Rüyada Kapı Kilidi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kapı Kilidi Görmek Ne Anlama Gelir?
30.12.201914:25

Rüyada kapı kilidinin kırıldığını görmek, rüyada kapı kilidi açtığını görmek gibi rüyada gördüklerinizin tabiri ve anlamları.

Haber güncelleme tarihi 02.01.2022 17:00

Rüyada Kapı Kilidi Görmek

Kişinin hayatında önemli gelişmeler olacağına, yeni kapılar açılacağına işaret eder. Aile bireyleri ile iyi geçinmeye, huzur dolu ortamın sağlanmasına rivayettir. Uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşabileceği manasına gelir. Bundan sonraki hayatını güzel geçireceğine, bütün dert ve sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Kapı Kilidi Görmek

Rüyada Kapı Kilidi Değiştirdiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kapı kilidi değiştirdiğini görmesi, kişinin hayatının düzene gireceğine, kısmetinin açılacağına yorulur. Rüyada kapı kilidi değiştirdiğini görmek, rüya sahibinin güzel kararlar vereceğine alamet eder. Rüyada kapı kilidi değiştirmek, kişinin hayatında önemli gelişmeler olacağı demektir. Rüya sahibinin rüyasında kapı kilidi değiştirmesi, iş hayatında bol kazançlar elde edeceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kapı Kilidinin Kırıldığını Görmek

Rüyada kapı kilidinin kırıldığını görmek, kişinin uğursuzluk içerisinde yaşayacağına, yaşayacağı bütün dert ve sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında kapı kilidinin kırıldığını görmesi, kişinin çaresiz durumlara düşeceğine delalet eder. Sakin kalarak, sağlıklı düşünmesi gerekeceği manasına gelmektedir.

Rüyada Bozuk Kapı Kilidi Görmek

Rüyada bozuk kapı kilidi görmek, kişinin yaptığı kötü işlerin dönüp dolaşıp karşısına geleceğine alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında bozuk kapı kilidi görmesi, kişinin bütün dert ve sıkıntılarının son bulacağına, bol kazançlar elde edeceğine rivayet eder. Uzun soluklu iş hayatında yorgun düşebileceğine delalet eder.

Rüyada Kapı Kilidi Açtığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kapı kilidi açtığını görmek, kişinin borçları yüzünden hapislik durumlar yaşayacağına- elindeki mal varlığını kaybedeceğine yorulur. Rüyada kapı kilidi açtığını görmek, rüya sahibinin işlerinin açılacağına ve kazancının artacağına delalet eder. Bolca kısmet ve kazanç olarak tabi edilmektedir.

Rüyada Kırık Kapı Kilidi Görmek

Rüyada kırık kapı kilidi görmek, kişinin özel hayatında önemli gelişmeler olacağına, yanlış zamanda yanlış yerde olduğu için iftiralara maruz kalacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında kırık kapı kilidi görmesi, kişinin çevresinde itibar sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada Demir Kapı Kilidi Görmek

Rüyada demir kapı kilidi görmek, kişinin son yaptığı projeler sayesinde bol kazanç sağlayacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında demir kapı kilidi görmesi, kişinin bütün dert ve sıkıntıların kurtulacağına, bundan sonraki hayatında hiçbir sorun ile karşılaşmayacağına delalet eder.

Rüyada Kapı Kilidi Söktüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kapı kilidi söktüğünü görmesi, kişinin işlerinin bozulacağına, iftiralara maruz kalınacağına rivayet eder. Rüyada kapı kilidi söktüğünü görmek, rüya sahibinin çok büyük maddi zarara uğrayacağına tabir edilir.

Rüyada Kapı Kilidi Tamir Ettiğini Görmek

Rüyada kapı kilidi tamir ettiğini görmek, kişinin çok büyük bol kazançlı işlere gireceğine, çekilen zorlukların ve sıkıntıların son bulacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında kapı kilidi tamir ettiğini görmesi, kişinin neşesinin yerine geleceğine delalet eder.

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Kapı GörmekRüyada Beyaz Kapı Görmek
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
5
5
6
1
0
0
5
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 1
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.