Rüyada Ayakkabı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ayakkabı Görmek Ne Anlama Gelir?
01.07.201915:05

Rüyada ayakkabı gören rüya sahibinin bu rüyası nasıl yorumlaması gerekir? Rüya tabircileri tarafından rüyada görülen ayakkabının ne anlama geldiğini, bu rüyanın nelere işaret ettiğini sizler için derledik.

Haber güncelleme tarihi 01.07.2019 22:53

Rüyada Ayakkabı Görmek

Rüyada Ayakkabı Görmek

Rüyada ayakkabı görmek, rüya sahibinin iş hayatında çok başarılı birisi olacağına yorulur. Kişinin herkes tarafından sevileceğine girdiği ortamlarda saygı göreceğine delalet etmektedir. Ayrıca rüyayı gören kişinin büyük miktarda maddi kazanç elde edeceği ve mal mülk sahibi olacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Ayakkabı Kaybetmek

Rüyada ayakkabı kaybetmek, hayırlı olaylara ve evlenmeye delalet eder. Rüyayı gören kişi eğer bekarsa kendisi gibi düzgün biriyle evlenip çocuk sahibi olacağına, eğer evliyse eşiyle arasındaki sorunların son bulup huzura kavuşacağına işaret etmektedir.


Rüyada Ayakkabı Giymek

Rüyada ayakkabı giymek, kişinin çok fazla kazancının olmayacağına, bir yakınından borç alacağına, bu borcunu ödemeyip zora düşeceğine delalet eder. Rüya sahibinin yapacağı hamlelerle ekonomisini tekrardan düzelteceğine alamettir.


Rüyada Topuklu Ayakkabı Giymek

Rüyada topuklu ayakkabı giyen kişinin, evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkiden çıkan dedikodular sonucu biteceğine yorulur. Rüyayı gören rüya sahibinin annesinin ve babasının sağlık sorunları yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada Topuklu Ayakkabı Görmek


Rüyada Ayakkabı Almak

Rüyada ayakkabı almak, rüyayı gören rüya sahibinin tartışmalı, zorluklarla dolu bir dönem geçireceğine rivayet eder. Kişinin yaptığı bir işte başarısız olup maddi kayba uğrayacağı manasına gelir.


Rüyada Beyaz Ayakkabı Görmek

Rüyada beyaz ayakkabı gören kişinin, büyük bir gruba liderlik yapacağına, bir olaydan dolayı başının derde gireceğine alamet eder. Kişinin maddi ve manevi olarak büyük bir zarara yol açan bir işe kalkışacağına işaret eder.


Rüyada Siyah Ayakkabı Görmek

Rüyada siyah ayakkabı görmek rüya sahibi eğer bekarsa kısa bir süre içerisinde birisiyle tanışıp dünya evine gireceğine, hayırlı bir evlada sahip olacağına, eğer evliyse eşiyle arasındaki sorunların son bulacağına alamet eder.


Rüyada Yeni Ayakkabı Görmek

Rüyada yeni ayakkabı görmek, kişinin kendisine hoş bir sürpriz yapılacağına, tatlı ve güzel vakit geçirmeye işarettir. Rüya sahibinin maddi ve manevi olarak boşluğa düşeceğine, bir büyüğü sayesinde bu boşluktan kurtulacağına delalet etmektedir.


Rüyada Topuklu Ayakkabı Görmek

Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada topuklu ayakkabı gören rüya sahibinin, karanlık günlerinin umuda dönüşeceğine, kişinin işlerinin duracağına, daha sonra bir anda işlerinin bolluk ve bereket içerisinde olacağına rivayet eder.


Rüyada Beyaz Ayakkabı Giymek

Rüyada beyaz ayakkabı giymek, kişinin iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, etrafındaki insanlar tarafından kıskanılacağına delalet eder. Rüya sahibinin büyük bir projeye gireceğine işaret etmektedir.


Rüyada Yeni Ayakkabı Giymek

Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada yeni ayakkabı giyen kişinin manevi açıdan büyük zararlara uğrayacağı manasına gelir. Rüya sahibinin kazancının artacağına, yakın bir akrabasından manevi destek alacağına delalet etmektedir.


Rüyada Ayakkabı Aramak

Rüyada ayakkabı aramak, kişinin sıkıntıdan kurtulacağına, iş hayatında kendisini geliştirerek büyük başarılar elde edeceğine delalet eder. Rüyayı gören rüya sahibinin hayırsız bir kişi ile tanışıp kötü yola sapacağına yorulur.


Rüyada Ayakkabı Denemek

Rüyada ayakkabı denemek, rüya sahibinin kalp kırıklığı yaşayacağına, uzun bir ilişkisinin dedikodu ve gıybet sonrası son bulacağına rivayettir. Kişinin etrafındaki insanlar tarafından kıskanılacağı anlamına da gelmektedir.


Rüyada Çok Sayıda Ayakkabı Görmek

Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada çok sayıda ayakkabı gören kişinin, sıkıntılı ve dertli günleri geride bırakacağına, maddi imkanlarının genişleyeceğine alamet eder. Kişinin büyük başarılar elde edeceği manasına gelir.


Rüyada Spor Ayakkabı Görmek

Rüyada spor ayakkabı görmek, rüya sahibinin dertlerinin son bulacağına, çevresindeki insanların kendisine olan güvenini sarsacağına yorulur. Kişinin çok zor bir duruma düşeceğine, çok sevdiği birisinden destek göreceğine alamet eder.


Rüyada Kırmızı Ayakkabı Giymek

Rüyada kırmızı ayakkabı giymek, kişinin en kötü koşullarda bile mücadele edeceğine, kendisine olan inancını hiç bir zaman kaybetmeyeceğine delalettir. Kişinin borçlarından kurtulup mal ve mülk sahibi olacağına işaret eder.


Rüyada Siyah Ayakkabı Giymek

Rüyada siyah ayakkabı giyen rüya sahibinin kazancının günden güne artacağına, karşısına çıkacak olan sorunların biteceğine delalet eder. Kişinin bir tatile gideceğine, üzerindeki yorgunluğu atacağına rivayet etmektedir.


Rüyada Ayakkabı Çaldırmak

Rüyada ayakkabı çaldırdığını gören kişinin, sağlığının bozulacağına, uzun bir süre mutsuz olacağı bir döneme gireceğine rivayet eder. Rüya sahibinin dertlerinin günden güne çoğalacağına, çok mutsuz olacağına alamet eder.

Neoldu.com

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
10
2
7
4
6
6
1
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.