Rüyada Sütyen Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sütyen Görmek Ne Anlama Gelir?
20.02.201607:24

Rüyada sütyen görmek ne manaya gelir? Rüya tabircileri tarafından rüyada görülen sütyen nasıl yorumlanır? Merak ettiğiniz soruların cevapları haberimizde;

Haber güncelleme tarihi 30.06.2020 18:19

Rüyada Sütyen Görmek

Rüyada Sütyen Görmek

Rüyada sütyen görmek, kadınlar ve erkekler için farklı şekillerde yorumlanır. Bir kadının rüyasında sütyen görmesinin rüya tabiri, çalışma hayatında başarılar elde edeceğine, özel yaşamında mutlu olacağı bir birliktelik yaşayacağına ve sağlıkla ilgili olan sorunların ortadan kalkacağına yorulur.

Erkeler için ise yaşadığı belli başlı sorunların yüzünden üzüleceğine işarettir. Bu rüyayı gören kişi, çevresindeki kişileri koruyan, kollayan biri olarak tasvir edilir.


Rüyada Sütyen Almak

Rüyada güzel, şık ve renkli sütyen almak, kişi için hayırlı olacak teklifler alacağına işarettir. Ancak rüyada alınan demode, kara ve çirkin sütyen ise kişinin hayal kırıklığına uğrayacağına ve bu yüzden kederli günler geçireceğine rivayet edilir.


Rüyada Sütyen Takmak

Rüya sahibinin kendisi için iyi olmayacak işlerin peşinden koşup durduğuna işarettir. Bilerek boşa kürek çeken kişinin verdiği emeklerin hepsi boşa gidecek demektir. Rüyada sütyen takmak, rüya sahibinin büyük bir sorunla yüzleşeceğinin habercisidir.


Rüyada Sütyen Çıkarmak

Rüyada sütyen çıkarmanın anlamı, rüya sahibinin sorunlarının sona ererek rahata ve mutluluğa ereceğine yorulur. Uzun zamandır beklediği fırsatların eline geçeceği ve böylelikle kafasını kurcalayan sorunların ortadan kalkacağı anlamına gelir.


Rüyada Sütyen Askısı Görmek

Rüyada sütyen askısı görmek, rüya sahibinin hayırlı bir eşe sahip olacağına, mutlu ve huzurlu bir dönemin başlayacağına işarettir. Rüyada sütyen askısı görmek, rüya sahibinin uzun bir yola çıkacağına, bu yolda bir sürü olayla karşı karşıya kalacağına işaret etmektedir.


Rüyada Sütyen Çalmak

Rüyada sütyen çalmak, rüya sahibinin kötü bir şey yapmadan önce çok fazla düşündüğüne ve bu kötülüğü yapmaktan kendine alıkoyamadığı anlamına gelmektedir. Rüyada sütyen çalmak, rüya sahibinin kötü alışkanlıklara sahip olacağına, haramdan uzak durmak için çaba göstermeyeceğine yorulur.


Rüyada Sütyen Denemek

Rüyada sütyen denemek rüya sahibinin hiç emin olmadığı halde bir işe girişeceği ve bütün birikmişini bu iş için sermaye edeceği ama sonunda pişmanlık duyacağına yorulmaktadır. Rüyada sütyen denemek, rüya sahibinin ailesiyle arasının çok iyi olacağına ve hayırlı bir evlada işaret eder.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
251
673
735
217
199
122
1065
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 2
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.