Rüyada Tırnak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada tırnak görmek, kazancın artmasına delalet eder. Yorumcuların en değerli görüşleri burada yer alıyor. İşte tırnak görmek hakkında değerli yorumlar.
Rüyada Tırnak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Tırnak Görmek

Kuvvet kazanmak ve düşmana karşı galip gelmek olarak yorulmaktadır. Rüya sahibi hasta ise sağlığına kavuşur, güçten düşmüşse eski gücüne ve kudretine ulaşır, ekonomik gücünü kaybetmişse geri kazanacağına delalet etmektedir. Rızkının artacağına, kazancının gol olacağına rivayet eder. Zenginlik ve huzur anlamına da gelmektedir.

Rüyada Tırnak Görmek

Rüyada Tırnak Parçaları Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tırnak parçaları görmesi, kimi yorumculara göre güç ve kuvvet kazanmak manasına gelirken kimi yorumculara göre tırnak eşittir borç demektir. Aynı zamanda rüyada tırnak parçaları görmek, kişinin iş hayatında olumlu gelişmeler ile karşılaşacağına, aile bireyleri ile iyi geçineceğine delalet etmektedir.

Rüyada Tırnak Kestiğini Görmek

Rüyasında tırnaklarını kestiğini gören kimse için kimi yorumcular kötü alamet derler. Rüyada güzel tırnak görmek hayırlıdır fakat o tırnakları kesmek yaşanacak kötü olaylara işarettir. Kimi yorumculara göre rüyada tırnak kesmek iyidir çünkü onlara göre tırnak borç demektir. Uzun tırnak artacak borcu, onu kesmek de borçlardan kurtulmayı simgeler.

Rüyada Tırnak Toplamak

Kişinin hayatında bazı değişimlerin olacağına delalet eder. Bu süreç onun için çok farklı geçecektir. Rüyada tırnak toplamak, aynı zamanda kazanacağı para sayesinde pek çok işe girişeceğine yorumlanır. Kazancın artması ve bereketin çoğalması şeklinde tabir edilmektedir. Akrabalar arası dedikoduya delalettir.

Rüyada Tırnak Kopardığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tırnak kopardığını görmesi, kişinin hayatındaki aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin son bulacağına alamet eder. Kişinin rüyasında tırnak kopardığını görmesi, rüya sahibinin gelirinin günden güne artacağına delalet eder. Rüyada tırnak kopması yorumculara göre sorunların üst üste gelmesi anlamına da gelmektedir.

Rüyada Güzel Tırnak Görmek

Rüya sahibinin rüyasında güzel tırnak görmesi, kişinin işinde çok başarılı olacağına yorumlanmaktadır. Kişinin rüyasında güzel tırnak görmesi, rüya sahibinin maddi anlamda kar elde edeceğine alamet eder. Rüyada güzel tırnak görmek, kişinin hayatında olumlu gelişmelerin yaşanmasına delalet eder.

Rüyada Bakımsız Tırnak Görmek

Kişinin rüyasında bakımsız tırnaklar görmesi, sıkıntı ve hastalık anlamına gelir. Diğer yoruma göre ise eğer tırnaklar sağlıksız ve sarı görünüyorsa bu da bir ölümü haber eder.

Rüyada Tırnağın Yok Olduğunu Görmek

Rüyada tırnağın yok olması güç ve iktidardan düşmeye delalet eder. Rüya sahibinin rüyasında tırnağın yok olduğunu görmesi, kişinin işlerinin bozulacağına ve kötü günler geçireceğine yorulur.

Rüyada Tırnak Kırıldığını Görmek

Rüyada tırnak kırıldığını görmesi iyiye yorumlanmaz, hayatının zorlaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında tırnak kırıldığını görmesi, kişinin çeşitli sağlık sorunları yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Tırnak Yediğini Görmek

Rüyada tırnak yediğini görmek, hastalık demektir. Zaten hasta ise durumunun kötüleşeceği rivayet edilir. Rüya sahibinin rüyasında tırnak yediğini görmesi, kişinin hayatının zorlaşacağına delalet eder.

Rüyada Tırnak Boyadığını Görmek

Rüyasında tırnağına oje sürdüğünü gören kimse için güzel oje hayırlı haber demektir fakat ojenin çirkin durması yahut tırnaklarının bozuk olması kötü haber alınacağına alamettir.

Rüyada Kirli Tırnak Görmek

Kişinin rüyasında kirli tırnak görmesi, rüya sahibinin çevresinde kötü niyetli kimselerin olduğuna yorumlanır. Rüya sahibinin rüyasında kirli tırnak görmesi, kişinin aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Tırnağın Koptuğunu Görmek

Kişinin rüyasında tırnağın koptuğunu görmesi, rüya sahibinin sorunlarından kısa süre içerisinde kurtulacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında tırnağın koptuğunu görmesi, kişinin rakiplerini yenilgiye uğratacağına işaret eder.

Rüyada Tırnak Kalkması Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tırnak kalkması görmesi, kişinin kendini daima iyi hissedeceğine ve iş hayatında başarılı olacağına tabir edilir. Kişinin rüyasında tırnak kalkması görmesi, rüya sahibinin gelirinin yarısıyla yatırım yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Takma Tırnak Görmek

Kişinin rüyasında takma tırnak görmesi, rüya sahibinin çevresindeki insanlar tarafından çok sevileceği anlamına gelir. Rüya sahibinin rüyasında takma tırnak görmesi, kişinin bundan sonraki hayatını hayırlı işler için geçireceğine yorumlanır.

Rüyada Tırnak Makası Görmek

Rüyada tırnak makası görmek, rüya sahibinin mal ve mülkünün günden güne artacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında tırnak makası görmesi, kişinin hayallerine kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Uzun Tırnak Görmek

Rüya sahibinin rüyasında uzun tırnak görmesi, kişinin mal kaybına uğratılacağına yorumlanır. Kişinin rüyasında uzun tırnak görmesi, rüya sahibinin borçlarının artacağına işaret eder.

Rüyada Ayak Tırnağı Kestiğini Görmek

Kişinin rüyasında ayak tırnağı kestiğini görmesi, rüya sahibinin işlerinin günden güne iyiye gideceğine alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında ayak tırnağı kestiğini görmesi, kişinin müjdeli bir haber alacağı anlamına gelir.

Rüyada Tırnak Törpülediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tırnak törpülediğini görmesi, kişinin güç ve yorucu işlerle uğraşacağına tabir edilir. Kişinin rüyasında tırnak törpülediğini görmesi, rüya sahibinin maddi imkanının yerinde olacağına yorumlanır.

Rüyada Tırnak Kanaması Görmek

Rüyada tırnak kanaması görmek, rüya sahibinin borçlarının ve sıkıntılarının günden güne artacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında tırnak kanaması görmesi, kişinin aile hayatında sıkıntılar yaşayacağı anlamına gelir.

YORUMLAR (2)
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum