• DOLAR5,7740-0.59
 • EURO6,5749-0.62
 • ALTIN265,6690.22
 • BIST95.4210.25

Rüyada Kurbağa Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kurbağa Görmek Ne Anlama Gelir?
10.03.201610:06

Rüyada kurbağa görmek ne manaya gelir? Rüyasında kurbağa gören kimse için rüya yorumu nasıl yapılır? Tüm sorularınızın cevapları rüya tabiri kitaplarından derlediğimiz bu haberimizde...

Haber güncelleme tarihi 23.06.2019 18:07

Rüyada Kurbağa Görmek

rüyada kurbağa görmek

Rüyada kurbağa görmek, çeşitli şekillerde yorumlanabilmektedir. Ancak genel olarak, güzel ve hayırlı olarak görülmektedir. Rüya sahibinin, kulluk görevlerini her zaman tam şekilde yerine getirdiğine alamettir. Rüyada kurbağa görmek, aynı zamanda uzun süredir görülmeyen bir dostun yakın zamanda görülecek olmasına da delalet etmektedir.

Rüyada kurbağa görmenin rüya tabiri bir başka yoruma göre ise farklılık göstermektedir. Bir rüya sözlüğü yazarı yani rüya tabircisi, bu rüyayı haber almaya yormaktadır.

Rüya tabirlerinde rüyada kurbağa görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Evde Kurbağa Görmek

Rüyada evde kurbağa görmek, rüya sahibinin kendisine kazanç getirecek bazı işlere gireceğine, daha sonra yaptığı bu işlerden pişman olacağına işarettir. Rüyada evde kurbağa görmenin bir başka yorumu ise hane içerisinde yaşanacak kavgalara delalettir.


Rüyada Kurbağa Isırması Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kurbağa tarafından ısırıldığını görmesi, bereketli bir ömre delalet eder. Rüya sahibinin çok çalışarak hayallerine kavuşacağına, mal ve mülk sahibi olacağına da rivayet etmektedir.


Rüyada Tuvalette Kurbağa Görmek

Rüyada tuvalette kurbağa görmek, rüyayı gören kişinin hayatının hiç beklemediği bir anda değişeceğine, birisine çok fazla aşık olacağına rivayet eder. Alçak gönüllü bir insanla birliktelik süreceğine alamet etmektedir.


Rüyada Görülen Kurbağa Topluluğu

Rüyada görülen kurbağa topluluğu, rüya sahibinin çevresinin oldukça kalabalık olduğuna yorumlanmaktadır. Ancak bu kalabalığın içerisinde hilekar insanlar olduğuna da işaret etmektedir.


rüyada kurbağa görmek ne anlama gelir

Rüyada kurbağa görmek, hayırlı bir insan olduğu demektir. Kulluk görevlerini her zaman tam bir şekilde yerine getirdiği bu yüzden Allah katında mutlaka ödüllendirileceği anlamına gelmektedir. Aynı zamanda bazı rüya yorumcularına göre de rüyada kurbağa görmek, evlilik hayatında rahat ve huzur dolu olacağına delalet etmektedir.


Rüyada Kurbağalar ile Birlikte Olduğunu Görmek

Rüyada kurbağalar ile birlikte olmak, hayırlı olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin, dostları ve ailesi ile birlikte mutlu bir ilişkisinin olduğuna işarettir.


Rüyada Kurbağa Eti Yediğini Görmek

Rüyada kurbağa eti yemek, hayırlı sonuçlara işarettir. Rüya sahibine, aileden ya da yakın bir çevreden kalacak olan mala yorulmaktadır.


Rüyada Kurbağa Avladığını Görmek

Rüyada kurbağa avladığını görmek, güzel sonuçlanacak gelişmelere delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatında yükselmesi manasına gelmektedir.


Rüyada Kurbağa İşgalini Görmek

Rüyada kurbağa işgali görmek, kötülüğe ve şerre yorulmaktadır. Kişinin yakın zamanda oldukça ağır şeyler yaşayacağına ve üzüleceğine delalettir.


Rüyada Kurbağa ile Karşılaştığını Görmek

Rüyada kişinin karşısına bir kurbağa çıkması, hayırlı bir kişiye işaret etmektedir. Rüya sahibinin karşısına çıkacak, amel defterinin iyilikler ile dolu hayırlı bir kişiye alamettir.


Rüyada Zıplayan Kurbağa Görmek

Rüyada zıplayan kurbağa görmek, kişinin birileri tarafından takip edildiğine işaret eder.


Rüyada Kurbağa Sesi Duyduğunu Görmek

Rüyada kurbağa sesi duymak, iyi şekilde yorumlanmaktadır. Bu rüya, size dostunuzdan gelen bir sese kulak vererek, onu dinlemeniz gerektiğine işaret eder.


Rüyada Kurbağa Öldürdüğünü Görmek

Rüyada kurbağa öldürmek, kişinin yakın zamanda bir düşmanından kurtularak, rahat nefes alacağına delalet etmektedir.


Rüyada Kurbağa Yavrusu Görmek

Rüyada görülen kurbağa yavrusu iyiliği ve güzelliği temsil etmektedir. Aynı zamanda rüyada kurbağa yavrusu görmek, rüya sahibinin çok sevap kazanan birisi olacağına, yardıma muhtaç insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine rivayet eder.


Rüyada Kurbağa Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada kurbağa görmek, rüya sahibinin doğru yoldan çıkmayan bir kişi olmasını göstermektedir. Bu rüya ayrıca, kendisini doğru yola sevk edecek olan biri ile karşılaşmayı istemeyi de simgelemektedir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
271
384
104
30
21
33
148
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 9
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
  İLGİLİ HABERLER
  BENZER HABERLER
  Tüm Hakları Saklıdır © 2015 NeOldu.com
  Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
  kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.