Rüyada Üniforma Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada üniforma görmenin manası nedir? Rüyasında üniforma gören kimselerin bu rüyayı nasıl yorumlaması gerektiğini ve rüya tabirleri kitaplarında bu konudan nasıl bahsedildiğini sizler için derledik.
Rüyada Üniforma Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Üniforma Görmek

Rüyada Üniforma Görmek

Rüyada üniforma görmek, iş hayatında başarıya yorulmaktadır. Rüyasında üniforma giydiğini gören kimse için rüyanın yorummu, memur ise yükseleceği, esnaf ise işlerinin artacağı ve işçi ise ikramiye kazanacağı şeklindedir.

Rüya sahibi asker, polis, güvenlik gibi işi gereği zaten üniforma giyiyorsa bu durumda rüyanın manasının olmadığı ve yorum yapılamayacağı delalet etmektedir.


Rüyada Askeri Üniforma Giymek

Rüyada askeri üniforma giymek, arkadaşınızın saygınlık kazanacağına ve size yardımcı olacağına işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin vatanına milletine hayırlı birisi olacağına, hayatı boyunca huzurlu 


Rüyada Üniforma Giymek

Rüyada üniforma giymek, kişinin rütbe atlayacağına, saygınlık kazanacağına ve maddi kazancının beklenmedik bir şekilde artacağına delalet etmektedir.


Rüyada Askeri Üniforma Görmek

Rüyada askeri üniforma görmek, iş hayatında başarı demektir. Kimi yorumcuya göre istenilen şeylerin gerçekleşmesi ve mutlu olmak şeklinde yorumlanır.

ruyada-uniforma-gormek.jpg

Rüyada üniforma görmek mutluluk demektir. Etrafınızla olan ilişkileriniz iyi olacak, arkadaşlarınız istediğiniz desteği verecek ve arzu ettiğiniz şeylere kavuşacaksınız. Tüm bu güzel gelişmelerin sonucunda mutlu olacağınız anlamına gelmektedir.


Rüyada Beyaz Üniforma Giymek

Rüyada beyaz üniforma giymek, eğer üniforma temiz, güzel ve beyaz üniforma ise zenginliğe işaret etmektedir. Eğer üniforma beyaz fakat kirli ise yaşanacak felaketlerin habercisi olarak yorumlanmaktadır.


Rüyada Üniforma Çıkarmak

Rüyada üzerindeki üniformayı çıkaran kimse kederli haber alır ve üzülür yorumu yapılır.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

YORUMLAR (1)
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum