyada Siyah Keçi Sürüsü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında siyah keçi sürüsü görmek, kişinin iş hayatında kazanacağı paranın kendisine hayrının dokunmayacağına, mutsuz ve huzursuz bir dönem içerisine gireceğine delalet eder. Rüyada siyah keçi sürüsü görmek, mal ve mülk kaybı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Keçi Sütü İçtiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında keçi sütü içtiğini görmek, yeni tanışacağı varlıklı bir kadından destek alacağına ya da ortak bir işe girişeceğine alamet eder. Rüyada keçi sütü içmek, rüya sahibinin mutlu bir ömür geçireceğine, günden güne başarısının daha da artacağına, işlerinin kendisine maddi kazanç getireceğine alamet eder.

Rüyada Keçi Kestiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında keçi kestiğini görmesi, rüya sahibinin hayırlı evlatlara sahip olacağı ve maddi durumunun her zaman iyi olacağına alamet eder. Rüyada keçi kesmek, kişinin akrabalarıyla ve ailesiyle arasının çok iyi olacağına, huzurlu, güzel, mutlu günlerin kendisini beklediğine alamet eder.

Rüyada Keçi Eti Yediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında keçi eti yediğini görmesi, beklenmedik bir anda maddi açıdan kötü duruma düşmeye rivayet eder. Rüyada keçi eti yediğini görmek, kişinin uzun süreli aşk hayatına son vereceği anlamına gelmektedir. Rüyada keçi eti yemek, hane içerisinde huzura yorulur.

Rüyada Keçi Boynuzu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında keçi boynuzu görmesi kişinin zorluklara karşı dimdik duran, güçlü bir kimse olduğunu göstermektedir. Rüyada keçi boynuzu görmek, rüya sahibinin arkadaşlarıyla bazı sorunlar yaşayacağına işaret eder. Rüyada keçi boynuzu görmek, kişinin günlük hayatında genellikle inatçı bir kişiliğe bürüneceğine, bu huyundan vazgeçmesi gerekeceği anlamına gelir. Rüyada keçi boynuzu görmek aynı zamanda rüya sahibinin çevresinde bulunan kötü niyetli insanlara da yorumlanır. Rüya sözlüğü yorumcularına göre ise rüyada keçi görmek, aile hayatında tartışmaların yaşanacağına, bu tartışmalar yüzünden kişinin derinden etkileneceğine delalet eder.

Rüyada Keçiye Bindiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında keçiye bindiğini görmesi uyarı niteliğinde bir rüyadır. Kişinin ahlakını gözden geçirip, davranışlarına dikkat etmesi gerektiğine işarettir. Rüyada keçiye binmek, boş işlerle uğraşmaya rivayettir.

Rüyada Keçi Boynuzu Ağacı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında keçi boynuzu ağacı görmesi iyi değildir bir yerde keçi boynuzu ağacının bittiğini görmek o yerde olacak olan doğal afete yorumlanmaktadır. Rüyada keçi boynuzu ağacı görmek, çok iyi hissedilecek bir döneme girmeye alamettir.

Rüyada Keçi Derisi Yüzdüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında keçi derisi yüzdüğünü görmesi, genel olarak mala ve ganimete yorulur. Rüya sahibinin elde edeceği helal kazanca delalet eder. Rüyada keçi derisi yüzmek, kişinin hayallerini gerçekleştirmek için çok çabalaması gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada Oğlak Görmek

Rüya sahibinin rüyasında oğlak görmesi erkek çocuk sahibi olunacağına işaret eder. Rüyada oğlak görmek, rüya sahibinin günden güne başarısının ve kazancının artacağına, mutlulukların daim olacağına, hayallerinin en kısa süre içerisinde gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada Oğlak Eti Yediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında oğlak eti yediğini görmesi aile içinden, akrabalardan ya da yakın çevreden bir erkeğin vefat edeceğine işaret eder. Bazı rüya tabiri yorumcularına göre rüyada oğlak eti yediğini görmek burcu oğlak olan birine işaret etmektedir.

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Keçi GörmekRüyada Dağ Keçisi Görmek
Rüyada Yaban Keçisi GörmekRüyada Keçi Boynuzu Görmek

YORUMLAR (4)
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum