Rüyada Votka Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Votka Görmek Ne Anlama Gelir?
21.03.202012:13

Rüyada votka görmek neye işarettir? Rüyada votka içtiğini görmek ne anlama gelir? Rüyada votka şişesi görmek gibi rüyada gördüklerinizin tabiri ve anlamları.

Haber güncelleme tarihi 21.03.2020 12:18

Rüyada Votka Görmek

Rüyada votka görmek, rüya sahibinin yaşadığı sorunları düşünmek için yalnız kalmak isteyeceğine ve sıkıntılarını doğru analiz ederek kurtulmak için elinden geleni yapacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında votka görmesi, kişinin son zamanlarda yaptığı hatalar yüzünden büyük pişmanlıklar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Votka Görmek


Rüyada Votka İçtiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında votka içtiğini görmesi, kişinin aile hayatında çeşitli sorunlar yaşayacağına alamet eder. Kişinin rüyasında votka içtiğini görmesi, rüya sahibinin kötü alışkanlıkları yüzünden kendini çaresiz hissedeceğine rivayet eder.


Rüyada Votka Aldığını Görmek

Rüyada votka aldığını görmek, rüya sahibinin hayallerine bir bir kavuşacağına, hayatında birtakım değişiklikler yapacağına yorulur. Rüya sahibinin rüyasında votka aldığını görmesi, kişinin yanlış şeyler peşinde koşacağına delalet eder.


Rüyada Votka İçip Sarhoş Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında votka içip sarhoş olduğunu görmesi, kişinin keyfinin ve neşenin yerine geleceğine, bundan sonraki hayatında hiçbir sorun ile karşılaşmayacağına tabir edilir. Kişinin rüyasında votka içip sarhoş olduğunu görmesi, rüya sahibinin yakın zamanda biriyle tanışacağına ve o kişiyle dünya evine gireceğine delalet eder.


Rüyada Votka İçen Birini Görmek

Kişinin rüyasında votka içen birini görmesi, rüya sahibinin aile hayatında daima sevilen ve sayılan bir kimse haline geleceğine alamet eder. Rüyada votka içen birini görmek, kişinin iş hayatında zor günler geçireceği anlamına da gelmektedir.


Rüyada Votka Görmek

Rüyada votka görmek, rüya sahibinin kimsenin eline geçmeyecek fırsatların geçeceğine ancak bu fırsatları değerlendiremeyeceği demektir. Rüya sahibinin rüyasında votka görmesi, kişinin maddi ve manevi anlamda sıkıntılar yaşayacağı anlamına gelir.


Rüyada Votka Şişesi Görmek

Rüya sahibinin rüyasında votka şişesi görmesi, kişinin huzurunun ve mutluluğunun son bulacağına, geçim sıkıntısı yaşayacağına rivayet eder. Kişinin rüyasında votka şişesi görmesi, rüya sahibinin son zamanlarda yaptığı hataları telafi etmek için çok çaba sarf edeceğine delalet eder.


Rüyada Votka Döktüğünü Görmek

Kişinin rüyasında votka döktüğünü görmesi, rüya sahibinin yakın zaman içerisinde helal yoldan büyük paralar elde edeceğine tabir edilir. Rüyada votka döktüğünü görmek, kişinin eline büyük fırsatlar geçeceğine ancak bu fırsatı kötüye kullanacağına alamet eder.


Rüyada Sek Votka İçtiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sek votka içtiğini görmesi, kişinin gönül işlerinde düzensiz olacağına, hayatında hayal kırıklığı yaşayacağına alamet eder. Kişinin rüyasında sek votka içtiğini görmesi, rüya sahibinin sağlıklı ve hayırlı evlatlar büyüteceğine delalet eder.


Rüyada Votka İstediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında votka istediğini görmesi, kişinin hayatında hayırlı adımlar atacağına, işlerini hafifleteceğine yorulur. Kişinin rüyasında votka istediğini görmesi, rüya sahibinin içine düştüğü zor durumdan kurtulacağı anlamına gelir.


Rüyada Votka Alındığını Görmek

Kişinin rüyasında votka alındığını görmesi, rüya sahibinin sıkıntılarının ve sorunlarının son bulacağına, eşler arasında büyük tartışmaların baş göstereceğine alamet eder. Rüyada votka alındığını görmek, kişinin maddi sorunlarının son bulacağına rivayet eder.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
1
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Etiketler: ,
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.