kedi maması
kedi maması
 • DOLAR5,70280.24
 • EURO6,31340.20
 • ALTIN269,2900.30
 • BIST107.4410.60

Rüyada İlişkiye Girdiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İlişkiye Girdiğini Görmek Ne Anlama Gelir?
27.01.201617:38

Rüyada ilişkiye girdiğini görmek ne anlama gelir? Rüyada görülen ilişki hayra mı yorumlanır yoksa şerre mi? İşte rüyada ilişkiye girdiğini görmek ile ilgili tüm merak ettiklerinize buradan ulaşabilirsiniz.

Haber güncelleme tarihi 08.07.2019 17:38

Rüyada İlişkiye Girmek

rüyada ilişkiye girmek

Rüyada ilişkiye girdiğini görmek, büyük bir rütbeye ve sıkıntılardan kurtulmaya işaret etmektedir. Kişinin ortaya koyacağı yeni çalışmalar sayesinde, iş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Bazı rüya tabircilerine göre, rüyada ilişkiye girdiğini görmenin anlamı, kişinin huzurlu ve rahat bir hayat sürecek olması olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin uzun yıllardır hayalini kurduğu ve gerçekleştirmek istediği aile ve iş hayatındaki gelişmelerin yaşanacağına delalet eder.

Rüya sahibi tanımadığı biri ile ilişkiye girdiğini görmüş ise bu rüya kişinin zarara uğrayacağı ve itibarını kaybedeceği anlamına gelmektedir. Rüyada kişinin düşmanı ile ilişkiye girdiğini görmesi, düşmanını yeneceğine delalet eder. 


Rüyada Cinsel İlişki Görmek

Rüyada cinsel ilişki görmek, rüya sahibinin uzun zamandan beri var olan sıkıntılarından, çevresinden alacağı destek ile kurtulacağına işaret eder. Rüyada cinsel ilişki yaşamak, kişinin başarılı birisi olacağı manalarına gelir.


Rüyada Erkek Erkeğe İlişki Görmek

Rüyada erkek eğe ilişki görmek, kişinin hayatında sorunlar yaşayacağına, maddi kazancının gün geçtikçe azalacağına, ulaşmak istediği hayallerine bir türlü ulaşamayacağına rivayet etmektedir.


Rüyada Cinsel İlişki Yapanları Görmek

Rüyada cinsel ilişki yapanları gören rüya sahibinin, sevgilisiyle veya eşiyle çok büyük kavga edeceğine, kişi bekarsa uzun bir süre kısmetinin kapalı olacağına delalet etmektedir.


Rüyada Cinsel İlişki İzlemek

Rüyada cinsel ilişki izlemek, rüya sahibinin manevi olarak huzursuz olacağına, maddi açıdan rahat olmayacağına rivayet eder. Bir başka rüya tabiri yorumcusuna göre rüyada cinsel ilişki izlemek hayallere ulaşmaya ve aile hayatında çok mutlu olmaya alamet etmektedir.


Rüyada Eş cinsel İlişki Görmek

Rüyada eş cinsel ilişki görmek, kişinin hayatına çok iyi insanların gireceğine, bu insanlarla birlikte hayırlı işler yapacağına delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin başına çok güzel bir olayın geleceğine işarettir.


Rüyada İlişkiye Girmek

Rüya sahibinin rüyasında ilişkiye girdiğini görmesi, rüya tabiri yorumcularına göre oldukça hayırlı yorumlanmaktadır. Rüyada ilişkiye girmek, kişinin hayatında var olan sıkıntılarının yakın tarihte çözüleceğine, bu durumun aile bireylerini de etkileyeceğine, rahat ve huzur dolu bir hayata kavuşacağına delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin iş hayatında da olumlu gelişmeler yaşanacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Erkekle İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüyada bir erkekle ilişkiye girdiğini görmek, hayırlı ve güzel durumların yaşanacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin uğradığı maddi ve manevi zararları aşarak, sorunlarını çözeceğine delalettir.

Rüyada erkekle seviştiğini gören rüya sahibinin, maddi ve manevi olarak zorluklar çekeceğine yorumlanır…

rüyada cinsle ilişkiye girdiğini görmek

Rüyada kadınla sevişmek ise rüya sözlüğü yorumcularına göre, rüya sahibini ileride sıkıntılar yaşayacağına yorumlanır. Bu durumu ikiye ayırmak gerekmektedir. Eğer rüya sahibi helali olan eşiyle cinsel ilişkiye girerse bu durum hayırlara alamet ederken, aynı zamanda ileride çok mutlu anlar yaşanacağı belirtilir. Eğer rüya sahibi eşi dışında birisiyle rüyada cinsel ilişkiye girerse bu durumların tam tersi gerçekleşir diye yorumlanmaktadır.


Rüyada İlişkiye Girdiğini Hissetmek

Rüyada ilişkiye girdiğini hissetmek, rüya sahibinin çok büyük sorunları daha başlangıç aşamasındayken çözüme kavuşturacağına ve sıkıntılardan kurtulacağına işaret eder.


Rüyada Ters İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüyada ters ilişki görmek, kişinin uzun zamandır içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulacağına delalet eder.


Rüyada Eşiyle İlişkiye Girmek

Rüyada eşiyle ilişkiye girmek, rüya sahibinin çok hayırlı, bol ve bereketli kazanca sahip olacağı işarettir.


Rüyada Cinsel İlişkiye Giren İnsanlar Görmek

Rüya sahibi kişinin çevresinin başarılı insanlarla dolacağına işaret eder. Başarılı insanlarla birlikte olmanın  kendisine cesaret vereceğine ve onu imrendireceğine rivayet edilir. Kişi bu kimseler sayesinde başarıdan yana nasiplenerek payına düşeni alacak demektir.


Rüyada Erkek Kardeşle Cinsel İlişkiye Girmek

Rüya tabircileri tarafından kişinin rüyasında erkek kardeşiyle cinsel birliktelik yaşadığını görmesi yaptığı bir şeyin hata olduğunu çok sonradan farkedip pişmanlık duyacağına işaret eder.


Rüyada Eski Sevgiliyle İlişkiye Girmek

Rüyada eski sevgiliyle tekrar seks yaptığını görmek güzel bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin eski sevgilisinden kendisine gelecek olan hayra tabir yorulur. Rüya sahibinin o kişiden önemli bir yardım göreceğine ve ona hayatının sonuna kadar minnettar olacağına işaret eder.


Rüyada Ünlü Biriyle İlişkiye Girmek

Rüya sahibine yoğun bir ilgi gösterecek aşk ya da sevgi duyacak kişilerin sayısının artacağına, bunun da rüya sahibinin aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine ve kendisini çok heyecanlandıracağına tabir edilir. Rüya sözlüğü yazarları tarafından rüyayı gören kişinin özel hayatında çok hareketli günler geçireceğine ve paylaşılamaz kimse haline dönüşeceğine yorumlanır.


Rüyada Anne Babayı İlişkiye Girerken Görmek

Rüya tabirlerince olumsuz gibi görünen bu rüya; rüya sahibinin annesinin ve babasının arasındaki koyu muhabbetin, aşkın, sevginin, saygının ve anlayışın kendisini imrendireceğine ve kendisine örnek olacağına alamet eder. Kişi, anne ve babası arasındaki iyi geçimden son derece memnun ve mutlu demektir.


Rüyada Anneyle İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüyada sahibinin rüyasında anneyle ilişkiye girdiğini görmesi, kişinin zorlu bir süreç içerisinde gireceğine delalet eder. Rüyada anneyle ilişkiye girmek, kişini için pek hayırlı yorumlanmaz. Çeşitli belalar ile başa çıkamayacağı bu nedenle de mutsuz ve huzursuz olacağına yorumlanır.


Rüyada Yaşlı Bir Kadınla Cinsel İlişkiye Girmek

Bu rüya olgunluğa, salik amellere bazen de fıtratına uygun olmayan işler yapmaya, muradına erememeye, kendisine yararı dokunmayacak mal elde etmeye, haram para kazanmaya, insanlarla arayı bozmaya, tartışmalara veya boş işlerde uğraşıp zamanını güzel harcayamamaya işaret eder.


Rüyada Ecnebi Biriyle İlişkiye Girmek

Rüya tabircilerinin yorumuna göre rüyasında ecnebi, yani yabancı bir kadın veya erkekle ilişkiye giren kişi bu dünyada istediği her şeye kavuşur. Bu rüya dünyaya yönelip burada mutlu olmadır; fakat bu kimsenin ahirette nasibi yoktur. Allah’tan uzaklaşıp, emir ve yasaklarından kaçınmamaya, dini anlamda mertebenin düşmesine, sadece dünyada mutlu olup ahirette sıkıntı çekmeye işaret olan bir rüyadır.


Rüyada Ölüyle İlişkiye Girmek

Bu rüya; rüya sahibinin gerçek hayatta ölmüş birinden kalan büyük bir mirasa sahip olacağına yorulur. Rüyasında ölü olan ve normal hayatta yaşan biri ile ilişkiye girdiğini görmek ise, muradınıza ereceğinize ve ummadığınız kişilerden hayır göreceğinize alamet eder. 


Rüyada Akrabayla İlişkiye Girmek

Rüya sahibinin aile içinde sözü geçen biri olduğunu işaret eder, olumlu bir rüyadır. Bazen de akrabalarınızdan alacağınız kötü bir haber olarak da yorumlanmaktadır. Rüyasında yakın bir akrabası ile ilişkiye girdiğini gören kişi bir zarara uğrayacak ve üzüntü yaşayacak demektir. Aynı zamanda bu rüya yapılacak olan akraba evliliğine de yorumlanmaktadır.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2093
1530
581
768
1188
985
2312
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 10
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
  İLGİLİ HABERLER
  BENZER HABERLER
  BUGÜN NE OLDU
  Tüm Hakları Saklıdır © 2015 NeOldu.com
  Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
  kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.