Rüyada İphone Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İphone Görmek Ne Anlama Gelir?
30.01.201612:44

Rüyada iphone görmek ne manaya gelir? Rüyada iphone görmek hayra alamet midir? İşte cevaplar...

Haber güncelleme tarihi 17.06.2020 17:31

Rüyada İphone Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada iphone görmek, kişinin lüks tüketime önem veren bir kimse olduğunu gösterdiğine yorulur. Rüya sahibinin kendisini her şeyin en kalitelisi ve pahalısına layık gördüğüne delalet eder.


Rüyada İphone 5 Görmek

Rüya sahibinin sabırsızlıkla ve büyük bir hevesle almak istediği bir mal olduğuna yorulmaktadır. Rüyada iphone 5 görmek, dileklerin yerine gelmesine, sevdiği kıza ulaşacağına delalet etmektedir.

ruyada-iphone-gormek.jpg

Rüyada iphone görmek, kişinin tutumsuz bir birey olduğuna parasını bilinçsizce harcayacağı demektir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin yeni bir teknolojik alete sahip olmak istediği anlamına gelmektedir.


Rüyada İphone 6 Görmek

Rüyasında iphone 6 gören rüya sahibinin, kötü bir yaşantısının olduğuna, ailesiyle büyük sorunlarının olduğuna delalet eder. Rüyada iphone 6 görmek, kişinin işlerinin yolunda gideceği manasına gelir.


Rüyada İphone 7 Görmek

Rüyasında iphone 7 gören kişinin, parasına çok değer verdiğine, parasını tutumlu bir şekilde harcayacağı anlamına gelmektedir. Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada iphone 7 görmek, duaların kabul olması gerektiğine yorulur.


Rüyada İphone 8 Görmek

Rüyasında iphone 8 gören kişinin, gelecek bir haber ile çok mutlu olacağı manasına gelir. Rüyada iphone 8 gören rüya sahibinin amacına ulaşması için çok çabalaması gerektiği demektir.


Rüyada İphone X Görmek

Rüyasında iphone x gören kişinin, büyük hallerinin olduğuna, hayallerine ulaşmak için çok fazla çalıştığına işarettir. Rüyada iphone x görmek, kişinin işten güçten yorulacağı manasına gelmektedir.

Rüyada İphone 11 Görmek

Rüyada iphone 11 görmek, rüyayı gören rüya sahibinin aile bireyleri ile arasının bozulacağı, bir projeye gireceği, bu projeden zengin olarak ayrılacağı, hayat standartlarının yükseleceği demektir.


Rüyada İphone Almak

Rüyada iphone aldığını görmek, benzer bir şekilde pahalı ve şık bir alet almaya rivayet eder.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2631
6829
9029
2402
2242
4462
3710
1002
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 4
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.