En İyi Su Arıtma Cihazı Tavsiyeleri 2023 Markalar & Yorumlar

En İyi Su Arıtma Cihazı Tavsiyeleri 2023 Markalar & Yorumlar
30.05.202014:16

En iyi su arıtma cihazı markalarını kullanıcı yorumlarına göre puanlayarak listeledik. Tavsiye listemizde önerilen en iyi su arıtma cihazları yer alıyor.

Haber güncelleme tarihi 31.08.2023 12:28

Su Arıtma Cihazı Nedir?

Suyun kirliliğini ölçen ve arıtılmasını sağlayan bir cihazdır. Bu cihaz, suda bulunan kirleticileri ve bakterileri belirli bir seviyede azaltarak, suyun içilebilir hale getirilmesini sağlar. Su arıtma cihazları genellikle ev ve işletmelerde kullanılır.

En İyi Su Arıtma Cihazı Listesi

SıraSu Arıtma CihazıEditör Puanı
1Rainwater Superior Alkali Evsel Içme Suyu Arıtma Sistemi10/10
2THOMAS Su Arıtma Cihazı Ph8 Dahili 8 Litre10/10
3Bianchi Water Purufier 6 Aşamalı Alkali Su Arıtma Cihazı10/10
4Suzukı Technology 5 Aşamalı Su Arıtma Cihazı Alpha Model10/10
5Hidrotek BioPlus pH 9,5 Su Arıtma Cihazı10/10
6Viessmann Vitopure S4-Ro-U Ters Ozmoz10/10
7Dreamwater R/O 300 Su Arıtma Cihazı10/10
8İhlas Cebilon Aura Silver Su Arıtma Cihazı9.9/10
9Amway Espring Su Arıtma Sistemi Tezgah Altı9.8/10
10Aqua Bella 80 GPD Membran Filtreli Nano Teknoloji 8 Aşamalı Alkalin9.7/10
11LG Membranlı Pure 10 Aşamalı Su Arıtma Cihazı9.7/10
12Vestel Rafine Su Arıtma Cihazı9.7/10
13Arçelik 3140 Sfc Tezgah Altı Model Su Arıtma Makinesi9.7/10
14Hyundai Hnd-35 Su Arıtma Cihazı9.6/10
15Spring Water 11 Aşamalı 12 lt Tanklı Su Arıtma9.5/10
Amazon
Fiyatlarını Gör
Su Arıtma
Cihazı Markaları
N11
Fiyatlarını Gör
Aradığın
Fiyatları Gör

Not: İnternetten sipariş vereceğiniz su arıtma cihazları adresinize ulaştığında ilgili markanın teknik servisini arayarak kurulum talebinde bulunabilirsiniz.

En İyi Su Arıtma Cihazı Tavsiyeleri

Rainwater Superior Su Arıtma Cihazı

En İyi Su Arıtma Cihazı Tavsiye

Amazon
Fiyatını Gör
Rainwater
Arıtma Cihazı
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatı Gör
ARTILAREKSİLER
Akıllı led musluk
Paslanmaz çelik tank
Tak-çıkar twist filtre
10 yıl garanti

En iyi su arıtma cihazları listemize Rainwater markasının bu ürünüyle başlıyoruz. Rainwater Superior Alkali Su Arıtma Cihazı, doğal mineralleri yok etmeden suyu arıtarak eşsiz lezzet sunar. Berrak, kötü koku ve tat içermeyen, klor kokmayan, dengeli mineral yapısına sahip, mikroplardan arındırılmış pH değeri yüksek, ideal alkali içme suyu sağlar. Özel ince tasarımı sayesinde %50 daha az yer kaplar. Filtrelerinizin durumunu akıllı led musluğunuzdan kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca sıradan su arıtma sistemlerinin aksine Alkali Mineral Filtresi ile vücudu besleyen (Ca, K, Na, Mg) besin elementlerini koruyarak ekstra mineral desteği sağlar. Rainwater Superior; EPA, DIN, USA, TS-266 içme suları tüzüğüne uygun yüksek mineralli pH 8+ içme suyu sağlar. Water Quality Assoction Altın Mühür, NSF, FDA, CE, TÜV Cert ISO ve Düzen Norwest gibi gerekli tüm sertifikalara sahiptir.

Teknik Özellikler
TipiTezgah Altı
Pompa TürüOpsiyonel
Filtre Sayısı4
Su Kapasitesi240 L (Artırılabilir)
Verimlilik3L'de 1L Temiz Su

Rainwater Superior Su Arıtma Cihazı Kullanıcı Yorumları

👤 Rainwater Cihazlarını yaklaşık 5 aydır hastanemizde kullanmaktayız. Kendimiz, çalışanlarımız ve misafirlerimiz suyun kalitesinden oldukça memnun kaldık ve olumlu geri dönüşler almaktayız. 

👤 2500 kişilik kampüslerimizde Rainwater ekibinin kaliteli, güvenilir hizmetini tecrübe ettik. Öğrencilerimize içimiz çok rahat bir şekilde Rainwater'ı sunduk. Her şey için teşekkür ederiz. Her şey ile süpersiniz. Satış sonrası verdiğiniz servis hizmeti ile de huzurlu bir çözüm ortağı kazanmış olduk. 

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Thomas Ph 8 Su Arıtma Cihazı

En İyi Su Arıtma Cihazı Tavsiye

Amazon
Fiyatını Gör
Thomas
Arıtma Cihazı
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatı Gör
ARTILAREKSİLER
PH 8. Plus Alkali Filtre
Dahili 8 L paslanmaz denge tankı
Quick (Hızlı) Bağlantı
Otomatik Shut-Off Valf

Son zamanların en çok satan su arıtma cihazları arasında yer alan Thomas Ph 8, şık tasarımı ve yüksek verimliliği ile listemizin 2. sırasında yer alıyor. Üstün vontron membran kalitesi sayesinde suyun tüm kirini ve pisliğini arındıran cihaz, dahili 8 litre metal tankı ile her daim içilebilir suyunuzu hazır hale getiriyor.

FDA Components filtre kalitesi ile üstün Alman patentli Thomas Ph 8 su arıtma cihazı, ters osmoz filtre, Japon yapraklı membran teknolojisi ve kaçak su sensörü ile yerli üretim en iyi cihazlar arasında yer alıyor. Müşterilerine her daim geniş bir teknik servis ağı ve canlı destek imkanı sunan Thomas Su Arıtma Cihazları ile her zaman temiz ve taze su tüketimi sizleri bekliyor.

Teknik Özellikler
TipiTezgah Altı
Pompa TürüOpsiyonel
Filtre Sayısı6
Su Kapasitesi285 L
Verimlilik3L'de 1L Temiz Su

Thomas Ph 8 Kullanıcı Yorumları

👤 Son derece güvenilir filtreleri sayesinde 1 yaşındaki kızımın suyunu bile güvenle veriyorum. Her an aynı derecede lezzetli ve pürüzsüz su alabiliyoruz. Kesinlikle çok kaliteli bir ürün.

👤 Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. Çok memnunum. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Daha önce başka marka kullandım. Kesinlikle büyük fark var bu üründe.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Bianchi Berra Su Arıtma Cihazı

En İyi Su Arıtma Cihazı Tavsiye

Amazon
Fiyatını Gör
Bianchi
Arıtma Cihazı
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatı Gör
ARTILAREKSİLER
Şık ve kullanışlı tasarım
Lüks musluk
Dahili 8 Litre Denge Tankı
Inline 5 Mikron Spun Sediment

Ev için en iyi su arıtma cihazı modelleri arasında yer alan Bianchi Berra, suyu arıtmak ve hastalığa neden olan tüm patojenleri ortadan kaldırmak için en son teknolojiyle geliştirilmiş 5 aşamalı filtreleme sistemi sayesinde her gün temiz ve hijyenik su içmenizi sağlayacak.

Temiz ve tatlı bir içme suyu için kalsiyum ve magnezyum gibi mineraller açısından zenginleştirilmiş özel bir filtre ağı kullanan Bianchi Berra modeli, 24 saatte 285 litre su üretebilir. Mikroorganizmalar, kimyasallar, ağır metaller, böcek ilaçları, kötü tat ve koku gibi tüm yabancı maddeleri etkili bir şekilde yok ederek size en sağlıklı içme suyunu sunuyor.

Teknik Özellikler
TipiTezgah Altı
Pompa TürüOpsiyonel
Filtre Sayısı5
Su Kapasitesi285 L
Verimlilik3L'de 1L Temiz Su

Bianchi Berra Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün çok pratik ve kullanışlı. Gerçekten bu güne kadar damacanaya neden bu kadar para vermişim dedirtiyor. Komşularımızın hepsi benden sonra aldı.

👤 Cihaz şık, hızlı su arıtıyor. Saniyeler içerisinde arıtıp veriyor. Ayrıca günde 285 litre gibi geniş bir kapasitede su üretebilmesi oldukça avantajlı bizim için.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Suzuki Tecnology Alpha Su Arıtma Cihazı

En İyi Su Arıtma Cihazı Tavsiye

Amazon
Fiyatını Gör
Suzuki
Arıtma Cihazı
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatı Gör
ARTILAREKSİLER
Uzun ömürlü kaliteli malzeme
Elektrik kullanmadan su üretme
10 L metal tank haznesi

Şık ve kompakt tasarıma sahip Suzuki Tecnology Alpha Su Arıtma Cihazı, 5 aşamalı arıtma teknolojisi ve şebeke basıncı 2,5 bar üzeri olan bölgeler için tasarlanmış Green teknolojisi sayesinde temiz su üretirken elektrik enerjisine ihtiyaç duymayan çevre dostu bir model olarak karşımıza çıkıyor.

En az 8-12 kişilik evler için iyi bir seçenek olan 10 litre metal tank kapasitesine sahip Suzuki Tecnology Alpha su arıtma cihazı, sediment filtresi sayesinde tüm toz, kir ve benzeri parçaları arındırarak her daim taze içme suyunuzu mutfağınıza getiriyor. Ayrıca renk, tat ve koku için GAC filtre, bakteri ve virüsler için Membran filtre, çözülmemiş partiküller için Spun filtre ve suya lezzet veren Hindistan cevizi kabuğu karbonundan üretilen filtresiyle en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Teknik Özellikler
TipiTezgah Altı
Pompa TürüOpsiyonel
Filtre Sayısı5
Su Kapasitesi285 L
Verimlilik3L'de 1L Temiz Su

Suzuki Tecnology Alpha Kullanıcı Yorumları

👤 Yaklaşık 1 senedir kullanıyorum. 1 yıl içinde ürün ile ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadım. Hatta tanıdıklarıma, komşularıma dahi aldırdım. Kesinlikle almanızı tavsiye ederim.

👤 Ürünü alıp kullanalı 10 ay oldu. Hiçbir sıkıntı yaşamadım kesinlikle verilen parayı sonuna kadar hak ediyor. Suzuki Tecnology markasının servis kalitesi mükemmel. Gönül rahatlığıyla almanızı tavsiye ederim.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Hidrotek Bioplus Su Arıtma Cihazı

En İyi Su Arıtma Cihazı Tavsiye

Amazon
Fiyatını Gör
Hidrotek
Arıtma Cihazı
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatı Gör
ARTILAREKSİLER
Uzun ömürlü
5,5 lt suyun 25 dk'da üretimi
19 katmanlı nano membran
Paslanmaz musluk

Bildiğiniz üzere minerallerden yoksun (yapay) su tüketimi asid-reflü, diyabet ve obezite başta olmak üzere birçok hastalığa yol açan başlıca faktörlerden biri. Neyse ki son teknoloji ile donatılmış Hidrotek markasının en gözde modellerinden Bioplus pH 9,5, 19 katmanlı nano özel üretim membran filtre sayesinde daha az atık su ile daha fazla sağlıklı su tüketmenize olanak sağlıyor. 8 litre kapasiteli çelik NSF belgeli hidrotek pro tankıyla günlük su ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilen Hidrotek Bioplus pH 9,5 Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı, 100 GPD membran filtreleme sistemi sayesinde 2 litrelik suda 1 litre atık su, 1 litre temiz su (1:1) gibi yüksek bir verimliliğe sahip.

Öte yandan minimal yapısı sayesinde istediğiniz yere konumlandırabileceğiniz bu model, kutu içerisinde paslanmaz lüks inox muslukla birlikte geliyor. Uzun ömürlü membran filtresini yılda 1  kez değiştirerek kaliteli suyun keyfini çıkartmaya devam edeceğiniz Hidrotek Bioplus pH 9,5 tezgah altı su arıtma cihazı; 5 mikron Sediment Filtre, Aktif Karbon Filtre, Blok Karbon Filtre, 100 GPD 1829 Nano Memrban Filtre, Silver Post Karbon Filtre ve BioPlus AAA+ Alkali Mineral Filtre özellikleriyle fark yaratan listemizin en kaliteli modellerinden.

Teknik Özellikler
TipiTezgah Altı
Basınç4 Bar
Filtre Sayısı6
Su Kapasitesi8 L
Verimlilik2L'de 1L Temiz Su

Hidrotek Bioplus pH 9,5 Kullanıcı Yorumları

👤 Gayet başarılı bir arıtma sistemi. Doğru karar vermiş olduğum için mutluyum. Kuzenimin tavsiyesiyle hiç düşünmeden aldım. Sipariş, servis ve iletişim süreci gayet profesyonel. Tavsiye ederim. B*** A***

👤 Uzun bir araştırmadan sonra Hidrotek su arıtma cihazının oldukça güvenilir ve sağlıklı olduğunu fark ettim. Bunun üzerine almaya karar verdim ve çok memnunum herkese tavsiye ederim. A*** G***

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Viessmann Vitopure S4-Ro-U Ters Ozmoz

En İyi Su Arıtma Cihazı Tavsiye

Amazon
Fiyatını Gör
Viessmann Vitopure
Arıtma Cihazı
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatı Gör
ARTILAREKSİLER
2,2 litre akış hızı
Musluk bağlantısı
Malzeme kalitesi
Kompakt tasarımı

Viessmann Vitopure S4-Ro-U Ters Ozmoz (RO), suyunuzu derinlemesine temizleyen, eşsiz lezzette içme ve yemek pişirme suyu sağlayan çok aşamalı bir mekanik ve kimyasal filtrasyon işlemine sahip en iyi su arıtma cihazı modelleri arasında yer alıyor. Bu cihaz, ters ozmoz (RO) işlemi ile suyunuzu en üst düzeyde arındırır. İyonlar, istenmeyen moleküller ve büyük parçacıklar, kısmen geçirgen bir zar kullanılarak sudan ayrıştırılır. 

S4-RO su filtreleri, sedimantasyonu giderirken mikropları, virüsleri, bakterileri ve zararlı kimyasalları etkili bir şekilde yok eder. Klor, kloroform, pestisitler ve diğer kirleticiler gibi unsurları etkili bir biçimde emer ve ağır metalleri, örneğin kurşun ve cıva gibi, uzaklaştırır. Ayrıca, suyun rengini ve kokusunu gidererek saf içme suyunu sağlar. Kompakt boyutu ve tezgah üstü veya lavabonun altına kolayca kurulabilme özelliği ile kullanıcı dostu bir tasarıma sahip olan Viessmann Vitopure S4-Ro-U su arıtma cihazı, dakikada 2.2 litre akış hızıyla her daim sağlıklı içme suyu sunar.

Teknik Özellikler
TipiTezgah Altı
Basınç0.1-0.65 MPa
Filtre Sayısı3
Su Kapasitesi2.2 litre her dakika
Çalışma Sıcaklığı1-39 °C

Kullanıcı Yorumları

👤 Viessmann Vitopure ile su arıtma konusundaki beklentilerimi aştı. Suyumuzu daha önce de arıtmıştık ama bu cihaz gerçekten fark yarattı. Özellikle tadı ve kokusu artık çok daha temiz. Kurulumu da beklediğimden kolaydı. R***G***

👤 Viessmann Vitopure S4-Ro-U Ters Ozmoz (RO) cihazı sayesinde su içme alışkanlığımız tamamen değişti. Eskiden damacana su alırdık ama artık bu cihazla kendi içme suyumuzu üretiyoruz. Su gerçekten daha temiz ve taze, tadı bile farklı. Üstelik cihazın kullanımı da oldukça kolay, zaman ayırmanızı gerektirmiyor. L***Ö***

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

DreamWater R/O 300 Su Arıtma Cihazı

En İyi Su Arıtma Cihazı Tavsiye

Amazon
Fiyatını Gör
R/O 300
Arıtma Cihazı
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatı Gör
ARTILAREKSİLER
Garanti süresi
Uzun ömürlü
Membran filtre

Önerilen en kaliteli su arıtma cihazları arasında son teknoloji ile donatılmış olan DreamWater R/O 300 modeli, çok katmanlı filtresi sayesinde kullanıcılarına her daim ev, ofis ve işletmelerde içilebilir temiz su imkanı sunuyor. Minimal tasarımının yanı sıra bir hayli güçlü 5 adet filtreleme sistemine sahip cihaz, 39x25x40 cm ebadı ile hemen her tezgah altına kolayca sığabiliyor.

DreamWater R/O 300 su arıtma cihazında göze çarpan en büyük özellik membran filtreleme sistemi diyebiliriz. Bu filtreleme sistemi Nasa tarafından geliştirilmiş olup 5 milimetrenin milyonda biri (angstrom) gözeneğe ve yarı geçirgen özelliğe sahip. Bu da su içerisinde çözülmüş halde bulunan civa, kurşun, nitrat, ağır metal, bakır, kireç, arsenik ve bakteri gibi kimyasalların temizlenmesi anlamına geliyor.

Teknik Özellikler
TipiTezgah Altı
EbatY:39cm G:25cm D:40cm
Filtre Sayısı5
Su Kapasitesi8 L
Verimlilik3L'de 1L Temiz Su

DreamWater R/O 300 Kullanıcı Yorumları

👤 Ofisimde Dreamwater R/O 150 Black modelini kullanıyorum ve son derce memnunum şimdi evimize R/O 300 modelini satın aldım. Tezgah altı kullanımı ve Nasa teknolojisiyle kuşkusuz son derece kaliteli bir cihaz. A** B**.

👤 Hem üründen hem satıcının başından sonuna kadar verdiği hizmetten ve yardımlardan çok memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz. S** E**

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

İhlas Cebilon Aura Silver Su Arıtma Cihazı

En İyi Su Arıtma Cihazı Tavsiye

Amazon
Fiyatını Gör
İhlas
Arıtma Cihazı
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatı Gör
ARTILAREKSİLER
Kaliteli malzeme
Kompakt tasarım
Ücretsiz kurulum

İhlas Cebilon Aura Silver su arıtma cihazı, yaşadığınız şehrin şebeke suyunu içme suyu haline getiren en kaliteli cihazlar arasında yer alıyor. Pompasız ve şebeke suyu basıncı ile çalışan bu model, özellikle deniz suyu, kuyu suyu, çamurlu su vb. gibi TDS değeri çok yüksek olan sular için önerilmemektedir. Tüm Türkiye'de ücretsiz kurulum imkanı sunan İhlas Cebilon Aura Silver, en lezzetli içme suyunu ayağınıza kadar getiriyor.

Teknik Özellikler
TipiTezgah Altı
Tank Hava Basıncı6-7 psi (40-48 kPa)
Günlük Kapasite67,04 gpd (253,77 L/gün)
Saflaştırma Oranı%85 - %98
Tank EbadıÇap: 20 cm, Boy: 26 cm
Tank Kapasitesi8 L (100 psi/689 kPa)

İhlas Su Arıtma Kullanıcı Yorumları

👤 Cihaz gayet kibar ve kaliteli, ürünü aldıktan sonra kargo ile faturası geldi, sonrasında servis aradı ve yanında getirdiği kapalı kutu cihaz açılımı ile kurulumu yaptı ve garanti belgesini verdi ve 3 yıl garantisini başlattı, markayı uzun yıllardır kullananlar olduğunu öğrendim, ben ilk defa su arıtıcı kullanıyorum memnun kaldım. Ayrıca ücretsiz olarak musluk cihazla birlikte takılıyor. O**B***

👤 Ürünü kullandım, beğenince anneme hediye aldım. Ürün genel olarak iyi ve kendim sürekli kireç oranını ölçüyorum, ayrıca ph değeri için de ölçüm yapmayı düşünüyorum umuyorum inandığımız gibi o da güzel değerler verecektir. 6 ayda bir gelen teknik servisin gereksiz filtre değişim talebine karşı dikkatli olmakta fayda var. A**Z**

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Amway eSpring Su Arıtma Cihazı

En İyi Su Arıtma Cihazı Tavsiye

Amazon
Fiyatını Gör
Amway
Arıtma Cihazı
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatı Gör
ARTILAREKSİLER
Uzun ömürlü olması
Dokunmatik paneli
Şık ve zarif görünümü

Amway eSpring, modern görünümü ve gelişmiş özellikleri ile kullanıcılarını kendisine hayran bırakıyor. En çok ilgi gören su arıtma cihazları arasında yer alan Amway eSpring, dünyada 80’in üzerinde alınmış patente sahiptir. Özellikle tezgah altında kullanmak isteyenler için bu su arıtma cihazı kesinlikle tercih edebilir. Cihaz, suyu UV ışığı ile arıtıyor, herhangi bir musluğa gerek duymadan kendi musluğunuzdan kullanabilmenize olanak tanıyor.

Teknik Özellikler
TipiTezgah Altı
Pompa TürüBelirtilmemiş
Filtre Sayısı4
Su Kapasitesi12 L
Verimlilik3L'de 3L Temiz Su

Amway eSpring Su Arıtma Cihazı Kullanıcı Yorumları

👤 Bir akrabamın şiddetli önerisiyle aldım. Ürünün temiz ve berrak su verişine gerçekten hayran kaldım. Tavsiye ederim.

👤 Bu ürünü herkese tavsiye ederim. Eğer bu ürünü almayı düşünüyorsanız hiç düşünmeden alın derim.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

AQUA BELLA LG Stylus Su Arıtma Cihazı

En İyi Su Arıtma Cihazı Tavsiye

Amazon
Fiyatını Gör
Aqua Bella
Arıtma Cihazı
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatı Gör
ARTILAREKSİLER
Paslanmaz çelik hazne
10 filtre

Su arıtıcı tavsiyelerini verdiğimiz içeriğimize Aqua Bella markasıyla devam ediyoruz. Suyu 10 adet aşamadan geçirerek arıtan AQUA BELLA, 12 litrelik paslanmaz çelik haznesiyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Alkalin filtresi sayesinde suyu 7-8.5 pH aralığında sizlere sunarak sağlıklı su içme imkanı sağlayan ürün, tezgah altı kullanımına uygundur. Son olarak bu cihazın günlük 300 litre arıtım kapasitesi; okul, iş yerleri gibi alanlarda da kullanabilmenizi mümkün kılıyor.

Teknik Özellikler
TipiTezgah Altı
Pompa TürüPompalı
Filtre Sayısı10
Su Kapasitesi300 L
Verimlilik3L'de 1.5L Temiz Su

AQUA BELLA LG Stylus Kullanıcı Yorumları

👤 Fiyatı diğer modellere göre daha uygun o yüzden bunu tercih ettim. K** O**.

👤 10 tane filtresi var suyu çok iyi arıtıyor beğendim. E** U**.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

LG Pure Platinum Su Arıtma Cihazı

En İyi Su Arıtma Cihazı Tavsiye

Amazon
Fiyatını Gör
LG
Arıtma Cihazı
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatı Gör
ARTILAREKSİLER
Uzun ömürlü
6 filtreli 10 aşamalı
NSF Ansi 58 Belgeli
Paslanmaz musluk

LG  Pure Platinum 10 Aşamalı Su Arıtma Cihazı, NSF Ansi 58 belgesine sahip 6 filtreye, 8 litre çelik tanka, 4 bar basınca ve krom musluğa sahip. Tezgah altı kullanıma uygun olan model, şık ve kaliteli tasarımıyla önerilen su arıtma cihazları arasında gösteriliyor. 

Sediment filtre, aktif karbon filtre, blok karbon filtre, 4'lü mineral filtre ve post karbon filtre yardımıyla termos suyunu metallerden arındırarak minerallerle zenginleştiren LG Pure tezgah üstü su arıtma cihazı, en yeni arıtma cihazı modellerinden biri.

Teknik Özellikler
TipiTezgah Altı
Basınç4 Bar
Filtre Sayısı6
Su Kapasitesi8 L
Verimlilik2L'de 1L Temiz Su

LG Pure Su Arıtma Cihazı Kullanıcı Yorumları

👤 Komşumuzun tavsiyesi üzerine aldık, inanılmaz memnunum. Hem sudan tasarruf hem de plastik kullanımına kalıcı çözüm. Ayrıca tam bir fiyat performans ürünü. A****Y***

👤 Tasarımı son derece güzel kullanışlı ve sağlam malzemelerden üretilmiş uzun ömürlü su arıtma cihazı modellerinden. Düşünmeden alabilirsiniz. S***T***

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Vestel Rafine Su Arıtma Cihazı

En İyi Su Arıtma Cihazı Tavsiye

Amazon
Fiyatını Gör
Vestel
Arıtma Cihazı
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatı Gör
ARTILAREKSİLER
Garanti süresi
Uzun ömürlü
 3 lt Dahili Çelik

Vestel Rafine Su Arıtma Cihazı, 15 cm yüksekliği, 36 cm genişliği, 36 cm derinliği ve 5.7 kg ağırlığı ile son derece kompakt bir tasarıma sahip. Vestel su arıtma cihazının en dikkat çeken özelliklerinden biri, elektriğe ihtiyaç duymadan çalışarak çevre dostu bir tutum sergilemesidir. Ters osmoz filtrelerindeki aquaporin proteinleri sayesinde ilhamını doğadan alan Rafine su arıtma cihazı, suyu zararlı bileşenlerden ayırarak her daim temiz ve sağlıklı içme suyu sunar. 

Suda bulunan kötü tat, koku, bulanıklık ve kloru aktif karbon filtre sistemi sayesinde kolayca temizleyen model, antimikrobiyel özelliklere sahip gümüş kaplı ön karbon filtresiyle sudaki ağır metalleri, klor ve organik bileşenleri gidererek ters osmoz filtrelerini koruma altına alır. Böylelikle sudaki kalıntıları ve kirleticileri %99'a kadar filtreleyen ters osmoz filtresi, her daim temiz içme suyunu musluğunuza gönderir.

Teknik Özellikler
TipiTezgah Altı
Basınç6 bar
pH aralığı6,5-9,5
Su KapasitesiDakikada 3 Lt
Verimlilik3L'de 2L Temiz Su

Vestel Rafine Su Arıtma Cihazı Kullanıcı Yorumları

👤 Gerçekten inanılmaz kaliteli bir ürün. Ayrıca yetkilisi Vestel olması ayrı bir güven veriyor. İçme suyumuz resmen hazır damacana sulardan farksız. Keşke daha önce alsaymışım dediğim şeylerden biri oldu. D***P**

👤 Birçok su arıtma cihazı araştırdım ama Vestel su arıtma cihazını gerek fiyatı gerekse kalitesiyle piyasanın en iyi modellerinden biri diyebilirim. Hem evimde hem ofisimde kullanıyorum. Oldukça ekonomik. A*** E***

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Arçelik 3140 SFC Su Arıtma Cihazı

En İyi Su Arıtma Cihazı Tavsiye

Amazon
Fiyatını Gör
Arçelik
Arıtma Cihazı
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatı Gör
ARTILAREKSİLER
Kaliteli malzeme
Kompakt tasarım
Ücretsiz kurulum

Arçelik 3140 SFC Su Arıtma Cihazı, Michigan merkezli Amerikan ürün testi, inceleme ve belgelendirme kuruluşu NFA tarafından onaylanmış olup insan sağlığına zarar vermeyen uluslararası bir belgeye sahip. Tıpkı diğer su arıtma cihazı tavsiye listemizde yer alan modellerde olduğu gibi dünyadaki plastik kullanımını azaltmaya yönelik alternatif bir çözüm olarak tasarlanan 3140 SFC su arıtma cihazı 18.5 cm derinlik x 42 cm genişlik x 34 cm yüksekliği ile tezgah altı kullanıma uygundur.  Son derece minimal ve şık tasarımı ile dikkatleri çekmeyi başarır.

Ev ortamında sağlıklı suya kolaylıkla ulaşma imkanı sunan Arçelik 3140 SFC tezgah altı su arıtma cihazı, 4 Aşamalı filtreleme sistemine ek olarak günlük 189 L arıtma kapasitesine ve 12 L harici tank kapasitesine sahiptir. İçerisinde bir adet elektrikli pompayla gelen model, ürettiği basınç yardımıyla ve ters osmoz filtrenin desteğiyle suyun en iyi şekilde arıtılmasına olanak sağlar. Böylelikle her daim temiz ve sağlıklı içme suyuna hem hesaplı fiyata hem de kolayca ulaşabilirsiniz. 

Teknik Özellikler
TipiTezgah Altı
Filtre4
Filtrasyon Aşaması4
Filtrasyon TipiTers Osmoz
Ürün ÇeşidiTezgah Altı
Verimlilik3L'de 2L Temiz Su

Arçelik Su Arıtma Cihazı Kullanıcı Yorumları

👤 Ürünü alıp kullanalı 10 ay oldu. Çok memnun kaldım. Kesinlikle verilen parayı hak ediyor. Arçelik markasının servis kalitesi kesinlikle mükemmel. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. H***K***

👤 Arçelik olması başlı başına bana güven verdi. Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum ve her daim tertemiz berrak bir içme suyu veriyor. Her eve lazım dedikleri ürünlerden biri bence. E***A***

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Hyundai Hnd-35 Su Arıtma Cihazı

En İyi Su Arıtma Cihazı Tavsiye

Amazon
Fiyatını Gör
Hyundai
Arıtma Cihazı
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatı Gör
ARTILAREKSİLER
Uzun ömürlü
Gelişmiş TDS 
Şık ve zarif görünümü

Hyundai HND-35 Su Arıtma Cihazı; 430 mm genişliği, 510 mm derinliği ve 430 mm yüksekliğiyle özellikle küçük mutfaklı ev ve ofisler için özel olarak tasarlanmış en çok satan su arıtma cihazı modelleri arasında yer alıyor. Hem karbon hem de membran filtreye sahip bu model, musluğunuzdan günün her saati sağlıklı ve temiz suya ulaşmanıza imkan sağlıyor.

Az yer kaplayan, şık tasarımıyla ön plana çıkan Hyundai HND-35 su arıtma cihazının özelliklerinin en dikkat çeken yanı; "Sediment ön filtre, GAC karbon filtre, Blok karbon filtre, orijinal HYUNDAI 80 GPD membran filtre ve HND cocnat post carbon filtre" sistemlerine ve günde 285 litre su üretme kapasitesine sahip olmasıdır. 5 aşamalı üretilen bu model tezgah altı kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.

Teknik Özellikler
TipiTezgah Altı
Boyut430x510x430mm
Filtre Sayısı5
Su Kapasitesi8 L
Verimlilik3L'de 2L Temiz Su

Hyundai HND-35 Su Arıtma Cihazı Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün gayet güzel servis sorunsuz bir şekilde montaj yaptı tereddütsüz alınabilirsiniz. C***T**

👤 Kesinlikle tavsiye ederim. Bizi damacanadan kurtardı. Ayrıca suyun tadı çok güzel. İçimi son derece yumuşak. Firma da oldukça ilgili alakalı 1 günde kurulum yaptılar. M***A***

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Spring Water 11 Aşamalı Su Arıtma Cihazı

En İyi Su Arıtma Cihazı Tavsiye

Amazon
Fiyatını Gör
Spring Water
Arıtma Cihazı
N11
Fiyatını Gör
Aradığın
Fiyatı Gör
ARTILAREKSİLER
NFS ANSI 58 Sertifikalı
11 Aşamalı Filtreleme

Evsel ve endüstriyel su arıtma sistemleri üreticisi Spring Water'ın 11 Aşamalı Su Arıtma Cihazı, ANSI 58 ile uyumlu olup NSF sertifikasıyla güvenilir içme suyunu evinize getiriyor. NFS ANSI 58 sertifikası, su arıtma cihazında kullanılan filtreleme sistemlerinin güvenilir olduğunu belirten bir belgedir. Spring Water'ın 11 Aşamalı Su Arıtma Cihazı'nın öne çıkan en iyi yanı, suda yer alan bakteri, kirletici, ağır metalleri, partikülleri, pası ve tortuyu yok ederek içme suyunu insan vücuduna uygun pH düzeyine kavuşturmasıdır. 

Su kaçağı sensörü sayesinde filtre değişimi esnasında oluşabilecek sızıntıları önleyen Spring Water'ın 11 Aşama Su Arıtma Cihazı, basınç düşürücü özelliğiyle de şebeke suyunun 4 bar ve üzeri olduğu yerlerde otomatik basınç ayarı ile cihazın tüm parçalarını korur.

Spring Water'ın 11 Aşama Su Arıtma Cihazında kullanılan "5 Mikron Sediment Filtre, Granül Aktif Karbon Filtre, Blok Karbon Filtre, Ters Ozmoz Membran Filtre, Post Karbon Filtre, 5’li Mineral-Alkali-Detoks Özel Filtre" suyun pH seviyesini 7.5 ile 8.5 pH seviyesine çıkarır.

Teknik Özellikler
TipiTezgah Altı
Musluk3 Fonksiyonlu
Filtre Sayısı11 Aşamalı
Su Kapasitesi12 L
Verimlilik3L'de 1.5L Temiz Su

Spring Water Su Arıtma Cihazı Kullanıcı Yorumları

👤 Ürünü almadan önce araştırmasını yaptım. 3 aydır kullanıyorum tadı gayet güzel ve yumuşak içim sağlıyor. Servis gayet ilgili ve hızlıydı. G***C**

👤 Ürünü epey araştırarak ve piyasa muadilleri ile  karşılaştırarak almaya karar verdik, yorum yapmak İçin bir süre kullanmayı bekledim, suyun tadı ve kalitesi gerçekten muazzam. E***G***

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
En İyi Arıtma FiltresiEn İyi Arıtmalı Su Sebili

2023'ün en iyi su arıtma cihazı hangisi?

En iyi su arıtma cihazı markalarına gelecek olursak; Rainwater, Thomas, Bianchi, Suzuki, Hidrotek, Viessmann, DreamWater, İhlas Amway, Aqua Bella, LG, Vestel, Arçelik, Hyundai, Spring Water tezgah altı RO, UF ve UV filtreleme teknolojisine sahip, NFS sertifikalı, pH seviyesi yüksek modeller üreten firmalardır.

Su arıtma cihazı ne kadar atık su atar?

Su arıtma cihazları kullanılan suyun kalitesine bağlı olarak atık su oranında değişiklik göstermektedir. Kaliteli su arıtma cihazları şebeke suyunda ortalama %70 performans gösterirken kuyu suyunda bu oran %50 civarındadır. Her 1 litre filtrelenmiş su için ortalama bir arıtma cihazı yaklaşık 3 litre su harcar. Bu, suyun %25'inin temizlendiğini ve geri kalan %75'inin atık su olarak depolandığı anlamına gelir.

Su arıtma cihazı alırken nelere dikkat edilmeli?

Evimizde veya iş yerimizde taze, lezzetli ve kaliteli su içmenin en akılcı yöntemlerinden birisi su arıtma cihazı almaktır. Peki su arıtma cihazı alırken nelere dikkat edilmelidir? İşte su arıtma cihazı alırken dikkat edilmesi gerekenler...

  • Arıtma Cihazı Kalitesi: Arıtma cihazının kalitesi, arıtma cihazı alırken dikkat edilmesi gereken unsurların başında geliyor. Su arıtma cihazlarının tasarımı ve montajı sağlam yapılmış olmalıdır.
  • Cihazın Periyodik Bakımı, Filtre Değişimi: Su arıtma cihazlarında belirli süreler içerisinde değiştirilmesi gereken farklı sayıda filtreler bulunmaktadır ve bu süre genel olarak 6 ay olarak belirlenmiştir.
  • Pompalı-Pompasız: Su arıtma cihazı alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli husus pompalı mı pompasız mı olmasıdır. Eğer sizin su basıncınız düşük ise pompalı cihaz tercih etmelisiniz.
  • Kaç Aşamalı: Su arıtma cihazlarında bulunan aşama(tüp) sayısına mutlaka dikkat edilmelidir. Evsel ihtiyacı karşılayacak olan su arıtma sistemi 5 aşamalı olmalıdır.
  • PH Değeri: Su arıtma cihazından elde edilen suyun pH değeri standart kabul edilen değerlere uygun olmalıdır. Bu değerlerin önceden sorulması gerekmektedir.

Su arıtma cihazı fiyatları ne kadar?

Kaliteli su arıtma cihazı almak istiyorsanız cihazların fiyatları 1.5000 TL ile 30.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Su arıtma cihazı sağlığa zararlı mı?

Su arıtma cihazı kullanıcılarının daima merak ettiği bir konu ise bu ürünlerin sağlığa zararlı olup olmamasıdır. Bu konu ile ilgili birçok teknolojik cihazda olduğu gibi bu ürünlerin de kalitesine, üretim kriterlerine ve teknolojisine bakılmalıdır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
252
25
10
7
17
14
34
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 33
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2023 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.