Rüyada Davul Görmek - Davul Çaldığını Görmenin Rüya Tabiri

Rüyada Davul Görmek - Davul Çaldığını Görmenin Rüya Tabiri
17.02.201609:00

Rüyada davul görmek, mal ve mülk anlamına gelir. Davul çalmanın rüya tabirlerini sizler için bir araya getirdik. Yorumcuların net görüşleri burada.

Haber güncelleme tarihi 18.11.2021 13:15

Rüyada Davul Görmek

Mala ve mülke işaret eder. Kazancın her geçen gün katlanacağına fakat psikolojik açıdan zorlanacağına rivayettir. Rüyada davul görmek, sürekli panik yapan, endişeli bir kimseye yorulur. Bazı tabircilerin yorumlarına göre rüyada davul görmek, rüyayı gören kişinin her şeyi büyüten, tüm olayları abartan, gerekli gereksiz sorun çıkaran, panik yaratan kişiye delalet eder.

Rüyada Davul Görmek

Rüyada Davul Çaldığını Görmek

Rüya sahibinin hayatında yeni ve olumlu gelişmeler olacağına rivayet eder. Rüyada davul çaldığını gören kişinin hayatında güzel olayların yaşanacağına, bekarsa dünya evine gireceğine işaret eder. Rüya sahibi evliyse hanesinden huzurun eksik olmayacağının habercisidir. Rüyada davul çalmak, en hayırlı rüyalardan birisidir.

Rüyada Davul Patlattığını Görmek

Rüyada davul patlatmak, genç bir kadının rüyası ise, sevgi ve saygı odaklı ilişkiler kurmayı bilen, maneviyata hak ettiği değeri veren ve tam olarak anlaşabileceği yapıda genç bir adamla mutlu ve huzurlu bir yuva kuracağına işaret eder. Rüya sahibinin annesiyle arasında bitmek bilmeyen sorunların, yaşanılan onca dertlerden sonra tatlıya bağlanacağına, rüya sahibinin annesiyle arasındaki huzurlu ilişkinin tesis edileceğine de yorulur.

Rüyada Davul Tokmağı Görmek

Rüyada davul tokmağı görmek, rüyayı gören rüya sahibinin büyük işlere gireceğine, kısa süre içerisinde girdiği bu işlerden büyük miktarda para kazanacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin yardıma muhtaç insanlara ve hayvanlara elinden geldiğince yardım edeceğine de alamet eder.

Rüyada Davul Sesi Duymak

Rüyada davul sesi duymak, rüyayı gören kişinin uzun zamandır görmediği bir yakınını göreceğine işaret eder. Kişinin onunla hasret gidereceğine delalet eder. Rüyada davul sesi duymak, rüya sahibinin dostuyla birlikte hayırlı bir işe gireceğinin habercisidir. Davul sesi duymak aynı zamanda kişinin sahip olduğu değerleri fakına varması gerekeceğine delalet eder.

Rüyada Davul Çalan Birini Görmek

Rüyada davul çalan birini görmek, gireceği bir işte çok iyi olacağı demektir. Kişinin başarı kazanacağına rivayet eder. Rüyada davul çalan birini görmek, rüya sahibinin dikkat çeken, kıskanılan birisi olduğuna, dikkat etmesi gerektiğine işaret eden bir rüyadır. Rüyayı gören kişi, özellikle kazancının artacağı manasına da gelmektedir.

Rüyada Davul Zurnalı Düğün Görmek

Rüyada davul zurnalı düğün görmek, rüya sahibinin güzel sözler duymasına ve tebrik almasına işaret eder. Kişi, iş hayatında kazandığı zaferler sayesinde yakın çevresi tarafından kutlanacağı anlamına gelmektedir. Rüyada davul zurnalı düğün görmek, rüya sahibinin çok sevineceği bir olay yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Başkasının Davul Çaldığını Görmek

Rüyada başkasının davul çaldığını görmek kırgınlıkların biteceğine yorulur. Kişinin miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına rivayet eder. Rüya yorumcularına göre rüyada başkasının davul çaldığını görmek, rüya sahibinin sıkıntılarının son bulacağına rivayet eder.

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Düğün GörmekRüyada Zurna Görmek
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
570
551
80
15
50
22
10
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
İLGİLİ HABERLER