Rüyada Kendi Mezarını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kendi Mezarını Görmek Ne Anlama Gelir?
24.02.201611:25

Rüyada kendi mezarını görmek ne anlama gelir ve rüyanızda kendi mezarınızı kazdığınızı gördüyseniz bu nasıl yorumlanır? Mezar rüyaları ile ilgili merak ettiklerinize haberimizden ulaşabilirsiniz.

Haber güncelleme tarihi 01.06.2020 17:02

Rüyada Kendi Mezarını Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kendi mezarını görmek, iyiye ve hayra yorulmaz. Rüya sahibinin psikolojik olarak kötü duruma düşmesine, maneviyatının zayıflamasına ve yaşama sevincini yitirmesine delalet eder. 

Genel olarak rüya sözlüğü yazarları tarafından olumlu anlamlar taşımayan bu rüya, kişinin hayatında geçecek olan zor ve kötü günlere işaret etmektedir.

Rüya tabirlerinde rüyada kendi mezarını görmenin manası ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kendi Mezarını Satın Almak

Rüyayı gören kişinin, yakın çevresinde yaşanacak mutlu bir izdivaca işaret eder. Bazı yorumlara göre bu rüya, yeni bir ev anlamına da gelmektedir. Rüyada kendi mezarını satın almak yaşayacağı felaketlerden burnu dahi kanamadan kurtulmayı başaracağına, iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine ve aile fertleri ile miras meselsi yüzünden kavgalar yaşanacağına rivayet eder.


Rüyada Kendi Mezarını Ziyaret Etmek

Kendi mezarını ziyaret ettiğini görmenin rüya tabiri, iyi ve hayırlı olarak yorumlanmamaktadır. Bu rüya genellikle kişinin yaşayacağı sıkıntı, üzüntü ve sorunlara delalet eder. Rüyada kendi mezarını ziyaret etmek hayırlı bir hayat süreceğine, önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına, atacağı bazı adımlardan ötürü pişmanlık duyabileceğine işarettir.


Rüyada Kendi Mezarını Kazılmış Görmek

Rüyada kendi mezarını kazılmış olarak görmek, hayırlara delalet eder. Rüya sahibinin mal sahibi olacağına ve bu sayede zenginliğinin artacağına yorulmaktadır. Rüyada kendi mezarını kazılmış görmek temiz niyetleri sayesinde işlerinin her daim yolunda gideceğine, sürekli stres ve sinir içinde olacağına, insanları günah işlemeye teşvik edeceğine ve hayırlı işler yerine kötü şeyler yapacağı anlamına gelir.


Rüyada Kendi Mezarını Boş Görmek

Rüyada kendi mezarını boş görmek, genellikle hafiflik olarak açıklanır. Rüyayı gören kişinin sıkıntılarından ve sorunlarından kurtularak, ferahlayacağı, esenliğe ereceği, şifa bulacağına yorulur.


Rüyada Kendi Mezarını Kazmak

Rüya sahibinin karlı bir iş yapıp, ihtiyacı olan sermayeye kavuşacağının habercisidir. Rüyada kendi mezarını kazmak yakın zaman içinde büyük maddi kazanç elde edileceğine, yaptığı çalışmalar ile beklediği başarıları alamayacağına, işlerinde veriminin artacağına duaların kabul olacağına ve gönülden geçenlerin gerçekleşeceğine rivayet eder.


Rüyada Kendi Mezarını Sulamak

Rüyayı gören kişinin, yaşadığı sıkıntılar yüzünden yaşama sevincini kaybedeceğine, ancak çevresindeki insanların yardımı ile kendini toparlayacağına yorulmaktadır. Rüyada kendi mezarını sulamak hayırlı bir kişi ile dünya evine girileceğine, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine delalet eder. 

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
461
83
122
324
286
81
167
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 1
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.