Rüyada Yılan Görmek - Siyah ve Yeşil Yılan Görmek Ne Demek?

Rüyada Yılan Görmek - Siyah ve Yeşil Yılan Görmek Ne Demek?
20.01.201613:47

Rüyada görülen yılanın manası ve anlamı bu sayfamızda yer alıyor. Rüyalarımız bizi genellikle endişelendirmektedir. İşte rüyada yılan görmenin tabiri.

Haber güncelleme tarihi 06.10.2021 18:13

Rüyada Yılan Görmek

Genel anlamda rüya sahibinin gizli bir düşmanının olduğuna delalet etmektedir. Kişi Allah'a sığınmalı ve etrafındaki kötü niyetli insanlardan kurtulmalıdır. Düşmanlardan kötülük görmek demektir. Dikkat etmesi gerekeceğine rivayettir. Rüya sahibi kendisine yakın gördüğü biri tarafından ihanete uğrayacaktır.

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada siyah yılan görmek, rüyayı gören kişinin düşmanlarını işaret eder. Yorumculara göre siyah yılanın anlamı, iyi gizledikleri yalanların ortaya çıkacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin yüzüne güldükleri için pek çok şeyden habersiz olacağına yorulur. Bir nevi uyarı niteliğinde olan bu rüya kişinin kıs zaman içinde düşmanları tarafından kötülüğe uğrayacağı ve üzüleceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yeşil yılan görmek, rüya sahibinin dostluklarını kıskanan kişilerin olduğuna yorulur. Kişinin etrafındaki kötü niyetli insanları hayatından çıkaracağına delalet eder. Ferah ve sıkıntısız bir ömür geçirmeye işarettir. Uzun bir süreli evlilik yaşantısına yorulur. Kazanılan para hayırlı olacaktır.

Rüyada Sarı Yılan Görmek

Rüyada sarı yılan görmek, hayırlara yorulmaz. Maddi anlamda güçlü olan bir insanın çevresindeki insanları etkisi altına almasına yorulur. Rüyada sarı yılan görmenin rüyada yorumu; genelde kem gözlü, art niyetli, hile yapana, hainlik ve kötülük düşünen sinsi insanlara yorulur. Bu kötü kişiden gelecek zarara ve uğursuzluklara, şansızlığa tabir edilir.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek

Rüyada beyaz yılan görmek, rüya sahibinin Allah yoluna yöneleceğine rivayet eder. Hayatını düzene sokup, kötü alışkanlıklarını bir kenara bırakacağına işaret eder. Kişinin dinine önem vereceğine rivayet etmektedir. Görülen beyaz yılan aynı zamanda zararsız düşman anlamına da gelmektedir. Kişi içini rahat tutmalı ve fesattan uzak durmalıdır.

Rüyada Küçük Yılan Görmek

Rüyada küçük yılan görmek, rüya sahibinin başına gelecek küçük ve önemsiz sıkıntılara yorulmaktadır. Kişinin bu sıkıntıları çok kısa bir sürede atlatıp işinde kendisini geliştireceğine, maddi kazancını arttıracağına delalet eder. Sakin kalması gerekeceği anlamına gelir. Huzur dolu bir yaşam kişiyi beklemektedir.

Rüyada Büyük Yılan Görmek

Rüyada büyük yılan görmek, rüya sahibinin büyük korkularının olduğuna, bu korkularından dolayı sürekli diken üstünde yaşadığına yorulur. Bu rüya, rüya sahibinin çevresinde kötülük besleyen, kıskanç, sinsi düşmanların varlığına işaret eder. Rüyada kocaman yılan görmek, kişinin çok büyük bir düşmanının olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kara Yılan Görmek

Rüyada kara yılan görmek, genel olarak rüya sahibinin yükselişine delalet etmektedir. Yakın zamanda ev veya eşya almanıza yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, kendi işini kuracağı ve bu işte de son derece başarılı olacağına yorulmaktadır. Kazandığı başarılar sayesinde toplum içinde sayılan ve sevilen önemli bir insana dönüşeceğine işarettir.

Rüyada Yavru Yılan Görmek

Güçsüz ve korkak bir düşmana işaret eder. Pek çok kişi tarafından sevilen biri olacağına yorumlanır. Çevrenizde sizi kıskananların olabileceği manasına gelir. Bu durum tüm aile bireylerini yakından ilgilendirmektedir. Özellikle iş hayatında doyumsuz, kötü kalpli ve kindar birine delalet eder.

Rüyada Kırmızı Yılan Görmek

Rüyada kırmızı yılan görmek, rüya sahibinin iş hayatında çok fazla sevileceğine yorulur. Herkesle iyi anlaşan güler yüzlü bir insan olacağı demektir. Kimseyle sorun ve sıkıntı yaşamayacağına, maaşına zam yapılacağına delalet etmektedir. Huzur dolu bir ortamın sağlanacağına yorulur.

Rüyada Çok Yılan Görmek

Rüyada bir sürü yılan görmek, düşmandan zarar görmeye yorulur. Düşmanının tuzağına düşen rüya sahibinin başının beladan kurtulmayacağına yorumlanmaktadır. Sürekli karşısına çıkacak olan sorunlarla uğraşacağına delalet eder. Rüyada çok yılan görmek, rüya sahibinin sıkıntılı bir ömür geçireceğine işarettir. Çok yılan görmek farklı anlamlara da sahip olmaktadır.

Rüyada Evde Yılan Görmek

Rüyada evde yılan görmek, kişinin istemeden de olsa ailesi tarafından kötülük görecektir. Bu durum geçici olacaktır. Ailesiyle daha sonradan arası düzelecektir. Rüyada evde yılan görmek, genellikle akrabalardan birinin ortaya büyük bir dedikodu atacağına rivayet eder. Bu dedikodu yalan ve iftira dolu olacaktır. Yorumcular evde yılan görmeyi geniş bir kapsamda değerlendirmektedir.

Rüyada Yatakta Yılan Görmek

Rüyada yatakta yılan görmek, yaşanacak kavgalara, tartışmalara ve küslüklere işarettir. Rüya sahibinin başının derde gireceğine, kendisine abisi gibi gördüğü birisinin yardım edeceğine delalet eder. Kişinin feraha ereceği, mutlu günler yaşayacağı rivayet edilmektedir.

Rüyada Yılan Öldürmek

Rüyada yılan öldürmek, hasta kimse sağlığına, bekar kimse evliliğe, düşmanı çok kimse ise mutluluğa erişir. Rüyada yılan öldürmek hayra işarettir. Eğer hasta bir kişi rüyasında yılan öldürdüğünü görüyorsa hastalığından kurtulacağı anlama gelir. Eğer düşmanları çok olan biri rüyasında yılan öldürüyorsa bu zafere işarettir.

Rüya tabirlerinde yılan öldürmek, feraha ermeye ve bolluğa işarettir. Eğer bekar birisi rüyasında yılan öldürüyorsa evleneceğine işarettir. Bir kişinin rüyasında kara yılanı öldürdüğünü görmesi rahata ve sağlığa kavuşacağı anlamına gelir. Rüyada yılan öldürdüğünü görmek, sıkıntıların aşılıp ve mal, mülk ve kuvvete ermeye yorulmaktadır.

Rüyada Yılan Isırması

Rüyada yılan sokması, maddi zorluk anlamına gelir. Gereksiz harcamalar yapmaktan kaçınmalısınız çünkü bu rüya kredi çekmeye gebedir. Borç almayı düşünüyorsanız, ödemekte zorluk çekeceğinize delalet eder. Dertsiz başa sorun açmaya yorulur. Dikkat edilmeli ve aile tavsiyelerine uymalıdır.

Rüyada Yılan Saldırması

Rüyada yılan saldırması gören kişinin kendinden daha güçlü ve zengin olan biri tarafından gelecek kötülüğe yorumlanır. Bu kişiden kurtulmak için elinden geleni yaptığına yorulur. Kişiden büyük zararlar göreceğine, tartışmalara ve kavgalara yorulur. Aynı zamanda rüya sahibinin, yaptığı işlerden dolayı rakipleri tarafından kötü bir duruma düşeceği anlamına da gelir.

Rüyada Renkli Yılan Görmek

Rüyada renkli yılan görmek, kişinin çevresindeki art niyetli insanlardan zarar göreceğine delalettir. Bundan dolayı mutsuz olacağına, moralinin bozulacağına rivayet edilir. Rüyada renkli yılan görmenin rüya tabiri, çevrenizde size zarar vermek isteyen birilerinin olduğuna yorulur. Bu kişilerin yakın zamanda emellerine ulaşacağı manasına gelir.

Rüyada Ölü Yılan Görmek

Rüyada ölü yılan görmek, rüya sahibinin gönlünün ferahlayacağına yorumlanır. Sıkıntılarından kurtulacağına, korkularının üstesinden geleceğine yorumlanmaktır. Kişiye huzursuzluk veren soruların cevabını bulacağına delalet eder. Rüyada ölü yılan görmenin rüya yorumu, kötülüklerin üstesinden gelinerek mutlu olmak anlamına gelir.

Rüyada Yılan Yemek

Rüyada yılan yemek, elinizin bollaşacağına, refahının, huzurunun meydana geleceğine yorumlanır. Düşmanları alt etmek demektir. Lüksünün ve sağlığının da daim olacağına yorumlanır. Üzüntülü ve sıkıntılı zamanların ortadan kalkacağına delalettir. Bir sebeple bazı konularda zor kararlar alınacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yılan görmek, mesleğinizde, işinizde ve hayatınızda karışık şeyler yaşayacağınız demektir. Cafer-i Sadık yorumuna göre rüyada yılan görmeyi gizli düşmanlık olarak yorumlamaktadır. Farkında olmadığınız bir düşmanınız olabilir bu yüzden dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu düşman kendisini gizler ve sizden menfaat gözetmeyi amaçlar. Bu yüzden büyük sıkıntılar yaşayabileceğiniz manasına gelmektedir.

Rüyada Siyah Yılan Öldürmek

Rüyada silah yılan öldürdüğünü görmek, Rüyayı gören kişini düşmanlarının başını ezeceği ve onlardan kurtulacağı manasına gelmektedir. Bazen de bu rüya kişinin geçmişi ile ilişkilidir. Geçmişinde yapmış olduğu hatalarından ders almadığına işarettir. Rüyada siyah yılan öldürmek, güç ve kudret sahibi olmaya delalet etmektedir . Rüyayı gören kişinin istediklerini gerçekleştireceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Su Yılanı Görmek

Rüyayı gören kişinin mevki sahibi birisiyle yeni arkadaşlıklara başlayacağına yorumlanır. Hayırlı bir rüyadır. Rüyada görülen su yılanı, kısa bir süre içerisinde itibar sahibi biri ile tanışıp, dostluk kuracağınıza yorulur. Başka bir rüya yorumuna göre ise büyük bir mal varlığına sahip olmaya yorumlanır. Hayatı dolu dolu yaşamaya yorulur. Aynı zamanda bilinmeyen, daha önceden görülmemiş yerleri keşfetmeye işaret eder. Kişinin kendi iç dünyasına olan yolculuğa çıkarak yeni özelliklerini keşfedeceğine işarettir.

Rüyada Yılan Eti Yemek

Rüyada yılan eti yediğini görmek, rüya sahibinin başarılı birisi olacağına delalet etmektedir. Bu başarılarının bazı insanlar tarafından kıskanılacağına delalet eder. Kişinin düşmanına üstünlük sağlayacağına ve rakiplerinden fayda sağlayacağına da işaret etmektedir.

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Siyah Yılan GörmekRüyada Yeşil Yılan Görmek
Rüyada Sarı Yılan GörmekRüyada Büyük Yılan Görmek
Rüyada Evde Yılan GörmekRüyada Beyaz Yılan Görmek
Rüyada Renkli Yılan GörmekRüyada Ölü Yılan Görmek
Rüyada Yavru Yılan GörmekRüyada Kara Yılan Görmek
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2350
1212
2268
677
1493
619
1222
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 57
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.