Rüyada Ateş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ateş Görmek Ne Anlama Gelir?
05.02.201616:35

Rüyada ateş görmek ile ilgili yorum ve görüşleri sizlerle paylaşıyoruz. Yorumcular ateş görmek konusunu betimliyor.

Haber güncelleme tarihi 07.12.2021 09:39

Rüyada Ateş Görmek

Şansa ve kısmete yorulmaktadır. Oldukça hayırlı bir rüya olarak nitelendirilmektedir. Devletin önemli makamlarında görev yapmış olan biri ile tanışacağına delalet eder. Rüya yazarlarının bir kısmı da rüyada ateş görmeyi kısmet olarak değerlendirmişlerdir. Rüya sahibinin özellikle iş yaşamında kısmetinin artacağı şeklinde delalet etmektedir.

Rüyada Ateş Görmek

Rüyada Kor Ateş Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kor ateş görmesi kişinin elindekinin değerini bilmesi gerekeceği manasına gelmektedir. Rüya sahibi hayatı boyunca işlediği günahların bir bir sonuçlarına katlanacaktır. Güçlü bir şekilde ayakta kalacak ve herkesi kendisine hayran bırakacaktır. Rüyada kor ateş görmek aynı zamanda güvenilir bir arkadaş anlamına gelmektedir.

Rüyada Dumansız Ateş Görmek

Rüyada dumansız ateş görmek, zararsız ve dedikoducu bir düşman manasına gelir. Rüya sahibinin çevresinde kindar insanların olabileceğine rivayet eder. Kişi özellikle arkadaş seçimlerinde dikkat etmelidir. Yeni ortamlara girecektir ve yeni dostluklar edinecektir. Rüyada dumansız ateş görmek aynı zamanda kişinin akrabalarıyla bir tartışma içerisine gireceğine fakat sonrasında bu durumu umursamayacağı manasına gelir.

Rüyada Evin Yanması

Rüya sahibinin rüyasında ev yandığını görmesi, bazı sıkıntılar yaşayacağına işaret eder. Ancak yangında evde herhangi bir is görülmemesi, rüya sahibinin ya da ev halkından birisinin umre ziyareti yapacağı şeklinde tabir edilir. Rüya yorumcularına göre rüyada evin yanması, kişinin çok üst mevkilerde yer bulacağına alamet eder.

Rüyada Kıvılcım Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kıvılcım görmesi ayrılık demektir. Rüya sahibinin sevdiklerinden kısa süreli de olsa ayrılacağı şeklinde yorumlanır. Eğer rüyada kıvılcım üzerine değerse rüya sahibinin iş yerinden ihtar alacağına delalet eder. Rüyada kıvılcım görmek, rüya sahibinin iflas noktasına kadar geleceği ancak birden işlerinin açılacağı demektir. Ve rızkının bollaşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Üzerinin Yanması

Rüya sahibinin rüyasında üzerinin yandığını görmesi bir olaydan dolayı başını ağrıtacağı şeklinde ifade edilir. Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada üzerinin yanması, kişinin çok güzel günler görmesine ve maddi gücünü arttıracağına, sağlık sorunlarından kurtulacağına alamet eder.

Rüyada Sönmüş Ateş Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sönmüş ateş görmesi yerde hayırlı bir ömür geçiren, insanlara yaptığı hizmetleriyle adından güzel şekilde söz ettiren zengin bir kişinin öleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Gökyüzünde Ateş Görmek

Rüya sahibinin rüyasında gökyüzünden ateş görmesi görüldüğü yerdeki halkın Allah’a başkaldıracağı anlamına gelir. Rüyada gökyüzünde ateş görmek, rüyayı gören kişinin yakın bir zamanda elinin bollaşacağı manalarına gelir.

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Çakmak GörmekRüyada Kibrit Görmek
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
27
227
208
9
6
5
6
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.