Rüyada Parmaklık Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada parmaklık görmek neye işarettir? Rüyada demir parmaklık görmek neye alamet eder? gibi rüyaların anlamlarını sizlerle paylaşıyoruz.
Rüyada Parmaklık Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Parmaklık Görmek

Rüyada parmaklık görmek, rüya sahibinin çok yakın biri tarafından büyük bir ihanete uğrayacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında parmaklık görmesi, kişinin mutlu bir hayatı var ise beklemediği bir anda tersine dönen bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Parmaklık Görmek


Rüyada Parmaklıklar Arkasında Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında parmaklıklar arkasında olduğunu görmesi, kişinin yakın zamanda birçok talihsiz olaya ve şanssızlığa uğrayacağına tabir edilir. Kişinin rüyasında parmaklıklar arkasında olduğunu görmesi, rüya sahibinin psikolojik olarak düşeceği anlamına da gelir.


Rüyada Demir Parmaklık Görmek

Kişinin rüyasında demir parmaklık görmesi, rüya sahibinin zor bir hayatı olacağına ve yaşamının sürekli mücadele etmekle geçeceğine alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında demir parmaklık görmesi, kişinin huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına rivayet eder.


Rüyada Demir Parmaklıklı Kapı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında demir parmaklıklı kapı görmesi, kişinin toplumda sevilen ve sayılan biri olacağına tabir edilir. Kişinin rüyasında demir parmaklıklı kapı görmesi, rüya sahibinin aile hayatında daima mutlu olacağına delalet eder.


Rüyada Parmaklık Görmek

Rüyada parmaklık görmek, rüya sahibinin zor bir hayatı olacağı demektir. Rüya sahibinin rüyasında parmaklık görmesi, kişinin hayatının sürekli mücadele etmekle geçeceği anlamına da gelmektedir.


Rüyada Demir Parmaklıklı Pencere Görmek

Rüyada demir parmaklıklı pencere görmek, rüya sahibinin zorlu bir süreçten geçeceğine ve kısa süre içerisinde refaha kavuşacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında demir parmaklıklı pencere görmesi, kişinin maddi anlamda hiçbir sıkıntı çekmeyeceği anlamına gelir.


Rüyada Yeşil Parmaklık Görmek

Kişinin rüyasında yeşil parmaklık görmesi, rüya sahibinin iş hayatında karşısına büyük fırsatlar çıkacağına tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında yeşil parmaklık görmesi, kişinin ailesini geçindirmek için hiçbir sıkıntı yaşamayacağına rivayet eder.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.