Rüyada Kapı Görmek - Kırık, Tahta ve Açık Kapı Ne Demektir?

Rüyada kapı görmenin ne manaya geldiğini, rüya alimleri tarafından nasıl yorumlandığını sizler için bir araya getirdik. İşte anlamlı yanıtlar ve cevaplar.
Rüyada Kapı Görmek - Kırık, Tahta ve Açık Kapı Ne Demektir?

Rüyada Kapı Görmek

Kendisini daima güvende hissedeceğine, bunun en büyük sebebinin de ailesi olacağı anlamına gelmektedir. Fırsat, kısmet ve huzur olarak tabir edilir. Kazancın artmasına vesiledir. Sahip olunan mal ve mülkün zamanla katlanacağına, huzur dolu bir hayata kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada Kapı Görmek

Rüyada Tahta Kapı Görmek

Rüya yorumcularına göre rüyada tahta kapı görmek, kişinin iş hayatında bazı sorunlar ile karşı karşıya kalacağına rivayet eder. Rüyada tahta kapı görmek, rüya sahibinin geçmişte yaşadığı bir olayın meydana çıkacağına, herkesin şaşkına uğrayacağına delalet eder. Kişi karşısına çıkan engelleri bir bir aşacağına, ailesinin desteğini arkasına alacağına delalet eder.

Rüyada Kapı Açıldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kapı açıldığını görmesi kişinin zorlu bir süreç içerisinden aile büyüklerinin yardımıyla çıkacağına delalet eder. Rüyada kapı açıldığını görmesi kişinin aynı zamanda kısmetinin artacağına, iş hayatında veya eğitim hayatında karşısına yeni fırsatların çıkacağı manasına gelmektedir.

Rüyada Kapı Kilidi Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kapı kilidi görmesi kişinin ailesi ile arasında ufak sürtüşmelerin meydana gelebileceğine delalet eder. Rüyada kapı kilidi görmek, aynı zamanda iş hayatında yaşanacak olan durgunluk manasına gelir. Bu durgunluğun kişi ile bir alakası olmayacağına, tamamen ekonomik bir nedene sahip olacağına yorumlanır.

Rüyada Açık Kapı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında açık kapı görmesi, olumlu ve hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin şansının açılacağına ve olumlu gelişmeler yaşayacağına delalet eder. Yorumcular bu düşü son derece olumlu yönde betimlemektedir. Rüya sahibinin iş hayatında karşısına çıkan fırsatları iyi değerlendireceğine, sağlam adımlarla ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada Kapı Kapı Dolaşmak

Rüya sahibinin rüyasında kapı kapı dolaştığını görmesi kişinin yakın zamanda hayatında çeşitli sorunların baş göstereceğine, bu nedenle de hem maddi hem de manevi destek alacağına, yakın dostlarından hayır bulmayacağına, hayatında bulunan insanların gerçek yüzlerini göreceğine delalet eder. Rüyada kapı kapı dolaşmak aynı zamanda çaresizlik, mutsuzluk, keder manasına gelir.

Rüyada Beyaz Kapı Görmek

Kişinin hayatında karşısına pek çok fırsat kapısının çıkacağı şeklinde tabir edilir. Hayırlı kazanç, para ve arkadaşlık manasına gelir. Çevresinde daima güzel kalpli insanların olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Yeşil Kapı Görmek

Rüya tabircilerine göre rüyada yeşil kapı görmek, kişinin sahip olduklarının değerini bilmesi gerekeceğine, aksi takdirde elindekini de kaybedebileceğine delalet eder. Rüyada yeşil kapı görmek, uzun süreli aşk hayatından sıkılacağına, yeni bir aşka yelken açmaya kalkışacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Kapı Tokmağı Görmek

Rüyasında kapı tokmağı gören kişinin iş hayatında kar elde edeceğine, hayırlı ortaklıklar kurması sonucu bol kazanç sağlayacağına rivayet eder. Aynı zamanda rüyada kapı tokmağı görmek, kişinin yeni bir arkadaş ortamına gireceğine de delalet eder.

Rüyada Yarı Açık Kapı Görmek

Rüya sahibinin çok dikkat etmesi gerekeceğine, kötü alışkanlıklarını bir kenara bırakması gerekeceğine delalet eder. Rüyada yarı açık kapı görmek, aynı zamanda sahip olunan malın ve mülkün bir değerinin olmayacağına, ahiret hayatına ağırlık vermesi gerekeceğine delalet eder.

Rüyada Kapıyı Kapatmamak

Rüya sahibinin rüyasında kapıyı kapatmadığını görmesi, kişinin hayatında bulunan sıkıntıların ve sorunların artacağına, fakat sabrederek tüm bu sorunların üstesinden geleceğine delalet eder. Rüyada kapıyı kapatmamak, aynı zamanda çıkılan bir işe geri dönüş anlamına da yorulur.

Rüyada Ev Kapısı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında ev kapısı görmesi, genellikle rüya sahibinin karşısına çıkacak kısmetli kadınlara yorulmaktadır. Rüyada görülen kilitli kapılar evdeki bekar kızı, açık kapılar ise dul kalmış kadınları işaret etmektedir.

Rüyada Demir Kapı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında demir kapı görmesi, rüya sahibinin hayırlı haberler duyacağına ya da bekar bir kız ile yuva kuracağına işaret etmektedir.

Rüyada Kapı İçinde Kapı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kapı içinde kapı görmesi, pek hayırlı bir rüya değildir. Ev sahibinin eşi ile problemler yaşaması anlamına gelmektedir.

Rüyada Kapalı Kapı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kapalı kapı görmesi, pek hayra yorulmaz. Rüyayı gören kişinin şansının kötüye gideceğine ve maddi anlamda olumsuz durumlar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Kapı Satın Almak

Rüya sahibinin rüyasında kapı satın alması, rüya sahibi için pek hayırlı değildir. Kişinin kendinden daha alt seviyede bir insan ile evleneceğine ya da eşinin herhangi bir yerine zarar geleceğine delalet eder.

Rüyada Kapı Açmak

Rüya sahibinin rüyasında kapı açtığını görmesi, çok güzel bir haber alacağına, bu sayede işi ve özel hayatındaki sorunların sona ereceğine delalet eder.

Rüyada Kapı Kapatmak

Rüya sahibinin rüyasında kapı kapattığını görmesi, maddi ve manevi anlamda zor duruma düşeceğine, zarara uğrayacağına işaret etmektedir. Kişinin rüyasında kapı kapattığını görmesi, rüya sahibinin iş hayatında çeşitli problemlerle karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada Kapı Kilitlemek

Rüya sahibinin rüyasında kapı kilitlemesi, şansının açılacağı, maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine delalet eder. Kişinin rüyasında kapı kilitlediğini görmesi, rüya sahibinin aile hayatında sevilen biri olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kapı Kırmak

Rüya sahibinin rüyasında kapı kırdığını görmesi, girmek istediği bir iş varsa ertelemesi gerektiğinin habercisidir. Ayrıca kişinin kurduğu hayallerin yıkılacağına ve büyük üzüntü duyacağına delalet eder.

Rüyada Kapı Çalmak

Rüya sahibinin rüyasında kapı çalması, kendisine uygun bir işe girip yükseleceğine tabir edilir. Kişinin rüyasında kapı çaldığını görmesi, rüya sahibinin çevresindeki insanların ona imrenerek bakacağına işaret eder.

Rüyada Kapı Kolu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kapı kolu görmesi, kişinin iş ve özel hayatta her zaman yardımda bulunan bir kişinin varlığına işaret etmektedir. Kişinin rüyasında kapı kolu görmesi, rüya sahibinin maddi anlamda hiçbir sıkıntı yaşamayacağına alamet eder.

Rüyada Kırık Tahta Kapı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kırık tahta kapı görmesi maddi olanaklarından tatmin olmadığına, bu yüzden yeni bir iş aradığına ancak bulamayarak üzüntüye düşeceğine delalet eder.

Rüyada Cam Kapı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında cam kapı görmesi iş konusunda sorunlu geçen bir dönemini geride bırakıp eski günlerine döneceğine, yeni bir ilişkiye başlayacağına, mutlu ve aydınlık günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Ev Kapısının Genişletilmesi

Rüya sahibinin rüyasında ev kapısının genişlediğini görmesi genel olarak evde yaşayan bireylerin mutlu bir haber almaları ya da ekonomik açıdan oldukça büyük ve olumlu bir gelişme yaşanması olarak ifade edilmektedir. Bu durumda genişleyen kapı her rüya için hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır.

Rüyada Mescit Kapısı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında mescit kapısı görmesi her yönüyle olumlu ve hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır. Bu kişinin kendi rızkını karşılayacak kadar yeterli malının bulunması ve aynı zamanda oldukça olumlu gelişmelerin yaşanacağına delalettir.

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Kapı Kilidi GörmekRüyada Beyaz Kapı Görmek

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum