Rüyada Dolunay Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada dolunay görmek yeni fırsatlar anlamına gelmektedir. Dolunay ve ay görmenin anlamını sizler için bu yazımızda derledik. İşte yorum ve tabirler.
Rüyada Dolunay Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dolunay Görmek

Hayatında bulunan sıkıntıların ve üzücü olayların son bulmasına yorulur. Rüya sahibinin hayatında çeşitli değişikliklerle karşılaşacağına rivayet eder. Yeni bir yaşam ve umut anlamına da gelmektedir. Adeta yeni bir sayfa açacağına, işlerinin yolunda gideceğine, maddi gelirinin çoğalacağına delalet etmektedir.

Rüyada Dolunay Görmek

Rüyada Dolunaya Dokunduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin hayırlı bir ilişki yaşayacağına ve ilişkinin mutlu bir şekilde devam edip evleneceğine rivayet eder. Rüyada dolunaya dokunduğunu görmek, rüya sahibinin huzurlu günler geçireceğine, maddi açıdan rahatlayacağına alamet eder. Kazancının büyük bir kısmıyla hayırlı işler yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada Dolunayın Parladığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında dolunayın parladığını görmesi hayırlı kısmetlere işarettir. Rüyayı gören kişi büyük saadeti yakalayacaktır, şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin rüyasında dolunayın parladığını görmesi, rüya sahibinin maddi anlamda ferahlayacağı anlamına gelir.

Rüyada Parçalanmış Dolunay Görmek

Rüyasında parçalanmış dolunay gören kişinin iş hayatında ve özel hayatında üzücü ayrılıklar yaşanacağına, huzursuzlukların meydana geleceğine, hem rüya sahibinin hem de çevresindeki insanların mutsuz olacağına delalet etmektedir. Kişi için bu süreç insanların gerçek yüzünü göstermesine neden olacaktır.

Rüyada Kırmızı Dolunay Görmek

Rüya yorumcularına göre rüyada kırmızı dolunay gören kişinin yakın çevresinde bulunan bir kişiye kötülük yapacağına, rüya sahibinin yüzünden kişinin üzüleceğine, aile içi sürtüşmelerin yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada İki Tane Dolunay Görmek

Rüya sahibinin rüyasında iki tane dolunay görmesi kişinin ikilemlerde kalacağına, ruh halinin sürekli değişerek mutlu, mutsuz, huzurlu, huzursuz gibi duygular içerisinde olacağına, geçen zaman içinde bu karamsarlığı içinden atacağına, feraha kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada Birden Fazla Dolunay Görmek

Rüyasında birden fazla dolunay gören rüya sahibinin sıkıntılı bir süreç içerisine gireceğine, kişinin uzun zamandan beri çalıştığı emek verdiği projeden gelir elde edemeyeceğine ve hayal kırıklığına uğrayacağına, sağlık sorunları ile karşılaşacağına, zor günler geçireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Dolunayın Hareket Ettiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında dolunayın hareket ettiğini görmesi kişinin hayırlı bir evlat olacağına, ailesini rahatlıkla geçindirebileceğine, hanesinin bolluk ve bereket içerisinde olacağına delalet eder.

Rüyada Üç Tane Dolunay Görmek

Rüyasında üç tane dolunay gören kişinin geliri yüksek işler başaracağına, sıkıntılı ve stresli bir dönemin içerisine gireceğine rivayet eder. Rüyada üç tane dolunay görmek, kişinin işlerinin aksayacağına, toplum içerisinde saygı gören birisi olacağına alamet eder.

Rüyada Büyük Dolunay Görmek

Rüyasında büyük bir dolunay gören kişinin kötü günleri geride bırakacağına, vatana millete hayırlı işler başaracağına yorumlanmaktadır. Rüyada büyük dolunay görmek, rüya sahibinin hedeflerine ve hayallerine ulaşacağına delalet eder.

Rüyada Mavi Dolunay Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında mavi dolunay gören kişinin zor günlerin ardından eskisinden daha güçlü ayağa kalkacağına, kendisine çeki düzen vereceğine delalet eder. Rüyada mavi dolunay görmek, rüya sahibinin yakın bir süre içerisinde güzel haberler alacağına rivayet eder.

Rüyada Turuncu Dolunay Görmek

Kişinin rüyasında turuncu dolunay görmesi, rüya sahibinin rızkının günden güne artacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında turuncu dolunay görmesi, kişinin aile bireyleri ile rahat bir şekilde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Çift Dolunay Görmek

Rüya sahibinin rüyasında çift dolunay görmesi, kişinin bundan sonraki hayatında daima mutlu olacağına tabir edilir. Kişinin rüyasında çift dolunay görmesi, rüya sahibinin iş hayatında başarılı projeler yapacağına alamet eder.

Rüyada Çok Sayıda Dolunay Görmek

Kişinin rüyasında çok sayıda dolunay görmesi, rüya sahibinin kararsız kalınan bir konuda yanlış tercih yapacağına rivayet eder. Rüya sahibinin rüyasında çok sayıda dolunay görmesi, kişinin kısa süre içerisinde bütün dert ve sıkıntılarından kurtulacağı anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Dolunay Görmek

Rüyada beyaz dolunay görmek, rüya sahibinin kendisini kötü hissettiren kimselerden ve durumlardan uzaklaşacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında beyaz dolunay görmesi, kişinin hayallerine ve isteklerine kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Kırmızı Dolunay Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kırmızı dolunay görmesi, kişinin neşesinin ve keyfinin daim olacağına tabir edilir. Kişinin rüyasında kırmızı dolunay görmesi, rüya sahibinin hayırlı kimselerle tanışacağına delalet eder.

Rüyada Çok Güzel Dolunay Görmek

Kişinin rüyasında çok güzel dolunay görmesi, rüya sahibinin yarınları için umutlarını kaybetmeyeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin rüyasında çok güzel dolunay görmesi, kişinin iş hayatında yeni çalışmalar yapacağına rivayet eder.

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Ay GörmekRüyada Ay Tutulması Görmek

YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.