Rüyada Kadın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kadın Görmek Ne Anlama Gelir?
06.02.201616:43

Rüyada kadın görmenin anlamlarını ve yorumlarını yazımızda bir araya getirdik. Hikmetli tabircilerin ifadeleri yazımızda yer alıyor.

Haber güncelleme tarihi 01.12.2022 16:13

Rüyada Kadın Görmek

Rüyada kadın görmek, genel olarak iyiye yorulmaktadır. Rüya sahibinin gördüğü kadın iyi ise hayırlıdır. Tam tersi yani kötü ve çirkin bir kadın görmüş ise rüyanın yorumu olumsuzdur. Kötü olayların yaklaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada Kadın Görmek

Rüyada Suratsız Kadın Görmek

Rüyada suratsız, yüzü gülmeyen bir kadın görmek, kişiyi derinden sarsacak bir olayın yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Kadını Açık Görmek

Rüyada açık kadın görmek, hayırlı yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin hayır ya da sevap işleyeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Kapalı Kadın Görmek

Rüyada kapalı, yüzü görünmeyen kadın görmek, rüya sahibinin yaşayacağı bir olayda şüpheye düşeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Güzel Kadın Görmek

Rüyada güzel bir kadın görmek, karlı işlere, gönül ferahlığına, bolluğa ve berekete işaret eder. Rüyada genç ve güzel bir kadın görmek, rüya sahibinin Allah katında sevap olacak bir şey yapacak olmasına delalettir.

Rüyada Hasta Kadın Görmek

Rüyada hasta kadın görmek, yaşanacak sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin iş ya da aile hayatında bazı sorunlar yaşayacağına ve bu yüzden kararsız kalacağına yorulur.

Rüyada Kadın Kadına Sevişmek

Rüya sahibinin rüyasında kadın kadına seviştiğini görmesi eğer seviştiği kadını tanıyor ise onun sırlarını öğreneceği ve hakkında bilgi sahibi olacağı anlamına gelir. Eğer tanımadığı biri ise o kadından kendisine gelecek olan bilgiye işaret eder.

Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kadın cinsel organı görmesi kişinin beklemediği bir anda eline para geçeceğine rivayet eder. Beklenmedik anda gelen bu para kişiyi zor durumdan kurtaracaktır ve çok şaşıracağı bir yerden gelecektir.

Rüyada Kadın Memesi Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında kadın emmesi gören kişinin kız evladının olacağı delalet edilir. Doğacak olan bu çocuğun ise vatana ve millete hayrının dokunacağına yorumlanır.

Rüyada Kadın Öldürmek

Rüyada kadın öldürmek kişinin hayatına yeni birinin gireceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin işlerinin yolunda gitmeyeceğine yorulmaktadır. Bu nedenle de agresif ve sinirli olacağına rivayet eder.

Rüyada Doğum Yapan Kadın Görmek

Rüyasında doğum yapan kadın gören kişinin yakın çevresinde kötü insanların olacağı delalet edilmektedir. Bu insanları ailesinden uzak tutması gerektiğine ve ailesini güven altına alacağına yorulur.

Rüyada Kadın Göğsü Ellediğini Görmek

Rüyasında bir kadının göğsünü ellediğini görmek kişinin büyük bir günah işlediğini işaret eder. Bu nedenle de pişmanlık duyacağına fakat artık çok geç olacağına ve geri dönüşü olmayan yola gireceğine yorulur.

Rüyada Çarşaflı Kadın Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında çarşaflı kadın görmek kişinin yardıma muhtaç olan bir kişiye yardım edeceği anlamına gelmektedir. Rüya kişinin onu doğru yola sokacağına, büyük bir sevap işleyeceğine ve kazancının büyük bir kısmını yardım için bağışlayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Orta Yaşlı Kadın Görmek

Rüya sahibinin rüyasında orta yaşlı kadın görmesi zor günlerin ardından yaşanacak olan mutluluğu ve huzuru işaret etmektedir.

Rüyada Kadın Pedi Görmek

Rüyasında kadın pedi gören kişinin önemli sırlara sahip olacağına, iyi bir sır saklayan olacağına ve arkadaşlarına güven vereceğine delalet etmektedir. Rüya sahibinin kötü insanlar ile muhatap olacağına ve bu nedenle başının ağrıyacağına yorulur.

Rüyada Cüce Kadın Görmek

Rüya sahibinin rüyasında cüce kadın görmesi kişinin iş hayatında orta derecede gelir kazanacağını işaret eder. Bu rüya kişinin her zaman şükür edeceğine, gelir kaynağı arttıkça giderlerinin de artacağına yorulur.

Rüyada Esmer Kadın Görmek

Rüya sahibinin rüyasında esmer kadın görmesi kişinin iş hayatında başarılarının ardı sırası kesilmeyeceğine delalettir. Bu nedenle bütün gözlerin üstünde olacağına ve çok çalışarak hayallerinin hepsini gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada Dul Kadın Görmek

Rüyasında dul kadın görmek kişinin sıkıntılar ve sorunlar ile baş başa kalacağına delalet etmektedir. Bu rüya kişinin kendisini yalnız ve kimsesiz hissedeceğine, bu nedenle de hayattan adeta soğuyacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Soyunmuş Kadın Görmek

Rüyada sahibinin rüyasında soyunmuş ve çıplak kadın görmesi hayatının belirli bir düzen içerisinde ilerleyeceğine işaret etmektedir. Kendisine sorun yaratacak olan kötü insanları da hayatından çıkaracağına yorulmaktadır.

Rüyada Kadın Kadına Kavga Etmek

Rüya sahibinin kadın kadına kavga ettiğini görmesi sağlık sorunları yaşayacağını işaret etmektedir. Kişinin yeteri kadar sağlıklı beslenmediği için huzursuz olacağına, ailesinin uyarılarına rağmen kötü alışkanlıklarına devam edeceğine rivayet eder.

Rüyada Güzel Kadın Görmek

Rüyada güzel kadın görmek kişinin zor günleri geride bırakacağını işaret etmektedir. Rüya sahibinin yaşamında bol kazanç sağlayacağına, huzurlu ve sağlıklı bir yaşam süreceğine delalet eder.

İlginizi Çekebilir
Rüyada Yabancı Görmek Ne Anlama Gelir?Rüyada Arkadaş Görmek Ne Anlama Gelir?
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1150
1108
836
442
431
191
433
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 4
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER