Geniş Hazneli En İyi 15 Filtre Kahve Makinesi ve Kullanıcı Yorumları

Geniş Hazneli En İyi 15 Filtre Kahve Makinesi ve Kullanıcı Yorumları
24.11.202018:17

Gün içerisinde enerjimizi en yüksek seviyede tutmak için kahve içeriz. Bu yazımızda sizin için en iyi filtre kahve makinelerini derledik. İşte özellikleriyle dikkat çeken en kaliteli ve ucuz filtre kahve makineleri.

Haber güncelleme tarihi 28.02.2021 09:21

En İyi Filtre Kahve Makinesi Tavsiyesi

Enfes kokusu, içinizi ısıtan sıcaklığı ve damaklarda eşsiz bir haz bırakan lezzete sahip en iyi filtre kahve makinesi modellerini inceledik. Geniş haznesi ve ısı koruyucu özelliğe sahip en kaliteli filtre kahve makinesi öneriler....

1. Karaca Hatır Plus 2 in 1

Karaca Hatır Plus 2 in 1

Bu makinede İsterseniz filtre isterseniz Türk kahvesi yapabilirsiniz. Tek seferde 5 kişilik filtre kahve yapabilen bu makinenin paslanmaz çelikten üretilmiş fitresi vardır. İdeal pişirme sıcaklığıyla çalışan bu makine filtre kahvede 30 dakika boyunca ısı koruması vardır. Ayrıca cihaz güvelik önlemi olarak otomatik kapanma ve damlama emniyeti sistemlerine sahiptir.

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;

Karaca Hatır Plus 2 in 1 Kullanıcı Yorumları:

👤 Bayıldım, harika bir makine. Kahvesini severek içiyorum, tadını çok güzel yapıyor. Sanki közde kahve gibi hiç tortu bırakmıyor. Yalnızca paketlemesinde bir koku vardı hem de çok pis geç ulaştı elime. Çorum’dan geliyor sanırım çok beklediği için ama irtibata geçip bilgilendirmeleri güzeldi. G**** Y.

👤 Ürün hediye geldi görüntüsü çok güzel. Kahveleri nefis yapıyor. Tek problemi birkaç kullanımdan sonra kapağı oturmuyor. Isıdan dolayı esniyor sanırım. Filtre kahve yaparken üstüne hafif bir ağırlık konduğunda kapak bir nebze tekrar oturur hale geliyor. B**** S.


2. Tefal Subito Mug

Tefal Subito Mug

Bu kahve makinesinin iki farklı işlevi bulunmaktadır. İsterseniz demlikte isterseniz kupada kahvenizi yapabilirsiniz. Kapasitesi 1,25 L olan bu demlik camdan üretilmiştir ve güzel bir kulpa sahiptir. Isıtma plakası üzerine damlamayı önlemek için damlatmaz sistemi olan bu makinenin otomatik kapanma özelliği de vardır. Tüm bu özellikleriyle Tefal Subito Mug en iyi filtre kahve makineleri listemizde 2. sırada yer almaktadır.

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;

Tefal Subito Mug Kullanıcı Yorumları:

👤 Öncelikle elime hızlı ulaştığı için çok teşekkür ederim. Dün sipariş vermiştim bugün elime ulaştı. Çok güzel paketlenmiş. 1 yıldır filtre kahve makinası araştırıyordum. En son bu markada karar verdim. Tabii ki hemen kullanma talimatına göre kullandım. Gayet sıcak ve güzel bir kahve içtik. Uzun süre kullanırım inşallah. N*** D.

👤 Ürün elime bugün ulaştı ve gerçekten Tefal kalitesi kendisini belli ediyor. Tasarım benim çok hoşuma gitti. Fincan özelliği de çok güzel. Yalnız fazla su koyarsanız taşıyor otomatik dolunca kapanma yok, sizin damlatmama tuşuna getirmeniz gerekiyor. Ama bence büyük bir sorun değil. Filtre kâğıt kullanmama olayı da çok iyi ben çok beğendim. B*** Y.


3. Delonghi Delonghi ICM2.1B

Delonghi Delonghi ICM2.1B

Enerjiden tasarruf etmek için ve güvenli bir kullanım için demleme işlemi tamamlandıktan 40 dakika sonra kendini kapatan bu makinede damlamayı önleyici sistem bulunmaktadır. Bu sayede etrafa kahve akıtmayacak olan bu makineni güzel bir tasarımı vardır. Ayrıca 1000 W güç tüketimi yapan bu makine tek seferde 10 fincanlık kahve pişirebilmektedir. 

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;

Delonghi Delonghi ICM2.1B Kullanıcı Yorumları:

👤 Geçen yıl nişanlıma doğum günü hediyesi olarak aldım 1 yıl oldu. Herhangi bir sıkıntı yaşamadık. Uygun fiyatlı filtre kahve makinesi seçenekler arasında ideal. Damlatma sıkıntısı yok. 30 dakika sıcak tutuyor. M*** E.

👤 Fiyat olarak başarılı bir ürün, çok üst düzey bir performans beklememek lazım bu fiyata. O yüzden ben genel olarak memnunum, kendi içinde filtresi var ama ben kâğıt filtreyle kullanmayı daha çok seviyorum. A*** E.


4. Electrolux Ekf 3300

Electrolux Ekf 3300

Damlama önleyici vaif sayesinde sürahiyi çıkartıp kahve alabilir ve daha sonra tekrardan koyup demleme işlemine devam edebileceğiniz bu makine kolay temizlenebilir yapısı nedeniyle çok sevilmektedir. Tek seferde 12 fincan kahve yapabilen bu makine 1100 W güç tüketimi yapmaktadır. Cihaz bu özellikleriyle en iyi filtre kahve makineleri listemizde 4. sırada yer almaktadır. 

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;

Electrolux Ekf 3300 Kullanıcı Yorumları:

👤 Ürün ben işteyken teslim edildiği için abim teslim aldı ve ziyadesiyle memnun kalmış olmalı ki kendisi özellikle belirtti satıcıya 5 yıldız verip olumlu yorum yap diye. Özenli paketleme ve hediye kahve için ayrıca teşekkürler. Ö*** Ç.

👤 Normalde 1 büyük fincan filtre kahveyi zor bitiririm ama makine ile o kadar lezzetli oluyor ki 2 fincan üst üste içiyorum. Bu arada makineyi aldığınızda kahve filtre kâğıdı almanızı da öneririm. Tadı daha güzel oluyor. Ürün güzel. 40 dakika sonra otomatik kapanması da unutanlar için güzel. M*** T.


5. Arzum AR3046 Brewtime

Arzum AR3046 Brewtime

1,2 L kapasitesiyle 12 fincana kadar kahve yapabildiğiniz bu makine gösterge ışıklı açma kapama düğmesi ve su seviye göstergesi ile pratik bir kullanım imkânı sağlar. Aroma karıştırıcısı sayesinde her fincanda aynı lezzeti tadacağınız bu makine demleme işlemini bitirdikten 30 dakika sonra kendisini kapatır. Ayrıca kolay temizlenebilir bir yapıya sahip olan bu makine 1000 W güç tüketimi yapmaktadır.

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;

Arzum AR3046 Brewtime Kullanıcı Yorumları:

👤 Ürünüm bugün geldi hemen denedim. Kâğıdım daha gelmedi kağıtsız yaptım şimdilik dayanamadım. Irish Cream’li bir kahve almıştım çok beğendim. İşyerimiz de kullanıyoruz bu makineyi eve de aldım. Çok iyi oldu sadece kahve hazır olduğunda bir ses verse iyi olurdu ama çok da şart değil. Teşekkürler hem hızlı kargo hem güzel kargolama hem de kaliteli kahve. G**** C.

👤 Paketlemesi güzeldi. Fiyat performans açısından güzel bir ürün. Damlatmaz yazıyor ancak damlatma yapıyor kahvenin tamamının demlenmesini beklemeniz gerekiyor ve kahveyi çok sıcak değil bir tık ılık yapıyor. Onun dışında bir sorun yok. S*** K.


6. Cookplus Coffee Keyf

Cookplus Coffee Keyf

Anti Drip özelliği ile damlatma yapmadan kolay kahve yapabileceğiniz bu makinede sıcak tutma fonksiyonu bulunmaktadır. Bu sayede kahvenizi istediğiniz zaman sıcak içebileceğiniz bu makinenin 0,6 L kapasitesi vardır.  Çıkarılabilir filtresi ile temizleme işlemini daha rahat bir şekilde yapabileceğiniz bu cihaz en iyi filtre kahve makineleri listemizde 6. sırada yer almaktadır.

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;

Cookplus Coffee Keyf Kullanıcı Yorumları:

👤 2 kişi için ideal, bir kettle kadar büyüklüğü daha bile küçük az yer kaplıyor. Tek sıkıntı cam hazneden bardağa boşaltırken yere akması. Kahve haznesi küçük çok koyunca kahve koyulan yerden kahve taşıp tıkayabiliyor akan yeri. Yine de tavsiye ederim devamlı tezgâh üzerinde durabilir hiç yer kaplamıyor. Yıkaması temizlemesi kolay. Ama kahve tam bittiğinde almanız lazım yoksa damlatıyor. H*** E.

👤 Evimin en şirin ve zarif parçası oldu. 3 kupalık bir demliği var fakat çok zarif ve yer kaplamayan bir makine. Düşünmeden alın dedim çok araştırdım fiyat kalite ve beklentilerimi en güzel karşılayan cihaz oldu. Y*** U.


7. Philips Hd7461/20 Daily Collection

Philips Hd7461/20 Daily Collection

Tek seferde 10 fincana kadar kahve yapabilen bu makine 1000 W güç tüketimi yapmaktadır. Su seviyesi göstergesi, damlamaya emniyeti gibi özellikleri bulunan bu makinenin güzel bir tasarımı vardır. Aroma karıştırıcısı sayesinde en iyi lezzeti elde eden bu makine güvenlik önlemi olarak demleme işlemi bittikten 30 dakika sonra kendini kapatır.

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;

Philips Hd7461/20 Daily Collection Kullanıcı Yorumları:

👤 Ürünü çok beğendim bir aydır kullanıyorum. Kahveyi çok sıcak yapıyor. Eski kullandığım Vestel’le arasında dağlar denizler var. Hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz, bende yorumlara bakarak almıştım. İyi ki Philips almışım teşekkürler. A*** Ç.

👤 Her şeyi çok güzel süper çalışıyor ama keşke süzme kağıdını da hediye etseydiniz. Neyse aldık bir tek kahve içiyorum sanıyorsanız bununla yanılıyorsunuz. İçine çay, kahve, bitki ne varsa koyuyorum hepsini süzüyor. Ş*** Y.


8. Arzum AR3058 Brew'n Take

Arzum AR3058 Brew'n Take

750 W güç tüketimi yapan bu makine kişisel kullanımlar için tasarlanmıştır. Susuz çalışmayı engelleyen emniyet sistemine sahip olan bu makinede çıkarılabilir filtre bulunmaktadır. Bu sayede daha rahat bir şekilde temizliğini yapabileceğiniz bu cihaz en ucuz filtre kahve makinelerinden birisidir. Ayrıca 750 W güç tüketimi yapan bu makinenin kapasitesi 410 ml’dir.

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;

Arzum AR3058 Brew'n Take Kullanıcı Yorumları:

👤 Tek kelime ile bayıldım. Gerçekten o kadar pratik ki, 410 ml kahve yapıyor tek seferde. Evdeyken normal boy iki kupa doldurabiliyorum. Dışarı çıkarken de direk kendi termosunu alıp yanımda götürüyorum. Termosu çok şık, termos fiyatına makine almış oldum. 2-3 saat sonra da kahvem termosunda hala sıcaktı, kesinlikle tavsiye ediyorum. M*** Ö.

👤 Düzgün bir şekilde paketlenmiş olarak geldi. Kullanımı kolay ve kendinden filtreli. Diğer kahve makinelerine nazaran daha az yer kaplıyor. 2 kişilik kahve yapılabilirsiniz. Ben çok memnun kaldım. S*** Y.


9. GoldMaster TrendCoffee

 

GoldMaster TrendCoffee

2 adet mini seramik kupayla gelen bu makinenin 300 ml kahve yapma kapasitesi bulunmaktadır. Paslanmaz çelikten üretilmiş ön yüzeyi olan bu makinenin yıkabilir filtresi vardır. Işıklı açma kapama düğmesi sayesinde makineyi açık unutmayacaksınız. Ayrıca 450 W güç tüketimi yapan bu makine filtre kabı ve değişimi gerektirmemesi sebebiyle sevilmektedir. 

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;

GoldMaster TrendCoffee Kullanıcı Yorumları:

👤 Yorumlardaki gibi evet boyutu küçük ama küçük tezgahlar ve sık kullanım için gayet ideal. Ailece tüketim için yetersiz kalabilir. Ama 1-2 kişi için gayet ideal. Kendi filtresi olması ekstra masraftan kurtarıyor sık kahve tüketenler için. B*** A.

👤 Bazı yorumların aksine hiç sorun yaşamadık. 1 aydır kullanıyoruz. Kapasitesi az sadece 2 kişilik ama zaten boyutları bunu anlatıyor. Kahve Dünyasının filtre kahvesini kullandık gayet lezzetli oldu. Tavsiye ederim. V*** B.


10. Sinbo Scm-2953

Sinbo Scm-2953

Gelişmiş ergonomik tasarımıyla daha iyi bir kahve pişirme deneyimi yaşayacağınız bu makinenin damlama önleyici, sıcak tutma gibi özellikleri vardır. Tek seferde 7 kişiye kadar kahve yapabilen bu makine 800 W güç tüketimi yapmaktadır. Ayrıca özel filtreleme sistemi sayesinde kağıt filtre kullanmadan da pişirme işleminizi yapabileceğiniz bu cihaz en ucuz kahve makineleri arasındadır. 

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;

Sinbo Scm-2953 Kullanıcı Yorumları:

👤 Bu fiyata göre güzel oldukça plastik yapılı dikkatli kullanmak gerekiyor çeyiz için önermem uzun ömürlü değil ben memnunum bu fiyata zor filtre kahve makinesi bulmak gittiği yere kadar kullanırım. Kargo, paketleme süper. N*** U.

👤 Ürün, fiyatına göre güzel bir ürün. Bence çok pahalı makinelere gerek yok. Yaklaşık 3-4 dakikada kahveyi hazırlıyor. Kahvenin tadında bir sıkıntı yok. Yalnız tek sıkıntısı çok sıcak çıkarmıyor kahveyi. Sıcağa yakın bir seviyede. Ama bence başarılı bir ürün. M*** D.


11. Delonghi Delonghi Eletta

filtre-kahve-makinesi-004.jpg

LatteCrema sistemi ile mükemmel Flat White Cappuccino, Caffè Latte, Espresso, Latte Macchiato Americano, Espresso Macchiato ve diğer sütlü kahve çeşitleri yapan De'Longhi dokunmatik kontrol paneline sahiptir. Ekstra süt köpürtme gibi özellikleri de bulunan makinenin 2 litrelik çıkarılabilir su haznesi vardır.

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;


12. Delonghı Bco421 Combı

filtre-kahve-makinesi-005.jpg

10 bardak filtre kahve kapasitesine sahip olan makine 1.2 litre çıkarılabilir su deposuna sahiptir. Elektronik açma kapama düğmesi bulunan makine cezvenin sıcaklığını korumak için sıcak plakayla gelmektedir. Damlama kapaklı damlama tepsisi çıkarılıp yıkanabilmektedir.

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;


13. GoldMaster Gm 7331

filtre-kahve-makinesi-006.jpg

300 ml kapasitesi ile tek seferde 2 fincan kahve yapabileceğiniz kahve makinesi tek tuşla kolay çalıştırabilme özelliğine de sahiptir. Orjinal kahve sıcaklığında olması ve damıtma fonksiyonu sayesinde lezzetli kahveler içebileceksiniz. Yıkanabilir filtresi temizlik konusunda pratiklik sağlamaktadır. Fiyatına göre alabileceğiniz en iyi filtre kahve makinelerindendir.

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;


14. Fakir Vienna

filtre-kahve-makinesi-007.jpg

Fakir'in Vienna adındaki filtre kahve makinesi çıkarılabilir kalıcı filtreye sahiptir. Filtre kolayca temizlenebilir yapıdadır. 350 ml su ısıtıcı kapasitesi bulunan makinenin şık tasarımı ve sıcacık kahveleri güne daha güzel başlamanızı sağlayacaktır. Kahvenizi yaparken sessiz bir şekilde çalışan makine küçük ve kullanışlıdır.

 

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;


15. Kiwi Kcm-7535

filtre-kahve-makinesi-009.jpg

600 ml kapasitesi bulunan makine 4 ile 6 fincan arasında kahve çıkartabilir. Su seviyesi göstergesi, açma kapama düğmesi ve damlama önleyici sistemi bulunan kahvenin cam kavanozda sıcak tutma özelliği de mevcuttur. Kaymaz ayaklar sayesinde sabit kalabilen makine yıkanabilir cam kavanoza sahiptir. 

 

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;


Filtre Kahve Makineleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kahve ihtiyacımızı karşılamak için filtre kahve makinesi almak isteriz. Fakat almadan önce aklımızda birkaç soru olur. Bu kısımda sizin için filtre kahve makineleri hakkında sıkça sorulan soruları derledik. İşte en iyi filtre kahve makineleri hakkında sıkça sorulan sorular.


Kapasitesi En Yüksek Filtre Kahve Makinesi Hangisi?

Tefal’in Subito Mug modeli kapasitesi en yüksek filtre kahve makinelerinden birisidir. Tek seferde 12 fincana kadar filtre kahve yapabilen bu makinede isterseniz sadece bir kupa kahve de yapabilirsiniz.


Filtre Kahve Makinelerinin Garanti Süresi Ne Kadardır?

Bu makineler çıktığından beridir garanti süresi istisnalar hariç değişmemiştir. Filtre kahve makinelerinin garanti süresi çoğu üründe olduğu gibi 2 yıldır.


En iyi filtre kahve makinesi hangisi?

Özellikleri bakımından sıralayacak olursak en iyi filtre kahve makinesi Karaca Hatır Plus 2 in 1’dir. Bu makinede iki farklı türde kahve yapabilirsiniz. Tek seferde 5 kişilik hem Türk hem de filtre kahve yapabildiğiniz makine bu özelliği sayesinde çok sevilmektedir.


Karaca mı daha iyi Tefal mi?

Karaca’nın modellerinin kendine has özellikleri bulunmaktadır. Tefal’inkiler ise normal filtre kahve makinesi özellikleridir. Sizin beklentiniz ne ise sizin o markanın ürününü almanız çok daha iyi olacaktır.


2020 yılının en çok tercih edilen filtre kahve makinesi hangisi?

 • Sinbo Scm-2953
 • Philips Hd7461/20 Daily Collection
 • GoldMaster Gm 7331 Zinde
 • Philips Hd7462/20
 • Karaca Hatır Plus 2 in 1
 • Delonghi Icm15210.1
 • GoldMaster Bi Kahve Kırmızı Çift Kupalı
 • Kiwi Muglı
 • GoldMaster Tazem By 4305
 • CVS Dn-19801

Önerilen İçerik: Trendyol İndirim Kodu Kuponları

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.