Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?
20.01.201613:47

Rüyada yılan görmek, rüyada yılan öldürmek, rüyada yılan ısırması, rüyada yılan sokması, rüyada yılan saldırması ve yılandan kaçmak gibi rüyaların rüya tabirlerini ve yorumlarını aşağıdaki içeriğimizde bulabilirsiniz.

Haber güncelleme tarihi 09.06.2021 12:42

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek, genel anlamda rüya sahibinin gizli bir düşmanının olduğuna delalet etmektedir. Rüyasında yılan gören kişi Allah'a sığınmalı ve etrafındaki kötü niyetli insanlardan kurtulmalıdır. Rüya sahibi kendisine yakın gördüğü biri tarafından ihanete uğrayacaktır. Bu durum kişiyi derinden etkileyecektir.

Rüyada Yılan Görmek


Bazı rüya tabiri yorumcularına göre rüyada yılan görmek, servete, güce, ferahlamaya, ailevi hayatınızdaki yeniliklere delalet eder.


Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada siyah yılan görmek, rüyayı gören kişinin düşmanlarını işaret eder. Yorumculara göre siyah yılanın anlamı, iyi gizledikleri ve rüyayı gören kişinin yüzüne güldükleri için rüya sahibin hiçbir şeyden habersizdir. Bir nevi uyarı niteliğinde olan bu rüya kişinin kıs zaman içinde düşmanları tarafından kötülüğe uğrayacağı ve üzüleceği anlamına gelmektedir

Rüyada Siyah Yılan Görmek


Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yeşil yılan görmek, rüya sahibinin dostluklarını kıskanan kişilerin olduğuna yorulur. Kişinin etrafındaki kötü niyetli insanları hayatından çıkaracağına delalet eder. Rüyada yeşil yılan görmek, ferah ve sıkıntısız bir ömür geçirmeye işarettir. Rüyada yeşil yılan ile ilgili ayrıntılı yorum ve görüşler için buraya tıklayınız.


Rüyada Sarı Yılan Görmek

Rüyada sarı yılan görmek, hayırlara yorulmaz. Maddi anlamda güçlü olan bir insanın çevresindeki insanları etkisi altına almasına yorulur. Rüyada sarı yılan görmenin rüyada yorumu; genelde kem gözlü, art niyetli, hile yapana, hainlik ve kötülük düşünen sinsi insanlara yorulur. Bu kötü kişiden gelecek zarara ve uğursuzluklara, şansızlığa tabir edilir.

Rüyada sarı yılan görmek ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.


Rüyada Beyaz Yılan Görmek

Rüyada beyaz yılan görmek, rüya sahibinin Allah yoluna yöneleceğine, hayatını düzene sokup, kötü alışkanlıklarını bir kenara bırakacağına işaret eder. Kişinin dinine önem vereceğine rivayet etmektedir. Görülen beyaz yılan aynı zamanda zararsız düşman anlamına da gelmektedir. Kişi içini rahat tutmalı ve fesattan uzak durmalıdır. Rüyada görülen beyaz yılan ilgili ayrıntılı yorumlar için lütfen buraya tıklayınız.


Rüyada Küçük Yılan Görmek

Rüyada küçük yılan görmek, rüya sahibinin başına gelecek küçük ve önemsiz sıkıntılara yorulmaktadır. Kişinin bu sıkıntıları çok kısa bir sürede atlatıp işinde kendisini geliştireceğine, maddi kazancını arttıracağına delalet eder. Küçük yılan görmek ile ilgili daha fazla yorum için buraya tıklayınız.


Rüyada Büyük Yılan Görmek

Rüyada büyük yılan görmek, rüya sahibinin büyük korkularının olduğuna, bu korkularından dolayı sürekli diken üstünde yaşadığına yorulur. Bu rüya, rüya sahibinin çevresinde kötülük besleyen, kıskanç, sinsi düşmanların varlığına işaret eder. Rüyada kocaman yılan görmek, kişinin çok büyük bir düşmanının olacağı anlamına gelir. Rüyada büyük yılan görmekle alakalı ayrıntılı bilgi için buraya tıklayınız.


Rüyada Kara Yılan Görmek

Rüyada kara yılan görmek, genel olarak rüya sahibinin yükselişine delalet etmektedir. Yakın zamanda ev veya eşya almanıza yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, kendi işini kuracağı ve bu işte de son derece başarılı olacağına yorulmaktadır. Kazandığı başarılar sayesinde toplum içinde sayılan ve sevilen önemli bir insana dönüşeceğine işarettir. Kara yılan hakkında daha fazla yorum ve görüş için buraya tıklayabilirsiniz.


Rüyada Kırmızı Yılan Görmek

Rüyada kırmızı yılan görmek, rüya sahibinin iş hayatında çok fazla sevileceğine, herkesle iyi anlaşan güler yüzlü bir insan olacağına, kimseyle sorun ve sıkıntı yaşamayacağına, maaşına zam yapılacağına delalet etmektedir. Kırmızı yılan görmek ile ilgili daha fazla yorum ve görüş için lütfen buraya tıklayınız.


Rüyada Çok Yılan Görmek

Rüyada bir sürü yılan görmek, düşmandan zarar görmeye yorulur. Düşmanının tuzağına düşen rüya sahibinin başının beladan kurtulmayacağına, sürekli karşısına çıkacak olan sorunlarla uğraşacağına delalet eder. Rüyada çok yılan görmek, rüya sahibinin sıkıntılı bir ömür geçireceğine işarettir. Çok yılan görmek farklı anlamlara da sahip olmaktadır. Daha fazla yorum ve görüş için Rüyada Çok Yılan Görmek Ne Demektir? adlı içeriğe tıklayabilirsiniz.


Rüyada Evde Yılan Görmek

Rüyada evde yılan görmek, kişinin istemeden de olsa ailesi tarafından kötülük görecektir. Bu durum geçici olacaktır. Ailesiyle daha sonradan arası düzelecektir. Rüyada evde yılan görmek, genellikle akrabalardan birinin ortaya büyük bir dedikodu atacağına rivayet eder. Bu dedikodu yalan ve iftira dolu olacaktır. Yorumcular evde yılan görmeyi geniş bir kapsamda değerlendirmektedir. Rüyada evde yılan görmek ile ilgili ayrıntılı yorumlara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.


Rüyada Yatakta Yılan Görmek

Rüyada yatakta yılan görmek, yaşanacak kavgalara, tartışmalara ve küslüklere işarettir. Rüya sahibinin başının derde gireceğine, kendisine abisi gibi gördüğü birisinin yardım edeceğine delalet eder. Kişinin feraha ereceği, mutlu günler yaşayacağı rivayet edilmektedir.


Rüyada Yılan Öldürmek

Rüyada yılan öldürmek, hasta kimse sağlığına, bekar kimse evliliğe, düşmanı çok kimse ise mutluluğa erişir. Rüyada yılan öldürmek hayra işarettir. Eğer hasta bir kişi rüyasında yılan öldürdüğünü görüyorsa hastalığından kurtulacağı anlama gelir. Eğer düşmanları çok olan biri rüyasında yılan öldürüyorsa bu zafere işarettir.

Rüya tabirlerinde yılan öldürmek, feraha ermeye ve bolluğa işarettir. Eğer bekar birisi rüyasında yılan öldürüyorsa evleneceğine işarettir. Bir kişinin rüyasında kara yılanı öldürdüğünü görmesi rahata ve sağlığa kavuşacağı anlamına gelir. Rüyada yılan öldürdüğünü görmek, sıkıntıların aşılıp ve mal, mülk ve kuvvete ermeye yorulmaktadır.


Rüyada Yılan Isırması

Rüyada yılan sokması, maddi zorluk anlamına gelir. Gereksiz harcamalar yapmaktan kaçınmalısınız çünkü bu rüya kredi çekmeyi veya borç almayı düşünüyorsanız, ödemekte zorluk çekeceğinize delalet eder.


Rüyada Yılan Saldırması

Rüyada yılan saldırması gören rüya sahibinin kendinden daha güçlü ve zengin olan biri tarafından gelecek kötülüğe, bu kişiden kurtulmak için elinden geleni yaptığına, bu kişiden büyük zararlar göreceğine, tartışmalara ve kavgalara yorulur. Aynı zamanda rüya sahibinin, yaptığı işlerden dolayı rakipleri tarafından kötü bir duruma düşeceği anlamına da gelir.


Rüyada Renkli Yılan Görmek

Rüyada renkli yılan görmek, kişinin çevresindeki art niyetli insanlardan zarar göreceğine, bundan dolayı mutsuz olacağına, moralinin bozulacağına, kederleneceğine, kötülük yapacağına rivayet edilir. Rüyada renkli yılan görmenin rüya tabiri, çevrenizde size zarar vermek isteyen birilerinin olduğuna, bu kişilerin yakın zamanda emellerine ulaşacağı anlamına gelir. Rüyada renkli yılan hakkında ayrıntılı bilgiler için buraya tıklayınız.


Rüyada Ölü Yılan Görmek

Rüyada ölü yılan görmek, rüya sahibinin gönlünün ferahlayacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, korkularının üstesinden geleceğine, kişiye huzursuzluk veren soruların cevabını bulacağına delalet eder. Rüyada ölü yılan görmenin rüya yorumu, kötülüklerin üstesinden gelinerek mutlu olmak anlamına gelir.


Rüyada Yılan Yemek

Rüyada yılan yemek, elinizin bollaşacağına, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da daim olacağına, üzüntülü ve sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, bir sebeple bazı konularda zor kararlar alınacağına delalet eder.

Rüyada yılan görmek, mesleğinizde, işinizde ve hayatınızda karışık şeyler yaşayacağınız demektir. Cafer-i Sadık yorumuna göre rüyada yılan görmeyi gizli düşmanlık olarak yorumlamaktadır. Farkında olmadığınız bir düşmanınız olabilir bu yüzden dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu düşman kendisini gizler ve sizden menfaat gözetmeyi amaçlar. Bu yüzden büyük sıkıntılar yaşayabileceğiniz anlamına gelmektedir. 


Rüyada Kara Yılan Sokması

Rüyada kara yılan sokması, hayra yorulmaz. Rüya sahibini maddi ve manevi anlamda çökertecek, zarar uğratacak olaylar yaşayacağına delalet eder. Rüyada kara yılan soktuğunu görmek, kişinin hane içerisinde huzurunun kalmayacağı manasına gelir.


Rüyada Kara Yılan Isırması

Rüyada kara yılan ısırması, sokması ile hemen hemen aynı anlamlara gelmektedir. Rüya sahibinin çevresindeki art niyetli kimselere işaret eden bu rüya, kişinin yokluğa, üzüntüden yataklara düşecek olmasına yorulur.


Rüyada Kara Yılan Öldürmek

Rüyada kara yılan öldürmek, rüya sahibinin, kendisine zarar vermek isteyen kişileri alt edeceğine, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak bir yaşam süreceğine işaret etmektedir. Rüyada kara yılan öldürdüğünü görmek, kişinin işlerinde çok başarılı olacağı manasına gelir.


Rüyada Kara Yılan Beslemek

Rüyada kara yılan beslediğini görmek, rüya sahibine dost gibi gözüken, ancak öyle olmayan kişilere işaret eder. Rüyayı gören kişinin yanlış insanlara değer verdiğini göstermektedir. Rüyada kara yılan beslemek, yalan söyleyen dosta işaret eder.


Rüyada Kara Yılan Tutmak

Rüyada kara yılan tutmak, kişinin zor olanı başaracağı anlamına gelmektedir. Kimsenin cesaret edemediği yollara gireceğine ve bu yolda başarılara imza atıp kariyer sahibi olacağına yorulur.


Rüyada Kara Yılan Kovalamak

Rüyada kara yılan kovalamak, rüya sahibinin bir rakibi ile karşı karşıya gelip, onunla mücadele edeceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Siyah Yılan Öldürmek

Rüyada silah yılan öldürdüğünü görmek, Rüyayı gören kişini düşmanlarının başını ezeceği ve onlardan kurtulacağı manasına gelmektedir. Bazen de bu rüya kişinin geçmişi ile ilişkilidir. Geçmişinde yapmış olduğu hatalarından ders almadığına işarettir. Rüyada siyah yılan öldürmek, güç ve kudret sahibi olmaya delalet etmektedir . Rüyayı gören kişinin istediklerini gerçekleştireceği anlamına da gelmektedir.


Rüyada Su Yılanı Görmek

Rüyayı gören kişinin mevki sahibi birisiyle yeni arkadaşlıklara başlayacağına yorumlanır. Hayırlı bir rüyadır. Rüyada görülen su yılanı, kısa bir süre içerisinde itibar sahibi biri ile tanışıp, dostluk kuracağınıza yorulur. Başka bir rüya yorumuna göre ise büyük bir mal varlığına sahip olmaya, hayatı dolu dolu yaşamaya, aynı zamanda bilinmeyen, daha önceden görülmemiş yerleri keşfetmeye ve kişinin kendi iç dünyasına olan yolculuğa çıkarak yeni özelliklerini keşfedeceğine işarettir.


Rüyada Yeşil Su Yılanı Görmek

Rüyada yeşil su yılanı görmek, rüya sahibinin çevresinde kendisine zarar vermek isteyen birçok kişinin varlığına işaret eder. Rüya sahibinin hatırı sayılır az arkadaşa sahip olacak demektir. Rüyada görülen yeşil su yılanı küçük ise düşmanlarının da küçük olduğunu gösterir. Rüyada görülen yeşil su yılanı kişinin Allah yolunu terk eden, ahlaki bozukluğunun olan, dine düşman olan birine işaret ettiği şeklide yorumlanır.


Rüyada Uçan Yılan Görmek

Rüyada uçan yılan görmek, rüya sahibinin mutlu olacağı anlamını taşır. Yılanın düştüğünü görmek ise çalıştığınız yerdeki üstünüz olan kişiyle tartışacağınız anlamına gelir. Rüyada uçan yılan görmek, başarılı bir birey olmaya işarettir.


Rüyada Yılanla Konuşmak

Rüyada yılanla konuştuğunu görmek, düşmanınızla ortak bir çözüm yolu bulacağınız ve barışacağınız manasına gelir. Yılan iyi konuşuyorsa yukarıda dediğimiz gibi düşmanlığın son bulacağına işarettir fakat yılan kötü sözler söylüyorsa düşmanlığın artacağı şeklinde yorumlanır.


Rüyada Yılan Eti Yemek

Rüyada yılan eti yediğini görmek, rüya sahibinin başarılı birisi olacağına, bu başarılarının bazı insanlar tarafından kıskanılacağına delalet eder. Kişinin düşmanına üstünlük sağlayacağına ve rakiplerinden fayda sağlayacağına da işaret etmektedir.


Rüyada Yılanı İkiye Bölmek, İkiye Bölünen Yılanı Eline Almak

Rüya sahibinin rüyasında yılanı ikiye böldüğünü veya ikiye bölünmüş bir yılanı eline aldığını görmesi aynı şekilde düşmanınızdan fayda sağlayacağınız manasına gelir. Rüyada yılan ikiye bölmek, düşmanları korkutmaya yorulur.


Rüyada Ayakları Olan Yılan Görmek

Düşmanınız olan kişi veya kişilerin kolay lokma olmadığı ve türlü oyunlar ile sinsice sizi alt etmek istediğine işarettir. Zehirli olduğunu bildiğiniz yılan türlerini görüyorsanız bu da aynı şekilde ne kadar zehirli ise düşmanın o kadar kuvvetli olduğu şeklinde yorumlanır.


Rüyada Yeşil Yılan Öldürmek

Yorumculara göre, rüyada yeşil yılan öldürmek, varlığında herkese zarar verecek, mutluluğu ve neşeyi kaçıracak bir kişiden kurtulmaya ve onu zararsız hale getirmek için hayatından tamamen çıkarmaya işaret eder.


Rüyada Yeşil Yılan Sokması

Rüya tabiri yorumcularına göre, sevdiği ve dostu saydığı birinden yana hayal kırıklığı yaşayacağı ve o kişiden zarar göreceği anlamına gelir. Rüyada yeşil yılan sokması, biriyle ortak işe girmeye fakat sonrasında pişman olmaya yorulur.


Rüyada Yeşil Yılan Kovalamak

Yorumculara göre, rüyanın sahibine karşı art niyetleri olan, onu kıskanan, ilerlemesini ve başarılı olmasını çekemeyen bir insanın arkasından kuyusunu kazmaya çalıştığına yorulur. Rüyada yeşil yılan kovalamak, sıkıntılardan uzaklaşmaya delalettir.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek


Rüyada Yeşil Yılandan Kaçmak

Rüya tabiri yorumcularına ve kitaplara göre rüyada yeşil yılandan kaçmak, huzuru bulamamaya ve sıkıntı yaşamaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin, kendisinden çok rahatsız olduğu ve haz etmediği bir kişinin varlığına yorulur.


Rüyada Yeşil Yılan Tutmak

Rüyayı gören kişinin arkasından atıp tutan, kendisi hakkında kötü ve çirkin söz söyleyen ama yüzüne karşı da dostmuş gibi davranan bir kişinin gerçek yüzünü göreceğine delalet eder. Kişinin işlerinin günden güne düzeleceği manalarına da gelir.


Rüyada Sarı Yılan Öldürmek

Rüya sahibinin kötü düşüncelere sahip, pislik düşünen bir kimseden yakasını kurtaracağına, feraha ereceğine rivayet edilir. Rüyada sarı yılan öldürmek, çevresinde bulunan beladan kendini kurtararak, düzlüğe çıkacağına yorulur.

Neoldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2279
1136
2247
661
1484
612
1212
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 54
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.