• DOLAR5,8348-0.19
 • EURO6,4956-0.30
 • ALTIN279,363-0.07
 • BIST98.0070.70

Rüyada Altın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Altın Görmek Ne Anlama Gelir?
30.01.201611:33

Rüyada altın görmek, rüyada altın bilezik, rüyada altın bulmak, rüyada altın bilezik takmak, rüyada altın yüzük takmak, rüyada altın kolye, rüyada altın küpeler, rüyada altın almak, rüyada altın takmak, rüyada altın çalmak gibi konuların rüya tabirleri.

Haber güncelleme tarihi 18.06.2019 12:51

Rüyada Altın Görmek

rüyada altın

Rüyada altın görmek, kısmet ve şans anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin hayatında ilim ve marifet sahibi, vefakar bir dost kazanacağına işaret etmektedir. Rüyada altın almanın tabiri ise kişinin yaşamını düzene sokacağına güzel ve hayırlı olayların gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada altın görmenin yorumu, rüya sahibi, hayatında başarı için birini örnek aldığı ve hazırladığı projelerde, çalışmalarda bu kişinin etkisi olduğudur.


Rüyada Tam Altın Görmek

Rüyada tam altın görmek, rüya  sahibinin şanslı ve kısmet dolu bir döneme gireceğinize, iş hayatınızda örnek bir kişi olacağınıza delalet etmektedir. Kişinin ilerleyen günlerde zengin olacağına işaret etmektedir.


Rüyada Çeyrek Altın Görmek

Rüyada çeyrek altın görmek, kişinin çok iyi dostlar edineceğine, iş hayatında saygı gören birisi olacağına delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin bir konuda yapacağı yanlış tercihler sonucunda maddi olarak zarara uğrayacağına rivayet eder.


Rüyada Yarım Altın Görmek

Rüyada yarım altın görmek, rüya sahibinin maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulucağına, kişinin yeni dostluklar edineceğine, karşısına çıkacak olan zorlukları aşacağına yorulmaktadır.


Rüyada Altın Saklamak

Rüyada altın saklamak, kişinin ailenizden birinin evden ayrılacağına, bu ayrılığın sizi çok üzüceğine, hanede mutluluk ve huzurun olmayacağına işaret etmektedir. Ayrıca rüyada altın saklamak kötü olaylara da yorulur.


Rüyada Altın Bulmak

Rüya sahibinin rüyada altın bulduğunu görmesi, rüya sözlüğü yorumcularına göre size mal emanet edileceğine delalet eder. Eğer rüyanızda çok fazla altın gördüyseniz hidayete ereceğiniz anlamına gelir. Altının yanında duruyorsanız bu size kısmetli bir iş gelecek demektir.


Rüyada Altını Kuyumcudan Almak

Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada kuyumcudan altın alındığını görülmesi rüya sahibinin iş yaşamında kendisine örnek olarak aldığı kişi sayesinde büyük başarılara imza atacağına alamet eder. Bu başarılar rüya sahibine maddi olarak büyük getirileri olacağı tabir edilir.


Rüyada Altın Satın Almak

Rüyasında altın satın aldığını gören rüya sahibinin iş yaşamında büyük başarılar elde ederek ciddi kazançlar sağlayacağı anlamına gelir. Aynı zamanda altın satın aldığını gören rüya sahibinin gelecek yaşamında büyük paralar kazanacağına da delalet eder. Kişinin ailesinde birisinin altın satın aldığını görmesi rüya sahibinin ailesinin ileri ki günlerde zenginlik yaşayacağına işaret eder.

im8mibkplnqgdshi4iq0o4hmikxwblyoxxjenhta1ymmtv4tbop92n9bxs6hgnakqq=h900.jpg


Rüyada Çeyrek Altın Almak

Rüya sahibinin rüyasında çeyrek altın aldığını görmesi, rüya sözlüğü yorumcularına göre aldığı başarılarından ve yüksek kazancından dolayı bazı dolandırılma olaylarına karışacağına delalet eder. Rüyada çeyrek altın alınması kişinin eşinin de iş hayatında güzel başarılar elde edeceğine delalet eder.


Rüyada Birinden Altın Almak

Rüya sahibinin gördüğü rüyada birisinden altın altığını görmesi, rüya sahibinin eğitim ya da çalışma yaşamında oldukça hayırlı olaylar yaşayacağına yorumlanır. Bu olaylar sayesinde kişinin çok rahat bir ömür sürdüreceğine delalet eder. Rüyada birinden altın alındığının görülmesi kişinin evladı varsa onunda yaşamanın parlak olacağına işaret eder.


Rüyada Altın Kolye Almak

Rüya sahibinin rüyasında altın bir kolye görmesi kişinin gizli bir aşığı olduğu ve bu kişinin rüya sahibine çok kapıldığına işaret eder.


Rüyada Altın Bilezik Almak

Rüya sahibinin rüyada kendisine altın bilezik aldığını görmesi iyiye yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin kuyumcudan altın bilezik alması kişi evliyse evliliğinin daha iyiye gideceğine, çocukları varsa çocuklarının daha iyi bir yaşam süreceğine delalet eder.

57319e9b4020116e2064d832.jpeg


Rüyada Sahte Altın Görmenin Anlamı

Rüya sahibinin rüyada altının sahtesini aldığını görmesi, iyiye yorumlanmaz. Kişinin hayatında olumsuz olayların yaşanacağına, evliyse eşinden boşanacağına delalet eder. Eğer bekar ise, manevi kayıpların yaşanacağına işaret eder.


Rüyada Altında Para Görmek

Dedikodunuzun yapılacağına işaret eder. Rüyanızda ölmüş olan birisinden altın ve para almak sıkıntılarınızdan kurtulacağınız anlamına gelir.


Rüyada Altın Külçesi Alma

Rüyada altın külçesi aldığını gören rüya sahibinin bir eşyasını elden çıkaracağı manasına gelmektedir. Kişinin ticari bir zarara uğrayacağına, hayatı boyunca pişman olacağı bir hata yapacağına delalet etmektedir.


Rüyada Topraktan Altın Çıkardığınızı Görmek

Rüyayı gören kişi maddi ve manevi sıkıntıları varsa en kısa zamanda bereketli ve huzurlu günlere kavuşacağına delalet eder. Ayrı zamanda kısmette demektir.


Rüyada Altından Taç Takmak

Rüyada altından taç takmak, gücünüze, onura, saygınlığa kavuşacağınız anlamına gelir. Rüyada altın taç takmak ruhsal ve üst mertebeler olarak yorumlanır.


Rüyada Altın Külçe Görmek

Rüya sahibinin rüyada altın külçeler görmesi rüya sözlüğü yorumcularına göre dostlardan uzak kalma anlamına gelmektedir. Kişinin eski ortamından uzaklaşacağına ve yeni ortamlarda yaratmada sıkıntılar yaşanacağına delalet eder.


Rüyada Altın Yaldızlı Kitap Görmek

Rüyada altın yaldızlı kitap görmek rüyayı gören kişinin zorlukların üstesinden geleceğiniz anlamına gelir. Rüyada altın yaldızlı kitap görmek aynı zamanda çok büyük para kazanacağınızın işaretçisidir.


Rüyada Altın Zincir Görmek

Rüyada altın zincir gören rüya sahibinin herkesten sakladığı bir sırının olduğuna işaret eder. Kişinin bu sırrının ileriki zamanlarda çevresi tarafından bilineceğine delalet eder.


Rüyada Altın Bıçak Görmek

Rüyasında altın bıçak gören rüya sahibinin ileri ki günlerde herhangi bir suçtan dolayı cezaevine gireceğinize işaret eder. Kişi eğer evliyse bu sürenin kısa olacağına bekar ise tutukluluk sürecinin uzun olacağına işaret eder.


Rüyada Altın Kaşık Görmek

Rüyasında altın kaşık gören rüya sahibinin ailesinde büyük kavgaların yaşanacağına işarettir. Kişinin çok büyük acılar çekeceğine, çok sevdiği bir insanı kaybedeceğine, sıkıntılı dönemlere girileceğine delalet etmektedir.


Rüyada Kese İçinde Altın Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada bir kase içerisinde altın görmek kişinin işlerinin daha iyiye gideceğine ve başka işlere atılacağınıza işarettir.


Rüyada Kalıba Altın Dökmek

Rüyada altını bir kaba koyduğunu gören rüya sahibinin aşık olduğunu kişi ile mutlu olacağınıza ya da bir olaydan kendinizi sorumlu tutacağınıza işarettir.


Rüyada Birisine Altın Verdiğinizi Görmek

Rüya sahibinin rüyada bir başka kişiye altın verdiğini görmesi, rüya sözlüğü yorumcularına göre iyiye delalet edilir. Rüyayı gören kişinin başarılarının maddi olarak destekleyecek bir insanın varlığına işarettir.


Rüyada Altın Saydığınızı Görmek

Kişinin rüyasında altın saydığının görmesi önemsiz bir rahatsızlığa yakalanacağınıza ve bunu atlatacağınıza işarettir. Eğer rüyayı gören kişi genç ise hastalığın basit atlatılacağına, eğer yaşlı ise hastalığın uzun süreceğine delalet eder.

Neoldu.com / Sosyal Fayda

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
135
37
146
10
15
11
12
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 1
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
  İLGİLİ HABERLER
  BENZER HABERLER
  Tüm Hakları Saklıdır © 2015 NeOldu.com
  Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
  kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.