• DOLAR5,83410.57
 • EURO6,49970.37
 • ALTIN277,2870.50
 • BIST110.6000.11

Rüyada Zeytin Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zeytin Görmek Ne Anlama Gelir?
02.02.201612:34

Rüyada zeytin görmek ne manaya gelir? Rüyada zeytin görenler bu rüyanın yorumunu nasıl yapmalıdır? Rüya tabirlerinde zeytin görmek ne anlamlar ifade etmektedir? İşte cevaplar...

Haber güncelleme tarihi 12.07.2019 16:13

Rüyada Zeytin Görmek

rüyada zeytin görmek

Rüyada zeytin görmek, rızık, bolluk, mal ve mülk, ilme yorulmaktadır. Rüyasında zeytin gören kimse fakir ise bolluğa erer, mal ve mülk alma planları yapıyorsa gerçek olur, öğrenci ise ilim ve başarıya ulaşır diye rivayet edilir. Rüyada zeytin görmek, çocuğu olanlar ya da çocuk isteyen kimseler için zeki bir çocuğa delalet eder.


Rüyada Zeytin Görmek

Rüya sahibinin rüyasında zeytin görmesi bolluk, bereket, para, ilim gibi manalara gelir. Ayrıca zengin olma ve zeki bir çocuk yetiştirme şeklinde de yorumlanır. Aynı zamanda rüyada zeytin görmek, kişinin iş hayatında olumlu gelişmelerin yaşanacağına, kar elde edeceğine fakat yorgun düşeceğine, yakın tarihte tatile çıkıp enerjisini tekrar kazanacağına delalet eder. Rüyada zeytin görmek, bazı rüya yorumcularına göre ise hayırlı ve huzur dolu evlilik hayatına rivayet etmektedir.


Rüyada zeytin görmenin manası, para kazanmak demektir. Rüya sahibi için zanginlik getirecek derecede para kazanmak demektir. Diğer bir yoruma göre ise kişinin çok mutlu olacağı iş demektir. Yapacağı işte mutlu olan kimsenin aynı zamanda aile yaşantısı ve çevresi de bu işten fayda sağlayacak yorumu yapılır. Başarının sonunda gelen maddi kazanç ise oldukça yüksek olacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Zeytin Yığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında zeytin yığını görmesi kişinin uzun bir aradan sonradan tekrardan rahata kavuşacağına, iş hayatında başarılı işlere imza atacağına delalet eder. Rüyada zeytin yığını görmek, kişinin uzun süreli aşk hayatında sahip olacağı anlamına da gelir.


Rüyada Acı Zeytin Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada acı zeytin görmek, kişinin iş hayatında yaşadığı sıkıntılar yüzünden depresyona gireceğine, rahata kavuşacağına delalet eder. Rüyada acı zeytin görmek, aynı zamanda mal ve mülk kaybına delalet eder.


Rüyada Bozuk Zeytin Görmek

Rüya sahibinin rüyasında bozuk zeytin görmesi kişinin hayatında sıkıntıların baş göstereceğine, ailesi ile arasının açılacağına, sakin kalması gerekeceği manasına gelir. Rüyada bozuk zeytin görmek, kişinin mal ve mülk kaybı yaşayabileceğine delalet eder.


ruyada-zeytin-gormek-ve-ruya-tabiri.jpg

Rüyada Yeşil Zeytin Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yeşil zeytin görmesi, gayrimenkul, arsa ya da mülk almak manasına gelir. Helal para kazanmaya da yorulmaktadır.


Rüyada Siyah Zeytin Görmek

Rüya sahibinin rüyasında siyah zeytin görmesi Huzur demektir. Huzur içinde rahat yaşamak manasına gelir. Büyük bir kısmete ve bir ömür sürecek mutluluğa yorulur. Rüya sahibi çektiği zorlukları, sıkıntıları unutarak konfor içinde güzel bir yaşam süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada siyah zeytin görmek ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.


Rüyada Sarı Zeytin Görmek

Rüyada sarı zeytin, Sarı zeytin keder ve hastalık işaretidir. Üzücü gelişmeler olacağının habercisidir.


Rüyada Zeytin Ağacı Görmek

Rüyada zeytin ağacı görmek kısmet demektir. Üzerinde ne kadar çok zeytin görülüyorsa kısmet o kadar büyük olacak demektir.


Rüyada Zeytin Ağacı Diktiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında zeytin ağacı diktiğini görmesi eğitim hayatında çok başarılı olunacağına, yeni bir aşka yelken açılacağı, alın teri dökülerek kazanılacak paraya delalet eder.


Rüyada Zeytin Ağacına Çıktığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında zeytin ağacına çıktığını görmesi çok iyi çalışmalar yapıp, çok iyi başarılara imza atacağına, hanesi içinde birlik ve beraberliğin olacağına, zararlı ve kötü niyetli insanlardan uzaklaşılacağına delalet etmektedir. Rüyada zeytin ağacına çıktığını daha sonra indiğini gören kimse, çalışma hayatında bazı sorunlar yaşayacağına ve bu sorunlar yüzünden istenmeyen bazı olaylar yaşanacağına yorumlanmaktadır. Güzel başlayan ve güzel ilerleyen bir ilişkinin acı bir şekilde son bulacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Zeytin Ağacından Zeytin Topladığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında zeytin ağacından zeytin topladığını görmesi kişinin hiç beklemediği anlarda büyük başarı kazanacağına, zenginlik ve refah içinde bir hayat süreceğine, ailesine ve dostlarına elinden geldiği kadar yardım edeceğine yorumlanmaktadır.


Rüyada Zeytin Yediğini Görmek

 Siyah ve sarı zeytin yemek zarar etmek demrktir. Siyah zeytin yemek ise hasta kimsenin ölümüne işarettir. Zeytinin tadı acı ise tam zıt manaya gelmektedir.


Rüyada Zeytin Kırdığını Görmek

Rüyasında zeytin kırdığını, zeytin temizlediğini ya da zeytin kurduğunu gören kimse bir meşguliyete girecek ve menfaat elde edecek denir.


Rüyada Zeytin Topladığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında zeytin topladığını görmesi, bekarlar için namusu ve huyu güzel bir kısmet demektir. Evliler için ise hayırlı ve ilerde büyük adam olacak bir evlat manasına gelir.


Rüyada Ham Zeytin Yediğini Görmek

Olmamış zeytin yemek keder ve borç manalarına gelir. Rüya sahibi için üzüntü çekeceği durumları işaret eder.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
126
23
53
10
15
16
25
18
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 1
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
  İLGİLİ HABERLER
  BENZER HABERLER
  Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
  Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
  kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.