Gürültüsüz Çalışan Samsung Model Çamaşır Makineleri ve Kullanıcı Yorumları

Gürültüsüz Çalışan Samsung Model Çamaşır Makineleri ve Kullanıcı Yorumları
22.09.202014:26

Evlerin olmazsa olmazı çamaşır makineleri günlük yaşantımızda oldukça önemli yere sahiptir. Bu içeriğimiz de Samsung çamaşır makinelerini inceledik ve liste haline getirdik. İşte en iyi Samsung çamaşır makinesi.

Haber güncelleme tarihi 28.09.2020 14:05

En İyi 10 Samsung Çamaşır Makinesi

İsmini tüm dünyaya duyurmuş olan Samsung, gün geçtikçe farklı teknolojik ürünler ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Kendine özel özellikleri bulunan Samsung çamaşır makineleri, ülkemizde tercih edilmeye devam etmektedir. İşte en iyi Samsung çamaşır makinesi.


1. Samsung WD10N644R2W Çamaşır Makinesi

Samsung WD10N644R2W Çamaşır Makinesi

AddWash, çamaşırlarınız yıkanırken etrafta kalan sonradan fark ettiğiniz giysileri eklemenizi sağlamaktadır. Akıllı kapak üzerinden deterjan eklemek mümkün. Q-rator akıllı denetleme özelliğinde bulunan çamaşır yıkama programı önericisi, yıkama geçmişinize göre en uygun kıyafet programını önermektedir. Bir diğer ev bakım sihirbaz özelliği, makinenizde oluşan teknik hataları görmenizi sağlamaktadır. 10 kg kapasitesi ile tek seferde tüm kıyafetlerinizi yıkayabilirsiniz. Bu sayede su ve zamandan kazanabilirsiniz. Air Wash özelliği kimyasal madde kullanmadan sadece sıcak hava uygulayarak kıyafetlerde bulunan kötü kokuyu gidermektedir. Eco Bubble köpükle yıkama özelliği, makineye eklenen deterjan köpüğe dönüşerek, giysilere çabucak etki ederek kiri temizler ve enerji tasarrufu yapmaktadır. Nar gibi zor çıkan lekeleri köpükte bekletme işlemi kolayca söküp atmaktadır. Giysilerinizi tam 59 dakika içerisinde giyilmeye hazır hale getirebilirsiniz. Lekeli olmayan kıyafetlerinizi temiz ve kuru şekilde elde edebilirsiniz. Eko temiz kazan, temizlik gerektiği zaman otomatik olarak uyarmaktadır. Temizlemeyi kimyasal madde kullanmadan gerçekleştirmektedir.

Samsung WD10N644R2W Çamaşır Makinesi Fiyatları Karşılaştır

Samsung WD10N644R2W Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumları 

👤 Kurutma özelliği en büyük merakımızdı, acaba işe yarayacak mı memnun kalacak mıyız? gerçekten mükemmel sonuç aldık. Kurutma süresini manuel ayarlayabiliyorsunuz ve çamaşırlar doğrudan dolaba kaldırılabilecek kadar düzgün kuruyor (henüz pamuklu dokuma gömlek denemedik) yıkamadan da kurutmadan da memnunuz, ancak kurutma sonrası tambur kapağının plastiğinde çok miktarda tüy birikiyor, sık sık temizlemek zorundasınız. Serkan Ç.

👤 Ürün normal zamanından erken geldi. Ertesi gün servis gelip kurulum yaptı. 59 dakikada yıkama kilodan az ürünler için geçerli. Yıkadığım çamaşıra göre 2-4 saat arası kuruyor. Uzun süre olursa bazı kıyafetler değişikliğe uğruyor. Her yıkamadan sonra içinde kalan kıyafet tozlarını temizlemek gerekiyor. Çocuğun okul kıyafetleri her gün pisleniyordu kurutmalı olması çok iyi oldu. Tavsiye ederim. Sinem T.


2. Samsung WD80J5B10AW Çamaşır Makinesi

Samsung WD80J5B10AW Çamaşır Makinesi

Eco Bubble, düşük seviye sıcaklıklarda etkili temizleme uygulayabilmektedir. Makineye eklenen deterjan köpüğe dönüşerek giysilerde bulunan lekelere etki ederek kolayca temizleyerek enerji tasarrufu yapmaktadır. Kıyafetlere bulaşan inatçı kirleri köpükte bekleterek yumuşamasını sağlar, böylelikle leke bırakmadan temizlemektedir. Aiw Wash, sıcak hava kullanarak giysilerde oluşan kötü kokuları ortadan kaldırmaktadır. Bu işlemi deterjana gerek duymadan gerçekleştir, aynı zamanda kıyafetler işlem sırasında zarar görmez. Dijital inverter motor, düşük enerji tüketir ve düşük ses seviyesinde çalışmaktadır. Smart Check, akıllı telefon üzerinden makinenizin sorunlarını görüntüleyebilirsiniz. Eko temiz kazan özelliği, temizlik ihtiyacı duyulduğu zaman otomatik olarak kullanıcıyı uyarır, deterjan kullanmadan temizliği gerçekleştirmektedir. 15 dakika programı az kirli kıyafetlerinizin çabucak temizlemektedir. Elmas kazan tasarımı giysilerin zarar görmeden yıkayabilmektedir. 8 kg yıkama ile 6 kg kurutma kapasitesi mevcuttur.

Samsung WD80J5B10AW Çamaşır Makinesi Fiyatları Karşılaştır

Samsung WD80J5B10AW Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumları

👤 Daha önce de Samsung'un kurutmalı bir modelini kullanıyorduk. Arkadaş tavsiyesi üzerine bu modeli aldık. İnternetten almaktan çekindik ama her şey mükemmel ilerledi. Ve zamanından önce elimizde oldu. Ürün çok başarılı, Samsung servisi gelip kurdu. Çok memnunuz. Dijital menüsünde gereken tüm özellikler var. Müge A.

👤 Çok memnun kaldık. Yıkaması da kurutması da f/p olarak oldukça başarılı. Kurutma konusunda makineden çıkarıp direkt dolaba koyabilirsiniz. Tek olumsuz yanı çamaşırlar çok fazla kırışıyor. Genel olarak değerlendirmek gerekirse tavsiye ediyoruz. E** Ö**


3. Samsung WF16J6500EV Çamaşır Makinesi

Samsung WF16J6500EV Çamaşır Makinesi

Yıkama esnasında unutulan çamaşırlarınızı AddWash kapısından istediğiniz zaman makinenize ekleyebilirsiniz. Yeni VRT Plus özelliği, makine çalışırken ses ve titreşimi azaltmaktadır. Kazan kısmı çok hızlı dönse bile dengede kalmasına yardımcı olmaktadır. SelfClean, kazan ve contayı temiz tutarak yüksek kolaylık sağlamaktadır. 40 yıkama programından sonra otomatik olarak uyarmaktadır. MultiSteam teknolojisi, kıyafetlerin güzel ve temiz kokmasını buhar gücüyle yapmaktadır. Bu özellik mikroplardan arındırarak, giysilerin kırışıklığı azaltır ütü ihtiyacını en alt seviyeye indirmektedir. Energy star sertifikasına sahip olması yüksek enerji tasarrufu yapmasıdır. Kendisini diğer modellerden ayıran en önemli farkıdır. Smart Control uygulaması nerede olursanız olun çamaşır makinenizi kontrol etmenizi sağlar. Havalandırma kanalları sürekli olarak takip edilmektedir, güvenli ve yüksek performansını korumasına yardımcı olur. Kanallarda sorun oluştuğu zaman uyarı vermektedir. Smart Care, akıllı telefon üzerinden makinede oluşan sorunları göstermektedir.

Samsung WF16J6500EV Çamaşır Makinesi Fiyatları Karşılaştır

Samsung WF16J6500EV Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumları

👤 Çok büyük ve çok güzel yeriniz darsa almayın ama yeriniz varsa mükemmel kapağının üzerinde çalışırken çamaşır atmaya ayrı bir kapağı bile var. Zülal M.

👤 Bende aldım çok büyük Yorgan perde nevresimler her şeye giriyor çok memnunum çok güzel yıkıyor beş yıldız veriyorum. Yılmaz İ.


4. Samsung WW90K5410UX Çamaşır Makinesi

Samsung WW90K5410UX Çamaşır Makinesi

Gözünüzden kaçırmış olduğunuz kıyafetleri yıkama esnasında fark ederek akıllı kapak üzerinden makinenize ekleme yapabilirsiniz. İsterseniz akıllı kapak özelliğini deterjan eklemek için kullanabilirsiniz. Eco Bubble, deterjanları köpüğe dönüştürerek yıkamayı gerçekleştirir. Köpükler giysilere hızlı şekilde etki ederek kiri kolayca söküp atmaktadır. Kıyafetlerinize bulaşan çıkması zor lekeleri köpükte bekleterek yumuşamasını sağlar böylelikle kolayca temizlemektedir. Dijital inverter motor, düşük enerji tüketimi yapar ve sessiz çalışmaktadır. Smart Check uygulaması çamaşır makinenizde oluşan sorunları teknik servise gerek kalmadan çözmenize yardımcı olmaktadır.

Samsung WW90K5410UX Çamaşır Makinesi Fiyatları Karşılaştır

Samsung WW90K5410UX Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumları

👤 Gürültülü çalışıyor diyenleri pek anlayamadım. Geldiğinden beri 5.yıkamam çalıştığı belli bile olmuyor. Sıkmaya geldiğinde az bir sesiz var evet ama bu da oldukça normal. 800 devirde çalıştırdım hep oldukça başarılı 1400 devirde kuru çıkar herhalde. Bitince sizi müzikle uyarıyor ve otomatik makine kapatıyor kendini. Ekran dokunmatik. İstediğiniz sıcaklıkta istediğiniz durulama sayısında ve istediğiniz devirde çalıştırabilirsiniz. Gecikmeli bitir özelliği mükemmel. Sabah çıkarken bitim süresini ayarlıyorum eve gelince bitmiş oluyor ve zaman kaybetmeden seriyorum. Samsung dan vazgeçmeyin tasarrufta üstüne tanımam. C** Ç**.

👤 Ürünü ilk çıktığında aldım 2 yıldan fazla kullanıyorum. Öncelikle tasarımı çok şık. Add wash kapak sayesinde unutulan çamaşırları ilave etme özelliği çok kullanışlı. Ayrıca 9 kg ama az çamaşıra göre sure hesaplıyor ve su alıyor bu önemli. Yıkama performansı gerçekten çok başarılı. Tek eksiği biraz daha sessiz çalışmasını beklerdim böyle bir üründen. Ama yine de alınacak muhteşem bir ürün… B** T**


5. Samsung WD80J5B10AS Çamaşır Makinesi

Samsung WD80J5B10AS Çamaşır Makinesi

Düşük sıcaklıklarda etkili olabilen Eco Bubble yıkama özelliği, makinede bulunan deterjanları köpüğe dönüştürerek kıyafetleri kısa sürede temizlenmesini sağlamaktadır. Giysilere bulaşan çıkması zor lekeleri köpükte bekleterek yumuşatır, bu sayede etkili temizleme imkanı sunmaktadır. Air Wash teknolojisi, kıyafetlere zarar vermeden sıcak hava ile kötü kokuları yok etmektedir. Dijital inverter motor makinenin düşük enerji tüketmesine yardımcı olmaktadır. Smart Check uygulaması akıllı telefonunuz üzerinden makinenizde oluşan basit sorunları çözmenizi kolaylaştırmaktadır. Kimyasal maddeye gerek kalmadan kazanı temizleme özelliğine sahip olan eko temiz kazan teknolojisi, kullanıcıyı uyararak temizlik vaktinin geldiğini işaret etmektedir. 15 dakika hızlı yıkama programı, hafif kirli giysileri çabucak hazır hale getirmektedir. Elmas kazan, giysilerin kumaşlarına zarar vermeden çevirerek yıkamasını sağlar.

Samsung WD80J5B10AS Çamaşır Makinesi Fiyatları Karşılaştır

Samsung WD80J5B10AS Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumları

👤 Kayın validem kullanıyor memnun diye aynısından aldım. Kurutma süresini illa 4 saat yapmaya gerek yok arkadaşlar. 1 veya 1,5 saat yapıp koltuğun veya yatağın üstüne atın zaten hafif nemli diye kuruyor. Bence çok güzel bir makine. En fazla 1,5 saat kurutma yapıyorum ve kırışma falan olmuyor. Eski makineler göre çok büyük rahatlık. İlla alıp dolaba koymak istiyorum kupkuru olsun diyorsanız bilemem, bence böyle en güzeli. Şeyma D.

👤 Gayet güzel bir makine kurutma için ayrı bir kurutucu gibi performans beklemeyin iki ayrı makine için yeri olmayanlar için süper çözüm ama yeriniz varsa makina ayrı kurutucu ayrı almanızı öneririm. İsmet A.


6. Samsung WW10N644RBX Çamaşır Makinesi

Samsung WW10N644RBX Çamaşır Makinesi

Akıllı denetim sistemi, önceden yıkadığınız çamaşırların verisini kaydederek bir sonraki yıkama işleminde size en uygun programı önermektedir. Ev bakım sihirbazı makinede oluşan teknik hataları takip etmenizi kolaylaştırmaktadır. 10 kg yıkama kapasitesi makinenizin kullanım sıklığınızı azaltarak zaman ve su tasarrufu yapmanızı sağlamaktadır. Eco Bubble, düşük sıcaklıklarda bile yüksek etki gösterebilmektedir. Eklenen deterjan köpüğe dönüşerek lekeleri ortadan kaldırmaktadır. Süper hızlı program, giysilerinizi 59 dakika içinde yıkar. Daha güçlü bir durulama için spreyleme kullanır ve yıkamayı bitirmek için yüksek hızlı dönüş yapmaktadır. Eko temiz kazan tamburda ya da kapan conta kısmında oluşan kirleri deterjan kullanmadan temizler, ihtiyaç durumunda kullanıcıyı bilgilendirmektedir. Bubble Soak, inatçı lekeleri köpük içinde bekleterek yumuşamasını sağlar, böylelikle iz kalmadan kolayca temizlemektedir. Dijital inverter motor, düşük enerji tüketir ve sessiz çalışmaktadır. Resitans kısmı seramik yapıya sahip olmasından dolayı kireç yapmasını önler ayrıca performans kaybı yaşatmamaktadır.

Samsung WW10N644RBX Çamaşır Makinesi Fiyatları Karşılaştır

Samsung WW10N644RBX Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumları

👤 Samsung'un en iyi makinesi diyebiliriz. Bir tek addwash özelliği yok çok ta dert değil diyorsanız boşuna daha fazla ödemeye gerek yok. Köpük motoru ve dijital inverter motoru çok sessiz. Sıkma durumunda bile hiç titreme yok ve sesi çok az çıkıyor. Fiyat olarak mağazalardan daha uygun olduğu için buradan almak istedim. Pakette delik dahi yoktu. Teslimat ta çok iyi. Daha ne olsun. Erol K.

👤 Ürün çok şık teslimat kusursuz su alırken çok ses veriyor ama çalışırken hiç sesi yok. Samsung servis ertesi gün kurulum yaptı sadece dokunmatik olması ve bazen oradan bir şey alırken program bir anda sıfırlanıyor hassas bu konuda bazı tuşlarda baya basıyorsunuz öyle algılıyor tek sevmedim kısmı dokunmatik oluşu gerisi süper makine görüntü performans güzel 5 aydır kullanıyorum. Esma P.


7. Samsung WW90K4430YW Çamaşır Makinesi

Samsung WW90K4430YW Çamaşır Makinesi

Yıkama başladıktan sonra kirlenen veya gözden kaçan giysilerinizi Add Wash akıllı kapak üzerinden tekrar makinenize ekleme yapabilirsiniz. 8 kg yıkama kapasiteye sahip olup ince tasarım ile dikkat çekmektedir. Geniş haznesi sayesinde sık sık makine kullanmanız gerekmez böylelikle su ve zaman tasarrufu yapmanız kolaylaştırmaktadır. Bubble Soak düğmesine basıldığı zaman, giysilere bulaşan lekeleri temizlemeyi sağlar. Köpükler lekeyi yumuşatarak kolayca lekeyi çıkartmaktadır. Dijital inverter motora sahip olması makinenin daha sessiz ve düşük enerji tüketerek çalıştırmaktadır. Smart Check, akıllı telefon üzerinden makinenizde oluşan sorunları tespit etmenini sağlar. Bu sayede teknik servise gerek kalmadan sorunu çözebilirsiniz. Elmas kazan tipi giysilerinize maksimum önem vererek zarar görmesini engellemektedir.

Samsung WW90K4430YW Çamaşır Makinesi Fiyatları Karşılaştır

Samsung WW90K4430YW Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumları

👤 Bayıldık annem için aldım. Gönderen firma çok ilgiliydi sokağa çıkma yasağının olduğu gün geldi servisi aradık pazartesi gelip taktılar gayet sessiz çalışıyor ve kullanması çok basit hiç düşünmeden alabilirsiniz bence öndeki ekstra kapağı bir mucize hayat kurtarıcı:) G** Z**.

👤 Harika bir urun teslimat kurulum hemen oldu çamaşırlar resmen kuru gibi çıkıyor çok memnun kaldım. A** K**.


8. Samsung WW12K8412OW Çamaşır Makinesi

Samsung WW12K8412OW Çamaşır Makinesi

Akıllı kapak teknolojisi unutulan çamaşırları diğer yıkamayı beklemenizi gerektirmeden makinenize eklemenizi sağlamaktadır. Ek olarak isterseniz akıllı kapak üzerinden deterjan ilavesi yapabilirsiniz. Yeni akıllı özelliği olan Smart Control, makinenizi akıllı telefon yardımıyla uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu uygulama evde olmadığınız zamanlarda çamaşırlarınızı yıkamanızı sağlar. Süper hızlı program, günlük giyilen kıyafetleri 59 dakika içinde hazır hale getirmektedir. Durulama işlemini spreyleme tekniğini kullanmaktadır. Yıkamayı 59 dakikada bitirmek için yüksek hızda dönüş yapmaktadır. Eco Bubble, köpükle yıkama teknolojisi düşük sıcaklık seviyelerinde bile etkili yıkama yöntemidir. Köpüğe temas eden lekeler yumuşayarak çıkması kolay hale gelmektedir. Inverter motor makinenin sessiz ve düşük enerji harcayarak çalıştırmaktadır. VRT Plus, çamaşır yıkama sırasında ses ile titreşim seviyesini düşürür. 3D titreşim sensörü yüksek devir gücünde çalışırken bile makineyi dengede tutabilmektedir.

Samsung WW12K8412OW Çamaşır Makinesi Fiyatları Karşılaştır

Samsung WW12K8412OW Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumları

👤 Alırken tereddütlerim vardı fakat kullanmaya başladıktan sonra hepsi bitti şahane çok güzel kısa programı bile çok güzel piyasanın çok altında bir fiyatla pişman olmayacağınız bir ürün teşekkürler. Tülay B.

👤 Çok hızlı bir şekilde gönderildi. Horoz Lojistik firması paketinde bile çizik olmadan teslim etti. Samsung servisi kurulumu hemen yaptı. Makine teknoloji harikası. Kullanımı çok kolay. Ses yok. Çamaşırlar daha temiz çıkıyor. K** K**


9. Samsung WD90K6B10OS Çamaşır Makinesi

Samsung WD90K6B10OS Çamaşır Makinesi

Add Wash teknolojisi kullanıcıları oldukça memnun etmektedir. Akıllı kapak teknolojisi kenarda kalan yıkanması gereken çamaşırları diğer yıkamayı beklemeden temizlenmesini sağlamaktadır. Eklenen deterjan veya yumuşatıcı yetersiz gelirse akıllı kapak üzerinden yeniden doldurabilirsiniz. Eco Bubble köpükle yıkama özelliği düşük sıcaklıkta zorlu lekeler karşısında olumlu sonuç alabilmektedir. Air Wash, giysilerde oluşan kötü kokuları gidermek için sıcak hava ile kumaşa zarar vermeden kokuyu gidermektedir. Yoğun lekeleri ortadan kaldırmak için köpükte bekletme işlemini uygulamaktadır. Dijital inverter motoru çamaşır makinesinin sessiz ve düşük tüketim yaparak çalıştırmaktadır. Makinede ortaya çıkan sorunları Smart Check uygulamasından takip edebilirsiniz. Elmas kazan tipi kıyafetlere zarar vermeden yıkamaktadır.

Samsung WD90K6B10OS Çamaşır Makinesi Fiyatları Karşılaştır

Samsung WD90K6B10OS Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumları

👤 Makineyi birkaç aydır kullanıyorum. Yıkaması çok sessiz, hatta birkaç kere makine çalışmıyor sandım. Köpükte bekletme özelliği güzel. Yıkamasında sıkıntı yok. Kurutma özelliği benim hayatımı çok kolaylaştırdı. İşe giderken yıkama ve peşine de kurutma ayarlıyorum, Eve geldiğimde katlayıp kaldırıyorum. Çamaşır makinesinden çıkar, kurutma makinesine koy derdi yok. Tişört gibi ince kıyafetleri yarım saatte kurutuyor ama kalın kıyafetleri 3 saatte kurutuyorum. Kurutma bittiğinde makine sesle uyarı veriyor, hemen çıkardığımda sıcak olduğu için ütülü gibi çıkıyor. Ama bittikten sonra makinenin içinde kalırsa o zaman kırışıyorlar. Kurutma bittikten sonra çamaşırlar deterjan ya da yumuşatıcı kokmuyor. Koku giderme özelliğini bir kere kullandım. Kedimin çiş kokusuydu ve asla çıkmadı. D** K**

👤 İlk yıkamalarda banyoya girince değişik bir koku oluyordu. Zamanla azalmaya başladı. Kurutma makinesi koyacak yerimiz olmadığı için biraz endişeyle aldık ama büyük rahatlık. Yalnız 2 saatten az kurutma yetmiyor. 2 saatte bile bazı şeyler hafif nemli çıkarıyor. Söylendiği gibi çok kırışık çıkarmıyor. Yıkama ısısını, devrini vs manuel de değiştirebiliyoruz. Bu da güzel bir özellik bence. E** A**


10. Samsung WW90M74FNOO Çamaşır Makinesi

Samsung WW90M74FNOO Çamaşır Makinesi

QuickDrive, yıkama performansını düşürmeden yıkama süresini yarı yarıya kısaltır ve enerji tüketimini %20 kadar düşürmektedir. Q-Durum kazanı, birbirlerinden ayrı dönen ana kazan ile arka plaka çift güç sayesinde kıyafetlerin dinamik olarak döndürmektedir. Akıllı kapak etrafta kalan veya gözden kaçan giysileri makinenize eklemenizi sağlar. Eco Bubble yıkama özelliği, köpüğe dönüşen deterjan, giysilere çabucak etki ederek lekeyi iz bırakmadan temizlemektedir. Süper hız çamaşırlarınızı 39 dakika içinde yıkar, hızlı spreyleme ile girdap + düzen kullanarak durulama süresini azaltmaktadır. Giysilerde bulunan kirleri güçlü bir buhar ile temizler, %99 oranında olumlu sonuç alabilmektedir. VRT Plus, makine çalışırken ses ve sarsıntıyı azaltmaktadır. StayClean çekmecesi deterjanı temizler, kalıntıları en aza indirmektedir.

Samsung WW90M74FNOO Çamaşır Makinesi Fiyatları Karşılaştır

Samsung WW90M74FNOO Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumları

👤 Ecoboble sayesinde çamaşırlarım daha derinlemesine temiz yıkanıyor akıllı kapak çok güzel bir tasarım unuttuğum kıyafetlerimi hemen atabiliyorum. Ayşegül K.

👤 Renk tasarım estetik efsane aynı ürünün beyaz rengi daha ucuz renk takıntınız yoksa Çok sesiz çalışıyor Güçlü ve oldukça teknolojinin yeniliklerini barındırıyor Almak isteyenlere Şiddetle tavsiye ederim 10 yılda motor garantisi var. Nihat P.


Samsung Çamaşır Makineleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular 

Birbirinden farklı özelliklere sahip olan Samsung çamaşır makineleri, performansı ve konforu sayesinde kullanıcıları oldukça mutlu etmektedir. Yüksek puanlar almayı başaran Samsung çamaşır makineleri hakkında merak edilenleri cevapladık. İşte Samsung çamaşır makineleri hakkında sıkça sorulan sorular.


Çamaşır makinemin ekranında LE kodu yazıyor ne anlama gelmektedir?

Makinenizde bulunan sensör bir su kaçağı tespit ettiği zaman ekran LE kodu görünmektedir. Su giriş hortumunu kontrol edin ve su sızmayacak şekilde sıkın.


Çamaşır makinesi ekranında SUD hatası çıkıyor ne anlama gelmektedir?

Bu hata genellikle yanlış deterjan seçimi veya fazla deterjan kullanımı sonucu ortaya çıkmaktadır. Makinede fazla köpük oluşursa kısa bir süre durarak köpüğün dağılmasını beklemektedir.


Çamaşır makinesi ekranında 2H kodu neden görünür?

Yıkama süresi 2 saat ya da daha uzun süreceği anlamına gelmektedir. 2 saatlik dilimin altına inince kalan zaman gözükecektir.


Çamaşır makinesi ekranında DE kodu çıkıyor ne yapabilirim?

Çamaşır makinesi kapağının tam kapanmama sonucu bu hata meydana gelmektedir. Kapağı kontrol edin ve çamaşırları kapağa sıkıştırmadan yerleştirmeye özen gösterin.


2020 yılının en çok tercih edilen Samsung marka çamaşır makinesi modelleri hangisi?

 • Samsung WW90M74FNOO
 • Samsung WD90K6B10OS
 • Samsung WW12K8412OW
 • Samsung WW90K4430YW
 • Samsung WW10N644RBX
 • Samsung WD80J5B10AS
 • Samsung WW90K5410UX
 • Samsung WF16J6500EV
 • Samsung WD80J5B10AW
 • Samsung WD10N644R2W
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
1
0
1
1
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.