Rüyada Üniversite Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Üniversite Görmek Ne Anlama Gelir?
09.02.201616:43

Rüyada üniversite görmek ne manaya gelir? Rüyasında üniversite gören kimsenin rüyasını nasıl yorumlaması gerektiğini, rüya tabirleri kitaplarından derlediğimiz haberle anlatıyoruz.

Haber güncelleme tarihi 18.12.2019 17:41

Rüyada Üniversite Görmek

Rüyada Üniversite Görmek

Rüyada üniversite görmek, hedefi gerçekleştirmek ve başarıya yorulur. Rüyada üniversiteye gittiğini gören kimse için iş yaşamında başarılı olacağı ve kariyer basamaklarını hızlıca tırmanacağı yorumu yapılır.

Bazı tabircilere göre rüyada üniversite görmek, olgunlaşma manasına gelir. Bu yorumculara göre üniversite bilim merkezidir ve bu sebeple rüya sahibi yeni bilgiler öğrenecek ve kültürlenecek denir. Bilgi birikimi artan kimse olgunlaşacak ve hayata bakış açısı değişecektir. 

Rüyada üniversite görmek, hedefleri gerçekleştirmek, başarılı olmak manalarına gelir.

Çoğu tabircilere göre rüyada üniversite görmenin manası ayrıca şu şekillerde ifade edilmiştir:


Rüyada Üniversite Kazanmak

Rüyada üniversite kazanmak, yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine yorulur. Kişinin aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına işarettir. Ayrıca rüya sahibinin şansının çok iyi olacağına delalet etmektedir.


Rüyada Üniversite Sınavına Girmek

Rüyada üniversite sınavına girmek, kişinin emeğinin karşılığını almaya başlayacağına işaret eder. Kişinin düşüncelerini uygulama, duygularını da ifade etme imkanı elde edeceğine rivayet eder.


Rüyada Üniversite Arkadaşlarını Görmek

Rüyada üniversite arkadaşlarını görmek, rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine, yardıma muhtaç bir insana yardım edeceğine delalet etmektedir. Ayrıca rüya sahibinin dostuyla hayırlı bir işe gireceğine işaret eder.


Rüyada Üniversite Hocası Görmek

Rüyada üniversite hocasını görmek, müjdeli bir haber almak ve sıkıntıların bitmesi manalarına gelir. Kişinin gerçek hayatta öğretici bir vasfı olacağına rivayettir.


Rüyada Üniversite Öğrencisi Olmak

Rüyada üniversite öğrencisi olmak, hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibi eğer üniversiteli ise üniversite yaşamında çok başarılı olacağına delalet eder. Kişi henüz üniversiteye başlamadıysa kısmetinin açılacağının habercisidir. Kişi üniversiteyi bitirdiyse maddi kazancının artacağı rivayet edilir.


Rüyada Üniversite Sınavını Kazanmak

Rüyada üniversite kazandığını görmek, en hayırlı rüyalardan birisidir. Rüya sahibinin hayatında çok başarılı birisi olacağına, ailesi tarafından sürekli saygı ve sevgi göreceğine, herkes tarafından sevilen bir insan olacağına, iyi kalpli birisiyle dünya evine gireceğine işaret etmektedir.

 

ruyada-universite-gormek.jpg

Rüyada üniversite görmek, kişinin hayallerini kısa sürede gerçekleştireceği demektir. Rüya sahibinin bütün dert ve sıkıntılarından kurtulup hayata karşı yeni bir başlangıç yapacağı anlamına da gelir.


Rüyada Üniversitede Öğrenci Olmak

Maddi kazanç manasına gelir. Kişinin tüm sıkıntıların ve sorunların yakında ortadan kalkacağına işaret eder


Rüyada Üniversiteye Kayıt Yaptırmak

Hayırlı rüya olduğuna yorulur. Başarılı olunacağına ve başlanılan işin bitirileceğine işaret eder.


Rüyada Üniversitede Derse Girdiğini Görmek

Rüyada üniversitede derse girmek edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına yorulur. Kişinin kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine delalet eder.


Rüyada Üniversite Sınavına Hazırlandığını Görmek

Rüyada üniversite sınavına hazırlandığını görmek, rüya sahibinin büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağı demektir. Kişinin yüklü miktarda bir mirasa kavuşacağına delalettir. 


Rüyada Üniversite Tercihi Yaptığını Görmek

Rüyada üniversite tercihi yapmak bir sebeple iş hayatında çok büyük zararlar edeceğine delalet eder. Kişinin hayatının geri kalan döneminde yalnız olacağına alamet eder.


Rüyada Üniversiteden Mezun Olduğunu Görmek

Rüyada üniversiteden mezun olmak yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına yorulur. Kişinin bu işle birlikte hayatında çok büyük zenginliğe kavuşacağı bir döneme gireceği anlamına gelir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
134
44
37
7
22
14
2
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.