Sinemada Film İzlerken 11 Sinir Bozucu Tip

Sinemada Film İzlerken 11 Sinir Bozucu Tip
25.11.201813:29

Sinema her türden duygularınızı uyandırabilir. Sizi güldürebilir, ağlatabilir hatta acı çekmenize bile neden olabilir. Bazen de sinirlendirebilir. Mutlaka karşılaştığınız sinema izlerken sinir bozan insanların yaptığı hareketleri sizler için derledik.

Haber güncelleme tarihi 07.01.2020 10:01

Sinema pek çok kişi tarafından sevilen ve düzenli bir şekilde takip edilen muazzam bir sanat dalıdır. Ancak zaman zaman bu sanat dalına saygısı olmayan pek çok insan tarafından gerçekleştirilen akla ve mantığa sığmayan pek çok hareket bu sanata değer verenleri çileden çıkarmaya fazlasıyla yetiyor.

İşte sinemada film izlerken cinlerinizi tepenize çıkaracak 11 sinir bozucu tip;


1. Telefonu Elinden Düşürmeyenler

Bu tipler sinemada telefonu ellerinden bırakmadıkları gibi telefonun parlaklığını kısma zahmetine dahi görmezler. Sizin dikkatinizi dağıtmaları  yetmezmiş gibi bir de ışık ile çevrelerini rahatsız ederler. Bu tiplerin ivedilikle sinema salonundan atılıp uzun süre alınmaması gerekir. Aynı zamanda telefon ile uğraşmaya mı yoksa film izlemeye mi geldikleri de belli değildir.

sinemada-telefonu-elinden-dusurmeyenler.gif


2. Sinemaya Öpüşmek İçin Gelenler

Bazı tipler de sinemaya geliş amaçlarını saptırmak ya da birtakım içten pazarlıklı davranışlarına sinema gibi masum bir kılıf uydurmak için orada bulunurlar. Bu kişilerin tek amacı yanlarında bulunan sevgililerini ne şekilde daha fazla öpebilecekleridir. Elbette aşk çok masum bir duygudur ancak bunun yeri doğal olarak bir sinema salonunda seyircilerin tam ortası değildir. Film boyunca bu girişimlerin devam etmesi ise izleyicilerin dikkatini fazlasıyla dağıtacaktır.

sinemaya-opusmek-icin-gelenler.gif


3. Her Sahneye Sesli Tepki Verenler

Bazı tipler ise her sahneye sesli tepki vermek ve her sahneyi bir nida ile karşılama hastalığına tutulmuştur. Seslerinin ne kadar rahatsız edici olduğunu ve bunun ne denli kaba bir davranış olduğunu anlayamayacak kadar da düşüncesizdirler.

her-sahneye-tepki-verirler.gif


4. Pikniğe Gelenler

Bazı tipler ise sinemada film izlemekten çok yemek yemekten hoşlanırlar. Bu kişilerin yanlarında patlamış mısıra ek olarak sandviçler, cipsler, içecekler, atıştırmalıklar ve türlü türlü yiyecek içecek yer almaktadır. Bu da yetmezmiş gibi şapırdatarak ve son derece yüksek sesle yiyip içerler. Kokulu yiyecekler yemenin etrafı rahatsız edebileceği ise akıllarının ucundan dahi geçmemiştir.

piknige-gelenler.gif


5. Öndeki Koltuğu Tekmeleyenler

Bazıları ise her fırsatta öndeki koltuğu tekmelemek gibi bir alışkanlığa sahiptir. Bu kimselerin ne gibi bir amaç güttüklerini henüz bilen çıkmamıştır. Ancak her daldıklarında bunu yapmalarının son derece rahatsız edici olduğu da gayet açıktır.

sinema-koltuklari.jpg


6. Her Sahnede Göz Yaşlarına Boğulanlar

Bazı tipler de vardır ki film tam bir komedi filmi olsa dahi ağlamaktan kendilerini alamazlar. Bu kimseler için ne denli komik bir sahne çekilirse çekilsin her fırsatta yine göz yaşları sel olacaktır. Adeta ağlamaya gelmiş gibidirler ve çevrelerinde bulunan insanların da gereksiz yere moralini bozmakta üstlerine yoktur.

sinemada-aglamak-gif.gif


7. Her Sahnede Kahkahalara Boğulanlar

Her sahnede ağlayanların tam olarak zıt karakterli olanı da her sahnede gülmekten kendilerini alamayanlardır. Bu kimseler için ise yüz yılın en büyük dramı da olsa kahkaha tufanı kaçınılmazdır. Bu kimseler de çıkardıkları saçma sesler ile çevrelerini rahatsız ederler. Ne de olsa her şey dozunda güzeldir.

gulmek-001.gif


8. Telefonlarını Sessize Almaktan Aciz Olanlar

Bazı kimselerin ne sanata ne de sanatseverlere en ufak bir saygısı dahi yoktur. Telefonlarını sessize almaya tenezzül dahi etmezler. Hal böyle olunca da filmin en heyecanlı yerinde dahi saçma ve yüksek sesli bir telefon sesi ile herkesin dikkatini dağıtırlar. Telefonu açıp konuşan kimseler ise insanı ayrıca çileden çıkartır.

sinemada-telefon-calmasi.jpg


9. Filmin Tam Ortasında Çıkanlar

Bazı şahıslar ise filmin tam ortasında çıkmayı amaç edinmişlerdir. Bu kimselerin en azından film arasını bekleyecek kadar dahi zamanları yoktur. Ancak bunun son derece rahatsız edici bir şey olduğu kendilerine hatırlatılmalıdır.

filmin-ortasinda-cikanlar.gif


10. Yorumcu Kesilenler

Bazı tipler ise filmin her sahnesinde yorumlarını belirterek insanları rahatsız etmeyi görev bilmektedir. Bu kimselerin çevresindekilere saygısı elbette yoktur. Ancak çok konuşmanın ve her şeye yorum yapmanın kendi sağlıklarına zarar vereceği de bir gerçektir.

yorumcu-kesilen-adamlar.gif


11. Film Boyunca Uyuyanlar

İşte bu tiplerin hangi amaçla sinemaya geldiklerini anlamak dahi son derece zordur. Aslında pek çok zaman çevrelerini rahatsız etmezler. Ancak horlayan modelleri de vardır ki bu kimselerin ivedilikle ıslah edilmesi lazımdır. Aksi halde film boyu bir aslanın kükremesini dinlemek zorunda kalacak olan izleyiciler filmden hiçbir şey anlamayacak ve hayal kırıklığına uğrayacaklardır.

sinemada-uyumak.jpg

Önerilen İçerik; Mutlaka İzlemeniz Gereken En İyi 24 Film

Neoldu.com / Sosyal Fayda

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
2
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.