Rüyada Kandil Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kandil görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada görülen kandilin hikmeti ve alameti hakkında aklınıza takılan tüm sorulara buradan ulaşabilirsiniz.
Rüyada Kandil Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kandil Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kandil görmek, büyük bir mutluluğa yorulur. Rüya sahibinin ihtiyaç duyduğu maddi ve manevi gücü yakalayacağına, şansının açılacağına ve sorunlarının sona ereceğine yorulur. Başarılara ulaşacak olan rüya sahibinin huzur ve mutluluğa kavuşacağına delalet etmektedir.

Bazı rüya sözlüğü yazarları yani rüya tabircileri tarafından bu rüya, güzel haberler ve olaylar yaşamaya yorulur.

Rüya tabirlerinde rüyada kandil görmenin manası ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kandil Yakmak

Rüyada kandil yakmak, rüyayı gören kişinin maddi ve manevi anlamda yüzünün güleceğine delalet eder. 

ruyada-kandil-gormek.jpg

Rüyada kandil görmek, kişinin kendisini ve ailesini ilgilendiren hayırlı haberler alacağı demektir. Rüya sahibinin maddi ve manevi destek göreceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Yanan Kandil Görmek

Rüyada yanan bir kandil görmek, rüya sahibinin uzun ve keyifli bir yaşam süreceği anlamına gelmektedir. Kişinin keyfine düşkün birisi olduğu anlamına gelmektedir.


Rüyada Kandil Gününü Görmek

Rüyada kandil gününü ya da kandil günlerinden herhangi birini görmenin rüya tabiri, hayallerin ve duaların gerçekleşmesine işaret eder. Kişinin işlerin açılmasına yorulmaktadır. 


Rüyada Minare Kandili Görmek

Rüyada minare kandili görmek, rüya sahibine yardımda bulunan bir kişinin varlığına işaret etmektedir. Kişinin sırtının yere gelmeyeceğine rivayet etmektedir.


Rüyada Kandil Kutlamak

Rüyasında kandil kutlayan kişinin, ailesiyle mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine işarettir. Rüya sahibinin hanesinden huzurun eksik olmayacağına delalet eder.


Rüyada Kandil Gecesi Olduğunu Duymak

Rüyasında kandil gecesi olduğunu duyan kişinin, iş hayatında büyük başarılar elde edeceğine delalet eder. Bereketli ve rahat bir hayat süreceğine alamet eder.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.