Erkekler Kadınların Neresine Bakar? – Erkeklerin Kadınlarda En Çok Baktığı Bölgeler

Erkekler Kadınların Neresine Bakar? – Erkeklerin Kadınlarda En Çok Baktığı Bölgeler
16.09.201516:46

Erkekler kendisine çekici gelen kadınları süzerken, kadının vücudunda birçok bölgeye odaklanır. Peki, erkekler kadınların neresine bakar? Kadınların vücudunda erkeklerin dikkatini çeken bölgeler neresidir?

Haber güncelleme tarihi 04.12.2019 13:28

Kadınlar erkeklerin ilgisini çekmek için birçok yönteme başvurur. Bu yöntemler sonuç vermediğinde kendisini mutsuz hisseder ancak durum aslında bu kadar karmaşık değildir. Erkeklerin kadınlarda baktığı bazı nokta atış yerler bulunmaktadır. Peki erkekler genel olarak kadınların neresine bakar? Erkeklerin kadınlarda baktığı yer neresidir? İşte, kadınlar için özellikle hazırladığımız “Erkekler kadınlarda en çok baktığı yer” içeriği…

Erkeklerin Kadınlarda Baktığı Yerler;

1. Kadının Göğüsleri Ön Planda

Erkeklerin kadınlarda en çok baktığı yerlerin başında Göğüsler gelmektedir. Kadını kadın yapan ve kendisini gösteren en önemli ve en çekici bölge de göğüs bölgesidir. Bir erkek hoşlandığı kadınla karşılaştığında ilk olarak ister istemez göğüslere odaklanmaktadır. Bu onları takıntılı yapmaz. Sadece size çekici ve etkileyici bir kadın olduğunu hissettirir.

erkeklerin kadınların neresine bakar


2. İlk Görsel Temas Gözler

Erkekler kadınları genel olarak bir süzdükten sonra en çok baktıkları diğer bir yer ise gözlerdir. İnsanlar genel olarak bir kişisinin gözlerine baktığında kendisinde bir kıpırtı hisseder. Eğer bu kıpırtı hissedilirse bu aşka doğru ilerler. Erkeklerin bir kadında en çok etkilendiği yerlerden bir tanesi olan gözler karşı cins için oldukça önemlidir.

erkeklerin kadınların neresine bakar


3. Kalçalar Çok Önemli

Kadınları kadın yapan önemli özelliklerin başında yuvarlak hatlar gelmektedir. Kadınlarda bulunan yuvarlak hatlar erkeklerin oldukça dikkatini çeker. Nasıl göğüsler ilk bakılan yer olsa da kalçalar da en az göğüsler kadar etkilidir. Ancak bu bakış çok keskin değildir. Kalçalara bakmak için emin olun erkekler 50 takla atmaktadır.

erkeklerin kadınların neresine bakar


4. Dolgun Dudaklar Sizi Ön Plana Çıkartır

Erkekler kadınlarda dolgun dudaklara hiçbir zaman karşı çıkamaz. Bu durum tabi ki tek başına bir etken değildir ancak emin olun ki kadınlarında dudaklarına bakıp etkilenmeyen erkek sayısı oldukça azdır.

erkeklerin kadınların neresine bakar


5. Pürüzsüz Bacaklar Kusursuzluk Göstergesi

Vücudun tamamlayıcı bölgelerinden olan bacaklar erkekler için son derece önemlidir. Alımlı ve çekici görünen bacaklara karşı hiçbir erkek karşı duramaz. Bacaklar özellikle kalçalarla doğru orantılıdır. Tek başına kalçalar erkeklerin dikkatini çekse de pürüzsüz bacaklarla bir araya geldiğinde bu karşı durulamaz bir hale gelmektedir.

erkeklerin kadınların neresine bakar


6. Bakımlı Saçlar Olmazsa Olmaz

Dünya üzerinde hiçbir erkek yoktur ki kadınların saçlarına bakıp etkilenmesin. Birçok erkek karşı cinsine baktığında nasıl ki gözlere ve göğüslere bakarsa aynı zamanda saçlara da bakmaktadır. Erkeklerin en çok hoşuna giden ise kadınların saçlarının doğal olmasıdır.

erkeklerin kadınların neresine bakar


7. Eller Çok Önemli

Kadınlar kendilerine erkeklerden daha çok bakmaktadır ve bunu vücudunun her bölgesine uygulamaktadır. Erkeklerin en çok dikkat ettiği yerlerin başında eller gelmektedir. Bir kadının elleri bakımlıysa her yeri bakımlıdır, güzeldi algısı erkeklerin genellemesine neden olmaktadır.

erkekler kadınların neresine bakar


8. Küçük Ayrıntı Gibi Dursa da Dişler Olmazsa Olmaz

Yolda yürürken ya da bir yer de otururken nerede olursa olsun en çok dikkat çeken bölgelerin başında ağız yani diş gelmektedir. Karşınızdaki ile konuşurken ya da gülüşürken dişleriniz mutlaka bakımlı olmalıdır. Çünkü erkekler nasıl ki kadınların dudaklarını bakarsa aynı zamanda bu dişlere de odaklanmasında neden olacaktır.

erkekler kadınların neresine bakar

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
311
614
74
60
46
663
432
1
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 3
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.