Rüyada Tavus Kuşu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Tavus Kuşu Görmek Ne Anlama Gelir?
18.02.201611:25

Rüyada tavus kuşu görmek ne manaya gelir? rüyada tavus kuşu gören kimse için rüya yorumu nasıl yapılır? Rüya tabirleri kitaplarından derlediğimiz haberimizde merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulacaksınız.

Haber güncelleme tarihi 23.10.2019 16:21

Rüyada Tavus Kuşu Görmek

rüyada tavus kuşu

Rüyada tavus kuşu görmek, zengin ve güzel kadın manasına gelir. Rüyayı gören kimse için rüya yorumcuları, güzel ve zengin bir kadın ile tanışılacağını söyler fakat bu tanışma her zaman güzel başlar denemez. Tanışmanıza vesile olacak olay bir sorun ya da tartışma olabilir. Yorumcuların dediğine göre bu kadın huysuz bir kadındır, rüya sahibinin başına uğursuzluk getirebilir.

Rüya sözlüğü yorumcularının kimine göre rüyada tavus kuşu görmenin manası, kısmettir. Bu rüyayı görenin kısmeti açılır, işleri istediği gibi gitmeye başlar. Bu yorumculara göre rüya sahibi erkek ise bir devlet adamıyla iş yapar ve kazançlı çıkar. Eğer rüya sahibi kadın ise mal ve mülk sahibi bir erkek ile tanışır ya da böyle bir kimseden yardım görür.

Kimi yorumcular ise rüyada görülen tavus kuşu için aldatıcı ve göz boyayıcı kimse diye bahseder. Etrafınızdaki insanların görüntüsüne aldanmamanız gerektiğini söyler. Size iyi görünüp arkanızdan düşmanlık edecek kimselere özellikle iş ve ticaret hayatında dikkat etmenizi öğütler. Rüya tabiri kitaplarında rüyada tavus kuşu görmek hakkında ayrıca şu ifadeler yer alır:


Rüyada Tavus Kuşu Kanadı Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada tavus kuşu kanadı görmek, kişinin hayatında elde edeceği malın ve mülkün değerini bilmesi gerekeceğine, yakın akrabalarının bu malda göz olabileceğine rivayet etmektedir. Rüyada tavus kuşu kanadı görmek, rüya sahibinin elde edeceği saygı değer makama ve hayırlı dostlara yorumlanmaktadır.


Rüyada Tavus Kuşu Yavrusu Görmek

Rüya sahibinin hayatında var olan sıkıntıların sona ereceğine, uzun soluklu iş hayatından bunalacağına, ailesi ile birlikte uzun bir tatile çıkacağına delalet eder. Rüya sahibinin rüyasında tavus kuşu yavrusu görmesi kişinin isyan etmemesi gerekeceğine, şükretmesi sonucunda isteklerinin zaman içerisinde yerine geleceğine yorumlanmaktadır.


Rüyada Kırmızı Tavus Kuşu Görmek

Rüyada kırmızı tavus kuşu görmek, kişinin ailesi ile birlikte huzur dolu bir yaşam içerisinde olacağına delalet eder. Rüyada kırmızı tavus kuşu görmek, rüya sahibinin uzun süreli aşk hayatına sahip olacağına, saygı değer bir işe sahip olacağına yorumlanır.


Rüyada Tavus Kuşu Görmek

Tavus kuşu görmek kimi yorumculara göre zengin, alımlı ve güzel kadındır. Kimisine göre kısmet demektir. Kimisine göre ise aldatıcı kimsedir. Görüntüsüyle göz boyayan fakat aslı kötü olan kimse manasına gelir.

rüyada tavus kuşu görmek


Rüyada Tavus Kuşu Eti Yediğini Görmek

Tavus kuşu yediğini gören kimse mirasa konar. Bu mirasın eşi tarafından geleceği rivayet edilir. Rüyada sahibinin rüyasında tavus kuşu eti yediğini görmesi, kişinin sahip olduklarının değerini bilmesi gerekeceğine, uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşacağına delalet etmektedir.


Rüyada Tavus Kuşu Yumurtası Görmek

Rüyada tavus kuşu yumurtası görmek, erkek çocuk manasına gelir. Kimi yorumcuya göre tavus kuşu yumurtası yahut tavus kuşu yavrusu görmek çocuklarının neden olacağı olay sebebiyle maddi kayıp yaşanacağı manasına gelir.


Rüyada Dişi Tavus Kuşu Görmek

Dişi tavus kuşu huysuz bir kadındır. Bu kadın evliyseniz eşinizle aranızın açılmasına sebep olabilir. Aynı zamanda rüya sahibi rüyasında dişi tavus kuşu görmesi uzun soluklu iş hayatında bunalacağına, bu nedenle de tatile çıkması gerekeceğine, aile bireyleri ile arasının daima iyi olacağına delalet etmektedir.


Rüyada Erkek Tavus Kuşu Görmek

Rüyasında erkek tavus kuşu gören rüya sahibinin makamı yüksek olan bir kişi tarafında korunacağına, onun sayesinde hayatının daha da güzel bir hale geleceğine, her işinin çabucak hallolacağına delalet eder.


Rüyada Tavus Kuşu Aldığını Görmek

Tavuk kuşu aldığını görmek ya da rüyada tavus kuşu beslemek kibir demektir. Kişinin etrafındakilere karşı tepeden baktığını ve bu duruma dikkat etmesi gerektiğini gösterir.


Rüyada Tavus Kuşu Öldürdüğünü Görmek

Tavus kuşunu öldüren kimsenin hanımıyla arası bozulur ya da hanımı vefat eder denir. Bekar kimse için öldürülen tavus kuşu işsiz kalmak demektir.


Rüyada Tavus Kuşu Tüyü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tavus kuşu tüyü görmesi zenginlik mal ve mülkünün artacağına, gelirinin artacağına, geçimini çok kolay bir şekilde sağlayacağına rivayet eder.


Rüyada Tavus Kuşu Yumurtası Görmek

Rüya sahibinin tavus kuşu yumurtası görmesi bir kişi üzerinden mal mülk sahibi olacağına, zahmetsiz zenginliğe kavuşacağına rivayet edilmektedir.


Rüyada Tavus Kuşunun Uçtuğunu Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada tavus kuşunun uçtuğunu gören kişinin elinde bulunan malının birkaçını kaybedeceğine, maddi manevi zarara gireceğine yorumlanır.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
97
374
90
61
101
24
374
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 4
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.