Erkekleri Etkilemek İçin Bilinmesi Gereken En Etkili Yöntemler

Erkekleri Etkilemek İçin Bilinmesi Gereken En Etkili Yöntemler
04.08.201512:03

Neredeyse tüm erkekler aynı olay, hareket, tavır ve davranıştan etkileniyor. Erkekleri etkilemek için bazı kurallara uymak gerekiyor. Bu kurallara uyarsanız, hoşlandığınız erkek sizden etkilenebilir.

Haber güncelleme tarihi 08.04.2019 13:10

Erkekleri Etkilemenin Yolları

Kadın erkek ilişkilerinde akılda sürekli dolaşan sorular vardır. Kadınlar da erkekler gibi hoşlandıkları kişiyi etkilemek isterler. Bu yüzden bir takım yollara başvururlar. Aslında herkesin kendine, kişiliğine ve karakterine göre davranmak lazım fakat erkekler üzerinde bu durum biraz farklılaşıyor.

erkekleri etkilemenin yolları


Kadının kendine güveni tam olmalı. Özgüven her alanda önemli olduğu gibi kadın erkek ilişkilerinde de önemlidir. Hatta kadın erkek ilişkilerinde daha da önemlidir. Aşırı özgüvenli kadınlar erkeklere pek sempatik gelmez fakat normal düzeyde kendine güvenen kadınlardan erkekler çok etkilenir.

erkekleri etkilemenin yolları


Nedendir bilinmez kaçan kovalanır taktiği hep haklı çıkar. Erkek de kadın da bu taktiği uygular fakat en çok kadınların uygulaması yararlı olur. Kadınlar erkeklerin üzerine çok düşmemeli. Erkeğin üzerine çok düşülmesi erkeğe farklı bir özgüven verir. Bu da sizden uzaklaşmasına sebep olabilir. Bu yüzden oldukça geri durarak hareket edin.


Tanıştığınız bir erkeğe hemen her yönünüzü anlatmayın. Bırakın o sizi tanımaya çalışsın. Gizemli olmakta fayda var. Sorunlarınızı ve sıkıntılarınızı sürekli anlatmayın. Erkekler bu durumdan hoşlanmaz. Bu yüzden problemlerinizi anlatmayın, bırakın o merak edip sorsun. Bu şekilde daha etkilidir.

erkekleri etkilemenin yolları


Erkeği köşeye sıkıştırıp sorular sormayın. Erkekler bu durumdan hiç hoşlanmaz. İlişkinin durumuyla ilgili geleceğe dair sorular oldukça sıkıcı gelir. Bu yüzden bu sorulardan uzak durun. Bırakın o sizinle ilgili plan kursun, siz değil.

erkekleri etkilemenin yolları


Konuşurken gözlerinin içine bakarak konuşun ki bundan herkes etkilenir. Erkekler bu bakışlardan çok etkileniyor. Gözlerinin içine bakarak samimi konuşmalar erkeğin etkilendiği davranışlardan oluyor.

erkekleri etkilemenin yolları


Erkekler tabi ki dış görünüme önem verir. Bu yüzden el, tırnak, diş ve saçlarınızın bakımına özen gösterin. Erkekler kadınların saçlarından etkilenmektedir. Bu her erkeğe göre değişir. Kimi uzun ya da kısa saç, kimi ise açık ya da koyu tonlar. Sadece bakımlı ve özenli olmaya dikkat etmelisiniz.

erkekleri etkilemenin yolları


Ne olursa olsun kendi kişiliğinizi yansıtın. Asla bir başkası olmayın. Doğal olmayan kızlar, erkekler tarafından hiç beğenilmiyor. Bu yüzden kendiniz olun. Bundan çekinmeyin, vazgeçmeyin.

erkekleri etkileme


Her arama ve buluşmaya evet demeyin. Sabırlı ve sakin davranın. Düşünmeden hareket etmeyin.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
153
121
136
129
132
27
127
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 2
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.