• DOLAR5,7800-0.48
 • EURO6,5813-0.52
 • ALTIN265,7320.24
 • BIST95.4210.25

Rüyada Muhabbet Kuşu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Muhabbet Kuşu Görmek Ne Anlama Gelir?
18.02.201617:09

Rüyada muhabbet kuşu görmenin manası nedir ve rüya tabirlerine göre rüyasında muhabbet kuşu yakaladığını gören kimse bu rüyayı neye yormalıdır? Rüyada kafeste muhabbet kuşu görmenin veya muhabbet kuşu kaçırmanın anlamlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Haber güncelleme tarihi 01.06.2019 13:34

Rüyada Muhabbet Kuşu Görmek

rüyada muhabbet kuşu görmek

Rüyada muhabbet kuşu görmek, rüya yazarlarınca havadise yorulmaktadır. Rüyasında muhabbet kuşu gören kimse sevindirici ve faydalı haberler alacak demektir. Aynı zamanda rüyayı gören kimsenin insanların onunla sohbet etmekten zevk alan biri olduğuna, tatlı konuştuğuna ve iletişiminin güçlü olduğuna işarettir.

Aynı zamanda rüyada muhabbet kuşu görmek, rüya sahibinin ailesiyle mutlu bir hayat süreceğine, çevresi tarafından sevileceğine ve hayallerinin gerçekleşeceğine delalet eder. Rüya tabirlerine göre muhabbet kuşuyla ilgili görülen diğer rüyalar ve anlamlarını aşağıda bulabilirsiniz:


Rüyada Muhabbet Kuşu Yakaladığını Görmek

Rüyada muhabbet kuşu yakalamak, kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına işarettir. Rüyasında muhabbet kuşu gören kimsenin iş hayatında karşısına çıkacak şansı en iyi şekilde değerlendireceği ve kazancını katlayacağı rivayet olunmaktadır.


Rüyada Muhabbet Kuşunun Öldüğünü Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüya sahibinin rüyasında muhabbet kuşunun öldüğünü görmesi kişinin uzun soluklu iş hayatı yüzünden kendisini yorgun hissedeceğine yorumlanır. Rüyada muhabbet kuşunun öldüğünü görmek, rüya sahibinin büyük bir günah işleyeceğine, yardıma muhtaç olan insanlara yardım etmesi sonucu günahlarının affedileceğine rivayet eder.


Rüyada Muhabbet Kuşunun Kaçtığını Görmek

Rüya tabircileri tarafında yapılan yorumlara göre rüyada muhabbet kuşunun kaçtığını görmek, kişinin iş hayatında çeşitli sıkıntılar ile karşı karşıya kalacağına, zorlu bir süreç içerisinden aile büyüklerinin yarımı ile çıkacağına delalet eder. Rüyada muhabbet kuşunun kaçtığını görmek, aynı zamanda çekilen sıkıntıların ardından kavuşulacak olan huzur anlamına da gelir.


Rüyada Kafeste Muhabbet Kuşu Görmek

Rüya sahibinin kötü hayat standartlarına ve ruhsal durumunun bozukluğuna delalet eder.


Rüyada Muhabbet Kuşunun Uçtuğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında muhabbet kuşunun uçtuğunu görmesi kişinin sahip olduklarının değerini bilmesi gerekeceğine rivayet eder. Aynı zamanda rüyada muhabbet kuşunun uçtuğunu görmek, kişinin huzur dolu bir yaşam süreceğine yorumlanmaktadır.


Rüyada Muhabbet Kuşu Yavrusu Görmek

Rüyasında yavru bir muhabbet kuşu gören kişinin bol kazanç elde edeceği işlere gireceğine, duygusal ilişkisinin yolunda gideceğine, sefaletten kurtulacağına delalettir. 


Rüyada Muhabbet Kuşu Beslediğini Görmek

Rüyasında muhabbet kuşu beslemek, her daim uyduğu prensiplerinin olduğuna delalettir. Rüya sahibinin hayatını belirli prensipler üzerine oturttuğu ve bunlardan kesinlikle taviz vermediğine yorulur.


Rüyada Muhabbet Kuşu Kaçırdığını Görmek

Rüya sözlüğü yazarları tarafından son derece kötü olarak açıklanan bir rüyadır. Rüyasında muhabbet kuşu kaçırdığını gören kimsenin yakasını şanssızlıkların bırakmayacağına işaret eder.


rüyada muhabbet kuşu görmek

Rüyada Muhabbet Kuşu Yumurtası Görmek

Rüyada görülen muhabbet kuşu yumurtası rüyayı gören kişinin ileride zengin olacağına, arzularını hayata geçireceğine ve rahat bir yaşam süreceğine yorulmaktadır.


Rüyada Muhabbet Kuşuyla Konuşmak

Rüyasında muhabbet kuşuyla konuştuğunu gören birinin insanlarla iletişiminin çok güçlü olduğuna delalettir.


Rüyada Muhabbet Kuşu Kakası Görmek

Rüyada muhabbet kuşu kakası görmek, rüya sahibine hayır getirecek yeni bir başlangıç yapma imkanı elde etmek anlamına gelir. Aynı zamanda rüya sözlüğü yorumcularına göre geleceğe olumlu şekilde etki edecek bir olaya ya da işe dahil olmak demektir


Rüyada Muhabbet Kuşu Ve Kanarya Görmek

Rüyada muhabbet kuşu ya da kanarya görmek, rüya sözlüğü yorumcularına göre, işbirliği yapılacak bilgili, tecrübeli ve dürüst insanların olduğuna işaret eder. Bir başka rüya tabirine göre rüyada kanarya ya da muhabbet kuşu görmek rüya sahibine isabet edecek hayırlı ve uğurlu bir takım işlerdir.


Rüyada Muhabbet Kuşu Kaybettiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyada muhabbet kuşu kaybettiğini görmesi, çok sevilen bir kimseyle iletişimin kesilmesi anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin nndan haber alamamaya ve ona ulaşamamaya delalet eder.


Rüyada Sarı Muhabbet Kuşu Kaybetmek

Rüyada sarı muhabbet kuşu kaybettiğini görmek, kişinin kendisiyle ilgili karşılaşacağı bireysel bir sorundur. Borç, hastalık ya da sıkıntı gibi.


Rüyada Mavi Muhabbet Kuşu Kaybetmek

Rüyada mavi muhabbet kuşu kaybettiğini görmek, aile içinde yaşanacak problemler demektir.


Rüyada Yeşil Muhabbet Kuşu Kaybetmek

Rüyada yeşil muhabbet kuşu kaybettiğini görmek, rüya sahibinin bir girişimi nedeniyle insanlar tarafından yadırganacağına ve dışlanacağına neden olacak bir girişimde bulunacağına yorulur.


Rüyada Muhabbet Kuşu Ötmesi

Gidilecek bir misafirlikte, düğünde, nikahta, yemekte, eğlencede yani bir davette hoş ve güler yüzle karşılanmaya ve bundan büyük memnuniyet duymaya delalet eder. Rüyada yavru muhabbet kuşunun ötmesi, bir işte beklenilenden önce yaşanacak önemli bir gelişmedir.


Rüyada Muhabbet Kuşu Çiftleşmesi Görmek

Rüya sahibinin rüyasında muhabbet kuşlarının çiftleştiğini görmesi, eşler arasındaki bağlılığa, aşka, iyi geçime ve aynı zamanda çocuk sahibi olunacağına işaret eder. Farklı bir rüya tabirine göre rüyada rengarenk muhabbet kuşlarının çiftleştiğini görmek, rüyayı gören kişinin yaşamının çok yönlü olarak değişeceğine yorulur.


Rüyada Beyaz Muhabbet Kuşlarının Çiftleştiğini Görmek

Rüyada beyaz muhabbet kuşlarının çiftleşmesi, evlenecek bir çift demektir.


Rüyada Muhabbet Kuşu Hediye Aldığını Görmek

Rüyada muhabbet kuşu hediye alması hayırlı olayların yaşanacağına delalet eder.


Rüyada Dişi Muhabbet Kuşu Aldığını Görmek

Rüyada dişi muhabbet kuşu hediye almak, erkek rüya sahipleri için cefakar, sadık, temiz, titiz, üstüruplu ve çalışkan bir eşe alamet eder.


Rüyada Erkek Muhabbet Kuşu Aldığını Görmek

Rüyada erkek muhabbet kuşu hediye almak da bayan  rüya sahipleri için üstün vasıfları olan, saygıdeğer, mert, özü sözü bir eş demektir.


Rüyada Yavru Muhabbet Kuşu Aldığını Görmek

Rüyada yavru muhabbet kuşu hediye almak, meşakkat ve sabır gerektirecek buna karşın ileride keyfi sürülecek bir işe kalkışmaktır.


Rüyada Muhabbet Kuşu Öptüğünü Görmek

Rüyada muhabbet kuşu öpmesi, rüya sahibinin çok sevilen bir kimsenin gelmesine, ona sarılmaya ve o kişiye kavuşmanın mutluluğunu yaşamaya yorulur. Rüyada huysuz ve çirkin bir muhabbet kuşu öpmek, ikna edilmesi başkalarınca mümkün olmayan sert mizaçlı bir kimseyi ikna etmeyi ve yumuşatmayı başarmaktır.


Rüyada Muhabbet Kuşunun Elini Isırdığını Görmek

Rüya sahibinin rüyada muhabbet kuşunun elini ısırdığını görmesi, arada samimiyet ve sevgi olan bir kimse tarafından bir konuda deyim yerindeyse tatlı sert şekilde eleştirilmeye ya da direkt olarak uyarılmaya alamet eder.


Rüyada Muhabbet Kuşu Yıkadığını Görmek

Hiç bir kötü niyet taşımadan tam aksine tüm iyi ve üstün niyeti kullanarak bir işe girişmeye fakat tabiri caizse kaş yapayım derken göz çıkarmaya ve yararlı olmak isterken zarara neden olmaya işaret eder. Rüyada mutfakta muhabbet kuşu yıkamak, aile bütçesine olumsuz şekilde yansıyacak bir harcama yapmak anlamına gelir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
208
41
82
51
74
21
36
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 4
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
  İLGİLİ HABERLER
  BENZER HABERLER
  Tüm Hakları Saklıdır © 2015 NeOldu.com
  Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
  kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.