Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 İncelemesi ve Fiyatlar

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 kullananların deneyimleri, özellikleri, performansı gibi noktaları sizler için araştırdık. Nerede ne kadara satılıyor? En uygun fiyata hangi platformda. Fiyatlar ve detaylı özellikleri için tıklayınız.
Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 İncelemesi ve Fiyatlar

Elektrikli süpürgenin bakıma ihtiyaç duymaması gerektiğini düşünenler için iyi bir tercih olacak Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2, bakım gerektirmeyen yapısıyla öne çıkmayı başarır. Yıkanması ya da temizlenmesi gereken filtreler olmadan pratik bir şekilde çalışan bu elektrikli süpürge ile ilgili kullanıcı yorumları, performans ve özellik bilgisi gibi merak edilen bazı noktaları sizler için inceledik. Hazırsanız başlıyoruz.

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 Özellikleri

FiltreFiltesiz
Emiş Gücü150 AW
Ağırlık5.68 kg
Yükseklik349 mm
Ses Seviyesi80 dB
Toz Kapasitesi0.8 L

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 Fiyatı

Dyson Animal Pro 2 en uygun fiyatla nerede satılıyor? İlgili modelin fiyat karşılaştırmaları:

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 İnceleme

Filtresiz, torbasız ve tamamen pratik bir kullanım sunan Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 süpürge, güçlü emiş performansı ve 360 derece dönebilen borusu ile oldukça fonksiyonel bir forma sahiptir.

İşte, ev süpürmenin en kolay yolu olan Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 elektrikli süpürge ile ilgili tüm detaylar;

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 Tasarım

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2, gri ve şeffaf rengine ek olarak 360 derece dönebilen borusu ile kullanışlılığı artırılmıştır. Ultra etkili siklon teknolojisi, tıkanmayı engeller. Bu sayede size de pratik temizliğin keyfini çıkarmak düşer.

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 Tasarım

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 Elektrikli Süpürge Boyutları

Uzunluk397 mm
Genişlik293 mm
Derinlik349 mm
Ağırlık5.68 kg
RenkGri

387 mm uzunluk, 293 mm genişlik, 349 mm derinlik özelliği bulunan Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2, kompakt yapısıyla hem saklama hem de kullanım açısından pratik olan bir elektrikli süpürgedir. Yalnız 5ç68 kilogram ağırlığındaki bu süpürge, hafif yapısıyla da rakiplerini geride bırakmayı başarır.

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 Filtre ve Toz Kapasitesi

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2, filtre yıkama ve temizleme gibi sorunların önüne geçen Cinetic teknolojisiyle geliştirilerek emiş gücünü hiçbir zaman kaybetmez. Pratik bir hamleyle tek seferde çıkarabilen toz haznesi, toza dokunmadan çöpe boşaltılabilen bir yapıya sahiptir. 360 derece dönebilen tutma alanı hem her noktaya ulaşmanızı sağlar hem de kontrol edilebilirliği optimumda tutar. Kendi kendini kaldırabilen bu Dyson Cinetic, yer çekim merkezinden aldığı güçle tüm manevralara cevap verebilir, devrildiği zaman hiçbir müdahale gerektirmeden tekrar eski haline döner.

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 Kapasite ve Filtre Özellikleri

Toz Haznesi0.8 L
Kullanım AlanıHalı-Sert Zemin
FiltreFiltre Yok
TipTorbasız

10.62 cm maksimum erişimi bulunan Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro, 0.8 litrelik toz haznesiyle evinizi baştan sona temizlemenize yardımcı olur. Pnömatik başlığı, halı ve fayans diplerindeki toz ve kirlerin harekete geçmesini sağlayarak derinlemesine bir temizliğin kapısını aralar. Karbon fiber türbin başlığı sert naylon kıllarının desteği ile halıdaki kirleri çekerek yok olmasını, yumuşak formdaki karbon lifler ise yüzeydeki kirleri ortan kaldırmayı sağlayarak çok yönlü bir temizlik yapmanızı sağlar. Aynı zamanda birçok başlığı bulunan Dyson Cinetic, temizliği evin her köşesine rahatlıkla ulaştırmanızı mümkün hale getirir.

Dyson Cinetic Big Ball Performans ve Güç

Dyson Cinetic bilimiyle hazırlanan bu elektrikli süpürge, 35 adet siklonu sayesinde tozu yakalayarak hazneye yönlendirir. Bu sayede filtre temizliği gibi uğraştırıcı işlerle uğraşmanız engellenir. 150 Aw emiş gücündeki bu süpürge 270 watt motor ve emiş gücü sunmayı da ihmal etmez.

Dyson Cinetic Big Ball Performans ve Güç

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 Teknik Özellikleri

Emiş Gücü150 AW
Boyut297 x 349 x 393 mm
Boru TipiTeleskopik
Kablo Uzunluğu6.6 metre

Kendi kendine bakan, sizi uğraştırmayan yapısıyla öne çıkan Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2, düştüğü zaman kendini kaldırmasını sağlayan Ball teknolojisi ile üretilmiştir. Kolay yönlendirmeniz için tasarlanan bu süpürge 35 adet siklonu ile filtresiz bir form kazanırken emiş performansını da her zaman üst noktada tutmayı başarır. 360 derece dönen tutma sapı, kontrol düzeyini artırarak evin ulaşılması zor alanlarına dahi ulaşarak temizliği derinlemesine bir şekilde yapmanızı sağlar. 10.62 cm erişimi bulunan bu süpürge, büyük yapıdaki odaları dahi hızlıca süpürmenizi sağlar. Aynı zamanda 0.8 litrelik haznesiyle sizleri uğraştırmaz. 6.6 metre kablo uzunluğu ile her oda için makineyi taşıma gereği duymazsınız. 150 AW emiş gücüyle en dipteki kir ve tozların bile yok olmasında büyük rol oynar.

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 Kutu İçeriği

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 Kutu İçeriği

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 kutu içeriğinde 1 adet Animal Pro 2 elektrikli süpürge, 1 adet Pnömatik başlık, 1 adet Mini türbin başlık, 1 adet Kombinasyon başlığı, 1 adet Merdiven başlığı, 1 adet Sert zemin başlığı, 1 adet Karbon lifli türbin başlık ve kullanma kılavuzu yer almaktadır.

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 Elektrikli Süpürge Kullananların Yorumları

? *** ***: Şimdilik harika duruyor. Başlıkları denedim, kısa kısa buna rağmen bir sürü toz çıktı :) Çeyizim için aldım inşallah ömürlük olur :)

? *** ***: Diğer markalardan aldığınız tüm süpürgeleri unutun. Çekim gücü ve kullanımı gerçekten çok güzel, memnun kaldım teşekkürler.

? *** ***: Çeyizime aldım, baya iyi çekiyor evde denedik. Şarjlı çok istiyordum ama batarya sorunu nedeniyle kablolu aldım, şu an güzel umarım ileride de beni pişman etmez. Çekim gücü efsane söylemeden edemeyeceğim.

? *** ***: Çeyizim için aldım aşırı kullanışlı ve çekim gücü çok yüksek ? eşim de, ben de çok memnunuz tereddüt etmeden alabilirsiniz. Teşekkürlerimi sunuyorum. Herkese tavsiye ederim.

? *** ***: Dyson'un kalitesi zaten tartışılmaz, çeyizim için aldım. Çekim kuvveti çok çok iyi.

? *** ***: Bence gelmiş geçmiş en iyi süpürge, ilk defa süpürürken keyif aldım evi. Çekim gücü çok kuvvetli, başlıkları da mükemmel, harika makine, alın aldırın derim.

? *** ***: Bir süpürge ne kadar güzel olabilir ki? Bayıldım, çeyizim için aldım ama gelir gelmez denedim ?çekimi başlıkları her şeyiyle mükemmel. Alırken çok düşündüm ama asla pişman değilim. Dyson kalitesi gerçekten çok farklı. Fiyat olarak biraz pahalı gelebilir ama en kötü modeller bile fiyat olarak uçmuşken bunu almak en mantıklısı.

? *** ***: Ben de çeyiz için alanlardanım. Zaten annemin evinde kullanıyoruz senelerdir ve çok memnunuz, mükemmel bir kalite.

? *** ***: Çekim gücü çok güzel, devrilmiyor, kablo boyu orta uzunlukta. Sağlam geldi gayet memnunum.

? *** ***: Ürünü gelir gelmez denedim, 10 yıldır kullandığım süpürgem kadar iyi çekmiyor şoktayım. Açıkçası hiç memnun kalmadım, bence paranızı boşuna yatırmayın.

? *** ***: Kesinlikle Dyson markasına yakışmayan kalitesizlikte. Hayatımda gördüğüm en süpürmeyen sürekli yuvarlanarak denge problemi yaşayan cihaz ..Olumlu yorumlara bakıp aldığım abartıdan ve anlamsız yorumlardan dolayı hayret içinde süpürme ihtiyacı olsa da evi süpürmekten soğutan cihaz. Almayın derim.

? *** ***: Devir ayarı maalesef yok, emiş gücü beklentimin çok altında, üzülerek iade ediyorum.

? *** ***: Abartılmış bir ürün emiş gücü yüksek değil. Aldığıma çok pişmanım, çok kullanmadım bile ama tamamen fiyasko. Bazı ürünler ondan daha iyidir.

? *** ***: Çekim gücü o kadar da iyi değil ya da ben gözümde büyütmüşüm o kadar para verince dedim kesin yemeği falan da yapar bize ama maalesef hayal kırıklığına uğradım. Yine de fena değil.

? *** ***: Çekim gücü çok iyi ama çok ağır odayı süpürürken kolum yoruluyor, iş bitince yorulmuş oluyor. Hareket ettirmek zor, fazla sevemedim.

İçeriğimizin bu bölümünde temizliğin en kolay yolu olan Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 elektrikli süpürge ile ilgili merak edilen soruları yanıtladık.

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 kac watt?

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 elektrikli süpürgenin 270 Watt değerinde emiş gücü mevcuttur. Minimal yapısı ve güçlü çekim performansıyla en çok tercih edilen elektrikli süpürgelerden biridir.

Dyson Cinetic big ball nedir?

Dyson Cinetic Big Ball teknolojisi, süpürgenin tüm manevralara cevap verebilmesini sağlar. Bilye üzerinden hareket eden bu süpürge, köşe ve kenarları kolayca geçerek ulaşılması zor alanlardaki kirleri yakalamanıza yardımcı olur. Aynı zamanda yer çekim merkeziyle devrildiği anda yine eski haline dönebilir.

Dyson Animal Pro 2 yıkanır mı?

Diğer süpürgelerden farklı olarak Dyson Animal Pro 2, filtresiz şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle filtre bakımı için yıkama ve temizleme uygulamalarına ihtiyaç duymadan emiş gücünü her zaman üst seviyede tutar.

 Takım Lideri
YORUMLAR (3)
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum