Rüyada Ay Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ay görmek, huzur ve mutluluk demektir. Rüyada görülen ayın hikmeti ve alameti ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları cevaplıyoruz.
Rüyada Ay Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ay Görmek

Kişinin kimsenin eline düşmeden onurluca bir yaşam süreceğine yorulmaktadır. Rüya sahibinin iş ve aile yaşamındaki huzurunun kıskanıldığına, çevresinde kötü ve kindar insanların olabileceğine bu nedenle de dikkat etmesi gerekeceğine rivayet eder. Hayatında var olan sıkıntılardan kendi ayakları üzerinde durarak kurtulacaktır.

Rüyada Ay Görmek

Rüyada Ay Tutulması Görmek

Rüyada ay tutulması görmek, rüya sahibinin kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine, çalışmalarının karşılığını kısa süre içerisinde alacağına, mesleğinde istediği başarıyı yakalayacağına, sorunlarının kısa süre içerisinde çözüleceğine, sağlığının, neşesinin ve huzurunun her daim yerinde olacağına, hayatta yeni bir sayfa açacağına, başarısının karşılığında sevinç göz yaşları dökeceğine delalet eder.

Rüyada Dolunay Görmek

Mutluluk anlamındadır. Rüya sahibinin isteklerinin gerçek olacağı ve bir kısmetle karşılaşacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi hayatında var olan sorunlardan kurtulacaktır. Adeta yeni bir sayfa olarak nitelendirilen bu rüya yorumcular tarafından olumlu yönde betimlenir.

Rüyada İki Tane Ay Görmek

Rüya sahibinin rüyasında iki tane ay görmesi kişinin karamsarlığa düşeceğine, zor günler geçireceğine, bazı önemli kararlar alması gerekeceğine, bu kararların arkasında durarak kendisini kanıtlayacağına delalet eder. Rüyada iki tane ay görmek aynı zamanda kişinin hayatında bazı fikir ayrılıklarına düşeceğine delalet eder. Aile büyüklerinden fikir alarak yoluna devam etmeli, adımlarını düşünerek atmalıdır.

Rüyada Kırmızı Ay Görmek

Rüyada görülen kırmızı ay aşk hayatını betimler. Kişi eğer kırmızı ayı gördüğünde şaşırıyorsa ve beğeniyorsa bu güzel bir aşk hayatı geçireceği manasına gelir. Rüyada görülen kırmızı ay, aynı zamanda var olan sorunların zaman içerisinde kaybolacağı manasına gelmektedir. Rüyada kırmızı ay görmek, kişinin elde edeceği başarıda başkalarının gözü olabileceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Yarım Ay Görmek

Rüya sahibinin yakın zamanda bir işe girişeceğine, bu işte hevesinin kursağında kalacağına delalettir. Kişi moralini bozmamalı ve daima pozitif kalmalıdır. Ona güvenen ve seven insanların olduğunu hiçbir zaman unutmamalı, ailesinin değerini bilmelidir. Rüyada yarım ay görmek, alınacak olan bir haber anlamına gelir. Kişi bu haberin ardından kısa bir yolculuğa çıkacaktır.

Rüyada Parlak Ay Görmek

Rüya sahibinin iş hayatında başarılı bir döneme gireceğine delalet eder. Kişinin şükür etmesi durumunda istekleri ve arzuları yerine gelecektir. Elbette hayatında karşısına çeşitli zorluklar çıkacaktır fakat güçlü bir ruha sahiptir. Bu nedenle de ufak olaylar rüya sahibini etkilemeyecek ve üzmeyecektir.

Rüyada Büyük Ay Görmek

Rüyada büyük ay görmek, kişinin zor zamanlarında kendisine maddi ve manevi anlamda destekte bulunmuş olan kişilere hem maddi hem de manevi destek olacağına delalet eder. Rüyada büyük ay görmek, kişinin aile yaşantısında bazı sorunlarla karşı karşıya kalacağı ancak bu sorunları saygı ve hoşgörü çerçevesinde kısa sürede çözüleceği demektir. Rüya sahibinin zor gününde daima arkadaşlarının veya ailesinin yanında olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Ay ve Yıldız Görmek

Rüyada ay ve yıldız gören rüya sahibinin eşiyle veya sevgilisiyle bazı sıkıntılar yaşayacağına, bu sıkıntıların ilişkilerini zedeleyeceğine fakat kısa bir süre içerisinde tekrar düzeleceğine işarettir.

Rüyada Birden Fazla Ay Görmek

Rüyada birden fazla ay görmek, rüya sahibinin sorunlarının yakın bir zaman içerisinde çözüleceğine kişinin pişman olacağına, hayatındaki başarısızlıkların son bulacağına rivayet eder.

Rüyada Ay Işığı Görmek

Hayırlı bir rüya değildir. Kişinin kimseye söyleyemediği bir sırrının ortaya çıkacağına ve herkes tarafından öğrenileceğine delalet eder.

Rüyada Ay Doğduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında ay doğduğunu görmesi, kişinin müjdeli bir haber alacağı ve bundan büyük mutluluk duyacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Ay Ve Güneşi Birlikte Görmek

Rüya sahibinin rüyasında ay ve güneşi birlikte görmesi, kişinin her zaman sırtını yaslayacağı, düştüğünde elinden tutacağı dostlarının olduğuna işaret eder.

Rüyada Hilal Ay Görmek

Rüyada hilal ay görmek, rüya sahibinin yakın zamanda şansının ve kısmetinin açılacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında hilal ay görmesi, kişinin maddi anlamda hiçbir sorun yaşamayacağına delalet eder.

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Dolunay GörmekRüyada Ay Tutulması Görmek

YORUMLAR (2)
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum