Sanayi ve Ev Tipi En İyi 5 Nem Alma Cihazı Tavsiyesi

Sanayi ve Ev Tipi En İyi 5 Nem Alma Cihazı Tavsiyesi
18.08.202109:47

Rutubet ve küften kurtulmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. İçeriğimizde sizi bu dertten kurtaracak en iyi nem alma cihazı markalarını inceledik.

Haber güncelleme tarihi 31.05.2022 17:31

Nem Alma Cihazı Önerileri

Özellikle kış aylarında nem başımızın belası olabiliyor. Rutubeti arttıran ve camlarımızın ıslak olmasına neden olan nemden kurtulmak artık çok kolay. Bu içeriğimizde en iyi nem alma cihazlarını bir araya getirdik.

Nem alma cihazı tavsiyelerini verdiğimiz bu içeriğimizde Olefini, Delonghi, Technowell ve Fujidoor gibi markaların modelleri bulunuyor. Bu modelleri artı ve eksi yönlerine göre değerlendirerek sıraladık.

En çok satan nem alma cihazları genellikle ortamdaki nemi kısa süre içerisinde ortadan kaldıran modeller oluyor. Bu sebeple içeriğimizde bu modellere ağırlık verdik. En iyi nem alma cihazı hangisi? diye soruyorsanız.

En İyi Nem Alma Cihazı Listesi

SıraMarkalarÖzellikneoldu Puanı
1Delonghi Tasciugo AriadryDüşük Ses Seviyesi10/9.9
2Olefini Ol22-271EaDokunmatik Panel10/10
3Trotec TTK 28 ENem Alma Kapasitesi10/9.8
4Technowell Thd-20Tak Çalıştır10/9.7
5Technowell THD 12CLED Kontrol Paneli10/9.8
Aradığın
Fiyatları Gör
HepsiBurada 
Fiyatlarını Gör
N11
Fiyatlarını Gör
Trendyol 
Fiyatlarını Gör

En İyi 5 Nem Alma Cihazı Tavsiyesi

Kullanıcılarından tam not almış en iyi nem alma cihazlarını maddeler halinde inceliyoruz. Sahip olduğu teknik özelliklerin yanı sıra uzun ömürlü yapısıyla dikkat çeken modellere listemizde yer verdik.

İşte en iyi nem alma cihazı markaları:

1. Delonghi Tasciugo Ariadry Compact Dds 20P

nem alma cihazı

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada 
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Trendyol 
Fiyatını Gör
ARTILAREKSİLER
Düşük ses seviyesiAğır olması
3 kademeli hız ayarı

Tank kontrol sistemi sayesinde dolduğunda otomatik olarak çalışmayı durduran ürün, 3 farklı havalandırma hızına sahiptir. Bu sayede acil olarak odanızı temizleme gereği duyduğunuzda hızlı bir şekilde ortamdaki nemi çeker. Pratik, yıkanabilir ve kolay erişilebilen hava filtresi sayesinde herkesin rahatlıkla kullanabileceği ürün, arıza durumlarında otomatik olarak kendisini yeniden başlatıyor. Bu sayede cihaz sürekli olarak çalışmaya devam eder.

Teknik Özellikler
Nem Alma Kapasitesi20 L
Güç220 V
Çalışma Sıcaklığı2-32°C
Ses SeviyesiBelirtilmemiş
Ağırlık16 kg

Kullanıcı Yorumları

👤 Bir gün sonra teslim aldım. Cihaz bir harika. Çok fonksiyonel ve oldukça sessiz çalışıyor. İhtiyacı olanlar için kesin çözüm. İsmail S.

👤 Şaşırtıcı bir ürün. Kısa zamanda güzel bir sonuç verdi. Bayıldım. D**** K.

2. Olefini Ol22-271Ea

nem alma cihazı

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada 
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Trendyol 
Fiyatını Gör
ARTILAREKSİLER
Yüksek nem alma kapasitesiYüksek fiyat
Dokunmatik panel

En iyi nem alma cihazlarını bir araya getirdiğimiz içeriğimize Olefini Ol22-271Ea makinesini almasak olmazdı. Pratik ve kullanışlı olmasıyla kullanıcılarından tam not alan Olefini Ol22-271Ea, düşük enerji tüketimiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Hafif yapısı sayesinde kolaylıkla yer değiştirilebilir olan makine, dokunmatik paneliyle kolay kullanım sunuyor. Ek olarak zaman ayarına sahip olan modelin ses seviyesin düşük olduğunu belirtelim.

Teknik Özellikler
Nem Alma Kapasitesi22 L
Güç220 V
Çalışma SıcaklığıBelirtilmemiş
Ses Seviyesi42 dB
Ağırlık14,5 kg

Kullanıcı Yorumları

👤 Çok güzel bir ürün. 5-6 aydır kullanıyorum, fazla elektrik masrafı da yok. Rutubetli evlere tavsiye ederim. Üstelik yemek kokusunu da emiyor, çamaşır kurutmada da başarılı. A**** K.

👤 Resmen su içinde yaşıyormuşuz. 6 saat çalıştırmamızda 5 litreye yakın su topladı. Evin havası değişti, nem büyük ölçüde geri çekildi. Camlardaki terleme azalmaya başladı. Sesi çok değil, iki kademeli çamaşır kurutma özelliği var. Güneşli, yağmurlu hava özelliği var. Aynı zamanda çocuk kilidi de var. Benim gibi küçük çocuğunuz varsa pişman olmazsınız. M**** B.

3. Trotec TTK 28 E

nem alma cihazı

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada 
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Trendyol 
Fiyatını Gör
ARTILAREKSİLER
Çalışma sıcaklığı aralığı genişDüşük nem alma kapasitesi
Hafif olması

Nem alma cihazı tavsiyelerini verdiğimiz içeriğimize Trotec TTK 28 E ile devam ediyoruz. 15m²'lik bir alanın nemini alabilen makine, bu sayede sağlıklı ve temiz bir hava solumanızı sağlıyor. Küçük yapısı sayesinde en ufak odalarda bile çok yer kaplamayan ürün, temizlenebilir hava filtresine sahiptir. Bu sayede her zaman temiz ve sağlıklı bir hava solursunuz. Son olarak su haznesi dolduğunda uyarı veren bu makinede defrost özelliğinin bulunduğunu söyleyelim.

Teknik Özellikler
Nem Alma Kapasitesi10 L
Güç230 V
Çalışma Sıcaklığı5-35°C
Ses Seviyesi43 dB
Ağırlık11,5 kg

Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün zamanında sorunsuz bir şekilde geldi. Evimizin havasını değiştirdi. İlk başlarda inanamadık ama gördükçe evden çıkan suları hayret ile izledik. Evinde nem rutubet olan var ise kullanabilirler. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. M*** B.

👤 İlk haftasından bildiriyorum gerçekten işini yapıyor. Nem ölçerle ölçüyorum doğru. İyi ki almışım küften kurtuluruz umarım sayesinde. P**** Ö.

4. Technowell Thd-20

nem alma cihazı

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada 
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Trendyol 
Fiyatını Gör
ARTILAREKSİLER
Tak çalıştır
Hafif olması

En iyi nem alma cihazı tavsiye listemizde 5. sırada yer alan Technowell Thd-20, portatif ve şık tasarımıyla adını duyurmayı başarıyor. Tak çalıştır olarak kolay bir şekilde kullanılan cihaz, sessiz çalışma özelliğiyle çocuklu aileler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Fan hızı kontrolü ve iyonizer özelliği bulunan model, içerikteki en çok satan nem alma cihazları arasında bulunuyor.

Teknik Özellikler
Nem Alma KapasitesiBelirtilmemiş
Güç220 V
Çalışma Sıcaklığı5-35°C
Ses Seviyesi44 dB
Ağırlık14 kg

Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün gerçekten çok başarılı. İstenilen şekilde evimizde nem ve küf kokusu kalmadı. V**** H.

👤 Çalışırken sesini bile duymuyorsunuz. O kadar sessiz bir makine. Tüm ihtiyaçlarımı karşıladı, tavsiye ederim. A**** F.

5. Technowell THD 12C

nem alma cihazı

Aradığın
Fiyatlar
HepsiBurada 
Fiyatını Gör
N11
Fiyatını Gör
Trendyol 
Fiyatını Gör
ARTILAREKSİLER
Hafif olmasıDüşük nem alma kapasitesi
LED kontrol paneli

Evinizde rutubet, mantar ya da küf oluşuyorsa Technowell Thd 12C tam size göre! Evdeki bu tarz durumların önüne geçmek için tasarlanan Technowell Thd 12C, LED kontrol paneli sayesinde pratik kullanım sunuyor. 45 dB'lik ortalama bir ses seviyesine sahip olan cihaz, ilk kullanımdan itibaren etkisini göstererek rutubeti azaltıyor. Sürekli kullanımlarda ise rutubeti ortadan kaldırıyor ve daha temiz bir hava solumanızı sağlıyor.

Teknik Özellikler
Nem Alma Kapasitesi12 kg/gün
Güç220 V
Çalışma Sıcaklığı5-35°C
Ses Seviyesi45 dB
Ağırlık11 kg

Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün çok güzel. Evimde nem yok diyen kişiler bile kullanırsa haznenin nasıl suyla olduğunu görecek. Özellikle aşırı nem ve küf sağlık için çok tehlikeli. Böyle bir makinenin olduğundan bile haberi olmayan dolu insan var. Kesinlikle tavsiye ediyorum. A**** C.

👤 Her kış evdeki nem ve duvarlardaki rutubetle uğraşıyorduk. Bu cihazla sıkıntılarımız son buldu. N**** D.


Benzer Tavsiye Önerileri
Hava Temizleme CihazlarıBuharlı Vantilatör Modelleri

2022'nin en iyi nem alma cihazı hangisi?

En iyi nem alma cihazı tavsiyelerine gelecek olursak; Delonghi, Olefini, Trotec , Hotpoint, Technowell, Technowell THD, ev tipi, sanayi tipi, uzun garanti süreli, yüksek su kapasiteli nem alma cihazı markaları olarak biliniyor. 

Nem alma cihazı ne işe yarar?

Bu makineler ortamdaki nemi çekerek bulunduğu ortamın havasını temizliyorlar. Bu sayede küf, mantar ve bakteri gibi nemin oluşturduğu zararlardan korunursunuz.

Nem alma cihazı nerede kullanılır?

Nem alma cihazlarının oldukça geniş bir kullanım alanı vardır. Nem alma cihazları ev, depo, arşiv, müze, spor salonu, sera, mahzen ve yüzme havuzu gibi yerlerde kullanılabilmektedir.

Nem neden oluşur?

Hava ısındıkça buharlaşma oranı artar. Bu da havada bulunan nem miktarını arttırır. Nemin en çok oluştuğu yerler ise kapalı alanlar ve buharlaşma oranı yüksek olan yerler oluyor. Bu yüzden sürekli olarak bulunduğunuz yeri havalandırmanız gerekiyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 1
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.