Rüyada Duman Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Duman Görmek Ne Anlama Gelir?
18.02.201617:15

Rüyada duman görmek ne anlama gelir? Rüyada duman görmek nasıl yorumlanır? Rüyada duman görmenin çeşitli yorumları nelerdir? İşte rüya sözlüğü yorumcuları tarafından rüyada duman görmek ile ilgili her şey.

Haber güncelleme tarihi 01.07.2019 14:58

Rüyada Duman Görmek

Rüyada Duman Görmek

Rüyada duman görmek, duman eğer açık renk ise gelecek olan haber hayırlı, eğer duman koyu renk ise gelecek olan haber üzücü olacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin çok dikkat etmesi gerekeceğine, sağlıklı besleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada duman görmek, rüya sözlüğü yorumcularına göre kişinin, günlük hayatında karşısına bazı sorunların çıkacağına bu sorunlar ile ailesinden destek alarak başa çıkacağı anlamına gelir. Aynı zamanda rüyada duman görmek mal ve mülk kaybına delalet edebilir.Rüyada duman görmenin anlamı, sorun ve sıkıntı olarak tabir edilir. Rüya sahibinin yakınları ile yaşayacağı sorunlara delalet etmektedir.


Rüyada Siyah Duman Görmek

Rüyada siyah duman gören kişinin, büyük olaylara gireceğine, iş hayatında kendisini geliştirip makamını yükselteceğine delalet eder. Rüya sahibinin ailesiyle çok iyi geçineceği, hayırlı evlat sahibi olacağına manalarına da gelmektedir.


Rüyada Beyaz Duman Görmek

Rüyada beyaz duman görmek, kişinin hayatında yaşanacak olan hayırlı olaylara işarettir. Rüyasında beyaz duman gören rüya sahibinin, hayırlı bir kısmeti olacağına, hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına delalet etmektedir.


Rüyada Evden Duman Çıktığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında evden duman çıktığını görmesi hayatında bulunan zorlukların üstesinden gelmek için karşısına büyük bir fırsat çıkacağına, iş hayatının normale döneceğine, hayallerinin gerçek olacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Duman Çıktığını Görmek

Rüyada duman çıktığını görmek, kişinin bazı sırların ortaya çıkacağına ve herkesin bu sırları, olayları duyacağına delalet etmektedir.


Rüyada Duman İçinde Kaldığını Görmek

Rüyada duman içinde kaldığını gören rüya sahibinin çevresinde birçok kişi tarafından kullanıldığını, parasından ve malından istifade edildiğini ifade etmektedir.


Rüyada duman görmek

Rüyada duman görmek, kişinin sıkıntılarının ve dertlerinin sona ermeyeceği demektir. Rüya sahibinin zor günler geçireceğine, bu günleri tek başına atlatması gerekeceğine, yalnız ve kimsesiz hissedecek, huzursuz olacağı anlamına gelmektedir. Aynı zamanda kimi rüya sözlüğü yorumcusuna göre rüyada duman görmek, zorlu bir sürece de delalet etmektedir.


Rüyada Dumanın Tüttüğünü Görmek

Rüyada dumanın tüttüğünü görmek, aile içinde yaşanacak sorunlara işaret etmektedir fakat aile içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde ortadan kalacağına ve mutlu bir aile hayatı yaşayacağına rivayet etmektedir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
383
103
105
105
382
103
381
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 2
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
  İLGİLİ HABERLER
  BENZER HABERLER
  Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
  Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
  kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.