• DOLAR5,8339-0.01
  • EURO6,54420.15
  • ALTIN252,264-0.02
  • BIST94.2440.03

Rüyada Uçak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Uçak Görmek Ne Anlama Gelir?
08.02.201615:28

Rüyada uçak görmek ne manaya gelir? Rüyasında uçak gören kimselerin bu rüyayı nasıl yorumlaması gerektiğini ve rüya tabirleri kitaplarında bu konudan nasıl bahsedildiğini sizler için derledik.

Haber güncelleme tarihi 02.05.2019 18:22

Rüyada Uçak Görmek

rüyada uçak görmek

Rüyada uçak görmek, hayatında yapacağı değişimlerin olumlu sonuçlar ortaya çıkaracağına yorumlanır. Rüya sahibinin çok çalışacağına bu yüzden yorgun, düşeceğine, saygı değer bir makama sahip olacağına, maddi gelirinin artacağına delalet etmektedir.

Rüyada uçak görmenin anlamı ayrıca şu şekillerde ifade edilmiştir:


Rüyada Uçak Görmek  

Değişim, şans, haber, sürpriz gibi manalara gelir. Kimi yorumculara göre iş hayatında yükselme manasına da gelir.


Rüyada uçak görmek

Rüyada uçak görmek, kişinin müjdeli ve mutluluk verecek haberler alacağına, hayatında birçok değişikliğin yaşanacağı demektir. Rüya sahibinin iş hayatında şansının yaver gideceğine, atacağı doğru adımlar sayesinde bol kazançlar elde edeceği anlamına gelmektedir. 


Rüyada Uçağın Havalandığını Görmek

Rüyada uçağın havalandığını görmek, rüya sahibinin işlerinin düzeleceğine, hayatını düzene sokacağına, büyük işler başaracağına işaret eder. Kişinin geçmişte yaşadığı bazı olayları atlamayacağına, uzun bir tatile çıkacağınıza alamet eder.


Rüyada Beyaz Uçak Görmek

Rüyada beyaz uçak gören rüya sahibinin, aile hayatında mutlu olacağına, bir dostuyla beraber iş kuracağına işaret etmektedir. Kişinin bu iş sayesinde bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağına delalet etmektedir.


Rüyada Uçakta Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında uçakta olduğunu görmesi kötüye yorulur. Kişinin mal varlığını kaybedeceğine, sıkıntılı bir döneme gireceğine, çok sevdiği bir yakınını kaybedeceğine rivayet etmektedir.


Rüyada Uçağın İniş Yaptığını Görmek

Rüyada uçağın iniş yaptığını gören rüya sahibinin geçmişte yaşadığı olayları geride bırakıp yeni bir başlangıç yapacağı anlamına gelmektedir. Kişinin hayallerinin gerçekleşeceğine de işaret eder.


Rüyada Uçağın Alçaldığını Görmek

Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada uçağın alçaldığını görmek, rüya sahibinin genç yaşta kendi işini kuracağına, bu işin üstesinden gelemeyip batıracağına işaret eder. Riskli yatırımlar yapacağına, bu yatırımlardan zarar elde edeceğine rivayet eder.


Rüyada Uzaktan Uçağın Düştüğünü Görmek

Rüyada uzaktan uçağın düştüğünü gören kişinin hayatının alt üst olacağına, hiç yaşamadığı kadar kötü olaylar yaşayacağına alamet eder. Rüya sahibinin büyük bir şoka gireceğine, çok sevdiği bir yakınını kaybedeceğine işarettir.


Rüyada Uzaktan Uçağın İndiğini Görmek

Rüyada uzaktan uçağın indiğini görmek, kişinin karşısına çıkacak olan fırsatları mükemmel bir şekilde değerlendireceğine, hayırlı bir kısmete, hanede mutluluğa ve huzura yorulmaktadır.


Rüyada Uçağa Bindiğini Görmek

Rüyada uçağa bindiğini gören kişinin isteyerek hayatını değiştireceğine, bu değişimin olumlu yönde olacağına işarettir. Rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşamayacağına, verdiği bu karardan pişman olmayacağına alamet eder.


Rüyada Uçak Aldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında uçak satın aldığını gören kimse için başarılı olmak manasına gelir. İş hayatında başarı elde edecektir.


Rüyada Uçak Sattığını Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre uçak sattığını gören kişinin rüyası hayra yorumlanmaktadır. Almanın tam zıttı manada başarısızlık ve hayal kırıklığı demektir.


Rüyada Uçak Kazası Görmek

Uçağın düştüğünü ya da yandığını görmenin anlamı iyiye yorumlanmamaktadır. Başınıza bir musibet geleceğine işarettir.


Rüyada Akrobasi Uçağı Sürdüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında akrobasi uçağını sürdüğünü görmesi aynı gerçekte olduğu gibi cesaret ve özgüvenli bir insan olacağına delalet eder. Hayatta hiçbir şeyden korkmayacağına delalet etmektedir.


Rüyada Uçak Kullandığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında uçak kullandığını görmesi kişinin hayatını kontrole alacağı anlamına gelmektedir. Vereceği kararların hayatına yöne verebileceğine, verdiği kararların arkasında duracağına delalet eder.


Rüyada Uçak Kaçırılması Görmek

Rüyasında uçak kaçırılması gören rüya sahibinin geçmişte yaşadığı olaylar bilinçaltınına kazınacağına alamet etmektedir. Duygusal ve huzursuz bir döneme gireceğine delalet eder.


Rüyada Uçak Bileti Görmek

Rüyada uçak bileti gören rüya sahibinin uzun bir seyahate çıkacağı anlamına gelir. Bu seyahatte yalnız olabileceğine, dikkat etmesi gerekeceğine delalet eder.


Rüyada Uçak İndiğini Görmek

Rüyada uçak indiğini gören kişi rahat bir hayat geçireceğine, çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edeceğine yorumlanır. Maddi olarak çok büyük imkanlara sahip olunacağına delalet etmektedir.


Rüyada Uçağın Vaktini Kaçırdığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında uçağın vaktini kaçırdığını görmesi kişinin çaresiz ve kapana kısılmış hissedeceğine rivayet olunur. Yalnız ve kimsesiz kalacağına rivayet eder.


Rüyada Uçakta Yemek Yediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında uçakta yemek yediğini görmesi kişinin hayatında çeşitli değişikliklere gideceği anlamına gelmektedir. Yeni bir sayfa açacağına,  yeni ortamlara gireceğine delalet etmektedir.


Rüyada Uçağın Denize Düştüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında uçakta yemek yediğini görmesi kişinin yeni bir iş teklifi alacağına delalet etmektedir. Bu teklifi uzun süre düşüneceğine, patronu ile konuşmak için cesaret toplayacağına rivayet eder.


Rüyada Uçak Patlaması Görmek

Rüya sahibinin rüyasında uçağın patladığını görmesi kişinin kafasını boş işlere yoracağı anlamına gelmektedir. Sıkıntıya düşeceğine, zor günler geçireceğine yorumlanır.


Rüyada Uçak Kaçırdığını Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre uçak kaçırdığını gören kişinin herkes tarafından yargılanacağı anlamına gelmektedir. Yaptığı işlere çevresindeki insanların onay vermeyeceğine delalet eder.


Rüyada Uçak Hostesi Görmek

Rüyasında uçak hostesi gören rüya sahibinin çeşitli organizasyonlara katılacağı delalet eder. İş hayatında ve özel hayatında risk alacağına rivayet eder.


Rüyada Askeri Uçak Görmek

Rüyada askeri uçak gören kişinin zenginleşeceğine yorumlanmaktadır. Bol kazançlar elde edeceğine, ileride büyük bir iş adamı veya iş kadını olacağına delalet eder.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
14
9
28
8
8
11
10
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
İLGİLİ HABERLER
BENZER HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.