Rüyada Timsah Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında timsah gören kimse için rüya tabiri nasıl yapılır? Rüya tabirleri kitaplarında timsah hakkında hangi ifadeler yazmaktadır? Cevaplar yazımızda...
Rüyada Timsah Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Timsah Görmek

Alçak düşman manasına gelir. Rüya sahibinin düşmanlarının hedefinde olduğu manasına gelir. Etrafınızdaki bazı insanların sizi kıskandığı ve daha iyi olmamanız için ellerinden geleni tapacaklarına rivayet eder. Kötülük, tehlike ve güç anlamlarını taşır. Rüya sahibinin güçlü ve sağlam duruşunu betimler.

Rüyada Timsah Görmek

Rüya azarlarının kimilerine göre rüyada timsah görmek, polis manasına gelir. Rüyasında timsah gören kimse için bu yorumcular polis ya da jandarma ile başlarının derde girebileceğini söyler. Yine bu yorumcuların kimileri timsah rüyasını polis ve jandarmadan gelecek haber diye yorumlamışlardır. Hayırlı haberler gelmeyecek denir. Rüya tabiri kitaplarında rüyada timsah görmek hakkında ayrıca şu ifadeler yer almaktadır;

Rüyada Yavru Timsah Görmek

Rüyasında yavru timsah gören kimse için düşmanlarının zayıf olduğuna işarettir. Beceriksiz rakip manasına da gelir. Rüya sahibinin rüyasında yavru timsah görmesi, kişinin kötü günler geçireceğine, adeta sınanacağına delalet eder. Kişi mutsuz ve huzursuz olacaktır fakat bu durum geçici olacaktır. Aile bireylerinin desteğini arkasına alacak kendisini güçlü hissedecektir.

Rüyada Küçük Timsah Görmek

Rüya yorumcuları küçük timsahı, umut ve müjdeli haber olarak betimler. Kişinin yakın zamanda sahip olduğu manevi değerlerle karşı karşıya kalacağına delalet eder. Rüya sahibinin uzun bir tatile çıkması gerekeceğine, kafasında var olan ikilemlere son vermesi gerekeceğine rivayettir. Rüyayı gören kişi uzun soluklu iş hayatına da sahip olacaktır.

Rüyada Evde Timsah Görmek

Rüyada evde timsah görmek, rüya sahibinin bundan sonraki hayatında hiçbir sıkıntı yaşamayacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında evde timsah görmesi, kişinin karşısına yeni fırsat kapıları açılacağına işaret eder. Rüyada sahibinin hanesinin bolluk ve bereket içerisinde olacağına, uzun süreli bir aşk hayatına sahip olacağı manasına gelmektedir.

Rüyada Timsah Sürüsü Görmek

Rüyada timsah sürüsü görmek, rüya sahibinin büyük işlere gireceğine, bu işlerden kazançlı bir şekilde çıkamayacağına, sıkıntılı dönemlere gireceğine, yaşamının tehlike içerisinde olacağına delalet eder. Rüyada timsah sürüsü aynı zamanda çekilen zahmet sonucunda rahata kavuşacağı manasına gelir.

Rüyada Yeşil Timsah Görmek

Rüyada yeşil timsah görmek, kişinin ailesiyle bazı sorunlar yaşayacağına, bu sorunların üstesinden bir şekilde geleceğine, kendisine acı verecek olaylarla karşı karşıya kalacağına işaret etmektedir. Rüyada yeşil timsah görmek aynı zamanda kindar ve mutsuz bir kadın manasına gelir. Bu kişiden uzak durulmalıdır. Aksi takdirde rüya sahibi zarar görecektir.

Rüyada Timsah Beslemek

Rüyada timsah beslediğini görmek, rüya sahibinin çok sevdiği bir kişi tarafından ihanete uğrayacağı manasına gelir. Ayrıca rüyada timsah beslemek, kişinin duygusal birisi olduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada Evin İçinde Timsah Görmek

Rüyada evin içinde timsah gören kişinin korkularıyla yüzleşemeyeceğine, tehlikelerden, sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulamayacağına, rüya sahibinin ciddi bir hastalığa yakalanacağına alamet eder.

Rüyada Timsah Yakalamak

Rüyada timsah yakaladığını gören rüya sahibinin bol kazanç getirecek işlere gireceğine, gönül gözünün açılacağına, etrafında kendisini kötü yola düşürmek isteyen insanların olduğuna da işarettir.

Rüyada Timsah ve Yılan Görmek

Rüyada timsah ve yılan gören rüya sahibinin haram kazanç elde edeceğine, dininden kopacağına, ömrü boyunca çok az sevap işleyeceğine, kazandığı haram parayla adını duyuracağına, sosyal medyada ünlü birisi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Timsah Öldürmek

Rüyasında timsah öldüren kimse sıkıntıların çözüleceğine ve düşmanlarınıza karşı galip gelmeye yorumlanır. Kişinin rüyasında timsah öldürdüğünü görmesi, rüya sahibinin maddi anlamda sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Timsah Saldırdığını Görmek

Rüyada timsahın saldırması, özellikle iş hayatında sorun yaşayacağınız manasına gelir. Rüya sahibinin rüyasında timsah saldırdığını görmesi, kişinin büyük zarar edeceğinize yorumlanır.

Rüyada Timsah Derisi Görmek

Rüyada timsah derisi görmek, rüya tabircilerine göre hayırlı bir rüyadır, bl kazanç ve bol rızık anlamına gelmektedir. Kişinin rüyasında timsah derisi görmesi, rüya sahibinin maddi anlamda hiçbir sıkıntı yaşamayacağına alamet eder.

Rüya sahibinin rüyasında timsah görmesi, alçak ve sinsi düşman demektir. Aynı zamanda rüyada timsah görmek kimi yorumculara göre timsah polis yahut jandarma manasına gelir.

Rüyada Timsah Eti Yemek

Rüyada timsah eti yemek rüya sahibi kişinin psikolojik sıkıntılarından kurtulması ve yeniden yaşama sevinci kazanması için adım atması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Timsah Isırdığını Görmek

Rüyada timsah tarafından ısırıldığını görmek rüya sahibinin etrafında düşmanları bulunduğuna, bu kötü niyetli insanların rüya sahibi kişiyi tuzağa düşüreye çalıştıklarına işaret eder.

Rüyada Timsahtan Korkmak

Rüyada timsahtan korktuğunu görmek, kişinin duygusal zekâsının çok güçlü olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında timsahtan korktuğunu görmesi, kişinin maddi anlamda hiçbir sıkıntı yaşamayacağına delalet eder.

Rüyada Yılanın Timsah Yediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yılanın timsah yediğini görmesi, kişinin işinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine alamet eder. Kişinin rüyasında yılanın timsah yediğini görmesi, rüya sahibinin yakın zamanda hayırlı haberler alacağına işaret eder.

Rüyada Derede Timsah Görmek

Kişinin rüyasında derede timsah görmesi, rüya sahibinin hayalini kurduğu zafere kavuşacağına tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında derede timsah görmesi, kişinin rızkının günden güne artacağı anlamına gelir.

Rüyada Timsah Yumurtası Görmek

Rüya sahibinin rüyasında timsah yumurtası görmesi, kişinin hayatı severek yaşayacağına alamet eder. Kişinin rüyasında timsah yumurtası görmesi, rüya sahibinin hedeflerine ulaşacağına delalet eder.

Rüyada Suda Timsah Görmek

Kişinin rüyasında suda timsah görmesi, rüya sahibinin büyük iftiraya uğrayacağına ve kötü günler geçireceğine tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında suda timsah görmesi, kişinin maddi anlamda ferahlayacağı anlamına gelir.

Rüyada Denizde Timsah Görmek

Rüya sahibinin rüyasında denizde timsah görmesi, kişinin kısa süre içerisinde bütün dert ve sıkıntılarından kurtulacağına rivayet eder. Kişinin rüyasında denizde timsah görmesi, rüya sahibinin hak ettiği yerlere geleceğine delalet eder.

Rüyada Timsahla Boğuştuğunu Görmek

Kişinin rüyasında timsahla boğuştuğunu görmesi, rüya sahibinin kötü kimselerle aynı ortama gireceğine tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında timsahla boğuştuğunu görmesi, kişinin iş hayatında hiçbir sıkıntı yaşamayacağına alamet eder.

Rüyada Timsah Kovaladığını Görmek

Rüyada timsah kovaladığını görmek, rüya sahibinin çevresinde kötü kimselerin olduğuna rivayet eder. Rüya sahibinin rüyasında timsah kovaladığını görmesi, kişinin maddi zarara uğrayacağına delalet eder. Rüyada timsah kovaladığını görmek, kişinin elde edeceği başarıda başkalarının gözü olabileceği manasına gelir.

Rüyada Beyaz Timsah Görmek

Rüya sahibinin rüyasında beyaz timsah görmesi, kişinin keyfinin ve neşesinin günden güne artacağına yorumlanır. Kişinin rüyasında beyaz timsah görmesi, rüya sahibinin hastalıklarının son bulacağına işaret eder.

Benzer Rüya Tabirleri
Rüyada Hayvan GörmekRüyada Orman Görmek

YORUMLAR (9)
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
9 Yorum