Rüyada Soğan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Soğan Görmek Ne Anlama Gelir?
17.02.201613:12

Rüyada soğan görmek ne manaya gelir? Rüyasında soğan gören kimse için bu rüya nasıl yorumlanmalı? Merak ettiğiniz cevapları rüya tabiri kitaplarından sizler için derledik. İşte, rüyada soğan görmenin anlamı ve rüya tabiri;

Haber güncelleme tarihi 13.09.2019 15:36

Rüyada Soğan Görmek

rüyada soğan görmek

Rüyada soğan görmek, iyiliklere, güzelliklere yorulur. Rüyada görülen kuru soğan dünya malına taze soğan yani yeşil soğan ise alın teri ile kazanılan helal kazanca rivayet edilir. Bu rüyayı gören kişi hasta ise şifa bulacağına alamet eder.

Rüyada birçok soğanı bir arada görmeniz hem iyi hem de kötü olarak yorumlanır. Rüya sahibinin sağlık sorunlarının olmadığını ancak kişinin ruhsal olarak çöküntü içinde olduğuna yorulur. Rüyada soğan görmek aynı zamanda, rüya sahibinin çevresindeki kişiler tarafından sevilmediğine delalet eder.


Rüyada Soğan Görmek

Rüyada soğan görmek, rüya tabircilerine göre son derece olumlu yorumlanmaktadır. Kişinin yakın zamanda hayırlı haberler alacağına, iş hayatında kar elde edeceğine, rahat ve huzur dolu bir yaşama kavuşacağına rivayet eder. Aynı zamanda rüyada soğan görmek, kişinin uzun zamandır görüşmediği biriyle tekrardan görüşeceğine, huzur dolu bir evlilik hayatın geçireceğine de yorumlanmaktadır.


Rüyada Başkasının Elinde Kuru Soğan Görmek

Rüya sahibinin rüyasında başkasının elinde kuru soğan görmesi kişinin, iş hayatında veya gündelik yaşantısında sıkıntılarının sona ereceğine, ailesine yeteri kadar zaman ayırması gerekeceği anlamına gelir.


Rüyada Beyaz Soğan Görmek

Rüya sahibinin rüyasında beyaz soğan görmesi kişinin iş hayatında veya eğitim hayatında başarıdan başarıya koşacağına, ailesi ile arasının daima iyi olacağına manasına gelir. Rüyada beyaz soğan görmek, aynı zamanda sahip olunan aşk hayatının uzun süreceğine delalet eder.


Rüyada Mor Soğan Görmek

Rüya sahibinin rüyasında mor soğan görmesi, iyilik, mutluluk, huzur ve kazanılacak olan helal paraya delalet eder. Rüyada mor soğan görmek, kişinin alacağı bir haber sonucu yolculuğa çıkacağı anlamına da gelir.


Rüyada Yeşil Soğan Görmek

Rüyasında yeşil soğan gören kişinin yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, bol sevap kazanacağına yorumlanır. Rüyada yeşil soğan görmek, rüya sahibinin çevresindeki kötü insanları kendisinden uzaklaştırması gerekeceğine delalet eder.


Rüyada Kırmızı Soğan Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada kırmızı soğan görmek, kişinin uzun bir seyahate çıkması gerekeceğine, yorucu iş hayatına son vermesi gerekeceğine rivayet eder. Kimi rüya yorumcularına göre ise rüyada kırmızı soğan görmek, sahip olunan şeylerin kıymetinin bilinmesi gerekeceği manasına gelir.


Rüyada Soğan Soyduğunu Görmek

Rüyasında soğan soyduğunu gören kişinin, mutlu olmadığı halde çevrenizdeki insanlara sahte gülücükler saçtığına delalet eder.

Rüyada Soğan Görmek

Rüyada soğan görmek, rüya sahibinin hayatında bir çok insan sağlığını etkileyen madde kullanmasına rağmen sağlığının yerinde olacağı demektir. Kişinin aynı zamanda maddi sıkıntı çekeceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Soğan Yemek

Rüyada soğan yediğini gören kişinin sırlarının ifşa edileceğine, rüya sahibine ait olan bu sırın insanların ağzına sakız olacaktır.


Rüyada Soğan Doğramak

Rüyada soğan doğradığını gören rüya sahibi, büyük bir işe atılım yapacağına, bu atılımı sayesinde mal mülk sahibi olacağına, bol kazançlar sağlayacağına işaret eder.  Aynı zamanda, hayırlı bir kısmetle dünya evine gireceğine ve rahat bir yaşam süreceğine işaret eder.


Rüyada Soğan Satmak

Rüyasında soğan sattığını gören kişi, çevresinde hatırı sayılan bir kişiden yardım alacağına, bu kişinin desteğiyle birlikte sorunların çözüleceğine, sıkıntılı günlerin geride kalacağına ve huzura ereceğine yorulur.


Rüyada Çürük Soğan Görmek

Rüyada gördüğünüz çürük soğan, kötü bir olay yaşayacağınıza yorulur. Rüya sahibini zorlu ve sıkıntılı bir dönemin beklediğine, kişi maddi ve manevi anlamda kendini korumak için mücadele vereceğine, bu dönemde sevdiği insanlardan ihanet göreceğine böylece büyük bir hüsrana uğrayacağına rivayet edilir.


Rüyada Soğan Pişirmek

Rüyasında soğan pişirdiğini gören kişi, arkadaş ortalarının yüzünden Allah yolunu terk eden kişinin tekrardan Allah yoluna döneceğine, bütün kötü alışkanlıklarını, arkadaşlarını bırakarak kendini toparlamaya çalışacağına delalet edilir.

ruyada-sogan-gormek-002.jpg


Rüyada Soğan Satın Almak

Rüyasında soğan satın aldığını gören rüya sahibinin, yapmadığı ve bilmediği bir olaydan sorumlu tutulacağına, haksızlığa uğrayacağına ve çok üzüleceğine rivayet eder.


Rüyada Soğan Toplamak

Rüyasında soğan toplamak, biri tarafından saldırıya uğrayacağına, fakat kalbinin güzel ve temiz olduğundan saldırgana kıyamayıp affedeceğine işaret eder.


Rüyada Soğan Doğrarken Elini Kestiğini Görmek

Rüyasında soğan doğrarken elini kestiğini gören kişinin, zor günler geçireceği, yaşadığı olaylar doğrultusunda hayattan soğudu ve ölmek istediğini dile getireceği rivayet edilir.


Rüyada Çiğ Soğan Görmek

Rüya tabircilerine göre rüyasında çiğ soğan gören kişinin, yaşadığı zor ve sıkıntılı günlere rağmen pes etmeyeceğine, kendi hayatını kendisi kuracağına, çok çalışıp dünyaca ünlü bir şirkette makam sahibi olacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada  Közlenmiş Soğan Görmek

Rüyasında közlenmiş soğan gören kişinin, zor durumda olan bir tanıdığına yardım edeceğine, fakat bu tanıdığının yüzsüz bir insan olduğuna kişiden sürekli para isteyeceğine delalet eder.


Rüyada Soğan Dolması Yaptığını Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında kuru soğan dolması yaptığını gören kişinin, yaşadığı her şeyi içine atıp yaşamaktan bıktığına ve bir gün patlayacağına, duyanların kalbinin kırılacağına işaret eder.


Rüyada Tarladan Soğan Toplamak

Rüyasında tarladan soğan toplayan kişinin, sürekli bir çalışma içerisinde giden hayatından birazda olsa uzaklaşacağına, mutlu ve huzurlu bir dönem geçireceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Birine Soğan Vermek

Rüyasında birine soğan verdiğini gören kişinin, sonucunu düşünmeden yaptığı hataların sorumlusu değilmiş gibi davranacağına, ailesiyle arasının bozulacağı anlamına gelir.


Rüyada Çöpe Soğan Atmak

Rüyasında çöpe soğan attığını gören rüya sahibinin, başında bir çok derdin olduğuna, kendisine fayda sağlamayacak insanlarla ilişkisini keseceğine yorulur.


Rüyada Soğan Yediğini ve Kustuğunu Görmek

Rüyasında soğan yediğini ve kustuğunu gören kişinin, yakın çevresinden hasta olan dostlarının veya tanıdığı birinin iyileşeceğine, rüya sahibinin yaptığı hataları tekrar yapmamak için çaba gösterdiğine delalet eder.

ruyada-sogan-gormek-005.jpg


Rüyada Acı Soğan Yemek

Rüyasında acı soğan yediğini gören kişinin, annesiyle ve babasıyla büyük sorunlar yaşayacağına ve onlarla bir araya gelmeyeceğine, onlardan helallik alamayacağına, bu yüzden de işlerinin ters gideceğine işaret eder.


Rüyada Tatlı Soğan Yemek

Rüyasında tatlı soğan yediğini gören kişinin, çektiği sıkıntıların biteceğine, sonunda feraha erişebileceği umuduyla isyan etmeyeceğine, fazla bir miktar para kazanmamasına rağmen elindekiyle yetinmeyi bileceğine, şans oyunlarından büyük miktarda para kazanacağı rivayet edilir.


Rüyada Filizlenmiş Soğan Görmek

Rüyasında soğan gören kişinin, yaşadığı zorlukları imtihan gibi göreceğine, ahiret hayatında büyük bir ödül alacağına işaret eder.


Rüyada Çuvalla Soğan Görmek

Rüyasında Çuvalla Soğan gören kişinin, kötü yola gireceği, kendine yakışmayacak gizli saklı işler yapacağı, işlediği günahlardan pişmanlık duymayacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Soğan Ticareti Yaptığını Görmek

Rüyasında soğan ticareti yaptığını gören kişinin, zengin olma umuduyla bulunduğu hayattan kurtulmak için çok çalışacağına, sonunda huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına fakat çok yıpranacağına delalet eder.


Rüyada Soğan Çorbası Yaptığını Görmek

Rüyasında kuru soğan çorbası yaptığını gören kişinin, ailesiyle mutlu ve huzurlu bir hayat geçireceğine, fakat rüya sahibinin ve ailesinin maddi sıkıntıları olduğu, kişinin ailesinin daha rahat bir hayat sürmesi için çok çalışıp büyük miktarda paralar kazanacağına işarettir.


Rüyada Soğan Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin, aşk hayatında çok kırılgan bir yapıya sahip olduğu için ruh eşini bulamadığı anlamına gelmektedir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1054
427
518
131
131
138
163
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.