Rüyada Sevgili Tarafından Aldatılmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sevgili Tarafından Aldatılmak Ne Anlama Gelir?
12.02.201608:09

Rüyada sevgiliniz ya da eşiniz tarafından aldatıldığınızı görmenizin rüya tabircileri tarafından nasıl yorumlandığını, nelere işaret ettiğini, ne manalara geldiğini sizler için derledik. İşte, rüyada sevgilinin aldatılmasının rüya tabiri;

Haber güncelleme tarihi 10.10.2018 13:21

Rüyada Sevgili Tarafından Aldatılmanın Anlamı ve Yorumu

Rüyada sevgili tarafından aldatılmak, rüya sahibinin kendini güven içinde hissetmediğine, sevdiği kişinin sevgisine şüphe içinde baktığına yorulur. Evli birinin aldatıldığını görmesi, aile içindeki huzursuzluğa işaret eder, rüya sahibinin eşine karşı anlayışlı yaklaşması gerektiğine dair bir uyarıdır. Rüyada sevgilisinin kendini aldattığını gören kişi, ilişkisinde ciddi bir kayıp korkusunun olacağına, özgüven eksikliğinden dolayı duygularını kontrol edemeyeceği bundan dolayı işi çıkmaza sürükleyeceğine, ilişkinin zarar göreceğine delalet eder.

Bunun için rüya sahibinin kendine güvenerek, ilişkilerine zarar verecek şekilde yaptırımlar yapmaması gerekliliği şeklinde uyarılarda bulunacağına rivayet eder.


Rüyada Eşi Tarafından Aldatılmak

Hane içinde var olan bir düşmana işaret eder. Rüya sözlüğü yazarlarına göre, rüya sahibinin kısmetleri önüne geçen, kendisini çekemeyen veya aşırı kıskanan bir kadının varlığına yorulur. Evli kadın için bu rüya, eşlerinin hayatına giren ahlaktan yoksun kadınlara işaret eder. Bu rüya evlilik içindeki tartışmalara, kötü ilişkilere ve bulunan yanlış davranışlara delalet eder. Evlilikteki bu kötü gidişatın önüne geçmek için emek vermeli, evlilik için saygıyı korumaya çalışmalısınız. İslami rüya yorumlarına göre ise bu sıkıntılardan kurtulmanın yolu Allah’tan yardım istemekten geçer.

rüyada sevgili tarafından aldatılmak

Rüyada sevgili tarafından aldatılmak, eskiden yaşamış olduğu olaylardan aşk hayatını kapattığına, kendisine yaklaşmak isteyen insanlara tereddütle yaklaştığı demektir. Kişinin kaybetme korkusunun olduğuna, duygularını kontrol etmekte zorlanacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Seks Yapmak

Günlük yaşamda yaşanılan duyguların yoğunluğunu işaret eder. Rüya sahibinin karışık duygular içerisinde olduğuna, bazı konulardan dolayı önünde engellerin olduğuna, kişinin hareket etmesini kısıtlayan bir şeyler olduğu anlamına gelir. Rüyada eski sevgiliyle yapılan seks, kişinin bulunan ilişkisinden sıkıldığına, sevgiyi hissedecek bir ilişki yaşamak istediğine, ancak bu duyguları sevgiliye belli etmesi olayların karmakarışık bir hale geleceğine yorulur.


Rüyada Sevgili Görmek

Rüyasında sevgili gören kişi bekar ise hayalindeki eşe kavuşacağına, evliyse aile içerisindeki huzurun başkası tarafından bozulacağına işaret eder.


Rüyada Sevgili Tarafından Aldatılmak Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin, sevgilisine olan güveninin azaldığına, bu yüzden de onu sürekli göz önünde bulundurduğuna, karmaşık bir aşk hayatı yaşadığına delalet eder.


Rüyada Eski Sevgili Tarafından Aldatılmak

Rüyasında eski sevgili tarafından aldatıldığını gören kişinin, eskiden yaşamış olduğu aşk hayatına bağlı olduğuna, kişinin kafasından atamadığı olayları unutmaya çalışacağı rivayet edilir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri
 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1306
658
270
1262
281
197
227
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 5
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2023 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.