Rüyada Meme Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Meme Görmek Ne Anlama Gelir?
12.02.201611:39

Rüya tabirlerine göre rüyasında kendi memesini büyümüş görmenin veya meme emdiğini görmenin anlamlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Haber güncelleme tarihi 27.08.2021 17:54

Rüyada Meme Görmek

Rüyada meme görmek, çoğunlukla bereket demektir. Rüyasında meme gören kimse erkekse bu rüya onun eşi veya kız evladıyla yorumlanmaktadır. Rüyanızda kendi memenizde süt gördüyseniz bu sizin dirayetinize, olaylar karşısında duruşunuzu bozmamanıza ve kız evladınızın dünyaya geleceğine delalet etmektedir.

rüyada meme

Rüya tabirlerine göre Rüyada kendi memesini görmek başta olmak üzere diğer yorumları da aşağıda bulabilirsiniz...

Rüyada Memenin Kesilmesi ve Kan Akması

Rüyada memenin kesilmesi ve kan akması, sorunlu bir işin kaynaklara ve zenginliğe zarar vereceğine, bu yüzden bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, eğitimle ilgili olarak bir sıkıntı yaşanacağına, sağlığın bozulma noktasına geleceğine, beklenmedik bir sıkıntıyla uğraşılacağına ve gidilen yolda birçok rakip tarafından zarara uğratılacağına delalettir.

Rüyada Meme Tutmak

Rüyayı gören kişinin, işle ilgili olarak büyük bir kaynak bulacağına, bu kaynağı kullanmak için bazı projeler ortaya koyacağına, ancak bir türlü istenen şekilde bir çalışma gerçekleştirilemeyeceğine, bazı kişilerle fikir alışverişinde bulunarak yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine ve bol kazançlı bir çalışma içine girileceğine yorulur.

Rüyada Meme Ucu Isırmak

Rüyada meme ucu ısırmak, sıkıntı yaratacak bir karar verileceğine, bu kararın çok hızlı bir şekilde düzeltilmeye çalışılmasına rağmen bir türlü istenen durumun gerçekleşmeyeceğine, sorunlu başlayan bir işin yine sorunlu devam edeceğine ve parasal olarak büyük bir zarara yol açacağına alamettir.

Rüyada Meme Emmek İstemek

Rüyada meme emmek istemek, birçok konuda tecrübesiyle destek olan bir kişinin vereceği akıl sayesinde bir işe girileceğine, bu işte yavaş yavaş kazancın artacağına, sorunlu geçen bir dönemin sona ereceğine, yapılan hataların tekrarlanmayacağına ve çok kısa zamanda büyük bir zenginliğe kavuşulacağına işarettir.

Rüyada Memenin Kesilmesi

Rüya sahibinin rüyada memesinin kesilmesi iyi başlayan bir işin sonunda bir sıkıntıyla karşı karşıya kalınacağına yorulur. Kişi, büyük bir sorunla karşılaşacak, bu sorundan kurtulmak için bir ortaklık kuracak, ilk başlarda çok iyi giden ve kazanç getiren bir çalışma bu ortaklığın devam etmesi yüzünden kötü bir hal alacak ve zorluklar bir türlü aşılamayacak demektir.

Rüyada Meme Büyümesi

Rüya sahibinin rüyada memesinin büyüdüğünü görmesi, alınacak yardımlar sayesinde iş hayatında çok iyi çalışmalar gerçekleştirileceğine, maddi açıdan çok iyi bir konuma kavuşulacağına, arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Başkasının Memesini Görmek

Rüya sözlüğü yorumcuların göre rüyasında başkasının memesini gören kimsenin mağlubiyetten sonra kazandığı yeteneğe, çile çekerek elde ettiği mülke, problemlerinin ardından elde ettiği şerefe delalettir.

rüyada kendi memesini görmek ne anlama gelir

Rüyasında kendi memesinden süt geldiğinin görülmesi hayırlara, bol rızka ve izdivaç demektir. Ancak rüyasında kendi memesinden süt geldiğini gören bir erkekse bu rüya pek hayra yorulmaz ve rüya sahibinin variyetini yitirip sefalete düşeceğine delalet eder. Rüyasında kendi memesinden süt geldiğini gören kimse yaşlı bir kadınsa rüya sözlüğü yazarlarına göre o kadın hayatının son demlerini yaşıyor anlamına gelmektedir.

Rüyada Kendi Memesini Büyümüş Görmek

Rüya uzmanlarına göre rüyasında kendi memesini büyük gören kimsenin mülk ve çocuk sahibi olacağına işarettir.

Rüyada Memenin Küçülmesi

Rüyasında kendi memesinin küçüldüğünü gören kimsenin uğraştığı ekonomik faaliyete eğilimin artması sonucunda kazancının düşmesine delalettir. 

Rüyada Memelerinin Sarktığını Görmek

Rüyada kendi memelerinin sarktığını görmesi rüya tabircileri tarafından rüya sahibi için erken felaketin habercisi olarak yorumlanır. Şöyle ki; rüyasında memelerinin sarktığını gören kimsenin evladının vefatına tanık olacağı rivayet edilmektedir.

Rüyada Meme Ucunun Koptuğunu Görmek

Rüyasında kendi meme ucunun koptuğunu gören kimsenin ummadığı bir felakete düşeceğine, çalışmalarından kar sağlayamayacağına, sevdiklerinden gereken ilgiyi göremeyeceğine, mal kaybının artacağına ve problemlerinin sürekli büyüyeceğine delalet eder.

Rüyada Meme Emmek

Rüyasında meme emdiğini gören kimsenin hayli zamandır arzuladığı işe gireceği ve işinde yüksek bir makama ereceği, adından sıkça bahsettireceği, birçok insana iş vereceği, hayırlı eş ve çocuklara sahip olacağı rivayet edilir. 

Rüyada Meme Emen Çocuk Görmek

Rüyasında bir çocuğun meme emdiğini gören kişinin yakınlarından gelen bir taleple onların işlerine ortaklığa girmeden yardım edeceğine ve biraz para kazanacağına işarettir. Rüyada meme emdiği görülen çocuk kız ise bu rüya, rüya sahibinin tanınmış bir iş adamıyla prestijli işler yapacağı ve bol kazanç elde edeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Meme Tutmak

Rüyasında meme tuttuğunu gören kimsenin iyi bir cevher bulacağı yalnız bu cevheri kullanmak için yeterli plan ve proje üretemeyeceği, çevresinin de tavsiyeleri doğrultusunda ilerleyerek zamanla beklediği kazancı elde edeceğine işarettir.

Rüyada Memede Yara Görmek

Rüya tabircilerine göre rüyada memede görülen yara birtakım problemler nedeniyle kişinin maddi gelirinin azalacağı ve sıkıntıların ortaya çıkacağının alametidir.

Rüyada Memesini Büyük Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kendi memelerinin büyük ve çok da estetik olduğunu görmesi demek, evlat ve mal sahibi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Memelerin Sarktığını Görmek

Rüyada memelerin sarktığını ya da düştüğünü görmek hiç iyi değildir. Bir kişi rüyasında memelerinin düştüğünü görürse bu onun evlat acısı yaşamasına delalet eder.

Rüyada Memeden Süt Gelmesi

Rüya sözlüğü yorumcularına göre eğer bir erkek rüyasında kendini kadınmış gibi görüp, memelerinin de süt damlattığını görürse, rüyası, üzerine düşen bir sorumluluğu yerine getirmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Meme Ucunun Kopması

Rüya sahibinin rüyada meme ucunun koptuğunu görürse, rüyayı gören kişinin, kendisini hiç beklemediği kötü bir durumun içinde bulacağına, yaptığı işten bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına delalet eder.

Rüyada Meme Ucunun Kopması ve Dikilmesi

Rüyada meme ucunun kopması ve dikilmesi,  sıkıntıların kıs süre içinde ve çok fazla zarar bırakmadan sona ereceğine, verilen kararlar sayesinde istenen her şeye ulaşılacağına, kırılan kalplerin tekrar barışacağına işaret eder.

Rüyada Meme Büyümesi ve Patlaması

Rüyada meme büyümesi ve patlaması, istenmeyen sonuçların yaşanacağı bir döneme girileceğine, ortaklardan birinin yapacağı hatalar yüzünden iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına ve mali bir krize doğru sürüklenileceğine delalettir.

Rüyada Meme Ucu Görmek

Rüyada meme ucunu gören kişi sahibinin yeni bir iş konusunda büyük bir sıkıntının kıyısından döndüğüne, yeni iş arayışına girdiğine, sabırlı davranırsa eğer çok yakın zamanda büyük kazanç getirecek bir işin içinde yer alacağına delalet eder.

Rüyada Memenin Sarkması

Kişinin, hem iş hayatında hem aile hayatında bazı sorunlarla boğuşmasından ötürü işlere gereken önemi veremeyeceğine, bu yüzden çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada Memede Kan Görmek

Ele geçen kazancın sorunlar yüzünden kesileceği ve zorlukların baş göstereceği anlamına gelir. Rüyada memede kan görmek ve silmek, bolluk içinde bir hayata sahip olunacağına, dertlerin ve sorunların aşılacağına ve atılacak adımlar sayesinde büyük bir ferahlık yaşanacağına tabir edilir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2643
1356
507
650
506
788
772
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 14
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.