Rüyada Kanca Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kanca görmek ne manaya gelir? Rüyasında kanca gören kimse için rüya yorumu nasıl yapılır? Rüya tabiri kitaplarından derlediğimiz haberimiz sizlerle...
Rüyada Kanca Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kanca Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kanca görmek, genellikle iyiye yorulmaz. Rüya sahibinin sıkıntılı ve zor durumlara düşeceğine delalet etmektedir. Bazı rüya yazarları bu rüyayı umutsuz bir aşka düşeceğine, kişinin bu aşkın ona iyi gelmeyeceğini bildiği halde bilerek ve isteyerek üzerine gideceğine, sonunda üzülenin yine kendisi olacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirlerinde rüyada kanca görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Demirden Bir Kanca Görmek

Demirden bir kanca görmek, eski bir düşmanın varlığını işaret eder. Bu düşman kişiye beklenmedik bir anda hamle yaparak büyük zararlar vereceğini de bildirir. Plastik bir kanca ise rüya sahibinin hayallerle dolu bir dünyanın içine giderek daha da fazla gömüleceğini ve bunun sonucunda maddi olarak zayıflayacağına delalet eder.


ruyada-kanca-gormekk.jpg

Rüyada kanca görmek, kişinin utanç verici bir durumla karşı karşıya kalacağı, bu durumun rüya sahibini etkileyeceği demektir. Ayrıca rüya sahibinin ailesiyle bazı sorunlar yaşayacağı, sıkıntılı ve zor bir hayat geçireceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Kanca Takmak

Rüyada kanca takmak, kişiye yarar getirmeyecek bir işin peşinden gitmeye yorulmaktadır. Ayrıca kişinin yakın bir arkadaşı ile arasının açılacağına da delalet eder.


Rüyada Kanca Almak

Rüya sahibinin hiçbir şeyden memnun olmaması ve şükretmeyi bilmemesi nedeniyle sıkıntılı duruma düşeceği anlamına gelmektedir. Bazı yorumculara göre kanca aldığını görmek, rüyayı gören kişinin hayatı hakkında pek çok kötü söylenti duyacak olmasına da delalet etmektedir.


Rüyada Kanca Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada kanca görmenin psikolojik yorumu rüya sahibinin, saplantılı, bağımlılıklarından ve alışkanlıklarından zor kurtulan biri olduğunu simgelemektedir.


Rüyada Kanca Batması Görmek

Rüyada kanca batması görmek, kişinin eğitim konusunda ailesinden büyük destek göreceğine, sıkıntılarını ve dertlerini bitireceğine, paradan yana sorunun olmayacağına delalet eder.


Rüyada Demir Kanca Görmek

Rüyada demir kanca görmek, rüya sahibinin konforlu ve lüks bir yaşam süreceğine, elinde bulunan imkanları çok hayırlı işlerde kullanacağına işaret etmektedir.


Rüyada Kancaya Takılmak

Rüyada kancaya takılmak, kişinin birlikteliğe başlayacağına, kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, bu kişiyle tutkulu ve uzun süren bir aşk yaşayacağına rivayet eder.


Rüyada Olta Kancası Görmek

Rüyada olta kancası görmek, rüya sahibinin kendisini yüceltecek olaylar yaşayacağına, mutlu ve bereket dolu haberler alacağına, sağlık sorunlarının tamamen ortadan kalkacağına alamet eder.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

YORUMLAR (1)
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum