Rüyada Zeytin Görmek, Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada zeytin görmek pek çok fırsat demektir. Zeytin ağacı ve siyah zeytin görmenin tabirleri burada yer alıyor. İşte değerli yorum ve görüşler.
Rüyada Zeytin Görmek, Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zeytin Görmek

Rızık, bolluk, mal ve mülk, ilme yorulmaktadır. Rüyasında zeytin gören kimse fakir ise bolluğa erer, mal ve mülk alma planları yapıyorsa gerçek olur. Öğrenci ise ilim ve başarıya ulaşır diye rivayet edilir. Rüyada zeytin görmek, çocuğu olanlar ya da çocuk isteyen kimseler için zeki bir çocuğa delalet eder.

Rüyada Zeytin Görmek

Rüyada Zeytin Ağacına Çıktığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında zeytin ağacına çıktığını görmesi çok iyi çalışmalar yapıp, çok iyi başarılara imza atacağına, hanesi içinde birlik ve beraberliğin olacağına, zararlı ve kötü niyetli insanlardan uzaklaşılacağına delalet etmektedir. Rüyada zeytin ağacına çıktığını daha sonra indiğini gören kimse, çalışma hayatında bazı sorunlar yaşayacağına ve bu sorunlar yüzünden istenmeyen bazı olaylar yaşanacağına yorumlanmaktadır. Güzel başlayan ve güzel ilerleyen bir ilişkinin acı bir şekilde son bulacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Siyah Zeytin Görmek

Rüya sahibinin rüyasında siyah zeytin görmesi huzur demektir. Huzur içinde rahat yaşamak manasına gelir. Büyük bir kısmete ve bir ömür sürecek mutluluğa yorulur. Rüya sahibi çektiği zorlukları, sıkıntıları unutarak konfor içinde güzel bir yaşam süreceğine delalet etmektedir. Rüyada siyah zeytin görmek aynı zamanda kişinin iş veya eğitim hayatında başarılı bir dönem içerisine gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Yeşil Zeytin Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yeşil zeytin görmesi, gayrimenkul, arsa ya da mülk almak manasına gelir. Helal para kazanmaya da yorulmaktadır. Kişinin rüyasında yeşil zeytin görmesi, rüya sahibinin iş ve sosyal hayatında sevilen biri olacağına tabir edilir.

Rüyada Bozuk Zeytin Görmek

Rüya sahibinin rüyasında bozuk zeytin görmesi kişinin hayatında sıkıntıların baş göstereceğine, ailesi ile arasının açılacağına, sakin kalması gerekeceği manasına gelir. Rüyada bozuk zeytin görmek, kişinin mal ve mülk kaybı yaşayabileceğine delalet eder. Rüyada zeytin görmek, rüya sahibinin hayatında daima başarılı olacağı demektir. Rüya sahibinin rüyasında zeytin görmesi, kişinin rızkının günden güne artacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Zeytin Ağacından Zeytin Topladığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında zeytin ağacından zeytin topladığını görmesi kişinin hiç beklemediği anlarda büyük başarı kazanacağına, zenginlik ve refah içinde bir hayat süreceğine, ailesine ve dostlarına elinden geldiği kadar yardım edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Zeytin Yığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında zeytin yığını görmesi kişinin uzun bir aradan sonradan tekrardan rahata kavuşacağına, iş hayatında başarılı işlere imza atacağına delalet eder. Rüyada zeytin yığını görmek, kişinin uzun süreli aşk hayatında sahip olacağı anlamına da gelir.

Rüyada Acı Zeytin Görmek

Rüya yorumcularına göre rüyada acı zeytin görmek, kişinin iş hayatında yaşadığı sıkıntılar yüzünden depresyona gireceğine, rahata kavuşacağına delalet eder. Rüyada acı zeytin görmek, aynı zamanda mal ve mülk kaybına delalet eder.

Rüyada Sarı Zeytin Görmek

Rüyada sarı zeytin görmek, keder ve hastalık demektir. Rüya sahibinin rüyasında sarı zeytin görmesi, kişinin hayatında üzücü gelişmeler olacağının habercisidir.

Rüyada Zeytin Ağacı Görmek

Rüyada zeytin ağacı görmek kısmet demektir. Üzerinde ne kadar çok zeytin görülüyorsa kısmet o kadar büyük olacak demektir. Rüya sahibinin rüyasında zeytin ağacı görmesi, kişinin maddi ve manevi anlamda ferahlayacağına delalet eder.

Rüyada Zeytin Ağacı Diktiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında zeytin ağacı diktiğini görmesi eğitim hayatında çok başarılı olunacağına, yeni bir aşka yelken açılacağı, alın teri dökülerek kazanılacak paraya delalet eder.

Rüyada Zeytin Kırdığını Görmek

Rüyasında zeytin kırdığını, zeytin temizlediğini ya da zeytin kurduğunu gören kimse bir meşguliyete girecek ve menfaat elde edecek denir. Rüya sahibinin rüyasında zeytin kırdığını görmesi, kişinin iş hayatında başarılı olacağı anlamına gelir.

Rüyada Zeytin Topladığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında zeytin topladığını görmesi, bekarlar için namusu ve huyu güzel bir kısmet demektir. Evliler için ise hayırlı ve ilerde büyük adam olacak bir evlat anlamına gelir.

Rüyada Ham Zeytin Yediğini Görmek

Rüyada Olmamış zeytin yemek keder ve borç manalarına gelir. Rüya sahibinin rüyasında ham zeytin yediğini görmesi, kişinin yakın zamanda üzüntü çekeceği durumlarla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada Zeytin Satın Aldığını Görmek

Kişinin rüyasında zeytin satın aldığını görmesi, rüya sahibinin zor geçen bir dönemden kurtulacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında zeytin satın aldığını görmesi, kişinin maddi anlamda büyük gelir elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Başkasının Zeytin Yediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında başkasının zeytin yediğini görmesi, kişinin hayallerine ve isteklerine kavuşacağı anlamına gelir. Kişinin rüyasında başkasının zeytin yediğini görmesi, rüya sahibinin hayatı boyunca daima mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Çürük Zeytin Görmek

Kişinin rüyasında çürük zeytin görmesi, rüya sahibinin ekonomik olarak rahatlayacağına tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında çürük zeytin görmesi, kişinin hayırlı kimselerle tanışacağına delalet eder.

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Yeşil Zeytin GörmekRüyada Siyah Zeytin Görmek

YORUMLAR (1)
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum