Rüyada Tepe Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Tepe Görmek Ne Anlama Gelir?
19.02.201609:32

Rüyada tepe görmek ne manaya gelir? Rüyasında tepe gören kimse için rüya tabiri nasıl yapılır? Rüya tabirleri kitabında rüyada görülen tepe hakkında hangi ifadeler yer alıyor? Cevapları haberimizde...

Haber güncelleme tarihi 23.08.2019 18:31

Rüyada Tepe Görmek

Rüyada Tepe Görmek

Rüyada tepe görmek rütbe, mal, kuvvet ve kudret, hainlik olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin hanesinden mutluluğun ve huzurun eksik olmayacağına işaret etmektedir.

Bazı tabircilere göre rüyada tepe görmenin manası kadın, çocuk ve hizmetçi demektir. Bu yorumculara göre rüyasında tepe gören kimse bekar ise evlenir, evliyse güzel bir çocuğu olur, zengin ise yeni bir hizmetçi tutar. Hizmetçi bazı durumlarda iş hayatında emriniz altında olan kimse demektir. Yeni bir personel alınacağı şeklinde de yorumlanabilir.,

Rüya yorumcularının görüşlerine göre rüyasında tepe gören kimsenin rüya yorumu rütbe ya da ünvan atlar, tüccar ise işlerini büyütür, geliri artar ve mal varlığı büyür, sözü daha çok geçer, hastalıklardan kurtulur, yanında çalıştırdığı ya da yakını olan kimseden hainlik göreceğine delalet eder.

Rüya tabiri kitaplarında rüyada tepe görmek hakkında şu ifadeler yer almaktadır:


 

Rüyada Dik Tepeye Tırmanmak

Rüyada dik tepeye tırmanmak, kişi kendi gücü ve çabasıyla amacına ulaşacak anlamındadır. Kişi yokuş çıkıyorsa zahmetle birlikte başarı elde edecek demektir.


Rüyada Tepeye Bakmak

Rüyada tepeye bakmak, rüya sahibinin rüyasında tepeye bakması kişinin, iş hayatında çok çalışacağına, hedeflerinin daima yukarılarda olacağına, amacına ulaşmak için sevdiklerinden bile vazgeçebileceğine yorumlanmaktadır.

ruyada-tepe-gormek.jpg

Rüyada tepe görmek, kişinin il hayatında mal ve mülk sahibi olacağı demektir. Rüya sahibinin rahat bir hayata kavuşacağına, ailesine eskisinde daha fazla zaman ayıracağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Tepeye Çıkmak

Rüyada sahibinin rüyasında bir tepeye çıktığını görmesi kişinin aile hayatında veya iş hayatında saygı göreceğine rivayet eder. Kişi böylelikle rahata kavuşacağına, mutlu ve huzur dolu olacağına delalet eder.


Rüyada Tepede Ev Görmek

Rüya sahibi bekar ise yakın zamanda karşısına hayırlı bir kısmetin çıkacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu kişi ile evleneceğine, hayırlı evlatlara sahip olacağına yorumlanır.


Rüyada Tepeye Tırmanmaya Çalışmak

Rüyasında bir tepeye tırmanmaya çalışan kişinin zorlu bir süreç içerisine gireceğine alamet eder. Kişinin sıkıntılarının ve sorunlarının artacağına rivayet etmektedir.


Rüyada Tepeden İnmek

Rüya sahibinin mülkünü kaybedebileceğine işarettir. Rüya sahibi tüccarsa kişinin zarar edebileceği şeklindedir. Tepe aşağı yokuştan inen kişi ise azaptan kurtulur.


Rüyada Tepede Ezan Okumak

Ezan okumak ya da ezan sesi duymak, düşmanlara galip gelmek veya vali olmaya işarettir. Rüya sahibinin fakir fukaraya maddi destekte bulunacağına delalet eder.


Rüyada Tepeden Aşağı Düşmek

Rüya sahibinin hataları ve günahları kendisine zarar verecektir. Bunlara dikkat etmeli ve tövbe ederek bir daha yapmamalıdır.


Rüyada Tepede Yangın Görmek

Makam sahibi birinin ölümüne işaret etmektedir. Aile büyüğü kimsenin hastalığı ya da ölümü şeklinde de yorumlanır.


Rüyada Ağaçlık Tepe Görmek

Makama ve şöhrete işaret eden bu rüyayı gören kişi güzel şekilde anılacaktır. Kişinin işlerinde olan başarısı yüzünden herkesin dikkatini çekeceği anlamına gelmektedir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
30
28
63
27
27
27
27
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 1
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.