• DOLAR5,87900.25
 • EURO6,5887-0.36
 • ALTIN254,4290.49
 • BIST90.7870.32

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?
20.01.201613:47

Rüyada yılan görmek, rüyada yılan öldürmek, rüyada yılan ısırması, rüyada yılan sokması, rüyada yılan saldırması ve yılandan kaçmak gibi rüyada yılan görmenin rüya tabiri ve yorumu bu sayfada.

Haber güncelleme tarihi 03.04.2019 18:46

Rüyada Yılan Görmek

rüyada yılan

Rüyada yılan görmek, genel anlamda rüya sahibinin gizli bir düşmanının olduğuna delalet etmektedir. Şeytani rüyalar arasında yorumlanmaktadır. Bu yüzden rüyanızı başkalarına anlatmamanız gerekmektedir. Rüyasında yılan gören kişi Allah'a sığınmalıdır.

İyi yönden bakıldığında ise servete, güce, ferahlamaya, ailevi hayatınızdaki yeniliklere de yorulabilir.


Yılan Öldürmek

Hasta kimse sağlığına, bekar kimse evliliğe, düşmanı çok kimse ise mutluluğa erişir. Rüyada yılan öldürmek hayra işarettir. Eğer hasta bir kişi rüyasında yılan görüyorsa hastalığından kurtulacağı anlama gelir. Eğer düşmanları çok olan biri rüyasında yılan öldürüyorsa bu zafere işarettir. Rüya tabirlerinde yılan düşmanı ve kötülükleri ifade eder. Eğer bekar birisi rüyasında yılan öldürüyorsa evleneceğine işarettir. Bir kişinin rüyasında kara yılanı öldürdüğünü görmesi rahata ve sağlığa kavuşacağı anlamına gelir. Rüyada yılan öldürdüğünü görmek sıkıntıları aşılacağına ve mal, mülk ve kuvvete yorulur.


Yılan Isırması

Rüyada yılan sokması, maddi zorluk anlamına gelir. Gereksiz harcamalar yapmaktan kaçınmalısınız çünkü bu rüya kredi çekmeyi veya borç almayı düşünüyorsanız, ödemekte zorluk çekeceğinize işaret eder.


ruyada-yilan-gormek-001.gif

Rüyada yılan görmek, mesleğinizde, işinizde ve hayatınızda karışık şeyler yaşayacağınız demektir. Cafer-i Sadık yorumuna göre rüyada yılan görmeyi gizli düşmanlık olarak yorumlamaktadır. Farkında olmadığınız bir düşmanınız olabilir bu yüzden dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu düşman kendisini gizler ve sizden menfaat gözetmeyi amaçlar. Bu yüzden büyük sıkıntılar yaşayabileceğiniz anlamına gelmektedir. 


Arkadan Gelen Yılan

Rüya sahibinin hileye başvurması ihtimal olan bir düşmanı olduğuna delalet etmektedir.


Kara Yılan

Rüyada kara yılan görmek, genel olarak rüya sahibinin yükselişine delalet etmektedir. Yakın zamanda ev veya eşya almanıza yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, kendi işini kuracağı ve bu işte de son derece başarılı olacağına yorulmaktadır. Kazandığı başarılar sayesinde toplum içinde sayılan ve sevilen önemli bir insana dönüşeceğine işarettir.


Kara Yılan Sokması

Rüyada kara yılan sokması, hayra yorulmaz. Rüya sahibini maddi ve manevi anlamda çökertecek, zarar uğratacak olaylar yaşayacağına delalet eder.


Kara Yılan Isırması

Rüyada kara yılan ısırması, sokması ile hemen hemen aynı anlamlara gelmektedir. Rüya sahibinin çevresindeki art niyetli kimselere işaret eden bu rüya, kişinin yokluğa, üzüntüden yataklara düşecek olmasına yorulur.


Kara Yılan Öldürmek

Rüya sahibinin, kendisine zarar vermek isteyen kişileri alt edeceğine delalet eder.


Kara Yılan Beslemek

Rüya sahibine dost gibi gözüken, ancak öyle olmayan kişilere işaret eder. Rüyayı gören kişinin yanlış insanlara değer verdiğini göstermektedir.

ruyada-yilan-gormek.gif


Kara Yılan Tutmak

Rüyada kara yılan tutmak, kişinin zor olanı başaracağı anlamına gelmektedir. Kimsenin cesaret edemediği yollara gireceğine ve bu yolda başarılara imza atıp kariyer sahibi olacağına yorulur.


Kara Yılan Kovalamak

Rüya sahibinin bir rakibi ile karşı karşıya gelip, onunla mücadele edeceği anlamına gelmektedir. 


Su Yılanı Görmek

Rüyayı gören kişinin mevki sahibi birisiyle yeni arkadaşlıklara başlayacağına yorumlanır. Hayırlı bir rüyadır. Rüyada görülen su yılanı, kısa bir süre içerisinde itibar sahibi biri ile tanışıp, dostluk kuracağınıza yorulur. Başka bir rüya yorumuna göre ise büyük bir mal varlığına sahip olmaya, hayatı dolu dolu yaşamaya, aynı zamanda bilinmeyen, daha önceden görülmemiş yerleri keşfetmeye ve kişinin kendi iç dünyasına olan yolculuğa çıkarak yeni özelliklerini keşfedeceğine işarettir.


Su Yılanı Sokması

Rüyada su yılanının soktuğunu gören kimse, düşmanından zarar görecektir. Düşmanının tuzağına düşen rüya sahibinin başının beladan kurtulmayacağına yorulur. Eğer rüyada kendisine sokan yılan öldürürse, o zaman düşmanına galip gelecektir.


Büyük Yılan Görmek

Rüyada görülen büyük yılan, rüya sahibinin büyük korkularının olduğuna, bu korkularından dolayı sürekli diken üstünde yaşadığına yorulur. Bu rüya, rüya sahibinin çevresinde kötülük besleyen, kıskanç, sinsi düşmanların varlığına işaret eder. Rüyada kocaman yılan görmek, kişinin çok büyük bir düşmanının olacağı anlamına gelir.


Yeşil Su Yılanı Görmek

Rüyada yeşil su yılanı görmenin anlamı, çevresinde kendisine zarar vermek isteyen birçok kişinin varlığına işaret eder. Rüya sahibinin hatırı sayılır az arkadaşa sahip olacak demektir. Rüyada görülen yeşil su yılanı küçük ise düşmanlarının da küçük olduğunu gösterir. Rüyada görülen yeşil su yılanı kişinin Allah yolunu terk eden, ahlaki bozukluğunun olan, dine düşman olan birine işaret ettiği şeklide yorumlanır.


Yılanın Ağzından Çıktığını Görmek

Yılan eğer ağzınızda çıkıyorsa düşmanınızın son derece güçlü ve tehlikeli olduğuna işarettir.


Yılan ile Mücadele Ettiğini Görmek

Rüya esnasında yılan ile mücadele edildiğinin görülmesi yorumculara göre; Düşmanınızın size zarar vereceğini göstermesidir. Eğer yılanı öldürmeyi başardıysanız düşmanınıza karşı galip geleceğiniz şeklinde yorumlanır. Yılanın rengi de önemlidir. Beyaz yılan görmek hafif ve kolay bir düşmana, siyah yılan görmek zor ve çok kötü bir düşmana işarettir.


Yastık veya Yatak Üzerinde Yılan Öldürdüğünü Görmek

Eğer rüya sahibi, gördüğü rüyada, yastık veya yatak üzerinde yılan öldürüyorsa, bu rüya sözlüğüne göre, eşinizin vefat edeceği şeklinde yorumlanmıştır. Birden fazla yavru yılanın kıvrıldığını görmek başınıza bir takım sıkıntılar açılabileceğini gösterir.


Uçan Yılan Görmek

Rüya sahibinin mutlu olacağı anlamını taşır. Yılanın düştüğünü görmek ise çalıştığınız yerdeki üstünüz olan kişiyle tartışacağınız anlamına gelir.


Yılanla Konuşmak

Düşmanınızla ortak bir çözüm yolu bulacağınız ve barışacağınız manasına gelir. Yılan iyi konuşuyorsa yukarıda dediğimiz gibi düşmanlığın son bulacağına işarettir fakat yılan kötü sözler söylüyorsa düşmanlığın artacağı şeklinde yorumlanır.


Yılan Eti Yemek

Düşmanına üstünlük sağlayacağı veya rakiplerinden fayda sağlayacağına işarettir.


Yılanı İkiye Bölmek, İkiye Bölünen Yılanı Eline Almak

Rüya sahibinin rüyasında yılanı ikiye böldüğünü veya ikiye bölünmüş bir yılanı eline aldığını görmesi aynı şekilde düşmanınızdan fayda sağlayacağınız manasına gelir.


Ayakları Olan Yılan Görmek

Düşmanınız olan kişi veya kişilerin kolay lokma olmadığı ve türlü oyunlar ile sinsice sizi alt etmek istediğine işarettir. Zehirli olduğunu bildiğiniz yılan türlerini görüyorsanız bu da aynı şekilde ne kadar zehirli ise düşmanın o kadar kuvvetli olduğu şeklinde yorumlanır.


Yeşil Yılan

İnsanlar arasındaki dayanışmayı, dirliği, bütünlüğü, kardeşliği, uyumu ve barışı bozmak isteyen kişilere delalet eder.


Yeşil Yılan Öldürmek

Yorumculara göre, rüyada yeşil yılan öldürmek, varlığında herkese zarar verecek, mutluluğu ve neşeyi kaçıracak bir kişiden kurtulmaya ve onu zararsız hale getirmek için hayatından tamamen çıkarmaya işaret eder.


Yeşil Yılan Sokması

Rüya tabiri yorumcularına göre, sevdiği ve dostu saydığı birinden yana hayal kırıklığı yaşayacağı ve o kişiden zarar göreceği anlamına gelir.


Yeşil Yılan Kovalamak

Yorumculara göre, rüyanın sahibine karşı art niyetleri olan, onu kıskanan, ilerlemesini ve başarılı olmasını çekemeyen bir insanın arkasından kuyusunu kazmaya çalıştığına yorulur.


Yeşil Yılandan Kaçmak

Rüyayı gören kişinin, kendisinden çok rahatsız olduğu ve haz etmediği bir kişinin varlığına yorulur.


Yeşil Yılan Tutmak

Rüyayı gören kişinin arkasından atıp tutan, kendisi hakkında kötü ve çirkin söz söyleyen ama yüzüne karşı da dostmuş gibi davranan bir kişinin gerçek yüzünü göreceğine delalet eder.


Siyah Yılan Görmek

Rüyayı gören kişinin düşmanlarını işaret eder. Yorumculara göre siyah yılanın anlamı, iyi gizledikleri ve rüyayı gören kişinin yüzüne güldükleri için rüya sahibin hiçbir şeyden habersizdir. Bir nevi uyarı niteliğinde olan bu rüya kişinin kıs zaman içinde düşmanları tarafından kötülüğe uğrayacağı ve üzüleceği anlamına gelmektedir.


Siyah Yılan Öldürmek

Rüyayı gören kişini düşmanlarının başını ezeceği ve onlardan kurtulacağı manasına gelmektedir. Bazen de bu rüya kişinin geçmişi ile ilişkilidir. Geçmişinde yapmış olduğu hatalarından ders almadığına işarettir. Rüyada siyah yılan görmek, güç ve kudret sahibi kimseye işarettir. Rüyayı gören kişini istediklerini gerçekleştireceği anlamına da gelmektedir.


Sarı Yılan Görmek

Rüyada sarı yılan görmek, hayırlara yorulmaz. Maddi anlamda güçlü olan bir insanın çevresindeki insanları etkisi altına almasına yorulur. Rüyada sarı yılan görmenin rüya sözlüğü, genelde kem gözlü, art niyetli, hile yapana, hainlik ve kötülük düşünen sinsi insanlara yorulur. Bu kötü kişiden gelecek zarara ve uğursuzluklara, şansızlığa tabir edilir.

 Rüyada sarı yılan görmek ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.


Sarı Yılan Öldürmek

Rüya sahibinin kötü düşüncelere sahip, pislik düşünen bir kimseden yakasını kurtaracağına, feraha ereceğine rivayet edilir. Rüyada sarı yılan öldürmek, çevresinde bulunan beladan kendini kurtararak, düzlüğe çıkacağına yorulur.


Sarı Yılan Sokması

Kişinin çevresindeki art niyetli insanlardan zarar göreceğine, bundan dolayı mutsuz olacağına, moralinin bozulacağına, kederleneceğine, kötülük yapacağına rivayet edilir. Rüyada sarı yılan sokmasının rüya tabiriçevrenizde size zarar vermek isteyen birilerinin olduğuna, bu kişilerin yakın zamanda emellerine ulaşacağı anlamına gelir.


Sarı Yılan Kovalamak

Rüyada sarı yılan tarafından kovalandığını gören rüya sahibinin kendinden daha güçlü ve zengin olan biri tarafından gelecek kötülüğe, bu kişiden kurtulmak için elinden geleni yaptığına, bu kişiden büyük zararlar göreceğine, tartışmalara ve kavgalara yorulur. Aynı zamanda rüya sahibinin, yaptığı işlerden dolayı rakipleri tarafından kötü bir duruma düşeceği anlamına da gelir.


Sarı Yılan Tutmak

Rüyada sarı yılan tutmak, rüya sahibinin gönlünün ferahlayacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, korkularının üstesinden geleceğine, kişiye huzursuzluk veren soruların cevabını bulacağına delalet eder. Rüyada sarı yılan tutmanın rüya yorumu, kötülüklerin üstesinden gelinerek mutlu olmak anlamına gelir.


Rüyada Yılan Gezdirmek

Rüyada yılan gezdirmek, elinizin bollaşacağına, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da daim olacağına, üzüntülü ve sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, bir sebeple bazı konularda zor kararlar alınacağına delalet eder.

Neoldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
14
22
14
20
23
12
14
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 17
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
  İLGİLİ HABERLER
  BENZER HABERLER
  Tüm Hakları Saklıdır © 2015 NeOldu.com
  Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
  kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.