Rüyada Timsah Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Timsah Görmek Ne Anlama Gelir?
20.02.201617:48

Rüyada timsah görmek ne manaya gelir? Rüyasında timsah gören kimse için rüya tabiri nasıl yapılır? Rüya tabirleri kitaplarında timsah hakkında hangi ifadeler yazmaktadır? Cevaplar yazımızda...

Haber güncelleme tarihi 15.05.2019 15:54

Rüyada Timsah Görmek

rüyada timsah görmek

Rüyada timsah görmek, alçak düşman manasına gelir. Rüya sahibinin düşmanlarının hedefinde olduğu manasına gelir. Etrafınızdaki bazı insanların sizi kıskandığı ve daha iyi olmamanız için gizli düşmanlık yürüttükleri anlamına gelmektedir. 

Rüya sözlüğü yazarlarının kimilerine göre rüyada timsah görmek, polis manasına gelir. Rüyasında timsah gören kimse için bu yorumcular polis ya da jandarma ile başlarının derde girebileceğini söyler. Yine bu yorumcuların kimileri timsah rüyasını polis ve jandarmadan gelecek haber diye yorumlamışlardır. Hayırlı haberler gelmeyecek denir.

Rüya tabiri kitaplarında rüyada timsah görmek hakkında ayrıca şu ifadeler yer almaktadır:


Rüyada Timsah Sürüsü Görmek

Rüyada timsah sürüsü görmek, rüya sahibinin büyük işlere gireceğine, bu işlerden kazançlı bir şekilde çıkamayacağına, sıkıntılı dönemlere gireceğine, yaşamının tehlike içerisinde olacağına delalet eder.


Rüyada Yeşil Timsah Görmek

Rüyada yeşil timsah görmek, kişinin ailesiyle bazı sorunlar yaşayacağına, bu sorunların üstesinden bir şekilde geleceğine, kendisine acı verecek olaylarla karşı karşıya kalacağına işaret etmektedir.


Rüyada Timsah Beslemek

Rüyada timsah beslediğini görmek, rüya sahibinin çok sevdiği bir kişi tarafından ihanete uğrayacağı manasına gelir. Ayrıca rüyada timsah beslemek, kişinin duygusal birisi olduğu anlamına gelmektedir.


Rüyada Evin İçinde Timsah Görmek

Rüyada evin içinde timsah gören kişinin korkularıyla yüzleşemeyeceğine, tehlikelerden, sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulamayacağına, rüya sahibinin ciddi bir hastalığa yakalanacağına alamet eder.


Rüyada Timsah Yakalamak

Rüyada timsah yakaladığını gören rüya sahibinin bol kazanç getirecek işlere gireceğine, gönül gözünün açılacağına, etrafında kendisini kötü yola düşürmek isteyen insanların olduğuna da işarettir.


Rüyada Timsah ve Yılan Görmek

Rüyada timsah ve yılan gören rüya sahibinin haram kazanç elde edeceğine, dininden kopacağına, ömrü boyunca çok az sevap işleyeceğine, kazandığı haram parayla adını duyuracağına, sosyal medyada ünlü birisi olacağına delalet etmektedir.


Rüyada Timsah Görmek

Rüya sahibinin rüyasında timsah görmesi, alçak ve sinsi düşman demektir. Aynı zamanda rüyada timsah görmek kimi yorumculara göre timsah polis yahut jandarma manasına gelir. Rüya sahibi için güvenlik güçleriyle bir işi olacağına ya da güvenlik güçlerinden haber alacağına işarettir. Rüyada timsah görmek kişinin yakın tarihte müjdeli bir haber alacağına, bu haberin sadece kendisini değil aile bireylerini de mutlu edeceğine delalet etmektedir. 


rüyada timsah görmek


Rüyada Timsah Öldürmek

Rüyasında timsah öldüren kimse sıkıntıların çözüleceğine ve düşmanlarınıza karşı galip gelmeye yorumlanır.


Rüyada Timsah Saldırdığını Görmek

Rüyada timsahın saldırması, özellikle iş hayatında sorun yaşayacağınız manasına gelir. Kovulabileceğinize ya da büyük zarar edeceğinize yorumlanır.


Rüyada Yavru Timsah Görmek

Rüyasında yavru timsah gören kimse için düşmanlarının zayıf olduğuna işarettir. Beceriksiz rakip manasına da gelir.


Rüyada Timsah Derisi Görmek

Rüyada timsah derisi görmek, rüya tabircilerine göre hayırlı bir rüyadır, bl kazanç ve bol rızık anlamına gelmektedir.


Rüyada Timsah Eti Yemek

Rüyada timsah eti yemek rüya sahibi kişinin psikolojik sıkıntılarından kurtulması ve yeniden yaşama sevinci kazanması için adım atması gerektiğine işaret eder.


Rüyada Timsah Isırdığını Görmek

Rüyada timsah tarafından ısırıldığını görmek rüya sahibinin etrafında düşmanları bulunduğuna, bu kötü niyetli insanların rüya sahibi kişiyi tuzağa düşüreye çalıştıklarına işaret eder.


Rüyada Timsahtan Korkmak

Rüyada timsahtan korktuğunu ve kaçmaya çalıştığını görmek, rüya sahibi kişinin duygusal zekâsının çok güçlü olduğuna işaret eder.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
595
94
83
116
80
1047
270
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 6
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.