Çocuklar İçin En İyi Online Kurs Eğitimleri

Çocuklar İçin En İyi Online Kurs Eğitimleri
03.06.202015:06

İnternet günümüzde çocuklarınızın iyi bir eğitim alması için gerekli tüm bilgilere sahip bir bağlantıdır. Herhangi bir kurs veya eğitim merkezine gitmeden çocukların çevrimi olarak alabileceği birbirinden faydalı online eğitim kurslarını sıraladık.

Haber güncelleme tarihi 10.12.2020 15:54

Çocuklar İçin Eğitici, Öğretici ve Eğlenceli 10 Kurs Tavsiyesi

Dünya çapında milyonlarca insan yaşam boyu öğrenme ve mesleki eğitim için çevrimiçi kurslar kullanıyor. Çevrimiçi kursların en büyük iki sağlayıcısı olan NovaKid ve Udemy toplamda 40 milyondan fazla öğrenciye sahip. Günümüzde birçok ebeveynin de tercihi haline gelen bu online kurs platformları, çocukların evlerinden çevrimiçi olarak yeni şeyler öğrenmesine destek oluyor. 

1. Online İngilizce Kursu

Çocuklar için En İyi Online Kurs Eğitimleri

Ebeveynler çocuklarına iyi bir gelecek hazırlamak için küçük yaşlarda İngilizceyi öğrenmesi için birbirinden farklı eğitim desteği almaktadır. Bebeklerin dahi anadili seviyesinde öğrenebileceği İngilizce, öğrenme süresinin doğal ve kalıcı olması için İngilizce eğitiminin çok küçük yaşlarda başlaması gerektiğini savunmaktadır. NovaKid bu kapsamda çocuklar için İngilizce öğrenmenin en etkili yollarını sunuyor. NovaKid online İngilizce öğrenme platformu, 5-12 yaş arası çocuklara evden canlı ders imkanı sunuyor. Çocuğunuzun sizlerin yanında evinizin bir köşesinde istediği zaman İngilizce dersi almasına olanak sağlayan bu site, İngilizce gramer yapısından okuma ve yazmaya, gündelik hayatında gelişen durumları İngilizce olarak anlatmaktan basit düzeyde İngilizce kitaplar okumaya kadar birçok farklı alanda destek imkanı sunuyor.  Avrupa CEFR Standartları'na uygun müfredatta eğitim veren Novakid, anadili İngilizce olan veya anadil düzeyinde İngilizce bilen eğitmenler tarafından pedagog eşliğinde hizmet sunmaktadır.

İngilizce Kursu AL


2. Online Piyano Kursu

Çocuklar için En İyi Online Kurs Eğitimleri

Piyano, rahatlatıcı ve yatıştırıcı etkiye sahip büyülü bir müzik enstürmanlarındandır. Çocuklarda piyano öğrenmek beyin gelişimi, stresden kurtulma, benlik saygısı, problem çözme, gelişmiş odak ve daha birçok alanda sayısız fayda sağlamaktadır. Çocukları erken yaşta piyano çalmaya teşvik etmek çeşitli beceriler geliştireceği gibi piyano dersleri onlara okul derslerinde performans gelişimi, kişisel gelişim ve kendine güven duygusu katacaktır. Çocuklarınızın herhangi bir eğitim kurumuna gitmeden çevrimiçi olarak piyano derslerine katılabileceği Udmy.com'u inceleyebilirsiniz. Udemy, alanında uzman piyano eğitmenleri tarafından çok hesaplı fiyatlara çocuklar için online piyano kursu hizmeti vermektedir.

Piyano Kursu AL 


3. Online Gitar Kursu

Çocuklar için En İyi Online Kurs Eğitimleri

Çocuğunuzun eğlenirken yeteneklerini keşfedebileceğiniz gitar dersleri, onların erken başarı duygusu, kendine güven ve disiplin kazanmasına yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda okul derslerine daha iyi motive olmasına yardımcı olacak gitar eğitimi, çocuğunuzun başarıya ulaşmasına katkıda bulunabilir. Eğlencenin başarıyla harmanlandığı gitar kursları, çocuğunuzun el becerisi ve zihin gelişimine ciddi katkı sağlamaktadır. Özellikle çocuğunuzu yaz tatillerinde veya hafta sonları yeni bir müzik aleti öğrenmeye teşvik edebilirsiniz. Udemy bu konuda her daim yanınızda. Udemy çocuklar için online gitar kursu alabileceğiniz harika bir çevrimiçi platform ve 30 TL'den başlayan eğitimlerle sizleri bekliyor!. Tek yapmanız gereken çocuğunuza bir gitar satın alarak hemen ardından udemy online gitar kursuna başvurmak.

Gitar Kursu AL 


4. Online Bateri Kursu

Çocuklar için En İyi Online Kurs Eğitimleri

Bateri, ritim kulağına sahip çocuklar için harika bir müzik aletidir. Çocuklarda hem beyin gelişimi hemde fiziksel rahatlık sağlayan davul eğitimi, okul öncesi dönemlerdeki çocuklar için dahi son derece faydalı bir enstürmandır. Çocuğunuzun eğlenerek kendini geliştirmesine yardımcı olacak bateri kursu, dikkat eksikliği, hiperaktivite bozukluğu, anksiyete, depresyon, özgüvensizlik ve kilo problemi gibi sorunların önüne geçerek çocuğunuz zekasını ve el-kol-göz koordinasyonunu geliştirir. Çocuklarınızın herhangi bir müzik okuluna gitmeden son derece makul fiyatlara eğitim alabileceği Udemy çevrimi kurs platformu, 30 TL'den başlayan online bateri kurs eğitimleriyle sizleri bekliyor! 

Bateri Kursu AL


5. Online Bale Kursu

Çocuklar için En İyi Online Kurs Eğitimleri

Küçük yaşta ki çocukların en sık ilgilendiği dans etkinlikleri arasında yer alan bale, çocuklarda disiplin, sıkı çalışma, saygılı tutum, beceri ve pozitiflik katmaktadır. Aynı zamanda koordinasyon, denge ve hareket halindeki bedenlerini nasıl kontrol edeceklerini öğretmektedir. Bale yapan çocuklar uzun ve güçlü kaslara sahip olacağı gibi aynı zamanda kendine güven, gurur ve neleri başarabileceği konusunda yeni şeyler kazanılmasına yardımcı olmaktadır. Çocuğunuzu küçük yaşta baleye başlaması ve iyi bir geleceğin temellerini oluşturması için çok hesaplı fiyata online bale dersi alabilirsiniz. Ebeveynlerin kontrolünde online olarak dahil olacağınız çocuk bale kurslarını Udemy.com adresi üzerinden 35 TL'den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz. 

Bale Kursu AL 


6. Online Kodlama Kursu

Çocuklar için En İyi Online Kurs Eğitimleri

Steve Jobs'un dediği gibi bilgisayar programlamayı herkes öğrenmeli çünkü bu size düşünmeyi öğretir. Udemy, çocukların gerçek programlama dillerini kullanmadan kodlama kavramlarını öğrenmeleri için iyi ve en hesaplı platformdur. Yapılan araştırmalar erken yaşta kodlama eğitimi alan çocukların analitik düşünme becerisi kazandığı, yaratıcı düşünmeye yardımcı olduğu, sistematik düşünmeyi geliştirdiği, problem çözme yeteneği, olay ve durumlar arasında ki ilişkiyi kavramasına yardımcı olmaktadır. Udemy online eğitim platformu çocuklarınıza erken yaşta kodlama eğitimi veren harika bir çevrimiçi internet sitesidir. Tek yapmanız gereken udemy.com adresine giriş yaparak çcocuğunuzun eğlenerek kodlama öğrenmesine teşvik etmek olacak. 

Kodlama Kursu AL


7. Online Yazılım Kursu

Çocuklar için En İyi Online Kurs Eğitimleri

Çocuklarda analitik düşünme ve problem çözme becerilerini geliştiren yazılım eğitimi, ileriki yaşlarda bilişim alanında uzman bir birey yetiştirmenin en etkili yolları arasında yer almaktadır. Yalnızca ilerisi için değil çocuğunuzun derslerinde başarılı olmasına, olaylara ve sorunlara karşı bakış açısının gelişmesine, zihnini açılmasına ve becerilerinin artmasına yardımcı olan yazılım eğitimi, Udemy.com online kurs sitesi ile evinize geliyor. Tek yapmanız gereken platforma giriş yaparak çocuğunuz için özel olarak hazırlanmış online yazılım kursuna dahil olmak.

Yazılım Kursu AL


8. Online Programlama Kursu

Çocuklar için En İyi Online Kurs Eğitimleri

Önceki nesillere göre çok daha farklı büyüyen çocuklar, anne ve babaların katkılarıyla internetten en iyi eğitimi alabiliyor. Çocuğunuzun hem eğleneceği hemde sayısız yeni beceri kazanacağı programlama kursları bilişsel gelişimden yaratıcı düşünmeye, okul derslerine olan ilgisinden geleceğe yön veren kişiler yetiştirmeye kadar sayısız fayda sağlamaktadır. Programlama eğitimi çocuğunuzun ne düşüneceğini değil nasıl düşüneceğini öğretmektedir. İlk okul, orta okul ve lise çağında ki çocukların dahi kolayca öğrenebileceği birbirinden kaliteli online programlama kursu satın almak için Udemy'ye giriş yapabilirsiniz. Udemy, çocuklarınızın programlama, yazılım ve kodlama alanında yeni şeylker öğrenmesi için harika bir platformdur.

Programlama Kursu AL


9. Online Fotoğrafçılık Kursu

Çocuklar için En İyi Online Kurs Eğitimleri

Çocuklar için fotoğrafçılık, bazı harika deneyimlerden bahsetmemek için bir dizi heyecan verici ve değerli öğrenme deneyimi sunar. İdeal olarak çocuğunuza satın alacağınız bir fotoğraf makinesi her şeye heveslenmesi için bir başlangıç olacak! Hemen ardından Udemy.com adresi üzerinden online fotoğraf kursu eğitimine dahil olabilirsiniz. Çocuklarda fotoğrafçılık eğitimi benlik saygısını artırabilecek yeni bir beceri öğrenmeye, planlama ve sunum becerilerini teşvik etmeye, yenilikçi olmaya, fikirlerini, duygularını ve düşüncelerini rahatlıkla iletmeye, tasarım konusunda kendi fikirlerini geliştirmeye ve haya gücünü geliştirmeye yardımcı olur. 

Fotoğrafçılık Kursu AL


10. Online Resim Kursu

Çocuklar için En İyi Online Kurs Eğitimleri

Çocuklar çok küçük yaşlarda karalamaya, boyamaya ve resim çizmeye meyillidir. Eğlenirken aynı zamanda beceri kazandıkları bu aktivite çocuklarda sayısız yeni kazanımda beraberinde getirmektedir. Küçük yaşta resim eğitimi alan çocukların parmak ve el becerileri, görsel analizi, el ve göz koordinasyonu, bireysel güven, yaratıcı problem çözme ve okul eğitiminde başarılı olmaya teşvik etmektedir. Çocuğunuzun evinizden rahatlıkla resim kursları almasına yardımcı olan Udemy.com çevrimiçi kurs platformu, evlatlarınızla beraber eğlenceli dakikalar geçirmenize ve yeni beceriler kazanmasına yardımcı olanak sağlamaktadır.

Resim Kursu AL


Editör Yorumu

Çocuklar çevrimiçi kurslardan çeşitli şekillerde yararlanabilirler. Örneğin çocuğunuzun yeni bir dil öğrenmesini istiyorsanız online dil kursu, çocuğunuzun müziğe olan yatkınlığını keşfetmek istiyorsanız online müzik kursu,  evde boş vakitlerini eğlenceli hale getirmek istiyorsanız online dans kursu, çocuğunuzun bilgisayar alanında uzmanlaşmasını istiyorsanız en iyi programlama, yazılım ve kodlama kurslarına dahil edebilirsiniz. İçerisinde birbirinden farklı alanlarda uzmanlaşmış profesyonel eğitmenler tarafından gerçekleştirilen sayısız online çocuk kursuna sahip bu platformlar, evlatlarınızın iyi bir geleceğe sahip olmasına ve yeni yetenekler kazanmasına yardımcı olacak. 

Çocuklar için en iyi çevrimiçi derslerden oluşan listemizde online dil kursu, online müzik kursu, online bilgisayar kursu, online resim kursu, online dans kursu ve daha yüzlerce farklı alanda online kurs seçenekleri sizleri bekliyor. Alanında uzman eğitmenler tarafından verilen çocuklar için online eğitim kursları hemen her bütçeye uygun son derece hesaplı fiyatlarıyla her anne ve babanın evladını teşvik etmesi gereken faydalı içeriklerden oluşuyor. Çocukların beceri, beden ve zihin gelişimine katkıda bulunacak en iyi 10 online kurs eğitimi...


Önerilen İçerik: En İyi Online Kurs Eğitimleri

Neoldu.com

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
33
40
72
24
48
0
2
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 3
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.