Rüyada Kadın Kadına Öpüşmek/ Sevişmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kadın Kadına Öpüşmek/ Sevişmek Ne Anlama Gelir?
06.02.201617:15

Rüyada kadın kadına öpüşmek ya da sevişmek ne gibi anlamlara gelir? İşte kadın kadına öpüşme ve sevişmenin rüya tabircileri tarafından nasıl yorumlandığını sizler için derledik.

Haber güncelleme tarihi 27.04.2020 02:05

Rüyada Kadın Kadına Öpüşmek/ Sevişmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kadın kadına öpüşen ya da sevişen insanlar görmek, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada kadın kadına öpüşen insanlar görmek, yardım alınacak güçlü ve iyi niyetli bir adama işaret etmektedir. Bazı rüya sözlüğü yazarları ise bu rüyayı, iş ve ticari yaşamda başarılı olmaya yormaktadır. Ayrıca kişinin yakın zamanda hayırlı bir kısmeti olacağı anlamına da gelmektedir. 

Olumsuz anlamda yorumlayan rüya tabircilerine göre bu rüya, kişinin sıkıntıya düşeceği, sağlığını, mal ve mülklerini kaybedeceğinin habercisi olarak görmektedir.

Rüyada kadın kadına sevişen insanlar görmenin rüya tabiri, öpüşmek gibi genel olarak hayra yorulmaktadır. Rüya sahibinin maddi anlamda elinin bollaşacağına, dünya nimetlerinden dilediği gibi yararlanacağına işaret etmektedir.

Rüya tabirlerinde rüyada kadın kadına öpüşmek/sevişmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kadın Kadına Öpüşmek

Rüya sahibinin aile içerisinde büyük tartışmalar yaşayacağına delalet eder. Ayrıca kişinin yapacağı hatalardan dolayı pişmanlık duyacağına ve kendisini affettirmek için çaba harcayacağına da yorulmaktadır.


Rüyada Kadın Kadına Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada kadın kadına cinsel ilişkiye girdiğini görmek, kişi evli ise kocası tarafından aldatılacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi bunu fark ettiğinde ise kocasından boşanacak ve bu çevresince pek hoş karşılanmayacaktır.


Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek

Rüya tabirlerince rüyada kadın cinsel organı görmek, maddi kaygıların son bulması, gelecek maddi problemlerin önlenebileceği anlamına gelir. Rüya sahibi başına gelen kötü olaylardan kurtulacak, sıkıntıların günlerin ardından rahata kavuşacak ve huzuru bulacaktır. Borçlarını kapatacak ancak kimseye de borç vermeyecek. Rüya sahibi itibar sahibi olur ve parası ile bir çok yatırım yapıp servetine servet katar. Fakat rüya sahibinin kibirli olması, kendisine çok fazla güvenmesi ona yaşantısında bazı zorlukları gösterebilir.


Rüyada İki Kadını Cinsel İlişkiye Girerken İzlemek

Rüyada kadınların birbirileriyle seviştiğini görmek, rüya sahibi kimsenin çoğu vaktini boş işlere ayırdığına, gereksiz ve faydalı olmayan işlerle çok fazla zaman harcadığına işaret eder. Rüya sözlüğü yazarları bir kimsenin rüyasında iki kadını sevişirken izlerken görmesini bir kimsenin sırlarını öğreneceğine yormaktadır.

uyurken-tuhaf-gercekler.jpg

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1358
1428
2439
339
1103
222
2220
139
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 7
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.