Emiş Gücü Yüksek En İyi 20 Elektrik Süpürgesi Modeli | 2021

Emiş Gücü Yüksek En İyi 20 Elektrik Süpürgesi Modeli | 2021
11.09.201815:43

Temizliğin en önemli gereçlerinden biri olan elektrikli süpürgeler ayrıldıkları türlere göre farklılıklar göstermektedir. Bu içeriğimizde en yüksek emiş gücüne sahip elektrikli süpürgeleri inceledik.

Haber güncelleme tarihi 28.02.2021 09:21

Hangi elektrikli süpürge modelini tavsiye edersiniz? Yılın en çok tercih edilen Dyson, Philips, Karaca, Rowenta, Arnica, Samsung, Fakir, Grundig, Arçelik, Bosch, Karcher, Thomas marka sulu, toz torbalı ve toz torbasız elektrikli süpürge modellerini listeledik.


En Kaliteli Elektrikli Süpürge Markaları

Yüksek emiş gücü, pratik kullanımı, HEPA filtresi, toz torbalı ve toz torbasız özellikleriyle öne çıkan tüm elektrikli süpürge modellerini listeledik. İşte en iyi 20 elektrikli süpürge modeli:

1. Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

En İyi Elektrikli Süpürge Tavsiye, Emiş Gücü Yüksek Elektrikli Süpürge

El değmeden hazne temizliği yapılabilen bu elektrikli süpürge %25 daha az sessizlik özelliğiyle rakiplerine fark atmayı başarıyor. 700 Watt çekim gücüne sahip cihaz, kullanıcı yorumlarına bakıldığında %90'lık yüksek memnuniyet oranıyla en iyi elektrikli süpürgeler listemizde yer alıyor.

Teknik Özellikler

 • Devrilmeyen gövde tasarımı
 • Hijyenik hazne boşaltma mekanizması
 • Ömür boyu dayanıklı motor sonrası filtre
 • A enerji sınıfı
 • 80 desibel ses seviyesi
 • Hepa filtre

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;

Dyson Torbasız Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün harika! Çekim gücü oldukça yüksek bir süpürge, ürünün ebatları söylendiği gibi bence hiç de küçük değil gayet normal boyutlarda. Sesi de az ayarı yükseltince ses ve çekim gücü artıyor bu muhteşem bir özellik. Hiç düşünmeden rahatlıkla alabilirsiniz ben  kesinlikle çok memnun kaldım. - Şaduman35

👤 Marka olarak tereddüt etmeden tercih ettiğim bu ürün, performans, kalite, güç ve estetik olarak da beni yanıltmadı, bence hiç macera aramayın ve direkt sepetinize ekleyin bu ürünü. - Kerime66


2. Philips Marathon Ultimate LED FC9934/07 A+ Sınıfı Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

En İyi Elektrikli Süpürge Tavsiye, Emiş Gücü Yüksek Elektrikli Süpürge

Toz torbasız elektrikli süpürgeler sınıfının en gözdesi olan Philips marka elektrikli süpürge 650 Watt çekim gücüne sahiptir. 75 desibel ses seviyesinde çalışan bu cihaz ses konusunda da oldukça başarılıdır. Kullanıcı yorumlarına göre Philips Marathon Ultimate halı üzerindeki en zorlu tozların bile üstesinden kolayca gelmektedir.

Teknik Özellikler

 • A enerji sınıfı
 • 75 desibel ses seviyesi
 • Hepa filtre
 • A sınıfı sert zeminde çekiş
 • B sınıfı halıda çekiş

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;

Philips Torbasız Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 Bu ürünü uzun zamandır kullanıyoruz çok memnun kaldık. Parasını kesinlikle hak ediyor, tavsiye ederim. Ürünün sessizliği, çekim gücü, kalitesi, teknoloji mükemmel. - Yeliz0000

👤 Çeşitli markaları araştırıp yorumlara bakarak bu üründe karar verdim. Fiyatının hakkını veren bir cihaz. Led özelliği gerekliymiş gün ışığında gözle gözle görünmeyen toz vs fark edebiliyorsunuz kullanınca bunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. - ElizK16


3. Karaca Vantuz 8 Rosegold Elektrik Süpürgesi

En İyi Elektrikli Süpürge Tavsiye, Emiş Gücü Yüksek Elektrikli Süpürge

899 W gibi yüksek motor gücüne sahip olan Karaca Vantuz 8, en ince tozları dahi haznesine çekebilmektedir. 73 db ses seviyesi ile sessiz bir kullanım yapabileceğiniz bu elektrikli süpürgenin 3.15 litre toz haznesi bulunmaktadır. 8 metre uzunluğunda olan kablosuyla temizlik yaparken ev içerisinde rahatlıkla dolaşabilirsiniz. HEPA 13 filtresi alerjen maddeleri hapsederek sağlıklı ortam oluşturmaktadır. Ergonomik tutma sapı uzun kullanımlarda herhangi bir zorluk yaratmamaktadır.

Teknik Özellikler

 • Güç: 899 Watt
 • Ses: 73 Db
 • Toz Haznesi Kapasitesi: 3.15 Lt
 • Kablo Boyu: 8 Metre
 • HEPA 13 filtre

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;

Karaca Toz Torbasız Süpürge Kullanıcı Yorumu

👤 Ürün çekiş yönünden güzel ancak biraz büyük ve çok dikkatli kullanmak gerek hemen kırılabilecek bir yapıya sahip özellikle tekerlekleri çok basit yapılmış oyuncak araba gibi iade etmek için epey bir düşündüm ancak çekimi güzel diye vazgeçtim. A** R**.

👤 Ürün çok çok güzel paketlenmesi iyiydi ürün fiyatı da piyasaya göre çok iyi boyutu ağırlığı ve kalitesi der susarım alta ki yorumlardan tedirginlik yaşadım ama gelen ürün her şeyin önüne geçti çok güzel. K** B**.


4. Rowenta RO7663 EA Silence Force Cyclonic 750 W Toz Torbasız Süpürge

En İyi Elektrikli Süpürge Tavsiye, Emiş Gücü Yüksek Elektrikli Süpürge

2100 Watt çekim gücüne sahip bu ürün tasarımından ötürü sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanıcı yorumlarına bakıldığında rakiplerine nazaran daha güçlü bir performans sunan Rowenta elektrikli süpürge, zamanla düşen çekim gücü gibi bir sorun da yaşamamaktadır. 67 desibel ses seviyesi de bu ürünü diğer ürünlere göre farklı kılmaktadır.

Teknik Özellikler

 • A enerji sınıfı
 • Hepa filtre
 • 2100 motor gücü
 • A sınıfı sert zeminde çekiş gücü
 • Emiş gücü ayar

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;

Rowenta Torbasız Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 Şimdiye kadar 10 tane süpürge kullandım ama hiç birinden memnun değildim. Bu da aynı olur diye düşünürken beni şaşırttı doğrusu. Harika ötesi temizlemesi çok kolay her süpürdüğümde çıkan toz beni şaşırtıyor. - Hande4

👤 Ürünü çok kısa bir süredir kullanmama rağmen oldukça memnun kaldım diyebilirim. Bir süpürgeden beklentinizin üzerinde bir performans sergiliyor kesinlikle. - Pınar77


5. Arnica Tesla Premium Rose 750w Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

En İyi Elektrikli Süpürge Tavsiye, Emiş Gücü Yüksek Elektrikli Süpürge

Arnica Tesla Premium Rose, 70 Db ses seviyesinde çalışarak diğer modellere göre daha düşük gürültüde süpürme imkanı sunmaktadır. Uzaktan kumanda yardımıyla makineyi rahatlıkla kontrol ederek diğer işleriniz için zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz. Cihazın LED göstergeleri üzerinden durum bildirimlerini görebilirsiniz. Cyclone max özelliği bulunan Arnica tesla, zemin fark etmeksizin performansını koruyabilmektedir. Toz hazne kısmı çalışma sırasında otomatik bir şekilde kapanmaktadır.

Teknik Özellikler

 • 750 W
 • A sınıfı
 • 3 Litre Toz Haznesi
 • 70 db Ultra Sessiz
 • 3 in 1 Emniyet Sistemi

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;

Arnica Toz Torbasız Süpürge Kullanıcı Yorumu

👤 Ürünü teslim aldık gayet güzel görünüyor. Emiş gücü iyi tutamak yerinde kumanda düğmesi var hızını oradan ayarlayabiliyorsun her şey için ayrı ayrı başlık var gayet güzel görünüyor kullandık sıra daha iyi değerlendirme şansımız olacak. M** B**.

👤 Uzun araştırmalarım neticesinde en uygun fiyatı burada buldum ve aldım. Kısa sürede elime ulaştı. Çok memnun kaldım. Ürün anlatıldığı gibiydi. Kargo paketi iyi yapılmıştı. Diğer yorumları okuyarak aldım. Şimdi evim rahat bir nefes almış hissediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Şu an odanın baş köşesinde süpürgem duruyor. Çünkü hak ediyor. Meryem G.


6. Samsung VCC45W0S3R Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

En İyi Elektrikli Süpürge Tavsiye, Emiş Gücü Yüksek Elektrikli Süpürge

Twin Chamber System teknolojili Samsung VCC45W0S3R toz torbasız süpürge, iki farklı bölümlü toz toplama alanı sayesinde kaliteli bir deneyim sunmaktadır. Yüksek emiş gücünün yardımıyla en ufak parçaları bile etkili bir şekilde temizlemektedir. Evinizin odasında olan polen, toz ve küf gibi maddeleri HEPA filtre sistemiyle saklamaktadır. A sınıfı elektrik tüketimiyle diğer modellere göre daha az enerji harcamaktadır.

Teknik Özellikler

 • A enerji sınıfı
 • 82 desibel ses seviyesi
 • 6 metre kablo uzunluğu
 • 700 watt motor gücü
 • 1.3 L toz haznesi

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;

Samsung Toz Torbasız Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 Küçük, hafif ve neredeyse dikey süpürge kadar pratik. Hepa filtresi var. İndirimli fiyatıyla böyle bir süpürgeye bu fiyata sahip olamazsınız. Gücü o kadar yüksek değil, dış plastiği çok kalitesiz. Ancak ikinci bir pratik bir süpürge arayışında olanlar için ideal. S** K**.

👤 Ürün bugün elime ulaştı. Hızlı kargo, orijinal kutu. İlk denememi yaptım. Ürün halıları havaya kaldırıyor. Özellikle uzayan boru benim gibi yüksek tavanlı bir evde yaşayanlar için ideal. Çok küçük ve rahatça elinizde taşıyabileceğiniz bir açılır kapanır kulp yapmaları da cabası. Tabi bu tarz ürünleri bir süre deneyip sonra yorumlamak daha doğru olacaktır. Şu an için gayet güzel. Ceyda K.


7. Fakir Ranger On/off Elektrikli Süpürge

En İyi Elektrikli Süpürge Tavsiye, Emiş Gücü Yüksek Elektrikli Süpürge

Gelişmiş özellikleri ile evinizde veya ofisinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz Fakir Ranger elektrikli süpürge, 890 W motor gücüyle yerde oluşan tüm kirleri kolaylıkla haznesine çekerek alerjen maddeleri ortadan kaldırmaktadır. Ergonomik tutuş yapısı temizlik sırasında elinizi yormadan tüm evi süpürmenize yardımcı olmaktadır. 5 metre uzunluğunda olan kablosunu işiniz bittikten sonra otomatik bir şekilde sararak size zamandan kazandırmaktadır.

Teknik Özellikler

 • Güç: 890 W
 • Toz Hacmi: 1.5 L
 • Cyclone Hepa Filtre: Var
 • Ses Seviyesi: 77.8 dB
 • Renk: Siyah

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;

Fakir Toz Torbasız Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 1500 TL civarı alınabilecek en muhteşem süpürge 750 tlye ürün emiş gücü çekimi aşırı fazla ekstra turbo baslık alacam yoksa kendi başlığı ile çok eziyetli ilk defa böyle süpürge gördüm harika sanki gerçekten halıyı şu ile yıkıyor iz bırakarak tertemiz yapıyor. Tavsiye ederim. Güç ayarlaması var bilgilerinize. A** A**.

👤 Bütün süpürge markalarını araştırdım çok para vermeye gerek yok tereddüt etmeden alın ürün siparişinden 2. gün dolmadan geldi gayet başarılı çalışması ve çekişi çok güzel halıyı kaldırıyor kullanışlı. Burak B.


8. Philips PowerPro Active FC9532 A Sınıfı Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

En İyi Elektrikli Süpürge Tavsiye, Emiş Gücü Yüksek Elektrikli Süpürge

750 Watt çekim gücüne sahip bu cihaz PowerCyclone 4 teknolojisi ile temiz havayı kirli havadan tek seferde ayırarak hava akışını ve performansı en üst seviyeye çıkarmaktadır. %100 temizleme performansı ile kullanıcı yorumlarında desteklenen ürünler arasına girmeyi başarmıştır.

Teknik Özellikler

 • A enerji sınıfı
 • B sınıfı toz tutma sınıfı
 • 750 Watt çekiş gücü
 • 78 desibel ses seviyesi
 • Ultra Hijyen motor filtresi
 • Extra sert zemin başlığı

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;

Philips Torbasız Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 Hafif olması bel ağrısı yaşayanlar için önemli bir etken diyebilirim. En zorlu temizliklerimde bile bana aşırı kolaylık sağlıyor. Pratik temizliği ve enerji tasarrufu sağlayan özellikleriyle mükemmel bir süpürge diyebilirim. - UmayT.

👤 Temizlik yapmayı keyfe dönüştürür hem tertemiz yapar hemde dinlenecek vaktiniz kalır o derece memnun kaldığım bir elektrikli süpürge oldu. Kesinlikle tüm ev hanımlarına zamandan tasarruf için tavsiye ediyorum. - ÜzümH.


9. Dyson Big Ball Allergy 2 Toz Torbasız Elektrikli

En İyi Elektrikli Süpürge Tavsiye, Emiş Gücü Yüksek Elektrikli Süpürge

Tasarımıyla kullanıcıların göz bebeği olan Dyson, küre şeklinde olan yapısı sayesinde engellerin üzerinden rahatlıkla geçebilmektedir. Tasarım sırasında eklenen yer çekim merkezi, makinenin yan yatma veya ters dönme gibi durumları yaşamasının önüne geçmektedir. Radial Root Cyclone özellikli Dyson, alerji hastalığı olan insanların toz sorunlarını çözerek rahatça nefes almasını sağlamaktadır. 19 parçalı güçlü siklon filtresi, en ince toz ya da kir parçalarını çekerek ortamı temizlemektedir.

Teknik Özellikler

 • Hepa Filtre
 • 600 W Motor Gücü
 • 80 db Ses Seviyesi
 • Renk Gri

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;

Dyson Toz Torbasız Süpürge Kullanıcı Yorumu

👤 Ürün elime ulaştıktan sonra hemen denedim ve sonuç mükemmel Keşke daha önce alsaydım dedim. Fiyatına göre çok güzel performansı var evde toz denen bir şey kalmadı. Ve sesi o kadar az ki hiç rahatız etmiyor. Cihazda çok güzel minik fazla yer kaplamıyor. Halıyı tutuşu çok güzel. Parkede çok rahat ilerliyor başlığı. Çok çok sevdim ev süpürmenin rahatlığını yaşadım dysonla. E** H**.

👤 Ürün çok güçlü ve çok güzel süpürüyor. Süpürme başlığının üzerinde bulunan güç ayarını (-)’ye getirmezseniz süpürürken çok güç harcamanız gerekiyor. Allahtan bu ayar var. İlk gün tam güçte iki odayı süpürünce kollarımda güç kalmadı. Ama bir Dyson ile süpürmeden süpürdüm dememek gerekirmiş, anladım. Tavsiye ederim. M** T**.


10. Grundig VCC 9771 A 750 Watt Toz Torbasız Süpürge

En İyi Elektrikli Süpürge Tavsiye, Emiş Gücü Yüksek Elektrikli Süpürge

800 Watt çekim gücüne sahip bu cihaz aynı zamanda 69 desibel ses seviyesiyle de dikkat çekmektedir. Kullanıcı yorumlarına bakıldığında kolay ve hızlı bir temizlik keyfi sunan bu elektrikli süpürge şiddetle tavsiye edilen ürünlerden birisidir. 

Teknik Özellikler

 • A enerji sınıfı
 • Hepa filtre
 • 800 Watt çekim gücü
 • A sınıfı sert zeminde çekiş gücü
 • A sınıfı toz yayma 
 • 69 desibel ses seviyesi

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;

Grundig Torbasız Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 750 Watt olmasına rağmen çekiş gücü çok iyi ama malzeme kalitesinden emin değilim. Uyuyan birinin yanında bile temizlik yapabilmenizi sağlayan ses seviyesine sahiptir. - MelekY

👤 Ürünü bugün teslim aldım zamanında teslimat yapıldı gerçekten güzel ürün çok sessiz ve çekiş gücüde gayet başarılı ürünlerden birisi. - TubaMelis


11. Arçelik S4935A Torbalı Elektrikli Süpürge

En İyi Elektrikli Süpürge Tavsiye, Emiş Gücü Yüksek Elektrikli Süpürge

Arçelik marka bu torbalı elektrikli süpürge 600 Watt motor gücüne sahiptir. Fazla güçlü olması cihazın özellikle halılarda biraz zorlanmasını sağlasa da emiş gücü açısından birçok makineyle kapışabilmektedir. 

Teknik Özellikler

 • A enerji sınıfı
 • 13 filtre 
 • 3.5 litre toz kapasitesi
 • 8 metre kablo uzunluğu
 • 6 kilo ağılık
 • Işıklı güç göstergesi
 • 600 Watt motor gücü

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;

Arçelik Torbalı Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 Halıyı öyle bir vakumluyor ki, 1. kademe bile yeterli oluyor. Parkeye bile yapışıyor nasıl temizliyor siz düşünün! - EmineK

👤 Belimi incittiğim süpürgemden sonra çok kolaylık sağladı, gerçekten dip köşe temizlik için mükemmel bir elektrikli süpürge kesinlikle hanımlara tavsiye ediyorum... - Kerime T.


12. Philips Performer Expert FC8726/09 A Sınıfı Torbalı Elektrikli Süpürge

En İyi Elektrikli Süpürge Tavsiye, Emiş Gücü Yüksek Elektrikli Süpürge

Çok yüksek çekim gücüne sahip bu elektrikli süpürge, zemine göre güç ayarlama seçeneğiyle kolay temizlik imkanı sunuyor. 650 Watt güce sahip elektrikli süpürge özellikle halı üzerinde etkin temizlik sağlıyor. Kullanıcı yorumlarında da pozitif sonuçlar veren Philips Performer elektrikli süpürge detaylı temizlik severler için ideal bir üründür.

Teknik Özellikler

 • Eco özelliği
 • A enerji sınıfı 
 • Hepa filtre
 • 78 desibel ses seviyesi
 • 5 litre toz hacmi
 • Turbo başlık

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;

Philips Torbalı Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 Daha önce de kullandığım Philips elektrikli süpürge çok iyi bir performansa sahip, düşük emişlerde ise çok sessizdi. Bu süpürgeyi de kesinlikle tavsiye ederim. - Begar4

👤 Ürünün performansı çok iyi çekiş gücü gerçekten harika diyebilirim, ben çok beğendim açıkcası. - Ceyda


13. Bosch Premium Sınıfı Genius Prosilence 59 Elektrikli Süpürge

En İyi Elektrikli Süpürge Tavsiye, Emiş Gücü Yüksek Elektrikli Süpürge

Neredeyse ses seviyesini en alt düzeye indirmeyi başarmış elektrik süpürgelerinden biri olan bu ürün 59 desibelde çalışmaktadır. Yapılan araştırmalara göre internet üzerinden en çok sipariş verilen elektrikli süpürgelerin başında gelen bu ürün kullanıcı yorumlarında da sıklıkla övülmüş olup bu sayede kalitesini yansıtmaktadır. 

Teknik Özellikler

 • Eco özelliği
 • A enerji sınıfı
 • 59 desibel ses seviyesi
 • 5 litre toz hacmi
 • Hepa filtre

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;

Bosch Torbalı Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 Orijinal torba kullanmak şart, sessiz oluşu çekiş gücü mükemmel malzemeleri kaliteli bu yüzden çok beğendim. Makine biraz ağır ama olsun 5 yıldız veriyorum. - MM

👤 Makinenin sessiz oluşu da çekişi de kesinlikle mükemmel. Fakat orijinal torba kullanmanız kesinlikle şart. Diğer torbalarla kullanıldığında emiş gücü düşüyor ve torba daha çabuk doluyor. Orjinaliyle kullanıldığında emin olun daha hesaplı olacaktır. -Nazlım123


14. Philips FC8657/01 PerformerPro AirflowMax 2100 W Torbalı Elektrikli Süpürgesi

En İyi Elektrikli Süpürge Tavsiye, Emiş Gücü Yüksek Elektrikli Süpürge

Philips FC8657, kullanıcı yorumlarına bakılırsa neredeyse herkesi mutlu etmeyi başaran elektrikli süpürgelerden birisi olmayı başarmıştır. 2100 Watt giriş gücüne sahip bu cihaz 4 litre toz kapasitesine sahiptir. 80 desibellik ortalama ses performansıyla gelen ürün mikrofiltre motor filtresi ile toz ve kirleri hapsetmekte olağan üstü pozitif sonuçlar veriyor.

Teknik Özellikler

 • Giriş gücü 2100 W
 • 80 desibel ses seviyesi
 • Mikrofiltre motor filtresi
 • 6 metre kablo uzunluğu
 • 4 litre toz kapasitesi
 • 5.2 kg ağırlı

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;

Philips Torbalı Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 Arkadaşlar benim gibi elektrik süpürgesinden yüzü gülmeyenler için adeta mucizevi bir ürün kesinlikle. Makinemi aldığım yaklaşık 15 gün oldu. Tek kelime ile kullanımı oldukça kolay, emiş gücü mükemmel bir makine. - SanemTuna

👤 Bu ürünü bana arkadaşım önerdi almamda da en büyük etken de çekiş gücü oldu iki aşamalı ayara sahip ve resmen halıyı yerinden kaldırıyor. Üstelik en nefret ettiğim şey olan kalorifer arasındaki tozları bile aldı ben astım hastası olduğumdan sulu süpürgeleri önermişlerdi ama bu makineden oldukça memnunum. - ElifHanım4


15. Bosch Premium Sınıf Home Professional Elektrikli Süpürge

En İyi Elektrikli Süpürge Tavsiye, Emiş Gücü Yüksek Elektrikli Süpürge

Bosch ürünlerinin motorlarının efsane olduğunu herkes bilmektedir. Uzun yıllar boyunca kullanma garantisi verilen bu elektrikli süpürge 850 W emiş gücüyle profesyonel cihazlar arasında sayılmaktadır. %80'lik kullanıcı tavsiyesi ile öne çıkan bu ürün hızlı ve etkin temizlik arayanların tercih edebileceği bir üründür.

Teknik Özellikler

 • Emiş gücü ayarı
 • B enerji sınıfı
 • Hepa filtresi
 • 850 Watt motor gücü
 • 74 desibel ses seviyesi
 • 5 litre toz kapasites

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;

Bosch Torbalı Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 Malzeme kesinlikle çok kaliteli…İki tane başlık çıkıyor birisi turbo kullanınca anlayacaksınız :) En düsük devirde bile emiş gücü fazlasıyla tatmin edici. Fiyatı da piyasaya göre çok normal diyebiliriz. - MacitAyar

👤 Küçük ev aletlerinde en çok güvendiğim marka olmasından dolayı bu ürünü tercih ettim. Bu süpürge size mükemmel bir çekiş gücü sunuyor. 2 ay boyunca kullandık son derece memnun kaldık diyebiliriz ev halkı olarak :) - Yeterİnan09


16. Karcher K 5 Compact Sulu Elektrikli Süpürge

En İyi Elektrikli Süpürge Tavsiye, Emiş Gücü Yüksek Elektrikli Süpürge

K5 Compact basınçlı yıkama makineleri lekelerden ve tozdan kurtulmak için etkili bir yöntem sunmaktadır. En güçlü özelliklerinden biri de su soğutmalı motorudur. Ayrıca su filtresi istenmeyen kirlere karşı pompayı güvenle korumaktadır.

Teknik Özellikler

 • 500 Watt motor gücü
 • 11.5 litre toz hacmi
 • Kir sökücü namlu
 • Su soğutmalı motor
 • Entegre su girişi filtresi
 • Yüksek basınç tabancası
 • Vario Power Jet

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;

Karcher Sulu Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 Kaliteli ve kullanışlı, ucuz ürünlere aldanmayın, vereceğiniz parayı kesinlikle hakettiğini düşündüğüm bir ürün, her ihtiyacı olana tavsiye ediyorum. - Kerim K.

👤 Arabanızı, koltuklarınızı, halılarınızı tertemiz kullanmak istiyorsanız mutlaka edinmeniz gereken bir ürün olduğunu söyleyebilirim. - PelinMuazzez


17. Arnica Bora 4000 2400 Watt Su Filtreli Turbo Fırçalı Elektrikli Süpürge

En İyi Elektrikli Süpürge Tavsiye, Emiş Gücü Yüksek Elektrikli Süpürge

Arnica Bora 4000'in patentli su filtre sistemi ve tozun suya tamamen hapsolmasını sağlayan çift yönlü emiş özelliği sayesinde tozu hiçbir şekilde kaçırmadığı laboratuvarlarda test edilmiştir. Yıkanabilir hepa filtreye sahip olan elektrikli süpürge görsel olarak da öne çıkan tasarımıyla adeta göz dolduruyor.

Teknik Özellikler

 • 2400 Watt motor gücü
 • Hepa filtresi
 • Dar aralık ucu
 • Turbo başlık
 • Distribütör garantisi

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;

Arnica Sulu Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 Hayatımda yaptığım en mantıklı şeylerden biri bu süpürgeyi almaktı sanırım. Bu süpürge ile temizledikten sonra evin havası bile bir başka oluyor. Turbo başlığı mutlaka ama mutlaka kullanın halılarda. - MelisaA.

👤 Herkese tavsiye ediyorum. Bu fiyata daha iyi bir ürün yok. Temizlenmesi de kolay. Temizleyemeyenler biraz abartmış. Çok pratik. Çekim gücü de 2400 Watt ve çok iyi kesinlikle. - NerminU.


18. Thomas Mistral XS Su Filtreli Islak/Kuru Elektrikli Süpürge

En İyi Elektrikli Süpürge Tavsiye, Emiş Gücü Yüksek Elektrikli Süpürge

Azami 1700 Watt motor gücüyle en ulaşılmaz noktalarda bile harika çözümler yaratabilen bu cihaz, kullanıcı yorumlarına da bakıldığında sulu sistem elektrik süpürgelerinde yarışı önde götürmektedir. Hepa filtresi sayesinde tozları hapseden Thomas Mistral eko emiş kademesi gibi farklı modlarla etkin bir temizlik imkanı sunuyor.

Teknik Özellikler 

 • 1700 Watt motor gücü
 • Hepa filtresi
 • Torbasız süpürme 
 • EKO emiş kademesi
 • Özel basınçlı püskürtme sistemi
 • 1.8 litre haznesi
 • 8 metre kablo uzunluğu

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;

Thomas Sulu Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 Mükemmel temizler, montajı kolay sökülür, su filtresi kolay temizlenir. Bu benim su filtreli ilk elektrikli süpürgem kendisi. Çok memnunum herkese tavsiye ediyorum. - KenanEce

👤 16 Senelik ev hanımıyım çocuklarımın astım probleminden dolayı doktorum tarafından tavsiye edildi Thomas ürününü aldım ve kullandım tek kelimeyle bundan daha iyisi olamaz diyorum kesinlikle tavsiye ediyorum. - HülyaDemir6


19. Arçelik S 4312 2000 Watt Hepa Su Filtreli Elektrikli Süpürge

En İyi Elektrikli Süpürge Tavsiye, Emiş Gücü Yüksek Elektrikli Süpürge

2000 Watt motor gücüne sahip bu Arçelik marka cihaz kullanıcılardan tam not almış görünüyor. 85 desibel ses seviyesiyle diğer sulu sistem elektrik süpürgelerine göre bir adım daha öne çıkıyor. Hepa filtreli elektrikli süpürgelerden biri olan Arçelik S 5.8 litrelik toz hacmi sunuyor.

Teknik Özellikler 

 • 2000 Watt motor gücü
 • 85 desibel ses seviyesi
 • ECO gücü ayarı
 • 5.8 toz hacmi
 • Hepa filtre

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;

Arçelik Sulu Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 Özellikle kalabalık misafirlerden sonra çok güzel bir temizlik sağlıyor. Ev bildiğin yüzüne gülüyor. Faydalı olur umarım yorumum ben gerçekten çok memnunum. - IlgazR.

👤 Daha önce de su filtreli başka bir süpürge kullanmıştık ancak bu ürün daha kullanışlı , contalama sistemi kullanılarak daha hassas emiş gücü elde edilmiş. Ses düzeyi çok rahatsız edici değil. - MerveT.


20. Thomas Perfect Air Animal Pure 786527 Su Filtreli Elektrikli Süpürge

En İyi Elektrikli Süpürge Tavsiye, Emiş Gücü Yüksek Elektrikli Süpürge

Thomas Perfect Air Animal, toz, akar ve polenlerin yanı sıra evcil hayvan tüylerini temizlemede de oldukça başarılıdır. Motor gücü 1700 Watt olan bu elektrikli süpürge, aktif karbon filtresi ve mikro atık filtresiyle evinizin havasını mükemmel hale getirmeyi başarıyor. 

Teknik Özellikler

 • 1700 Watt motor gücü
 • 13 litre hepa filtre
 • Aktif karbon filtre
 • Uzaktan kumanda ile emiş gücü ayarı
 • 8 metre kablo uzunluğu
 • Mikro hava çıkış filtresi
 • 1.8 litre toz hacmi
 • İki yönlü park pozisyonu  
 • Teleskobik boru 
 • Döşemeler için hayvan tüyü toplama başlığı (190 mm) 

#işbirliği ile avantajlı fiyatlar;

Thomas Sulu Süpürge Kullanıcı Yorumları

👤 Ürünü 2 aydır kullanıyorum her kullanım sonrası temizliği uzun ve zor ama halı veya herhangi bir yüzey farketmiyor odanın havası dahil tertemiz oluyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum. - PınarC.

👤 Harika annem için almıştık gerçekten bu fiyata bu ürün çok başarılı ben yorumları anlamıyorum yok çok gürültülü falan filan daha önce sessiz bi elektrikli süpürge kullandıysanız onu bilemem ama gayet sesi de normal süpürge nasıl çıkartıyorsa o kadar ben çok memnunum. - NisaU.

En İyi Robot süpürge modelleri

dikey-supurge-modelleri-002.jpg


Elektrikli Süpürge Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Elektrikli süpürge evin temizlik açısından en önemli gereçlerinden birisi hatta en önemlisidir diyebiliriz. Pratik kullanışlı ve güçlü bir makine hayatınızı kurtarabilir. Bu içeriğimizde 2021'in en iyi elektrikli süpürge modellerini inceleyeceğiz fakat öncelikle elektrikli süpürge alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsetmek istiyoruz. 

En İyi Elektrikli Süpürge Tavsiye, Emiş Gücü Yüksek Elektrikli Süpürge

Watt Gücü

Watt gücü bir makinenin iyi performansının göstergesi değildir. Güç daha çok kullanılan elektriğin miktarı ile ilgilidir. Güç kavramı ve performans her zaman karıştırılmaktadır. Oysa Watt ve airwatt elektrikli süpürgenin toz çekim gücünü değil motor gücünü göstermektedir. Bu sebeple elektrikli süpürge alırken çekim gücüne dikkat etmek gerekmektedir.

Sessiz Olmasına

Makinenizin ses seviyesi de dikkat edilmesi gereken konulardan birisidir. Somut bir örnek vermek gerekirse standart bir elektrikli süpürgenin ses seviyesi 78 desibelken, en sessiz olanınki ise normal konuşma düzeyi olan 68 desibeldir. Buna bağlı olarak elektrikli süpürge seçerken ses seviyesini mutlaka test etmenizi öneririz.

Toz Torbalı Olmasına 

Gelişen teknolojinin etkisiyle son yıllarda toz torbasız ve su filtreli süpürgelerin toz torbalı modellere oranla daha çok satmasına rağmen, toz torbalı modeller hala revaçta olma özelliğini korumaktadır. Dışarıya atılan toz miktarında önemli oranda azalma kaydetmesi toz torbalı makinelerin tercih sebebi olduğunu gösteriyor.

Hepa Filtreli Olmasına

Çoğu elektrikli süpürge bu filtrasyon bakımından yeterli düzeydedir fakat astım ve alerji hastaları için havayı daha iyi filtre eden daha yüksek korumalı HEPA filtreler tavsiye edilmektedir. 

Neoldu.com

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1663
1008
1280
51
42
21
103
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 26
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.