Rüyada Uçurtma Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada uçurtma görmek, hayal ve özgürlük anlamına gelir. Rüya tabirleri kitaplarından değerlendirmeleri sizlerle paylaşıyoruz. İşte detaylar.
Rüyada Uçurtma Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Uçurtma Görmek

İsteklerin gerçekleşmesi, makam ve mevki artışına yorulmaktadır. Huzur, neşe, hayal ve mutluluk anlamına gelir. Yakın zamanda beklemediği bir yerden gelecek güzel bir haberlere rivayet etmektedir. İstediği şeylerin gerçekleşmesi yolunda önemli adımlar atacağına delalettir.

Rüyada Uçurtma Görmek

Rüyada Uçurtma Uçtuğunu Görmek

Rüya sahibi son derece hayırlı bir rüya görmüştür. Kişinin hayallerinin peşinden koşacağına, karşısına çıkan engelleri bir bir aşacağına delalet eder. Rüyada uçurtma uçtuğunu görmek aynı zamanda kazanılacak refah seviyesi manasına da gelmektedir. Rüya sahibinin çevresinde daima güvendiği insanların olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada Başkasının Uçurtma Uçurduğunu Görmek

Rüya sahibi hayatında bazı değişikliklere gidecektir. Bu değişim aile bireyleri tarafından onaylanacak ve benimsenecektir. Kişi daima kafasındakini uygulayacak ve önerileri dinlemeyecektir. Rüya sahibi öz güven dolu olmasının da yanında yeni ortamlara girecektir. Girdiği bir ortamda yeni insanlarla tanışacaktır. Rüyada başkasının uçurtma uçurduğunu görmek aynı zamanda kişinin kendine saygı değer bir kişiyi örnek alacağı manasına da gelmektedir.

Rüyada Uçurtma Görmek

Rüyada uçurtma görmek, isteklerin gerçekleşmesi ve hiç beklenmediği anda bir yerden gelecek güzel haber demektir. Kimi yorumculara göre ise boşa kibirlenmek anlamına gelmektedir. Rüya yorumcularına göre rüyada uçurtma görmek, rüya sahibinin çok güzel bir hayata sahip olacağının habercisidir.

Rüyada Uçurtma Uçurmak

Rüyada uçurtma uçurtmak, rüya sahibinin neşe dolu, her daim güler yüzlü olan birisiyle birlikte olacağına alamet eder. Rüyada uçurtma uçurmanın bir diğer yorumu ise boş işlerle meşgul olmaya işarettir. Kimi yorumcular uçurtma uçuran kişi hakkında büyü ve sihir manasına geldiğini belirtmişlerdir.

Rüyada Uçurtmanın Düşmesi

Rüyada kopan ya da yere düşen uçurtma yalan haber manasına gelir. Rüyada uçurtmanın yere düşmesi rüya sahibinin hiç beklemediği bir anda yere çakılacağına, hayallerinin ve hayatının alt üst olacağına, çok sevdiği bir insanı kaybedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Uçurtmanın Evin Çatısına İnmesi

Rüyada uçurtmanın kopma sonucu ya da denge kaybederek bir evin çatısına düşmesi o evde yaşayanlarda büyü olduğunu gösterir. Rüyada uçurtmanın evin çatısına inmesi rüya sahibinin hanesinde huzurun olmayacağına, sürekli sıkıntılarla uğraşacağına, kötü yola düşeceğine alamet eder.

Rüyada Uçurtmanın Çok Yükseğe Çıkması

Uçurtmayı çok yükseğe salan ve görünmeyecek kadar küçük hale getiren kimse için yalan atacağı ve kandırıcı olacağı rivayet edilir. Rüyada uçurtmanın çok yükseğe çıktığını görmek, rüya sahibinin hayallerine ulaşmak için çok fazla çabaladığına, kişinin mal ve mülk sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada Uçurtma Yapmak

Rüyada uçurtma yaptığını gören kişinin büyük bir sürprizle karşılaşacağına, müjdeli bir haber alacağına ve çocuklar gibi sevineceğine delalettir. Kesinlikle çok hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Rüyada uçurtma yapmak, en hayırlı rüyalardan birisidir. Rüya sahibinin rüyasında uçurtma görmesi yeni bir kısmeti olduğu demektir. Rüyayı gören kişinin hayırlı bir evlilik yapacağı, eğer kişi evli ise çocuklarının kendisine gurur verecek işlerle meşgul olacağı manalarına gelir.

Rüyada Uçurtmayı Gökyüzünde Kaybetmek

Rüyada uçurtmasını kaybeden kişinin umutlarının boşa çıkacağına, hayal ettiği bir şeyin olumsuz sonuçlanacağı anlamına gelmektedir. Rüyada uçurtmayı gökyüzünde kaybetmek, kişinin huzurunun artacağı anlamına da gelir.

Rüyada Uçurtma Çalmak

Rüyada birinin uçurtmasını çalmak birinin kalbini kırmak olarak yorumlanmaktadır. Hak etmediği halde birini suçlayacağınız veya birine iftira atacağınız anlamına gelmektedir. Rüyada uçurtma çalmak, sorunlara işarettir. Sakin kalması gerekeceğine, mantıklı adımların atılmasına yorulur.

YORUMLAR (1)
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum